Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

form

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
133
Κριτικές
7
Like
398
Πόντοι
301
Παραθέτω το μήνυμα με τις τιμές . Sexting with Nudes and videos:€37
Dropbox: €42 Facetime naked: €46
Cumshots in video :€46
Quick visit with massage :€44
Quick visit Head only: €92
Sex only for 1hour: ,€110
Sex and head for 1 hour: €136
Sex and head for 2 hour:€183
Sex and head for 3 hour:€256
Overnight : €320
Three some: €320
Friend with benefits package: €456 anytime you want me .Thats my rate honey, how long do you want me
Μούφα είναι. Οι τιμές είναι αστείες, θα σου ζητήσει στάνταρ να της μεταφέρεις κάπου λεφτά πριν τη συναντήσεις.
Έρχεται αυτό το μπουρι σε λίγες μέρες , έχει δοκιμάσει κανένας?

Πάντως στο onlyfans της δίνουν και παίρνουν τα ακάποτα όταν τον παίρνει κ όταν τον δίνει.. προσεκτικά..
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
και τ περημενες ρε μουτρο απο μια επαγγελματια τρανς σε κ αυτην !!!
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
260
Κριτικές
16
Like
927
Πόντοι
371
Αυτή είναι αυτή η Γιαπωνέζα? Με τις βυζάρες? Έστω κ για μασάζ αξίζει
Γιαπωνέζα ; Ιδέα δεν έχω .
Μπας και είναι καμμιά απάτη και πάω και μετά βρεθώ με ένα νεφρό ;
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240219-060244.png
    Screenshot_20240219-060244.png
    477,9 KB · Εμφανίσεις: 59

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
260
Κριτικές
16
Like
927
Πόντοι
371
Μούφα είναι. Οι τιμές είναι αστείες, θα σου ζητήσει στάνταρ να της μεταφέρεις κάπου λεφτά πριν τη συναντήσεις.

Πάντως στο onlyfans της δίνουν και παίρνουν τα ακάποτα όταν τον παίρνει κ όταν τον δίνει.. προσεκτικά..
Τα αρχιδια μου σε φωτό θα της μεταφέρω
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
331
Κριτικές
4
Like
352
Πόντοι
21
Μούφα είναι. Οι τιμές είναι αστείες, θα σου ζητήσει στάνταρ να της μεταφέρεις κάπου λεφτά πριν τη συναντήσεις.

Πάντως στο onlyfans της δίνουν και παίρνουν τα ακάποτα όταν τον παίρνει κ όταν τον δίνει.. προσεκτικά..
Ισχύει είχα κάνει συνδρομή. Πολύ ακαποτο. Γενικά πολλές Βραζιλιάνος κάνουν φουλ ακαποτο
 

Mpirimpas76

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
239
Κριτικές
4
Like
560
Πόντοι
21
Ισχύει είχα κάνει συνδρομή. Πολύ ακαποτο. Γενικά πολλές Βραζιλιάνος κάνουν φουλ ακαποτο
Προσοχή συναγωνιστές!!!
Δεν είναι να ρισκάρουμε με αυτές τις εισαγωμενες σεξο-βομβες...
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
260
Κριτικές
16
Like
927
Πόντοι
371
πολύ πιο ωραία απ τις φωτογραφίες, κορμάρα, βυζάρες, δυνατό εργαλείο, χαμογελαστή, ευγενική, μιλάει άπταιστα αγγλικά, δεν ζητάει προκαταβολικά τα χρήματα, γλωσσόφιλα, αγκαλιές, γλειψίματα, δεν βιάζεται καθόλου, γαμάει και γαμιέται υπέροχα.. από τιμές οι συνηθισμένες, αύριο πάει Πάτρα κι επιστρέφει σε καμιά δεκαριά μέρες, θα μείνει και τον Μάρτιο.. αυτά
Eφυγε για Brazil , μου τό'πε η φίλη της η Priscila (Cavalcante ) πριν πάει στην Πάτρα
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.554
Like
7.199
Πόντοι
1.056
Σου εκαμε τον πατο αλλο τοσο???:zfuck::zfuck::zfuck:

:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
 

Zelda11

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
159
Like
661
Πόντοι
81
Eφυγε για Brazil , μου τό'πε η φίλη της η Priscila (Cavalcante ) πριν πάει στην Πάτρα

Θα ξανάρθει. Την είχα πηδηξει στο πρώτο της τουρ στη Θεσσαλονίκη. Υπέροχη, την πήρα στο ντουζ αν και θεομικρο κυκλικό σε γνωστό διαμέρισμα που φιλοξενεί κορίτσια κοντα Αγ. Μελενικου. Ώριμη γκόμενα, παντρεμένη παλιά και κάτοικος βορείων χωρών, όταν μου το είπε σκάλωσα. Ο κωλος ένα κλικ too much φτιαχτος.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
260
Κριτικές
16
Like
927
Πόντοι
371
Θα ξανάρθει. Την είχα πηδηξει στο πρώτο της τουρ στη Θεσσαλονίκη. Υπέροχη, την πήρα στο ντουζ αν και θεομικρο κυκλικό σε γνωστό διαμέρισμα που φιλοξενεί κορίτσια κοντα Αγ. Μελενικου. Ώριμη γκόμενα, παντρεμένη παλιά και κάτοικος βορείων χωρών, όταν μου το είπε σκάλωσα. Ο κωλος ένα κλικ too much φτιαχτος.
7 χρόνια αν θυμάμαι καλά ήταν παντρεμένη μου είχε πει , στην Φινλανδία
 

RideMyTorpedo

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2024
Μηνύματα
15
Like
44
Πόντοι
0
Έστειλα μήνυμα .Δεν φιλάει δεν ελεύθεροτσιμπουκωνει .

Τα ίδια μου είπε και εμένα με το καλημέρα σας. Τι σόι επαγγελματίας τρανς είναι αυτή?... Κρίμα γιατί δείχνει πολλυ καλό.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
260
Κριτικές
16
Like
927
Πόντοι
371
Τα ίδια μου είπε και εμένα με το καλημέρα σας. Τι σόι επαγγελματίας τρανς είναι αυτή?... Κρίμα γιατί δείχνει πολλυ καλό.
Μην αγγίζετε μην λερώνετε μην γαμάτε , τέτοια επαγγελματίας είναι , μάλλον θα ψάχνει για κοκακηδες να της τα ακουμπάνε για να σνιφαρουν, άλλωστε αυτό προτιμούν όλες πιστεύω ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom