Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
86
Πόντοι
1
Ναι αυτή είναι. Αξίζει πραγματικά. Όταν ξανάρθει Ελλάδα σίγουρα θα επαναληφθεί και αυτή τη φορά με μεγαλύτερη διάρκεια. Η Ιζαμπέλλα είναι λίρα 100. Must.
Θα πρέπει να περιμένεις ένα χρόνο γιατί έρχεται κάθε Αύγουστο. Και εγώ ήθελα να πάω αλλά το πήρα πρέφα αργά ότι ήταν εδώ.  :headbang:
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
824
Κριτικές
1
Like
1.719
Πόντοι
206

gino028

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2018
Μηνύματα
29
Like
10
Πόντοι
0
Έχει κάποιος εμπειρία με αυτήν;
Μονίκ, είναι τώρα Θεσσ/κη και θα είναι Αθήνα 18-22/9.
Κατα τη γνώμη μου αξίζει!Είναι φιλική,πρόσχαρη και απο εμφάνιση πιο καλή απ τις φωτο!Πολύ δυνατή και στους 2 ρόλους για χυσιμο ζητάει 50ρικάκι!
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Κατα τη γνώμη μου αξίζει!Είναι φιλική,πρόσχαρη και απο εμφάνιση πιο καλή απ τις φωτο!Πολύ δυνατή και στους 2 ρόλους για χυσιμο ζητάει 50ρικάκι!

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Πράγματι η κοπέλα φαίνεται πολύ σούπερ στις φωτό. Μόνο που θα κάτσει Αθήνα έως την Κυριακή και τελικά δεν το βλέπω να μπορέσω δυστυχώς. Αλλά θα την έχω υπόψη μου για επόμενη φορά που θα είναι εδώ. Thanx.
 

abla24

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
141
Like
72
Πόντοι
1
φοβερη εντυπωση μου κανει παντως που για τοσο μικρη χωρα εχουμε τοοοοοσες πολλες αφιξεις και μαλιστα ταυτοχρονες

εκτος αν παιζει και κατι αλλο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
φοβερη εντυπωση μου κανει παντως που για τοσο μικρη χωρα εχουμε τοοοοοσες πολλες αφιξεις και μαλιστα ταυτοχρονες

εκτος αν παιζει και κατι αλλο
ειμαστε τουριστικη χωρα ρε,

ολες θελουν καποια στιγμη να πανε ακροπολη και στις ηλιολουστες παραλιες,

στην πολωνια πχ τι να πανε να δουνε? το κρυο?
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
Που στε αλάνια μου
Χαθικαμε
Ρε σεις βλεπο εδο αυτό το κορμί , δείτε τις φωτό με τα κοκκινομαλλα τα ροζ
Ξέρει κανείς καμιά πλιροφορια γιατί ta dating δε δειχνη Πάπαρι
Κανεις καμία ιδέα;
 

bazilio

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2011
Μηνύματα
70
Like
178
Πόντοι
0
Miranda Porter  που έρχεται από αύριο έχει πάρει κανείς; Οι φωτό είναι εντυπωσιακές Έχει ξανάρθει;

 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
123
Κριτικές
2
Like
137
Πόντοι
1
Η Μιράντα έχει ξαναέρθει φίλε αλλά δεν έχω εμπειρία να σε βοηθήσω.  Το ψήνω κ γω
 

Ο Ασυγκράτητος

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0

Την πήρα εγώ φίλος. Ενεργοπαθητική, εργαλείο νορμαλ, πεντακάθαρη και δεν έχω ξαναδεί τέτοιο μεικαπ, ξέρει τι κάνει. Όλες αυτές χρεώνουν 200, όπως και η Diana Smith και άλλες που ταξιδεύουν αρκετά και περνάνε από Τελ Αβιβ. Στο Tobacco πήγα, πεντακάθαρο και επιτέλους μια που δέχεται σε χοτελ.

Για την wawaa που ρώτησε φίλος πριν, είναι από Λίβανο, 80 ε/π, περούκα και τα δόντια πάνε για θήκες αλλά είναι συμπαθητική, ωραίο κωλαράκι, εργαλείο μέτριο, βάψιμο άθλιο.

Για την Dominique ή όπως λέγεται που ρώτησε πάλι φίλος πριν, είναι μια ξανθιά νταρντάνα, πολύ ωραίο σώμα και επιδερμίδα, εργαλείο όντως 20-21 και χοντρό, τίποτα το ιδιαίτερο όμως στον αγώνα δε παίρνει πρωτοβουλίες. Το κάνει που και που για τα δίδακτρα στο πανεπιστήμιο που σπουδάζει.

Για την Μιράντα Ποτερ την πήρα όταν ήταν Αθήνα πριν μερικούς μήνες. Ένα αρνητικό είναι το στυλ που έχουν όλες αυτές που δηλώνουν μοντέλα και ηθοποιοί (η συγκεκριμένη είναι και τα δυο στη χώρα της). Εγώ πέφτω στην κατηγορία γυπαετός με μύες και τατουάζ οπότε είχαμε χημεία και παίξαμε μπαλίτσα. Αν είσαι συνεσταλμένος, μην περιμένεις πολλά. Επίσης είναι αρκετά ψηλή όπως και η Ντομινίκ, με τακούνια ήταν ένα κλικ ψηλότερη από μένα.

Εγώ θα σου πρότεινα να προτιμήσεις δικές μας στην Αθήνα. Έχει μια συγκεκριμένα που είναι διαμάντι αλλά μόνο παθητική :) Γενικά, τα 150 / ώρα χωρίς καν να χύσει η άλλη είναι ψέμα. Πολλές έχουν νοοτροπία μπουρδελου και ψεκάστε σκουπίστε τελειώσατε, αυτές να τις αποφεύγεις. Έχει και κάποιες που νοιάζονται για το όνομα τους όμως και ξηγημένες.
 

panhdonisths13

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές αυτή η Gabi που ήρθε και δεν πρέπει να έχει ξανάρθει λέτε να αξίζει; Μήπως πήγε κανείς ήδη να μας πει; Εγώ το ψήνω και για κασκαντεριλικι γιατί φαίνεται πανέμορφη στις φωτογραφίες.

 

Ο Ασυγκράτητος

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές αυτή η Gabi που ήρθε και δεν πρέπει να έχει ξανάρθει λέτε να αξίζει; Μήπως πήγε κανείς ήδη να μας πει; Εγώ το ψήνω και για κασκαντεριλικι γιατί φαίνεται πανέμορφη στις φωτογραφίες.


Θα πάω εγώ το Σάββατο. Πρέπει να έχει ξανάρθει αν δε κάνω λάθος. Αν και κάτι μου λέει ότι θα είναι κατώτερη των προσδοκιών.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom