Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Carlo.Kneels

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2011
Μηνύματα
80
Κριτικές
9
Like
145
Πόντοι
0
Την επισκέπτηκα το μεσημέρι και μπορώ να πω οτι έχω πάθει σοκ! Δεν είναι απλά τόσο όμορφη και θηλυκή που δε θα πήγαινε ποτέ το μυαλό σου ότι είναι τρανς, είναι ίσως η πιο όμορφη γυναίκα έχω δει. Απίστευτο σώμα, πανέμορφο πρόσωπο και άψογη συμπεριφορά και συμμετοχή.  Το εργαλείο μετρίου μεγέθους αλλά σηκώθηκε στο προκαταρκτικά και δεν έπεσε ποτέ. Αν πρέπει να πω κάτι αρνητικό, είναι ότι δε μιλάει γρι αγγλικά, όπως οι περισσότερες βραζιλιάνες. Από ότι μου είπε θα μείνει όλο το καλοκαίρι. Νομίζω ήρθε η ώρα η βασίλισσα Μπιάνκα να παραδώσει το στέμα της!

Μεγάλη κουβέντα η τελευταία φίλε και βαθύς ο προβληματισμός!
Προγραμματίζω άμεση επίσκεψη...
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Μεγάλη κουβέντα η τελευταία φίλε και βαθύς ο προβληματισμός!
Προγραμματίζω άμεση επίσκεψη...
αν πας τυπε γραψε μας κριτικη...ασχετο εχεις δοκιμασει ποτε την nick big cock?
 

Cimis cimopoulos

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Αυγ 2017
Μηνύματα
23
Κριτικές
67
Like
3.115
Πόντοι
7.180
Την επισκέπτηκα το μεσημέρι και μπορώ να πω οτι έχω πάθει σοκ! Δεν είναι απλά τόσο όμορφη και θηλυκή που δε θα πήγαινε ποτέ το μυαλό σου ότι είναι τρανς, είναι ίσως η πιο όμορφη γυναίκα έχω δει. Απίστευτο σώμα, πανέμορφο πρόσωπο και άψογη συμπεριφορά και συμμετοχή.  Το εργαλείο μετρίου μεγέθους αλλά σηκώθηκε στο προκαταρκτικά και δεν έπεσε ποτέ. Αν πρέπει να πω κάτι αρνητικό, είναι ότι δε μιλάει γρι αγγλικά, όπως οι περισσότερες βραζιλιάνες. Από ότι μου είπε θα μείνει όλο το καλοκαίρι. Νομίζω ήρθε η ώρα η βασίλισσα Μπιάνκα να παραδώσει το στέμα της!
Την επισκέπτηκα το μεσημέρι και μπορώ να πω οτι έχω πάθει σοκ! Δεν είναι απλά τόσο όμορφη και θηλυκή που δε θα πήγαινε ποτέ το μυαλό σου ότι είναι τρανς, είναι ίσως η πιο όμορφη γυναίκα έχω δει. Απίστευτο σώμα, πανέμορφο πρόσωπο και άψογη συμπεριφορά και συμμετοχή.  Το εργαλείο μετρίου μεγέθους αλλά σηκώθηκε στο προκαταρκτικά και δεν έπεσε ποτέ. Αν πρέπει να πω κάτι αρνητικό, είναι ότι δε μιλάει γρι αγγλικά, όπως οι περισσότερες βραζιλιάνες. Από ότι μου είπε θα μείνει όλο το καλοκαίρι. Νομίζω ήρθε η ώρα η βασίλισσα Μπιάνκα να παραδώσει το στέμα της!
περιοχή που βρίσκεται;
 

Carlo.Kneels

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2011
Μηνύματα
80
Κριτικές
9
Like
145
Πόντοι
0

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Αγαπητε τα πραγματα ειναι απλα.Οταν θελεις να γραψεις μια κριτικη και δεν υπαρχει η αναλογη καρτελα στο σαιτ στελνεις ενα π.μ στον αντισθενη οπου του ζητας να φτιαξει καρτελα για το συγκεκριμενο προσωπο.Βαζεις και ενα λινκ για να βρει ο αντισθενης φωτογραφιες και περιμενεις. :heavymetalbig:
 

Kakoslikos45

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
194
Πόντοι
0

Εμφανίζεται η αγγελία της στο ts dating τις τελευταίες μέρες. Έχει κανένας πρόσφατη εμπειρία;

Έψαξα και για κριτικές στο site αλλά δεν....
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.516
Κριτικές
37
Like
1.457
Πόντοι
1.096

λίγο μπαμπάτσικη που λένε και οι Νότιοι Μακεδόνες, όμως  καταπληκτική και πολύ πρόθυμη

(εννοείται ότι κάνω χιούμορ για το Νότιοι Μακεδόνες)
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
λίγο μπαμπάτσικη που λένε και οι Νότιοι Μακεδόνες, όμως  καταπληκτική και πολύ πρόθυμη

(εννοείται ότι χάνω χιούμορ για το Νότιοι Μακεδόνες)
τι χάνω ρ γαμωτο μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom