Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Hulk69

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
35
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
0
Πάει κουβέντα για την Αμάντα από Θεσσαλονίκη, χύνει ποταμούς και δεύτερη φορά σε μία ώρα, δεν το έζησα προσωπικά , αλλά το έχω από δυο συναγωνιστές που σε αυτό τομέα έχουν την εμπιστοσύνη μου. Από ξένες το είδα μόνο μία φορά που έκανα παρτούζα με δυο, ήμουν την μέρα για τη μία πρώτος πελάτης και για τη δεύτερη δεύτερος, αλλά στο προηγούμενο ραντεβού δεν έχυνε για λόγους οικονομικούς (+50 Ευρώ). Η μία έχυνε προηγουμένη μέρα με το τελευταίο πελάτη ώρα 8 το βράδυ και η άλλη ώρα 10 βράδυ. Η συνάντηση μας ήταν ώρα 2 απόγευμα για δυο ώρες και οι δυο έχυναν δυο φορές για πρώτη φορά με τεράστια ποσότητα και πίεση (1,5 μέτρα σίγουρα) και δεύτερη φορά αρκετή ποσότητα. Πάντως πιο πολύ από μένα στη πρώτη φορά.  Μιλάμε για το γνωστό ζευγάρι Αγγελίνα και Ισαμπελα.
η Αμάντα είναι μια από αυτές 2-3φορες που ανέφερα αλλά όχι και μεγάλη ποσότητα ,το ζευγάρι που λες δυστυχώς δε το πέτυχα Θεσσαλονίκη που είχαν έρθει γιατί έλειπα διακοπές.Ελπιζω και φέτος να μας επισκεφτούν και αυτή τη φορά θα πάω
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.405
Κριτικές
10
Like
2.636
Πόντοι
746
η Αμάντα είναι μια από αυτές 2-3φορες που ανέφερα αλλά όχι και μεγάλη ποσότητα ,το ζευγάρι που λες δυστυχώς δε το πέτυχα Θεσσαλονίκη που είχαν έρθει γιατί έλειπα διακοπές.Ελπιζω και φέτος να μας επισκεφτούν και αυτή τη φορά θα πάω

Φέτος???? Χμ, δεν νομίζω, του χρόνου μάλλον, μάλιστα δεν ξέρω που είναι τώρα, μπορεί είναι στη Ευρώπη, εάν είναι Βραζιλία ξέχασε το. Μάχομαι εδώ και τρεις μήνες να κανονίζω να έρθει δική μου, και ούτε με αρκετά πλάτη τίποτε!!!! Πιο γρήγορα να πας Βραζιλία, νομίζω και επιστρέφεις λόγο επαναπατρισμού.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Φέτος???? Χμ, δεν νομίζω, του χρόνου μάλλον, μάλιστα δεν ξέρω που είναι τώρα, μπορεί είναι στη Ευρώπη, εάν είναι Βραζιλία ξέχασε το. Μάχομαι εδώ και τρεις μήνες να κανονίζω να έρθει δική μου, και ούτε με αρκετά πλάτη τίποτε!!!! Πιο γρήγορα να πας Βραζιλία, νομίζω και επιστρέφεις λόγο επαναπατρισμού.

Αν εννοείς την Ιζαμπέλλα, νομίζω είναι στην Αγγλία . Δεν ξέρω αν θα έρθει φέτος, μακάρι να έρθει, αλλά από Αγγλία ανοίγουν οι πτήσεις από 1 Ιουλίου. Αυτή συνήθως έρχεται τέλος Ιουλίου με Αύγουστο.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.405
Κριτικές
10
Like
2.636
Πόντοι
746
Αν εννοείς την Ιζαμπέλλα, νομίζω είναι στην Αγγλία . Δεν ξέρω αν θα έρθει φέτος, μακάρι να έρθει, αλλά από Αγγλία ανοίγουν οι πτήσεις από 1 Ιουλίου. Αυτή συνήθως έρχεται τέλος Ιουλίου με Αύγουστο.

Φίλε, το θέμα δεν είναι τόσο εύκολο. Μετράει και το διαβατήριο που έχει, τουλάχιστον για Κύπρο, αλλά νομίζω, ότι θα είναι Ευρωπαϊκό το σύστημα. Εάν έχει βραζιλιάνικο, θα πρέπει να αποδείξει, ότι δεν πήγε Βραζιλία και έμενε στην Αγγλία. Μετά δευτερογενής είναι η βεβαίωση. Τώρα, που δεν βάζουν σφραγίδες γίνετε και δυσκολότερο. Και εάν είναι εκεί η μία, θα είναι και άλλη.  Στο Λονδίνο κάνουν περισσότερα λεφτά από Ελλάδα και Κύπρο. Προσωπικά σου εύχομαι, για να έρθουν και να απόλαυσης και εσύ το „rodeo“, που απόλαυα εγώ, αλλά το βλέπω σε σκούρα χρώματα. Και εάν αγαπάς και το „DOUBLE ANAL“, με τα δυο ρόπαλα θα σε ικανοποιήσουν πλήρως. Αυτό εγώ μόνο δεν δέχθηκα, λόγο του μεγέθους!!!!
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Φίλε, το θέμα δεν είναι τόσο εύκολο. Μετράει και το διαβατήριο που έχει, τουλάχιστον για Κύπρο, αλλά νομίζω, ότι θα είναι Ευρωπαϊκό το σύστημα. Εάν έχει βραζιλιάνικο, θα πρέπει να αποδείξει, ότι δεν πήγε Βραζιλία και έμενε στην Αγγλία. Μετά δευτερογενής είναι η βεβαίωση. Τώρα, που δεν βάζουν σφραγίδες γίνετε και δυσκολότερο. Και εάν είναι εκεί η μία, θα είναι και άλλη.  Στο Λονδίνο κάνουν περισσότερα λεφτά από Ελλάδα και Κύπρο. Προσωπικά σου εύχομαι, για να έρθουν και να απόλαυσης και εσύ το „rodeo“, που απόλαυα εγώ, αλλά το βλέπω σε σκούρα χρώματα. Και εάν αγαπάς και το „DOUBLE ANAL“, με τα δυο ρόπαλα θα σε ικανοποιήσουν πλήρως. Αυτό εγώ μόνο δεν δέχθηκα, λόγο του μεγέθους!!!!

Εξ όσων γνωρίζω η καταγωγή της δεν είναι απ' τη Βραζιλία.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.405
Κριτικές
10
Like
2.636
Πόντοι
746
Εξ όσων γνωρίζω η καταγωγή της δεν είναι απ' τη Βραζιλία.

Μπορεί, δεν αποκλείεται, παντός το δικό της τηλέφωνο έχει +55 εκτός του αγγλικού που δουλευει, πρώτον, και έχει ΚΑΙ βραζιλιάνικο διαβατήριο. Σε κάποιες χώρες δεν έχεις δικαίωμα άλλης υπηκοότητας, σε κάποιες μπορεί να κάνεις και συλλογή. Εξαρτάται από το λεφτά που θέλεις να πληρώνεις.
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
Το θεωρείτε λάθος αν δεν εχω εμπειρία με τρανς να παω κατευθείαν σε τρίο με τις παρακατω δυο;


το έκανα εγώ προ 10ημερου δεν έχω ανεβαση ακόμα ριβιους. Η Έλεν σε παίρνει ωραία κωλο η Άλις μουνάρα πιο ωραία από γυναίκα Η Έλεν αβαφτη αλλά καλή γιαναβαφτη.. αλλά όταν σκαμε διακοσαρα πρέπει αν ηνε σαν τις φοτο
 

Fronimos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
5
Like
165
Πόντοι
280
Ίσως η μεγαλύτερη φόλα που έχω φάει ! Φτάνω κάτω από το σπίτι περνώ τηλ και μου ανοίγει .. μπαίνω μέσα και τσακωνόταν στην γλώσσα της με κάτι τύπους μέσα στην κουζίνα λογικά μπράβοι . Μου φώναζε χωρίς λόγο έκανε σαν παλαβή δεν έγινε σχεδόν τίποτα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Audir8

Fronimos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
5
Like
165
Πόντοι
280
Την συγκεκριμένη την είχα πάρει και πιο παλιά και πάλι είχα πολύ άσχημη εμπειρία απλά είπα να της δώσω μια δεύτερη ευκαιρία .. αλλά δεν έπρεπε τελικά
 
  • Like
Αντιδράσεις: Audir8

Marcello_

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
0

Incog123

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
63
Κριτικές
4
Like
146
Πόντοι
0
Επισκέφθηκα την Maria Isis και δυστυχώς αν και είχε τρομερή διάθεση και φαινόταν, δεν ήταν καθόλου θυληπρεπής. Για όσους θέλουν πιο αρρενωπές καταστάσεις, θα είναι καλή επιλογή. Φάνηκε απογοητευμένη αλλά τι να κάνω που δεν μου άρεσε...

Νομίζω μένει μαζί με την Sabrina η οποία αν όντως ήταν αυτή που είδα, είναι τρομερή.
 

Marcus77

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
467
Κριτικές
26
Like
1.391
Πόντοι
1.011
Επισκέφθηκα την Maria Isis και δυστυχώς αν και είχε τρομερή διάθεση και φαινόταν, δεν ήταν καθόλου θυληπρεπής. Για όσους θέλουν πιο αρρενωπές καταστάσεις, θα είναι καλή επιλογή. Φάνηκε απογοητευμένη αλλά τι να κάνω που δεν μου άρεσε...

Νομίζω μένει μαζί με την Sabrina η οποία αν όντως ήταν αυτή που είδα, είναι τρομερή.
Ισως σου φάνηκε λόγω ύψους και άθλησης. Την έχω δει 2/3 φορές και μπορώ να πω ότι είναι το ίδιο καλή και στους 2 ρόλους. Ειδικά στο παθητικό είναι πολύ στενή και βγάζει πολύ καυλα!!!
 

johnlittle

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2020
Μηνύματα
79
Κριτικές
5
Like
188
Πόντοι
0
το έκανα εγώ προ 10ημερου δεν έχω ανεβαση ακόμα ριβιους. Η Έλεν σε παίρνει ωραία κωλο η Άλις μουνάρα πιο ωραία από γυναίκα Η Έλεν αβαφτη αλλά καλή γιαναβαφτη.. αλλά όταν σκαμε διακοσαρα πρέπει αν ηνε σαν τις φοτο
ΑΝ μπορεις ανεβασε την κριτικη καποια στιγμη θα βοηθουσες αρκετα
 

TommyWaits

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2020
Μηνύματα
25
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, θα ήθελα τα φώτα των έμπειρων του φόρουμ.
Ενδιαφέρομαι να πάω με κάποια κοπέλα ts, Θα είναι η πρώτη μου φορά, την θέλω θυληκή (ιδανικά πχ Sayuri αλλά έχω διαβάσει αρνητικές κριτικές οπότε δυστυχώς απορρίπτεται, ενώ αντιθέτως παρά τις καλές κριτικές η Maria Isis μου φαίνεται υπερβολικά αρρενωπή) και ενεργοπαθητική (δεν έχω παθητική εμπειρία αλλά πάνω στην καύλα δεν έχω κόλλημα να δοκιμάσω).
Μου αρέσει εμφανισιακά η Σάρα αλλά ακόμια κι αν ψηθώ να πάρει ενεργητικό ρόλο, φοβάμαι ότι τα προσόντα της για πρώτη φορά θα μου παραπέσουν βαριά.
Έχετε να μου προτείνετε κάποια που να πληροί τις πιο πάνω προϋποθέσεις, δηλαδή θυληπρεπής και "φιλική" για πρωτάρη; Ευχαριστώ
 

Incog123

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
63
Κριτικές
4
Like
146
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, θα ήθελα τα φώτα των έμπειρων του φόρουμ.
Ενδιαφέρομαι να πάω με κάποια κοπέλα ts, Θα είναι η πρώτη μου φορά, την θέλω θυληκή (ιδανικά πχ Sayuri αλλά έχω διαβάσει αρνητικές κριτικές οπότε δυστυχώς απορρίπτεται, ενώ αντιθέτως παρά τις καλές κριτικές η Maria Isis μου φαίνεται υπερβολικά αρρενωπή) και ενεργοπαθητική (δεν έχω παθητική εμπειρία αλλά πάνω στην καύλα δεν έχω κόλλημα να δοκιμάσω).
Μου αρέσει εμφανισιακά η Σάρα αλλά ακόμια κι αν ψηθώ να πάρει ενεργητικό ρόλο, φοβάμαι ότι τα προσόντα της για πρώτη φορά θα μου παραπέσουν βαριά.
Έχετε να μου προτείνετε κάποια που να πληροί τις πιο πάνω προϋποθέσεις, δηλαδή θυληπρεπής και "φιλική" για πρωτάρη; Ευχαριστώ

Η Sarah είναι PRO αδερφέ εάν θες πήγαινε δεν θα χάσεις. Είναι υπομονετική εάν αποφασίσεις να σου τον καρφώσει. Εγώ προσωπικά την θυμάμαι από τις πρώτες φορές της στην Ελλάδα κιόλας και απλά χαλάστηκα με τις διπλασιασμένες τιμές της.

Είδα την Sabrina όταν πήγα για την Maria Isis και μου φάνηκε γλυκιά αλλά δεν έχω εμπειρία μαζί της.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Moreno

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
423
Κριτικές
1
Like
1.072
Πόντοι
201
κι όμως είναι αληθινή και έχουν ακουστεί και καλά λόγια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom