Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
12 Απρ 2015
Μηνύματα
94
Κριτικές
2
Like
268
Πόντοι
20

Συνημμένα

  • Shemale-Teixejuli-3852702.jpg
    Shemale-Teixejuli-3852702.jpg
    123,8 KB · Εμφανίσεις: 28

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Όταν διάβασα αυτό που έγραψες, τιμήθηκα ένα διάλογο με μία από αυτές. Πήρα τη για 200 Ευρώ για μια ώρα με χύσημο. Και μου λέει, ότι θα ήταν καλυτέρα 250 Ευρώ για αυτό το σέρβις. Την λέω, στη χώρα σου το κάνετε για 30-50 Ευρώ για μία ώρα και εδώ έχετε και παράπονο. Μου απάντησε, όταν πρωτοήρθε, την έφερε γραφείο και αυτό παίρνει τα μισά. Ήρθε δυο φορές μέσο γραφείου και τώρα τρίτη φόρα μόνη της. Και λίγα ελληνικά έμαθε. Και αγγλικά αρκετά καλά. Δηλαδή δεν φταίνε αυτές, αλλά τα γραφεία. Και βεβαίως, μετά που έρχεται μόνη της ζητάει τα ίδια λεφτά. Αφού τα δίνουμε γιατί όχι. Και μου παραπονέθηκε, ότι όλοι θέλουν μισή ώρα μόνο. Και έτσι δεν βάζουν λεφτά. Βάζω συμπέρασμα, για να κάνουν το κάθε πελάτη 250 έκοψαν το μισάωρο και ακρίβαιναν το χύσημο, ή θα προσπαθήσουν τουλάχιστον. Και μάλιστα μου είπε, ότι στη Βραζιλία δεν το κάνει, λόγο ότι δεν συμφέρει, εκεί υπάρχει υπερβολική πίεση σε αυτό το τομέα. Κάνει χορεύτρια και κάνει φωτογραφείς για διαφημίσεις, και κάνει περισσότερα λεφτά παρά να περιμένει για δυο πελάτες όλη μέρα.
Δηλαδή, τώρα είναι πάνω μας, για να σκεπτόμαστε τι και πώς να γιατρέψουμε την κατάσταση.
Και ρωτώ, γιατί πάμε με αυτές, όταν υπάρχουν τοπικές, που μιλούν και Ελληνικά, και στο τέλος της ημέρας τα λεφτά αργότερα να επιστρέψουν πίσω στη μακροοικονομία της Ελλάδος. Δεν είμαι ρατσιστής, άλλα δυστυχώς πολλές φόρες δεν μπορείς να επικοινωνείς μαζί ή δυσκολεύεις, λόγο ότι τα αγγλικά τους δεν είναι πολλές φόρες ούτε στο επίπεδο για γαμησι. Μάλιστα, για να είμαι δίκαιος, υπάρχουν και εξαιρέσεις, δόξα το Θεό.

Θα συμφωνήσω με τα περισσότερα που λες. Πράγματι είναι πολύ ακριβά τα 250 για full service μαζί με χύσιμο. Απ' την άλλη μεριά, δεν υποχρεώνεται κάποιος να την πάρει για full service. Μπορεί να την πάρει για 1 ώρα, με τα κλασικά που παίρνουν όλες, δλδ 150.

Θα συμφωνησω στα περισσοτερα που λες
Απλα δεν υπαρχουν αντιστοιχες Ελληνιδες απο πλευρας ομορφιας, προσοντων και επιδοσεων εκτος πολυ λιγων εξαιρεσεων

Το θέμα είναι, και εδώ έχει δίκιο ο niced, ότι δεν υπάρχουν αντίστοιχες ελληνίδες σε ομορφιά, και κυρίως προσόντα και επιδόσεις. Συγγνώμη, αλλά δεν έχω συναντήσει ποτέ ελληνίδα που να έχει πχ τα προσόντα και τις επιδόσεις της Isabella Bigcock24cm (μπορώ να φέρω και άλλα παραδείγματα). Αν κάποιος ξέρει κάποια ελληνίδα με τέτοια προσόντα και επιδόσεις να μου πει θα γίνω συχνότατος πελάτης της. Και τέλος, εκτός από 2-3 ελληνίδες που αξίζουν και έχουν κάποια προσόντα, πόσες φορές να πας μαζί τους; Θα πας 2-3-4-5-10; Πόσες φορές;

 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Το ts-dating έχει πρόβλημα σήμερα, ή μόνο σε μένα δεν παίζει;
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
517
Πόντοι
1.530

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
517
Πόντοι
1.530
Θα συμφωνήσω με τα περισσότερα που λες. Πράγματι είναι πολύ ακριβά τα 250 για full service μαζί με χύσιμο. Απ' την άλλη μεριά, δεν υποχρεώνεται κάποιος να την πάρει για full service. Μπορεί να την πάρει για 1 ώρα, με τα κλασικά που παίρνουν όλες, δλδ 150.

Το θέμα είναι, και εδώ έχει δίκιο ο niced, ότι δεν υπάρχουν αντίστοιχες ελληνίδες σε ομορφιά, και κυρίως προσόντα και επιδόσεις. Συγγνώμη, αλλά δεν έχω συναντήσει ποτέ ελληνίδα που να έχει πχ τα προσόντα και τις επιδόσεις της Isabella Bigcock24cm (μπορώ να φέρω και άλλα παραδείγματα). Αν κάποιος ξέρει κάποια ελληνίδα με τέτοια προσόντα και επιδόσεις να μου πει θα γίνω συχνότατος πελάτης της. Και τέλος, εκτός από 2-3 ελληνίδες που αξίζουν και έχουν κάποια προσόντα, πόσες φορές να πας μαζί τους; Θα πας 2-3-4-5-10; Πόσες φορές;
και η Καυλα24 που χε ερθη το καλοκαίρι ήταν ψολαρα μεγάλη ..
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
517
Πόντοι
1.530
Συνάντηση με Lisa προ 3ημερου.
Οκ δε μανεη
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
517
Πόντοι
1.530
Κυρ διαχειριατά ανέβασε στις τρανς τη Λίζα να βάλουμε κριτική
Γιατί αξηζη
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.009
Πόντοι
3.936

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
517
Πόντοι
1.530
Καμία.

Πήγαινε στην Ντορα.
Λάθος γιατί Τις έχω δη ολες.
Giselle24 ωραία αλλά μαστουρα και σαν πρεζόνια
Η Μία μου άνηξε την πόρτα όταν πήγα στην Lisa και κόντεψαν να στραβοθω πανέμορφη αλλά δεν ηχα φράγκα
Η filippa πήγα , με το που την ηδα ΗΠΑ ωχ τη βάψαμε και για ότι έχω εφκοιλια για να φύγω και μου ζηταγε τα λεφτά αλλά της έδωσα ένα πενηντάρη γιατί θα μπλέξαμε
Και Πήγα Lisa..πανέμορφο κολάρα πουτσαρα καθαρό εφχαρο δύο ρόλους εναλλαγή εχισα στην κολάρα της απίστευτη αίσθηση γιατί δεν της σικονοταν να μου τον ξαναριξη επειδή την ηχα μια ώρα και με σπέρνει, φανταστική
Άμα μου δοσετε ένα κατοσταρι στη Λίζα το ξαναδινω
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Η filippa πήγα , με το που την ηδα ΗΠΑ ωχ τη βάψαμε και για ότι έχω εφκοιλια για να φύγω και μου ζηταγε τα λεφτά αλλά της έδωσα ένα πενηντάρη γιατί θα μπλέξαμε

έφυγες δλδ γιατί δεν βλεπόταν από κοντά;
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.009
Πόντοι
3.936
Λάθος γιατί Τις έχω δη ολες.
Giselle24 ωραία αλλά μαστουρα και σαν πρεζόνια
Η Μία μου άνηξε την πόρτα όταν πήγα στην Lisa και κόντεψαν να στραβοθω πανέμορφη αλλά δεν ηχα φράγκα
Η filippa πήγα , με το που την ηδα ΗΠΑ ωχ τη βάψαμε και για ότι έχω εφκοιλια για να φύγω και μου ζηταγε τα λεφτά αλλά της έδωσα ένα πενηντάρη γιατί θα μπλέξαμε
Και Πήγα Lisa..πανέμορφο κολάρα πουτσαρα καθαρό εφχαρο δύο ρόλους εναλλαγή εχισα στην κολάρα της απίστευτη αίσθηση γιατί δεν της σικονοταν να μου τον ξαναριξη επειδή την ηχα μια ώρα και με σπέρνει, φανταστική
Άμα μου δοσετε ένα κατοσταρι στη Λίζα το ξαναδινω

Εάν δεν του αρέσει ;

Ας πάει πρώτα κάπου που μπορεί να συνεννοηθεί.
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
517
Πόντοι
1.530

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
517
Πόντοι
1.530
Εάν δεν του αρέσει ;

Ας πάει πρώτα κάπου που μπορεί να συνεννοηθεί.
αν δεν του αρεση η Liza? Εδώ γελάμε. Ηνε από τις πιο όμορφες μουναρες τρανς. Κουκλάρα θηλυκή με 18@ρι πιστονι
 

eroserotou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2020
Μηνύματα
32
Κριτικές
6
Like
207
Πόντοι
280

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.434
Κριτικές
10
Like
2.655
Πόντοι
746
kinder εκπληξη!!! Ποτέ δεν ξέρεις τελικά τι κρύβει!!! :) :) :)

Αν θέλεις  να το δεις στο το ίδιο μέγεθος σαν να είναι στην εικόνα, πάρε μαζί σου το σεληνιακό τηλεσκόπιο
Μάλλον 20 μέσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom