Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.386
Πόντοι
456
Με τόσες επισκέψεις έπρεπε τουλάχιστον μία φορά να μη σε χρεώνει για το χύσημο. Όταν θέλεις να πας και Ιταλία έπρεπε να σε κανονίζει πολύ καλά. Προσωπικά θα ήθελα να δοκιμάσω τη Carla Novaes που είναι στη Ιταλία, αλλά αξίζει το ταξίδι?
αυτη χυνει 2 σταγονες.. κανονικα για χυσιμο δεν θαπρεπε να χρεωνει πανω απο 5 ευρω :P
 

TakarosR9

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2020
Μηνύματα
45
Like
13
Πόντοι
0
Παιδιά, ήθελα να παω εδώ και πολύ καιρό με τρανς και μαλιστα ειχα σταμπαρει μια ξανθούλα Ρωσίδα κούκλα η οποία ομως έφυγε. Επειδή δεν εχω πάει ποτέ με τρανς έχετε να μου προτείνετε καμία κοπέλα; Προτιμάω να ειναι παθητική
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.386
Πόντοι
456
Παιδιά, ήθελα να παω εδώ και πολύ καιρό με τρανς και μαλιστα ειχα σταμπαρει μια ξανθούλα Ρωσίδα κούκλα η οποία ομως έφυγε. Επειδή δεν εχω πάει ποτέ με τρανς έχετε να μου προτείνετε καμία κοπέλα; Προτιμάω να ειναι παθητική
ολες ειναι και παθητικες, μη σου πω οτι οι περισσοτερες το προτιμουν.. αρκει να το ζητησεις
 

TakarosR9

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2020
Μηνύματα
45
Like
13
Πόντοι
0
ολες ειναι και παθητικες, μη σου πω οτι οι περισσοτερες το προτιμουν.. αρκει να το ζητησεις

Απλά ζητησα αν μπορείτε εσείς που έχετε μεγαλύτερη εμπειρία να προτείνετε μια τρανς για πρωτη φορά. Θα προτιμούσα να ειναι θηλυκή με μεγαλο στήθος
 

Jacebeleren

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2020
Μηνύματα
23
Κριτικές
7
Like
263
Πόντοι
280
αυτη χυνει 2 σταγονες.. κανονικα για χυσιμο δεν θαπρεπε να χρεωνει πανω απο 5 ευρω :P

Αναφέρεσαι στη Raphaella ή την Carla; Πάντως η Raphaella στα 4 από τα 6 ραντεβού έχυσε τεράστια ποσότητα. Χωρίς υπερβολή. Δεν έχω ξαναδεί τόσο χύσιμο, σοβαρά τώρα!
 

Jacebeleren

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2020
Μηνύματα
23
Κριτικές
7
Like
263
Πόντοι
280
Παιδιά, ήθελα να παω εδώ και πολύ καιρό με τρανς και μαλιστα ειχα σταμπαρει μια ξανθούλα Ρωσίδα κούκλα η οποία ομως έφυγε. Επειδή δεν εχω πάει ποτέ με τρανς έχετε να μου προτείνετε καμία κοπέλα; Προτιμάω να ειναι παθητική

Για θηλυκές εγώ θα σου πρότεινα Raphaella Ferrari (ενεργοπαθητική με μεγάλο στήθος, ίσως να μην την προλάβεις, τελευταίες μέρες της είναι), Sabrina Rios (παθητική, κουκλίτσα με μέτριο στήθος), Sarah (ενεργοπαθητική, μεγαλούτσικο στήθος, ακριβή).

Αν δεν σε καλύπτουν αυτές ίσως μπορείς να περιμένεις. Τώρα που άνοιξαν οι πτήσεις μπορεί να έρθουν νέες αφίξεις.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.406
Κριτικές
10
Like
2.638
Πόντοι
746
Για θηλυκές εγώ θα σου πρότεινα Raphaella Ferrari (ενεργοπαθητική με μεγάλο στήθος, ίσως να μην την προλάβεις, τελευταίες μέρες της είναι), Sabrina Rios (παθητική, κουκλίτσα με μέτριο στήθος), Sarah (ενεργοπαθητική, μεγαλούτσικο στήθος, ακριβή).

Αν δεν σε καλύπτουν αυτές ίσως μπορείς να περιμένεις. Τώρα που άνοιξαν οι πτήσεις μπορεί να έρθουν νέες αφίξεις.

Με βραζιλιάνικο διαβατήριο για την ώρα δεν έχουν υπόθεση. Η δική μου έφυγε και δεν μπορεί να επιστρέψει! Υπάρχει πρόβλημα και στα αεροδρόμια που κάνουν διάλυμα.
 

Jacebeleren

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2020
Μηνύματα
23
Κριτικές
7
Like
263
Πόντοι
280
Με βραζιλιάνικο διαβατήριο για την ώρα δεν έχουν υπόθεση. Η δική μου έφυγε και δεν μπορεί να επιστρέψει! Υπάρχει πρόβλημα και στα αεροδρόμια που κάνουν διάλυμα.

Ωχ, πίκρα :(
Δηλαδή πρακτικά περιμένουμε μόνο αυτές που είναι μόνιμα Ευρώπη (Ισπανία, Ιταλία κλπ);
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.406
Κριτικές
10
Like
2.638
Πόντοι
746
Ωχ, πίκρα :(
Δηλαδή πρακτικά περιμένουμε μόνο αυτές που είναι μόνιμα Ευρώπη (Ισπανία, Ιταλία κλπ);

Ακριβώς φίλε, πρέπει να σε ενημερώσω, ότι ούτε το λεγόμενο Yellow Slip δεν παίζει σημαντικό ρόλο. Το μελέτησα (σύνολο 12 χρόνια σε διπλωματική υπηρεσία και έχω πτυχίο Νομικής).
Ή με πράσινη γραμμή!
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Προς το παρόν είναι μόνο από 29 χώρες. Νομίζω, όμως, ότι από 1η Ιουλίου θα ανοίξουν και θα έχουν τη δυνατότητα να έρχονται και από άλλες χώρες.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.386
Πόντοι
456
δες λιγο τις κριτικες, μη τα περιμενεις ολα στο πιατο...
 

Ta_Panta

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
8
Like
13
Πόντοι
0
Θα σου προτεινα να πας με Sabrina Rios.Πανεμορφη και σωματαρα,εγω καλα ειχα περασει.
 

Hulk69

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
35
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
0
Αναφέρεσαι στη Raphaella ή την Carla; Πάντως η Raphaella στα 4 από τα 6 ραντεβού έχυσε τεράστια ποσότητα. Χωρίς υπερβολή. Δεν έχω ξαναδεί τόσο χύσιμο, σοβαρά τώρα!
η ποσότητα έχει να κάνει με την ώρα συνάντησης πιστεύω,αν έχει χύσει νωρίτερα με άλλο πελάτη αν σε συναντάει νωρίς.Εγω πάντως εκτός από 2-3 φορές και αυτές με μικρή ποσότητα δε βρήκα σε καμία αυτό που πολλοί αναφέρετε για τεράστια ποσότητα και ποτάμια σπέρματος.Αν υπάρχουν κάποια στανταρακια πάντως θα ήθελα να τα μάθω
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.406
Κριτικές
10
Like
2.638
Πόντοι
746
η ποσότητα έχει να κάνει με την ώρα συνάντησης πιστεύω,αν έχει χύσει νωρίτερα με άλλο πελάτη αν σε συναντάει νωρίς.Εγω πάντως εκτός από 2-3 φορές και αυτές με μικρή ποσότητα δε βρήκα σε καμία αυτό που πολλοί αναφέρετε για τεράστια ποσότητα και ποτάμια σπέρματος.Αν υπάρχουν κάποια στανταρακια πάντως θα ήθελα να τα μάθω
Πάει κουβέντα για την Αμάντα από Θεσσαλονίκη, χύνει ποταμούς και δεύτερη φορά σε μία ώρα, δεν το έζησα προσωπικά , αλλά το έχω από δυο συναγωνιστές που σε αυτό τομέα έχουν την εμπιστοσύνη μου. Από ξένες το είδα μόνο μία φορά που έκανα παρτούζα με δυο, ήμουν την μέρα για τη μία πρώτος πελάτης και για τη δεύτερη δεύτερος, αλλά στο προηγούμενο ραντεβού δεν έχυνε για λόγους οικονομικούς (+50 Ευρώ). Η μία έχυνε προηγουμένη μέρα με το τελευταίο πελάτη ώρα 8 το βράδυ και η άλλη ώρα 10 βράδυ. Η συνάντηση μας ήταν ώρα 2 απόγευμα για δυο ώρες και οι δυο έχυναν δυο φορές για πρώτη φορά με τεράστια ποσότητα και πίεση (1,5 μέτρα σίγουρα) και δεύτερη φορά αρκετή ποσότητα. Πάντως πιο πολύ από μένα στη πρώτη φορά.  Μιλάμε για το γνωστό ζευγάρι Αγγελίνα και Ισαμπελα.
 

Jacebeleren

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2020
Μηνύματα
23
Κριτικές
7
Like
263
Πόντοι
280
η ποσότητα έχει να κάνει με την ώρα συνάντησης πιστεύω,αν έχει χύσει νωρίτερα με άλλο πελάτη αν σε συναντάει νωρίς.Εγω πάντως εκτός από 2-3 φορές και αυτές με μικρή ποσότητα δε βρήκα σε καμία αυτό που πολλοί αναφέρετε για τεράστια ποσότητα και ποτάμια σπέρματος.Αν υπάρχουν κάποια στανταρακια πάντως θα ήθελα να τα μάθω

Λογικό αυτό που λες, σίγουρα έχει να κάνει με το πόσες φορές έχει χύσει από πριν και την ώρα.

Ωστόσο, σίγουρα δεν χύνουν όλοι/όλες την ίδια ποσότητα. Αυτό της Raphaella εμένα δεν μου έχει ξανατύχει. Βασικά αφήστε τι λέω εγώ - μπορείτε να το δείτε και στα videos της π.χ. στο 06:00 εδώ:

 

Jacebeleren

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2020
Μηνύματα
23
Κριτικές
7
Like
263
Πόντοι
280
Το θεωρείτε λάθος αν δεν εχω εμπειρία με τρανς να παω κατευθείαν σε τρίο με τις παρακατω δυο;



Αν είσαι ενεργητικός μόνο, μια χαρά είναι το τρίο. Δεν ξέρω για την Alice. Η Hellen πάντως ήταν μια χαρά και εμφανισιακά και σαν συμπεριφορά.
Αν όμως θες να είσαι παθητικός και δεν το έχεις ξανακάνει, τότε ίσως το τρίο να μην είναι η καλύτερη ιδέα. Χρειάζεται χρόνο και υπομονή και ίσως σου βγει ξενέρωμα και χάσιμο χρημάτων να έχεις 2 τρανς να το πηγαίνουν "αργά αργά".
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.406
Κριτικές
10
Like
2.638
Πόντοι
746
Λογικό αυτό που λες, σίγουρα έχει να κάνει με το πόσες φορές έχει χύσει από πριν και την ώρα.

Ωστόσο, σίγουρα δεν χύνουν όλοι/όλες την ίδια ποσότητα. Αυτό της Raphaella εμένα δεν μου έχει ξανατύχει. Βασικά αφήστε τι λέω εγώ - μπορείτε να το δείτε και στα videos της π.χ. στο 06:00 εδώ:

Μάλιστα, το είδα μερικές φορές σε διαφορά βίντεο. Το θέμα είναι, ότι ξέρει το σχέδιο, τι να παίζει και έρχεται προετοιμασμένη. Έκτος αυτού όταν γυρίζουν έτσι σχέδιο τσόντα κάνουν και αρκετά διαλύματα, μέχρι να προετοιμάζουν πίστα, να διορθώνουν τα μαλλιά, ή το βάψιμο και τα λοιπά, και τότε, και το ξέρεις από μόνος σου, σίγουρα έκανες έτσι εμπειρία στη ζωή σου, τα αρχίδια είναι φουσκωμένα για να κρεπάρουν. Διάκοψε δυο ή τρεις φορές το γάμησι με διάλυμα για να σου πέσει και να δεις, πώς να χύνεις μετά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom