Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Cypriot

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2019
Μηνύματα
37
Like
32
Πόντοι
0
Καλά, φίλε, τι θα εξηγηθώ, με τέτοιο βουνό δεν μπορεί να έχει αισθήσεις ούτε στο κώλο, ούτε στη πούτσα, θα του κάνει ζημιά. Θα του στρώσει το έντερο και τι θα κάνει μετά?
καλα εχει κανει και ανεβασε αυτην την φωτο να γνωριζουμαι και εμεις, για να κανουμαι και τις αναλογες επιλογες, οσο γιαυτο το βουνο δεν νμζ να ασθαναιτε και μπορει να εξελιχθει και σε επικινδυνη την ωρα της συναντησης με τετοια ναρκωτικα, οταν σου στρωση το εντερω εκει θα ειναι γαμησετα
 

Fronimos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
5
Like
165
Πόντοι
280
Καλησπέρα ! Να ξέρετε η LuanaBlack δεν κάνει μισάωρο με 100€ Μόνο 1 ώρα στα 150€ . Για όσους δεν το γνωρίζανε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Audir8

Fronimos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
5
Like
165
Πόντοι
280
Έχει κάποιος εμπειρία με κάποιο από αυτά τα πυροβόλα? Κριτική για την Alicia Scott υπάρχει μια εδώ αλλά πολύ παλιά, για την άλλη τίποτα.


Τύπε παίζει να είναι και ξεχασμένες αγγελίες που απλά δεν τις έχουν διαγράψει ! Πάρε ένα τηλέφωνο για αρχή να δεις αν το σηκώνουν
 

katjageor

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2012
Μηνύματα
473
Like
120
Πόντοι
1
Τύπε παίζει να είναι και ξεχασμένες αγγελίες που απλά δεν τις έχουν διαγράψει ! Πάρε ένα τηλέφωνο για αρχή να δεις αν το σηκώνουν

Όχι δεν είναι παλιές. Τηλέφωνο δεν πήρα αλλά οι αγγελίες είναι διασταυρώμενες και από άλλα site και έχουν και ημερομηνίες για το πότε αλλάζουν πόλη! Απλά ψάχνω να δω αν υπάρχουν εμπειριες από Ελλάδα μεριά για αυτές.
 

Fronimos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
5
Like
165
Πόντοι
280
Όχι δεν είναι παλιές. Τηλέφωνο δεν πήρα αλλά οι αγγελίες είναι διασταυρώμενες και από άλλα site και έχουν και ημερομηνίες για το πότε αλλάζουν πόλη! Απλά ψάχνω να δω αν υπάρχουν εμπειριες από Ελλάδα μεριά για αυτές.
Στο instagram πάντως η πρώτη ανεβάζει φωτό με τοποθεσία Ρώμη ! Δεν ξέρω αν είναι παλιές φωτό οι καινούριες απλά το αναφέρω !
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
καλα εχει κανει και ανεβασε αυτην την φωτο να γνωριζουμαι και εμεις, για να κανουμαι και τις αναλογες επιλογες, οσο γιαυτο το βουνο δεν νμζ να ασθαναιτε και μπορει να εξελιχθει και σε επικινδυνη την ωρα της συναντησης με τετοια ναρκωτικα, οταν σου στρωση το εντερω εκει θα ειναι γαμησετα
Το ότι ηνε μια φωτό με μια γραμμή που μπορη να ηνε και ζάχαρη , λες και θα ανέβαζε αληθηνη άμα ήταν κόλα, δε συνέβη ότι ηνε επικηνδηνη
Πόλη καλή αλλά όχι σαν Λίζα
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
Δια χειριστές ανεβάστε Λίζα και Λουανα να βάλουμε κρητηκες
 

numper2

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
144
Πόντοι
0
Σήμερα πήγα με αυτή Και την YULI
Και με πήραν και η 2 μαζί ήταν πολύ φιλική και η εξυπηρέτηση πολύ καλή ήταν καλή Στο ενεργητικ
Και έχει πολύ μεγάλη 25  CM περίπου ήταν σκληρή και θα μείνει 1 μήνα
ο τροπος γραφης ειναι μεταξυ σοβαρου και αστειου
π
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Σήμερα πήγα με αυτή Και την YULI
Και με πήραν και η 2 μαζί ήταν πολύ φιλική και η εξυπηρέτηση πολύ καλή ήταν καλή Στο ενεργητικ
Και έχει πολύ μεγάλη 25  CM περίπου ήταν σκληρή και θα μείνει 1 μήνα π

Για πες περισσότερα για Luana, φίλε μου.
Η Yuli βρίσκεται Ελλάδα; Δεν βλέπω πουθενά το προφίλ της.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
Για πες περισσότερα για Luana, φίλε μου.
Η Yuli βρίσκεται Ελλάδα; Δεν βλέπω πουθενά το προφίλ της.
και μενα μου φαινεται περιεργο να εχει ερθει η Yuli και να μην υπάρχει αγγελία της..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Audir8

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
Σήμερα πήγα με αυτή Και την YULI
Και με πήραν και η 2 μαζί ήταν πολύ φιλική και η εξυπηρέτηση πολύ καλή ήταν καλή Στο ενεργητικ
Και έχει πολύ μεγάλη 25  CM περίπου ήταν σκληρή και θα μείνει 1 μήνα π
μεγάλε άντεξες αυτα τα δύο κανόνια;; μπράβο σου !
 

numper2

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
144
Πόντοι
0
Ήρθε 15:00    σήμερα
Και ήμουν με την louana  και ήρθε για μια ώρα μαζί μας
 

numper2

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
144
Πόντοι
0
Σήμερα ήρθε Ελλάδα
υδεν ισ ήταν να δουλέψει σήμερα μπορεί να έχει κάνα πελάτη μόνιμα η τις κάνει πασα η άλλη  αύριο θα βγάλει αγγελιες και διαφήμιση
Θα το δείτε
Και θέλω να δω τί θα Πουν
Αυτή που με κοροϊδεουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom