Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sunscreen

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
1
Νομίζω το Κορυφαίο όνομα που έχει έρθει στην Ελλάδα από πορνοστάρ!!!

Μισό φίλε, έχει έρθει Natassia Dreams (2013) που μετά μου έστελνε μήνυμα να τη βγάλω έξω να της δείξω την Αθήνα (έμενε σε μια πάροδο στην Ερμού) και η Danika Dreamz (2019) που την πήρα με 100 την ώρα. Και η Bianca Hills που την βάζεις;
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
517
Πόντοι
1.530
Και σίγουρα ομορφότερη, τουλάχιστον στις φωτό γιατί ιδία πείρα δεν έχω. Αν και αυτά είναι γούστα...
Πάντως επειδή είδα χτες αρκετά βίντεό της, είναι εντυπωσιακή η διαφορά ανάμεσα στα παλαιότερα χωρίς στήθος και πολλές πλαστικές με τα νεότερα.
Είμαι ανάμεσα σ’ αυτήν και στην Βιβή Καρβάλιο όταν επιστρέψει Αθήνα, που έχω διαβάσει πολύ καλές κριτικές και όλο λέω ότι θα πάω και όλο το αναβάλω γιατί είναι σχεδόν μόνιμη Ελλάδα.
κι εγώ το ίδιο φιλαρα
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.766
Κριτικές
30
Like
7.337
Πόντοι
3.886
Μισό φίλε, έχει έρθει Natassia Dreams (2013) που μετά μου έστελνε μήνυμα να τη βγάλω έξω να της δείξω την Αθήνα (έμενε σε μια πάροδο στην Ερμού) και η Danika Dreamz (2019) που την πήρα με 100 την ώρα. Και η Bianca Hills που την βάζεις;

Έλα ρε natassia dreams..πολύ δυνατό όνομα για Ελλάδα
 

TS-ARIEL

Trans
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
3
Like
2
Hello Guys

My name is Ariel i am a sexy shemale girl from London , i came to visit your amazing country. I have some friends here in Athens , we got a meeting yesterday. Three beautyful shemale girlfriend. Can you imagine ....Miaww..  i am here short time please search my number and call me for booking..

kisses Ariel

 

Ahotone

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
64
Like
69
Πόντοι
0
Hello Guys

My name is Ariel i am a sexy shemale girl from London , i came to visit your amazing country. I have some friends here in Athens , we got a meeting yesterday. Three beautyful shemale girlfriend. Can you imagine ....Miaww..  i am here short time please search my number and call me for booking..

kisses Ariel


Και πάλι μαζί μας !!! :-)

Αθήνα μέχρι τις 16 και μετά Θεσσαλονίκη μέχρι τις 19

:fuck1:
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Τηλέφωνο χτες το απόγευμα στη Βιβή Καρβάλιο, δυστυχώς ήταν κλεισμένη έως τις 9 το βράδυ, και δε μπορούσα τέτοια ώρα.
Οπότε είπα να επισκεφτώ την άλλη που είναι σχεδόν μόνιμη Ελλάδα, τη Γκισέλ Μπίτενκουρκτ, μιας και αυτή έχει καλές κριτικές.
Απογοήτευση, χάλι μαύρο, ξεπέτα. Αν όχι η χειρότερη συνεύρεση που έχω κάνει με τρανς, από τις χειρότερες. Μου έσπασε τα νεύρα, κακώς που δε τη σταμάτησα στη μέση να της ζητήσω πίσω τα μισά χρήματα.
Θα γράψω κριτική. Χάλια.
 

merandom

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2006
Μηνύματα
169
Like
107
Πόντοι
1
Τηλέφωνο χτες το απόγευμα στη Βιβή Καρβάλιο, δυστυχώς ήταν κλεισμένη έως τις 9 το βράδυ, και δε μπορούσα τέτοια ώρα.
Οπότε είπα να επισκεφτώ την άλλη που είναι σχεδόν μόνιμη Ελλάδα, τη Γκισέλ Μπίτενκουρκτ, μιας και αυτή έχει καλές κριτικές.
Απογοήτευση, χάλι μαύρο, ξεπέτα. Αν όχι η χειρότερη συνεύρεση που έχω κάνει με τρανς, από τις χειρότερες. Μου έσπασε τα νεύρα, κακώς που δε τη σταμάτησα στη μέση να της ζητήσω πίσω τα μισά χρήματα.
Θα γράψω κριτική. Χάλια.

Περιεργο αυτο με τη τζιζελ, εχω βρεθει τρεις φορες μαζι της και ειναι παντα καταπληκτικη. Και πιπα ακαποτη. Μηπως δεν της αρεσες?
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Περιεργο αυτο με τη τζιζελ, εχω βρεθει τρεις φορες μαζι της και ειναι παντα καταπληκτικη. Και πιπα ακαποτη. Μηπως δεν της αρεσες?

@merandom, δεν νομίζω ότι είμαι του πεταματού. 41 ετών, όχι κανένας κοντός, λεπτός 70 κιλά, κι εκείνη δεν είναι δα και το σούπερ-μοντέλο. Μέτρια είναι, υπάρχουν πολύ ωραιότερες τρανς και ελληνίδες και ξένες. Για τις υπηρεσίες της πήγα που είχα διαβάσει ότι είναι καλές.
Αλλά ας πάρουμε τη περίπτωση που δεν της άρεσα. Δεν μπορούμε να αρέσουμε σε όλους, κατανοητό. Να της ζήταγα να μου κάνει ακάποτη πίπα, το καταλαβαίνω να μη θέλει σε κάποιον που μπορεί είτε να μη της αρέσει, είτε να πηγαίνει πρώτη φορά, είτε και για λόγους υγιεινής ρε παιδί μου, οκ. Αλλά να μη της κάνουν, και εφόσον έχει συμφωνηθεί ενεργητικό σεξ απ' τη μεριά της, μου είναι δύσκολο να το καταλάβω. Και να κάθεται να την παίζει σα μανιακή, δηλαδή έλεος. Διάβασε τη κριτική μου για λεπτομέρειες.
Ήταν μαλακία μου, έπρεπε σε κείνο το σημείο να τη σταματήσω, να ζητήσω κάποια χρήματα πίσω και να φύγω. Γιατί πέρα απ' τα χρήματα μου έσπασε πραγματικά τα νεύρα. Κρατήθηκα, γιατί θέλω να είμαι πάντα ευγενής με τις τρανς.
Απαράδεκτη, αυτή δεν είναι συμπεριφορά επαγγελματία που καλοπληρώνεται μάλιστα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: abcxyz

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
141
Πόντοι
1
@merandom, δεν νομίζω ότι είμαι του πεταματού. 41 ετών, όχι κανένας κοντός, λεπτός 70 κιλά, κι εκείνη δεν είναι δα και το σούπερ-μοντέλο. Μέτρια είναι, υπάρχουν πολύ ωραιότερες τρανς και ελληνίδες και ξένες. Για τις υπηρεσίες της πήγα που είχα διαβάσει ότι είναι καλές.
Αλλά ας πάρουμε τη περίπτωση που δεν της άρεσα. Δεν μπορούμε να αρέσουμε σε όλους, κατανοητό. Να της ζήταγα να μου κάνει ακάποτη πίπα, το καταλαβαίνω να μη θέλει σε κάποιον που μπορεί είτε να μη της αρέσει, είτε να πηγαίνει πρώτη φορά, είτε και για λόγους υγιεινής ρε παιδί μου, οκ. Αλλά να μη της κάνουν, και εφόσον έχει συμφωνηθεί ενεργητικό σεξ απ' τη μεριά της, μου είναι δύσκολο να το καταλάβω. Και να κάθεται να την παίζει σα μανιακή, δηλαδή έλεος. Διάβασε τη κριτική μου για λεπτομέρειες.
Ήταν μαλακία μου, έπρεπε σε κείνο το σημείο να τη σταματήσω, να ζητήσω κάποια χρήματα πίσω και να φύγω. Γιατί πέρα απ' τα χρήματα μου έσπασε πραγματικά τα νεύρα. Κρατήθηκα, γιατί θέλω να είμαι πάντα ευγενής με τις τρανς.
Απαράδεκτη, αυτή δεν είναι συμπεριφορά επαγγελματία που καλοπληρώνεται μάλιστα.

Νομιζω κι εγω ειναι λιγο υπερεκτιμημενη ως προς την ομορφια κτλ. Στα προς του σεξ εχω να πω οτι ισως φιλαρακι απλα δεν ειχατε χημεια, για καποιο λογο. Αλλωστε σαν αγορακια ξερουμε τι θα πει στυση κ ποσο ευκολο η δυσκολο ειναι να εχεις με καποιον/καποια αμα δεν σου βγαινει. Εγω δεν παρεξηγω. Εχω να πω οτι εγω οταν πηγα στα του σεξ ηταν πολυ καλη αλλα εχω επισης να προσθεσω οτι καπου κι εγω διεκρινα μια νωχελικη διαθεση κ καποια δυσκολια να καυλωσει. Παρολα αυτα ομως εξελιχθηκε σε καλη βραδια στο συνολο της εγω δηλωνω ευχαριστημενος.

Δεν ξερω αν θα ξαναπηγαινα, με αυτα τα χρηματα ιδιως αμφιβαλλω ΠΟΛΥ. Ειχα ανεβασει κριτικη αλλα δεν δημισιευτηκε ποτε.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Νομιζω κι εγω ειναι λιγο υπερεκτιμημενη ως προς την ομορφια κτλ. Στα προς του σεξ εχω να πω οτι ισως φιλαρακι απλα δεν ειχατε χημεια, για καποιο λογο. Αλλωστε σαν αγορακια ξερουμε τι θα πει στυση κ ποσο ευκολο η δυσκολο ειναι να εχεις με καποιον/καποια αμα δεν σου βγαινει. Εγω δεν παρεξηγω. Εχω να πω οτι εγω οταν πηγα στα του σεξ ηταν πολυ καλη αλλα εχω επισης να προσθεσω οτι καπου κι εγω διεκρινα μια νωχελικη διαθεση κ καποια δυσκολια να καυλωσει. Παρολα αυτα ομως εξελιχθηκε σε καλη βραδια στο συνολο της εγω δηλωνω ευχαριστημενος.

Δεν ξερω αν θα ξαναπηγαινα, με αυτα τα χρηματα ιδιως αμφιβαλλω ΠΟΛΥ. Ειχα ανεβασει κριτικη αλλα δεν δημισιευτηκε ποτε.

Ναι, καταλαβαίνω, φυσικά. Γι' αυτό στην κατάληξη της κριτικής μου έγραψα ότι καταλαβαίνω ότι δεν είναι ρομπότ. Εγώ σχολίασα τη γενικότερη συμπεριφορά που είχε. Ήταν καθαρά αντιεπαγγελματική, τουλάχιστον απέναντι σε μένα.
 

kostis344

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2019
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
0
Τηλέφωνο χτες το απόγευμα στη Βιβή Καρβάλιο, δυστυχώς ήταν κλεισμένη έως τις 9 το βράδυ, και δε μπορούσα τέτοια ώρα.
Οπότε είπα να επισκεφτώ την άλλη που είναι σχεδόν μόνιμη Ελλάδα, τη Γκισέλ Μπίτενκουρκτ, μιας και αυτή έχει καλές κριτικές.
Απογοήτευση, χάλι μαύρο, ξεπέτα. Αν όχι η χειρότερη συνεύρεση που έχω κάνει με τρανς, από τις χειρότερες. Μου έσπασε τα νεύρα, κακώς που δε τη σταμάτησα στη μέση να της ζητήσω πίσω τα μισά χρήματα.
Θα γράψω κριτική. Χάλια.

Τπ ιδιο είχα παθει εγώ την τελευταία φορά που την επισκέφτηκα.
Να τον παιζει με βλεμμα στο άπειρο μπα και καβλωσει. Νωχελική και βαριεστημένη.


 

kostis344

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2019
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
0
Επίσκεψη καιπαλι στην Βιβή με φούλ πρόγραμμα και με εξτρα τελειωμα.
Η κοπέλα είναι απιστευτη, ξέρει να γαμάει και να σε κανει να περάσεις τέλεια.

Και εννοείτε πολυ καλό παιδί.

Καποιος φιλος μπορεί να προτίνει κάποια ενεργητική τράνς γι αυτην την περίοδο?
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Τπ ιδιο είχα παθει εγώ την τελευταία φορά που την επισκέφτηκα.
Να τον παιζει με βλεμμα στο άπειρο μπα και καβλωσει. Νωχελική και βαριεστημένη.

Γι' αυτό καλό είναι να γράφουμε κριτικές φίλε μου. Τουλάχιστον γι' αυτές που υπάρχει νήμα. Γιατί τα σχόλια εδώ χάνονται. Η κριτική μένει όμως.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Επίσκεψη καιπαλι στην Βιβή με φούλ πρόγραμμα και με εξτρα τελειωμα.
Η κοπέλα είναι απιστευτη, ξέρει να γαμάει και να σε κανει να περάσεις τέλεια.

Και εννοείτε πολυ καλό παιδί.

Καποιος φιλος μπορεί να προτίνει κάποια ενεργητική τράνς γι αυτην την περίοδο?

Ναι, την Βιβή θα την επισκεφτώ κάποια στιγμή.
Με καλό εργαλείο πάντως και να τόχει το ενεργητικό φαίνεται η Μαρκές , αλλά δυστυχώς θα παραμείνει πολύ λίγες ημέρες, έως το Σάββατο.
Ακόμη, αύριο έχουμε νέα άφιξη που φαίνεται ενδιαφέρουσα
 

kostis344

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2019
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
0
ευχαριστώ.

Η Κευλα φαινεται ομορφη. Η μανσίνι 'ομως μου βγάζει ανδρικα χαρακτηριστικά σε υπερβολικό βαθμό.
 

Marcus77

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
467
Κριτικές
26
Like
1.391
Πόντοι
1.011
Οπότε είπα να επισκεφτώ την άλλη που είναι σχεδόν μόνιμη Ελλάδα, τη Γκισέλ Μπίτενκουρκτ, μιας και αυτή έχει καλές κριτικές.
Απογοήτευση, χάλι μαύρο, ξεπέτα. Αν όχι η χειρότερη συνεύρεση που έχω κάνει με τρανς, από τις χειρότερες. Μου έσπασε τα νεύρα, κακώς που δε τη σταμάτησα στη μέση να της ζητήσω πίσω τα μισά χρήματα.
Θα γράψω κριτική. Χάλια.
Τελικά, πρέπει να είναι με τις μέρες της. Δυο φορές την έχω δει και η 1η ήταν τέλεια, ενώ η 2η άστα να πάνε. Ισως να παίρνει και ουσίες!!!
 

arisgeo21

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπερα. Για Mirela Costa ξερουμε τιποτα; Αξιζει;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
ελαφρος επεξεργασμενες φωτο δεν τρελαθηκα απο κοντα δεν κανει παπαδες ειναι για καθαρα παθητικους αφου μ αναφερε οτυ τ γαμαει ολους γενηκα αλλα κ εδω αθηνα ....παρεξενευτηκε που δεν της εκατσα χωρος ωραιο αλλα οχι καθαρος πολυ ..γαμηστε σκουπηστε τελιωσαται κωστος  100 ενδεικτικο τ 30 λεπτα ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom