Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

merandom

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2006
Μηνύματα
170
Like
121
Πόντοι
1
ποιος σε κοροηδευει? Τεσπα, μπορω να το επιβεβαιωσω και εγω, της μιλησα στο τηλ. 

πιθανων να μην βαλει αγγελια ειπε.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.388
Πόντοι
456
δεν σε κοροϊδεύει κανείς φίλε, κι ευχαριστούμε για την ενημέρωση
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Σήμερα ήρθε Ελλάδα
υδεν ισ ήταν να δουλέψει σήμερα μπορεί να έχει κάνα πελάτη μόνιμα η τις κάνει πασα η άλλη  αύριο θα βγάλει αγγελιες και διαφήμιση
Θα το δείτε
Και θέλω να δω τί θα Πουν
Αυτή που με κοροϊδεουν

Ευχαριστούμε @numper2, για τις ενημερώσεις για Luana, αλλά και για τη Yuli (χαίρομαι πολύ που ξανάρθε, σίγουρα θα την ξαναεπισκεφτώ, είναι αστέρι).
Έχει πάντως μπει όντως αγγελία της Yuli, που αναφέρει μέσα ότι κάνουν παρτούζα με τη Luana:
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Έχει κάποιος εμπειρία με κάποιο από αυτά τα πυροβόλα? Κριτική για την Alicia Scott υπάρχει μια εδώ αλλά πολύ παλιά, για την άλλη τίποτα.



Την 2η, την Alicia Scott, την είχα συναντήσει παλιότερα. Εντάξει, όχι και η πιο όμορφη τρανς για τα γούστα μου, αλλά καλό εργαλείο, και καλή επίδοση.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Παίδες, αν πάει ή μάθει κανείς κάτι για τη Maria Isis
ας γράψει κάτι ή ας στείλει pm.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Παίδες, αν πάει ή μάθει κανείς κάτι για τη Maria Isis
ας γράψει κάτι ή ας στείλει pm.
πολύ όμορφη και κορμάρα !!
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
517
Πόντοι
1.530
Καταρχάς αντροφερνη
 

Fronimos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
5
Like
165
Πόντοι
280
Χαχαχα
Χαιρετισμούς
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Εν τω μεταξύ αυτές που γράφεις κριτικές ρε συ Audi8, παίρνουν έξτρα παραπάνω για να χύσουν 50άρια+. Εσύ στις κριτικές σου γράφεις ότι τους έδωσες το κανονικό, αλλά σχεδόν όλες χύνουν μαζί σου ρε παλικάρι.
Άντε να είναι μια σούπερ καβλωμένη και να της φύγουν, άντε δύο (που σπανίως συμβαίνει είναι όλες επαγγελματίες), αλλά απ' ότι μας γράφεις σχεδόν όλες χωρίς παραπάνω φράγκα χύνουν με τη πάρτι σου.
Μπας και κάτι δεν γράφεις σωστά ή είσαι φιδέμπορας στο επάγγελμα τελικά;
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
517
Πόντοι
1.530
Εν τω μεταξύ αυτές που γράφεις κριτικές ρε συ Audi8, παίρνουν έξτρα παραπάνω για να χύσουν 50άρια+. Εσύ στις κριτικές σου γράφεις ότι τους έδωσες το κανονικό, αλλά σχεδόν όλες χύνουν μαζί σου ρε παλικάρι.
Άντε να είναι μια σούπερ καβλωμένη και να της φύγουν, άντε δύο (που σπανίως συμβαίνει είναι όλες επαγγελματίες), αλλά απ' ότι μας γράφεις σχεδόν όλες χωρίς παραπάνω φράγκα χύνουν με τη πάρτι σου.
Μπας και κάτι δεν γράφεις σωστά ή είσαι φιδέμπορας στο επάγγελμα τελικά;
Αποκληετε να ήθελε να χθση η άλλη γιατί όλη μέρα ας πούμε γαμουσε;
Υοενοησα εγώ ότι εχισαν για πάρτη μου, είχε όλος ΚΑΕ σινεβη
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
517
Πόντοι
1.530
Εν τω μεταξύ αυτές που γράφεις κριτικές ρε συ Audi8, παίρνουν έξτρα παραπάνω για να χύσουν 50άρια+. Εσύ στις κριτικές σου γράφεις ότι τους έδωσες το κανονικό, αλλά σχεδόν όλες χύνουν μαζί σου ρε παλικάρι.
Άντε να είναι μια σούπερ καβλωμένη και να της φύγουν, άντε δύο (που σπανίως συμβαίνει είναι όλες επαγγελματίες), αλλά απ' ότι μας γράφεις σχεδόν όλες χωρίς παραπάνω φράγκα χύνουν με τη πάρτι σου.
Μπας και κάτι δεν γράφεις σωστά ή είσαι φιδέμπορας στο επάγγελμα τελικά;
ετιχε κι εχισαν ρε τιπε
Τι να κάνουμε;
Αφήστε τις μαλακίες πάρτε πληροφορίες που θέλετε όταν σας τις λέμε κι αστε τις εξιπναδες
Έλεος εδο χάμω όλοι οι εξιπνακιδες
 

Fronimos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
5
Like
165
Πόντοι
280
απαντώντας στα προηγούμενα μηνύματα θέλω να σας πω ότι μερικές χύνουν αν είναι τελευταίο ραντεβού( δηλαδή αν είναι αργά και θέλουν να κοιμηθούν)  από μόνες τους επίτηδες για να μπορέσουν να έχουν και μια δικαιολογία στους νταβατζηδες ότι δεν θα τους ξανασηκωθεί αν τους κλείσουν άλλο ραντεβού πιο αργά και να κοιμηθούν με την ησυχία τους . Είναι κόλπο
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
απαντώντας στα προηγούμενα μηνύματα θέλω να σας πω ότι μερικές χύνουν αν είναι τελευταίο ραντεβού( δηλαδή αν είναι αργά και θέλουν να κοιμηθούν)  από μόνες τους επίτηδες για να μπορέσουν να έχουν και μια δικαιολογία στους νταβατζηδες ότι δεν θα τους ξανασηκωθεί αν τους κλείσουν άλλο ραντεβού πιο αργά και να κοιμηθούν με την ησυχία τους . Είναι κόλπο

Φιλαράκι δεν αμφιβάλλω. Και σε μένα, υποθέτω σε όλους, έχει συμβεί η κοπέλα να τελειώσει χωρίς έξτρα. Είτε γιατί είναι φουλ καβλωμένη, είτε γιατί σε γουστάρει, είτε για τον λόγο που λες. Το σχόλιο το έκανα απλά γιατί αν τις διαβάσεις, σχεδόν σε όλες τις κριτικές του ο φίλος γράφει το ίδιο.  
Εν πάση περιπτώσει, καλή καρδιά. :-)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom