Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimwhoo

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
255
Κριτικές
18
Like
488
Πόντοι
4.460
Έχουμε κάποιες νέες αφίξεις.

Anaconda, λέει, χμ και χμ, ενδιαφέρον.

Sara Fisher, φαίνεται πολύ κάβλα...

Isabella, επίσης κάβλα φαίνεται...

Αν κάποιος δοκιμάσει, ας μας πει κάποια γνώμη, είτε εδώ, είτε σε pm.
Μη κάνουμε κασκαντεριλίκια...
Για anaconda απο Κύπρο κριτική
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196

Doctor17

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
91
Like
168
Πόντοι
0
Για αυτο το μωρο εχουμε καποια πληροφορια? Την ειχω καιρο στο insta. Ειδα οτι ηρθε αλλα δεν εχει κανενα review πουθενα!!
Είχα ανεβάσει κριτική για τη συγκεκριμένη αλλά δν ανέβηκε ποτέ. Γνωριμία πριν 2-3 χρόνια μέσω τιντερ. Δν είχα ιδιαίτερες εμπειρίες με τρανς. Ήθελε φούντα να καπνίσει κ έτσι βρεθήκαμε ως αφορμή. Εμένα Παγκράτι τότε σε ένα κάθετο στενό στη Φιλολάου. Καταβαίνει μια δίμετρη πολύ εντυπωσιακή γυναίκα. Σε φάση δν το πίστευα. Γλυκό όμορφο πρόσωπο, με σιδεράκια, με ένα μινι φόρεμα με ποδάρες. Σημειωτέον δν είχε βάλει στήθος τότε. Μπαίνει στο αμαξι κ πάμε βόλτα. Μ λέει, σε πολύ χάλια αγγλικά, να πάμε σε κανα σκοτεινό στενό εκεί κοντά να κάτσουμε στο αμαξι. Βρήκα ένα πολύ μικρο στενό κ παρκάρω εξω απο ενα εγκαταλελειμένο σπίτι. Προσπαθούμε να μιλήσουμε λίγο αλλά δν βγάζαμε ακρη. Αρχίζουμε φασωμα, διστακτικός εγώ λίγο καθώς δν είχα εμπειρίες με τέτοια κορίτσια τότε, κ πάμε στις πίσω θέσεις. Μου ξεκινάει μια τσιμπουκαρα πολύ δυνατή. Σε φάση ποναγα λίγο, κ όχι δν έφταιγαν τα σιδεράκια, αλλά το δυνατό ρούφηγμα. Βγάζει φόρεμα, της τον παιζω κ γω, κ ήθελε να αρχίσω Εγώ την πίπα. Άβγαλτος εγώ κολλωσα κ κάπως στράβωσε. Εν τελεί βάζω καποτα κ αρχίζω να την σκίζω στα 4 με δυσκολία λόγω του ύψους της κ ότι βρισκόμασταν το αμαξι, κ μετά ιεραποστολικό όπου κατέθεσα.
Είχε πολύ στενή τρυπουλα, κορμάρα, όμορφη, κ τσιμπουκαρα. Της δίνω το μπαφο, δν έκατσα καν να το πιούμε, κ την πήγα σπίτι της π ήταν στα πέντε λεπτά. Δυστυχώς θα είχαμε περάσει καλύτερα αν είχα τις εμπειρίες π έχω τώρα με τρανς γυναίκες κ θα πηγαίναμε κ σε κανα ξενοδοχείο εφόσον η γνωριμία έγινε λόγω αμοιβαίας έλξης κ φουντας χωρίς να πληρώσω κάτι. Έχω ήξερα το φόρουμ δν ήμουν μέλος τότε κ ούτε γνώριζα ότι παίζουν τέτοιες πληροφορίες εδώ. Οταν είδα ότι ήρθε Ελλάδα πριν κάτι μηνεσ, έγραψα τα ίδια σε κριτική. Της έστειλα μνμ κ τη ρώτησα αν με θυμάται αλλά δν μ απάντησε ποτέ. Μάλλον την πείραξε π δν την τσιμπουκωσα θα ηθελα να την πηδηξω ξανά κ να δοκιμάσω κ το ενεργητικό της αυτή τη φορά κ ας πλήρωνα τώρα ήταν παθιαρα κ ορεξατη επομένως την προτείνω κ θα ηθελα να δω κριτικές, όταν ξαναέρθει βέβαια , γτ νομίζω έφυγε απο Ελλάδα τώρα. Αυτά απο μένα!
 

katjageor

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2012
Μηνύματα
473
Like
120
Πόντοι
1
κυτα μην τ δεις κτρομαξεις γιατι κατι τετιο μ βγαζουν οι φωτο!!!
Μάθημα πως "Να μην κάνεις φωτοσοπ" έπρεπε να ονομάζεται. Κυριολεκτικά έχει 3 διαφορετικά πρόσωπο και σε μια φωτογραφία με την πουτσα το πόδι είναι λες και το ζωγράφισες με το χέρι μεθυσμένος
 

Sontris

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
116
Like
106
Πόντοι
1
Που έψαξα λιγάκι, σε ένα γερμανικό φόρουμ, γερμανοί συνέδελφοι λένε ότι είναι μεν μεγάλο, αλλά όχι όσο φαίνεται στις φωτό.

Απ' την άλλη, στο shemalewiki, υπάρχει μία κριτική που ο συνάδελφος τα λέει έτσι κι έτσι, δλδ ok είναι μεγάλο, γαμούσε πολύ δυνατά, αλλά είναι απόμακρη, κοιτούσε συνέχεια το τηλ της κλπ. Μπορείς να τη διαβάσεις εδώ:

Τέλος, βρήκα ένα μόνο βίντεό της στο ashemaletube (κατά 99% αυτή είναι).
Σ' αυτό είναι παθητική.


Γειά χαρά ξέρουμε τίποτα για αυτό το μωρό?
Μακριά βαριέται μέχρι θανάτου πολύ κακή εμπειρία
 

Haggis

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2020
Μηνύματα
18
Like
18
Πόντοι
0
Παιδιά φαίνεται απίθανο! Αξίζει? Γνωρίζει κανείς κάτι ,έχει εμπειρία κάποιος με τη συγκεκριμένη??
 

vhs45544

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
14
Like
6
Πόντοι
0
Παιδιά φαίνεται απίθανο! Αξίζει? Γνωρίζει κανείς κάτι ,έχει εμπειρία κάποιος με τη συγκεκριμένη??
Καλο "κοριτσι" αλλα απο εμφανιση λιγα πραγματα. χαμηλοκωλα, δεν την λες και πολυ αδυνατη, και αν γουσταρεις μεγαλα καβλια το δικο της ειναι στον μεσο ορο.
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
517
Πόντοι
1.530

Αλάνια μου χρόνια πολλά κανης ξερη για αυτό το εργαλείο;;;;
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
355
Κριτικές
29
Like
1.876
Πόντοι
7.316

Αλάνια μου χρόνια πολλά κανης ξερη για αυτό το εργαλείο;;;;
Καλημερα και χρονια πολλα, αυτο μπορει να το απαντησουν μονο οι σοφοι του φορουμ (dionst1, glykomoutsounos ktl) / και να ξερεις οτι θα σου πουν αυτο που πραγματικα ισχυει!!!
 

peter ellison

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
1
Έκανα μια μίνι έρευνα για το πού στην Ευρώπη μπορεί να βρίσκεται αυτόν τον καιρό η Isabella bigcock24, αλλά δε βρήκα κάτι. Έχει κανείς κάποια πληροφορια;
 

Benreilly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
75
Κριτικές
23
Like
676
Πόντοι
290
Μίλησα μαζί της όταν ήταν Μύκονο. Δεν ρώτησα για ...δωράκι γιατί δεν ήταν Αθήνα. Απλά ρώτησα πότε θα είναι Αθήνα. Ευγενικότατη στο τηλέφωνο πάντως.
150 το μισαωρο.
 

Benreilly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
75
Κριτικές
23
Like
676
Πόντοι
290
Έκανα μια μίνι έρευνα για το πού στην Ευρώπη μπορεί να βρίσκεται αυτόν τον καιρό η Isabella bigcock24, αλλά δε βρήκα κάτι. Έχει κανείς κάποια πληροφορια;
Μου απαντησε πριν απο εναν μηνα μεσω του ts-dating. Μαη με καλοκαιρι θα ερθει ξανα Αθηνα!
 

Benreilly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
75
Κριτικές
23
Like
676
Πόντοι
290
Που έψαξα λιγάκι, σε ένα γερμανικό φόρουμ, γερμανοί συνέδελφοι λένε ότι είναι μεν μεγάλο, αλλά όχι όσο φαίνεται στις φωτό.

Απ' την άλλη, στο shemalewiki, υπάρχει μία κριτική που ο συνάδελφος τα λέει έτσι κι έτσι, δλδ ok είναι μεγάλο, γαμούσε πολύ δυνατά, αλλά είναι απόμακρη, κοιτούσε συνέχεια το τηλ της κλπ. Μπορείς να τη διαβάσεις εδώ:

Τέλος, βρήκα ένα μόνο βίντεό της στο ashemaletube (κατά 99% αυτή είναι).
Σ' αυτό είναι παθητική.
Η Ariana εχει μεν μεγαλο καυλι, αλλα ειναι γενικα ξεπετα. Personal experience.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Μου απαντησε πριν απο εναν μηνα μεσω του ts-dating. Μαη με καλοκαιρι θα ερθει ξανα Αθηνα!
Συνήθως Ιούλιο έρχεται, κάθεται λίγο Αθήνα για τους πελάτες της, και μετά πάει Σαντορίνη ή Μύκονο για διακοπές. Αλλά μακάρι να μας έρθει πιο νωρίς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom