Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

mike44

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2022
Μηνύματα
25
Like
70
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους!! Εδώ και καιρό σκέφτομαι να αποκτήσω την πρώτη μου εμπειρία με τρανς αλλά κυρίως να είναι στον ενεργητικό ρόλο!! Έχει να προτείνει κανένας κάτι καλό μην μου βγει Ξινή η πρώτη φορά!!
Καλησπερα, γνωμη μου, αν κ δεν διεκδικω αλαθητο ειναι οτι πιο πολυ σημασια εχει η δικη σου προετοιμασια παρα η παρτενερ. Αν πας προπονημενος λογικα δε θα εχεις δυσαρεστες εκπληξεις, αν πας να σου παρει κυριολεκτικα την παρθενια, το πιο πιθανο ειναι να μην το κανεις καν. Ξαναλεω, γνωμη μου.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.386
Πόντοι
456
Καλησπέρα σε όλους!! Εδώ και καιρό σκέφτομαι να αποκτήσω την πρώτη μου εμπειρία με τρανς αλλά κυρίως να είναι στον ενεργητικό ρόλο!! Έχει να προτείνει κανένας κάτι καλό μην μου βγει Ξινή η πρώτη φορά!!
κοίτα, οι περισσότερες τρανς γουστάρουν πολύ τους πρωτάρηδες, τις εξιτάρει φαίνεται το ότι παίρνουν παρθενιά.. καλό βέβαια θα ήταν να μη πας σε καμιά με τεράστιο εργαλείο.. αυτό είναι όπως τα μηχανάκια, ξεκινάς από μικρά κυβικά κι όταν αποκτήσεις εμπειρία, πας και σε χιλιάρια.. ρίξε μια ματιά στις αγγελίες και ειδικά στις βραζιλιάνες θα δεις να γράφουν: "first timers are more than welcome"
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
392
Like
1.417
Πόντοι
201
κοίτα, οι περισσότερες τρανς γουστάρουν πολύ τους πρωτάρηδες, τις εξιτάρει φαίνεται το ότι παίρνουν παρθενιά.. καλό βέβαια θα ήταν να μη πας σε καμιά με τεράστιο εργαλείο.. αυτό είναι όπως τα μηχανάκια, ξεκινάς από μικρά κυβικά κι όταν αποκτήσεις εμπειρία, πας και σε χιλιάρια.. ρίξε μια ματιά στις αγγελίες και ειδικά στις βραζιλιάνες θα δεις να γράφουν: "first timers are more than welcome"

Χεχ, δεν πάει να γράφουν...

Και η Ζιζέλ γράφει πως αγαπά και φροντίζει ιδιαιτέρως τους πρωτάρηδες.

Θα τον στείλεις να κολυμπήσει με τους καρχαρίες;
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
392
Like
1.417
Πόντοι
201
Έτσι έλεγα κι εγώ μέχρι που έπεσα στη Φεράρι πέρσι τον Ιούλιο. Οι δυο εβδομάδες που ακολούθησαν ήταν δύσκολες :-D

Πέραν απ' τους καρχαρίες υπάρχουν και οι όρκες :-D
 

vhs45544

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
14
Like
6
Πόντοι
0
Gia AngelesCid den mathame pote!!:cheesy::cheesy:

gnomoula gia auto uparxei magkes?

 

mike44

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2022
Μηνύματα
25
Like
70
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους!! Εδώ και καιρό σκέφτομαι να αποκτήσω την πρώτη μου εμπειρία με τρανς αλλά κυρίως να είναι στον ενεργητικό ρόλο!! Έχει να προτείνει κανένας κάτι καλό μην μου βγει Ξινή η πρώτη φορά!!
Καλησπερα, γνωμη μου, αν κ δεν διεκδικω αλαθητο ειναι πτι πιο πολυ σημαδια εχει η δικη σου προετοιμαδια παρα η παρτενερ. Αν πας προπονημενος λογικα δε θα εχεις δυσαρεστες εκπληξεις, αν πας να δου παει κυριολεκτικα την παρθενια, το πιο πιθανο ειναι να μην το κανεις καν. Ξαναλεω, γνωμη μου.
Μάλλον όχι, όμως άμα κολυμπήσεις τη πρώτη φορά με καρχαρία, μετά κολυμπάς παντού.

Μάλλον όχι, όμως άμα κολυμπήσεις τη πρώτη φορά με καρχαρία, μετά κολυμπάς παντού.
Πιο πιθανο αντι να δεις το free willy μαλλον το εργο θα ειναι στα σαγονια του καρχαρια...
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Χεχ, δεν πάει να γράφουν...

Και η Ζιζέλ γράφει πως αγαπά και φροντίζει ιδιαιτέρως τους πρωτάρηδες.

Θα τον στείλεις να κολυμπήσει με τους καρχαρίες;

Θυμάμαι τη Ζιζέλ έχω να την δω πάνω από χρόνο.

Περίμενα στην είσοδο την πρώτη φορά, σταματάει το ταξί, ανοίγει την είσοδο με το κλειδί, μπαίνουμε στο ασανσέρ, φασωμα με προτροπή της, φανταστικό κορίτσι.

Και όταν τη βλέπεις με το μαύρο κορμάκι χωρίς εσώρουχο ισχύει πραγματικά το Τιναφτορε. Δε ξέρω ποιος τρελός στήνεται γι’ αυτό αλλά θυμάμαι όταν τα έβαλε σαν τοστακι μαζί και τα έπαιζε έγινα από μεγάλος μικρός. Αν δεν έπινε τόσο μαύρο και δεν είχε αυτά τα εξτένσιον τότε θα ήταν κορυφή. Είναι παρά πολύ γλυκιά. Και απ’ όσο μου έχει πει της αρέσει πολύ το παθητικό, θυμάμαι η τρύπα της ήταν ποίημα.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Καλησπερα, γνωμη μου, αν κ δεν διεκδικω αλαθητο ειναι πτι πιο πολυ σημαδια εχει η δικη σου προετοιμαδια παρα η παρτενερ. Αν πας προπονημενος λογικα δε θα εχεις δυσαρεστες εκπληξεις, αν πας να δου παει κυριολεκτικα την παρθενια, το πιο πιθανο ειναι να μην το κανεις καν. Ξαναλεω, γνωμη μου.



Πιο πιθανο αντι να δεις το free willy μαλλον το εργο θα ειναι στα σαγονια του καρχαρια...
Μπα, believe me, η πρώτη μου φορά, έτυχε (άγνοια κινδύνου ήταν;) προ αμνημονεύτων να είναι με καρχαρία.
Μια χαρά κολύμπησα.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Ακόμη για τη Ζιζέλ, την έχω γράψει τη γνώμη μου, δε θα επανέλθω.
Ούτε τη βρίσκω δα και τόσο όμορφη.
Υπάρχουν και έχουν περάσει πολύ πιο όμορφες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
392
Like
1.417
Πόντοι
201
Θυμάμαι τη Ζιζέλ έχω να την δω πάνω από χρόνο.

Περίμενα στην είσοδο την πρώτη φορά, σταματάει το ταξί, ανοίγει την είσοδο με το κλειδί, μπαίνουμε στο ασανσέρ, φασωμα με προτροπή της, φανταστικό κορίτσι.

Και όταν τη βλέπεις με το μαύρο κορμάκι χωρίς εσώρουχο ισχύει πραγματικά το Τιναφτορε. Δε ξέρω ποιος τρελός στήνεται γι’ αυτό αλλά θυμάμαι όταν τα έβαλε σαν τοστακι μαζί και τα έπαιζε έγινα από μεγάλος μικρός. Αν δεν έπινε τόσο μαύρο και δεν είχε αυτά τα εξτένσιον τότε θα ήταν κορυφή. Είναι παρά πολύ γλυκιά. Και απ’ όσο μου έχει πει της αρέσει πολύ το παθητικό, θυμάμαι η τρύπα της ήταν ποίημα.

Ναι, της αρέσει να τον παίρνει, αλλά τέτοιο παλούκι να πάει χαμένο (εφόσον ο κώλος σου το "σηκώνει" πάντα), αμαρτία είναι...

Και όντως πολύ καλό παιδί.
 

Upoyo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2022
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
κοίτα, οι περισσότερες τρανς γουστάρουν πολύ τους πρωτάρηδες, τις εξιτάρει φαίνεται το ότι παίρνουν παρθενιά.. καλό βέβαια θα ήταν να μη πας σε καμιά με τεράστιο εργαλείο.. αυτό είναι όπως τα μηχανάκια, ξεκινάς από μικρά κυβικά κι όταν αποκτήσεις εμπειρία, πας και σε χιλιάρια.. ρίξε μια ματιά στις αγγελίες και ειδικά στις βραζιλιάνες θα δεις να γράφουν: "first timers are more than welcome"
κοίτα, οι περισσότερες τρανς γουστάρουν πολύ τους πρωτάρηδες, τις εξιτάρει φαίνεται το ότι παίρνουν παρθενιά.. καλό βέβαια θα ήταν να μη πας σε καμιά με τεράστιο εργαλείο.. αυτό είναι όπως τα μηχανάκια, ξεκινάς από μικρά κυβικά κι όταν αποκτήσεις εμπειρία, πας και σε χιλιάρια.. ρίξε μια ματιά στις αγγελίες και ειδικά στις βραζιλιάνες θα δεις να γράφουν: "first timers are more than welcome"
Κατάλαβα!! Έχετε να προτείνετε κάτι που να είναι άξιο για πρώτη φορά ;
 

Upoyo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2022
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα, γνωμη μου, αν κ δεν διεκδικω αλαθητο ειναι οτι πιο πολυ σημασια εχει η δικη σου προετοιμασια παρα η παρτενερ. Αν πας προπονημενος λογικα δε θα εχεις δυσαρεστες εκπληξεις, αν πας να σου παρει κυριολεκτικα την παρθενια, το πιο πιθανο ειναι να μην το κανεις καν. Ξαναλεω, γνωμη μου.
Α επίσης να μην κολλήσουμε και τίποτα
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
392
Like
1.417
Πόντοι
201
Κατάλαβα!! Έχετε να προτείνετε κάτι που να είναι άξιο για πρώτη φορά ;

Όλες σχεδόν οι Λατίνες άξιες είναι. Οι πιο πολλές παραείναι.

Το κλου είναι να φανείς εσύ άξιος :-D
 

Incog123

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
63
Κριτικές
4
Like
146
Πόντοι
0
Στο θέμα μεγέθους γενικά υπάρχει ένα θέμα για πολλούς νομίζω. Προσωπικά έχω πάει με καμιά 50ρια τρανς και ακόμα και με "προπόνηση" τα πολύ μεγάλα δεν τα μπορώ γιατί ποιάνει "πάτο" και εκεί απλά αλλάζει σε πόνο το πράμα.

Ο "πάτος" που αναφέρω είναι το λεγόμενο σιγμοειδές που κάνει γωνία και συνήθως είναι 13-16cm μετά την είσοδο. Αυτό σημαίνει ότι τα "εύκολα" ως προς το μήκος (γιατί για φάρδος όσο θές μπορείς με κατάλληλη προετοιμασία) τελειώνουν κοντά στα 17-20cm για τους περισσότερους.

Το να περάσεις αυτό το σημείο κατ εμέ είναι δύσκολο. Με την Yuli όταν είχα πάει δε μπόρεσα να το ευχαριστηθώ και το θέμα δεν ήταν στο φάρδος, το ίδιο και με κάποια άλλα εργαλεία που έχουν έρθει κατά καιρούς οπότε σταμάτησα να προσπαθώ. Προσωπικά 17-18cm είναι ιδανικό.

Για όποιον πρωτάρη διαβάζει, να πω ότι άμα αυτή γουστάρει και σε προσέξει, πρώτη φορά θα περάσεις όμορφα και με μικρό.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
ρε παιδιά να οργανωθούμε λίγο! Ο ένας λέει 16-18εκ. , ο αλλος λέει 20εκ., ο τριτος κ η αγγελία 22εκ.!!!! Ειπαμε να τα φουσκώνουμε παραέξω, αλλά και μεταξύ μας? :grin::grin::grin:
Ωραιο το μωρό αλλά 16 με 22 ειναι τεραστια διαφορα, ειδικα για αρχαριους!!!
Είναι απλό φίλε μου. Σε ότι λένε στις αγγελίες τους, θα λογαριάζεις περίπου 3+εκ πιο κάτω. Σπάνια, πολύ σπάνια, αυτό που λένε, αυτό είναι.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Τώρα, αν πέσεις σε κάποια που το εννοεί, και αυτό που λέει αυτό είναι, είναι πάλι απλό. Ευλογείς την τύχη σου, γιατί αυτό δεν συμβαίνει συχνά, είναι σπανιότατο, χαλαρώνεις, και το απολαμβάνεις :-)
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.386
Πόντοι
456
συνεχίζουν βλέπω ακάθεκτες οι νέες αφίξεις... έκανε κανείς καμιά καταδρομική;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom