Νέα

Νέα Σχέση, μετά από χωρισμό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pokahontas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nimesulide

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
100
Like
335
Πόντοι
21
Φίλε, η πρώην φαίνεται ενδιαφέρουσα περίπτωση, στείλε μου πληροφορίες να χαρεί λίγο και να ξεχάσει το χωρισμό και να γλυτώσεις από την γκρίνια

Τι γυπες ειστε ρε πουστη μου... ακομα δε χωρισε, κατεβηκες καμαρωτος με τις φτερουγες σου να φας... εσενα περιμενε...
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.682
Like
14.857
Πόντοι
3.656
αν μπεις μετα τον γαμο μπου το πιο πιθανο ειναι να ερωτευτεις επαγγελματία πουτανα..
και δεν το θες αυτο :coffee:

Ολοι οι χωρισμενοι, ειδικα αυτοι που τους χωρισαν , δηλαδη δεν ηταν αυτοι που ειχαν τον γκομενο/α, ειναι μαστιγα που οι γκομενες τους παιρνουν χαμπαρι απο χιλιομετρα , καλυτερα να εχεις κοβιντ και να μπεις βηχοντας μεσα σε ενα θαλαμο εντατικης με διασωληνωμένους ..

Ψαχνουν επιβεβαιωση, το επόμενο θύμα κτλ κτλ...

τυπε και ειναι αναγκη να ερωτευεται ο τυπος ολη την ωρα; :confused::confused::confused:
αλλη δουλεια δεν εχει να κανει; :confused::confused::confused:
οι σκληροι χυστες υποτιθεται οτι πρεπει να χυνουν οτι βρισκουν μπροστα τους,οχι να ερωτευονται :headbang::headbang::headbang:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.129
Like
68.622
Πόντοι
12.756
τυπε και ειναι αναγκη να ερωτευεται ο τυπος ολη την ωρα; :confused::confused::confused:
αλλη δουλεια δεν εχει να κανει; :confused::confused::confused:
οι σκληροι χυστες υποτιθεται οτι πρεπει να χυνουν οτι βρισκουν μπροστα τους,οχι να ερωτευονται :headbang::headbang::headbang:
οι σκληροι χυστες μεσα τους ειναι γλυκά παιδιά , γεμάτα ανησυχίες για την ζωη και τον έρωτα .. μην διαβαζεις αυτα που γραφουν εδω , ολη μερα ψωνιζουν λουλουδια για τις σαυρες τους
 

Newmanforsex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2021
Μηνύματα
95
Like
1.049
Πόντοι
200
Τι γυπες ειστε ρε πουστη μου... ακομα δε χωρισε, κατεβηκες καμαρωτος με τις φτερουγες σου να φας... εσενα περιμενε...
Εσύ νομίζεις ότι εμάς περιμένει η γκόμενα να παίξει, δεν τις ξέρετε τις γυναίκες, εμείς απλά δίνουμε χερα βοήθειας
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.682
Like
14.857
Πόντοι
3.656
οι σκληροι χυστες μεσα τους ειναι γλυκά παιδιά , γεμάτα ανησυχίες για την ζωη και τον έρωτα .. μην διαβαζεις αυτα που γραφουν εδω , ολη μερα ψωνιζουν λουλουδια για τις σαυρες τους

και σοκολατακια του αγιου βαλεντινου τυπε :confused::confused::confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.129
Like
68.622
Πόντοι
12.756
και σοκολατακια του αγιου βαλεντινου τυπε :confused::confused::confused:

lacta με καρδουλες , και σινεμα μετα σε ερωτικη κομμεντι ..
ασε τυπε , τους μαθαμε τους σκληρους εδω μεσα
ολη μέρα στα μηνυματα ειναι και λαικ στο ινσταγκραμ στις καριολες τους
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.682
Like
14.857
Πόντοι
3.656
lacta με καρδουλες , και σινεμα μετα σε ερωτικη κομμεντι ..
ασε τυπε , τους μαθαμε τους σκληρους εδω μεσα
ολη μέρα στα μηνυματα ειναι και λαικ στο ινσταγκραμ στις καριολες τους

τυπε εχω αρχισει να υποψιαζομαι οτι οι τυποι που κυκλοφορουν με τις ψωλες εξω οπως λεει ενα νημα που ανοιξε σημερα,οτι εγιναν ετσι μετα απο σχεση με ελλεϊνιδα :confused::confused::confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.129
Like
68.622
Πόντοι
12.756
τυπε εχω αρχισει να υποψιαζομαι οτι οι τυποι που κυκλοφορουν με τις ψωλες εξω οπως λεει ενα νημα που ανοιξε σημερα,οτι εγιναν ετσι μετα απο σχεση με ελλεϊνιδα :confused::confused::confused:

Πολυ πιθανο :coffee:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.938
Πόντοι
20.686
Φίλε, εάν δεν έκανε, δεν θα ήμουνα μαζί της. Αλλά, ξέρεις τι κατάλαβα? Τα τοπ γαμήσια τα κανονίζει το αρσενικό.

Π
Άμα είναι η γκόμενα κομοδίνο περιμενε top γαμησι ...
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.938
Πόντοι
20.686
Δίνω background. Πρόσφατα διαζευγμένος (μετά από 11 χρόνια γάμου με καλό και πολύ σεξ), 3-4 μηνών, πηδούσα την πρώην μέχρι και αρχές Οκτώβρη. Η πρώην, παρότι ναρκισσιστρια ήθελε να τα ξαναβρούμε, και χρησιμοποιούσε, τι άλλο, το σεξ. Αφου την έχυσα από πάνω μέχρι κάτω, είπα τέλος, και ο καθένας να προχωρήσει με άλλες σχέσεις. Μην με ρωτήσετε, απλά δεν γίνεται να αντέξεις και πολύ με τέτοιες γκόμενες όσο σεξ και να κάνεις. Έμενα για το παιδί ποιο πολύ και για την οικογένεια. ΟΚ, και για το συχνο και καλό, σχετικά, σεξ. Βέβαια, το καλό ή καλύτερο σεξ το βρίσκεις και αλλού, όπως αποδείχτηκε.

Βασικά, έιναι μία χωρισμένη (1 χρόνο χωρισμένη) 37 ετω΄ν που με το που την είδα την γούσταρα....πολύ. Τελοσπάντων, ως γύπας που σέβεται τον εαυτό του, μπήκα στο ψητό. Στο πρώτο ραντεβού, ώρες μαζί περάσαμε γαμώ με μπλα μπλα αγκαλιες κλπ.. Την επόμενη μέρα, μου ζητάει να έρθει σπίτι μου. Μετά από μπλα μπλα την πιάνω στα φιλιά, και η γκόμενα.....ηφαίστειο. Λόγω περιόδου, μου ζ΄ητησε να την χύσω στη μάπα. Το έκανα και ερωτεύτηκα. Γενικά, σεξουαλικά θα ταίριαζα πολύ καλά!

Εδώ το κουλό. Μετά έπαιξε ένα φάσωμα και μετά κολλάει COVID. Της λέω θα έρθω σπίτι σου να σου κάνω παρέα για κανά-δυο ώρες. Πάω, και τι μου λέει την επομενη ημέρα: Ενιωσα ότι μπήκες στον προσωπικό μου χώρο και δεν θέλω να το προχωρήσουμε ΄α΄΄λλο, δεν είμαι έτοιμη.

Της λέω ΟΚ, αλλά ε΄γω για φίλίες δεν είμαι δεν μπαίνω σε friend-zone. Μου λέει ΟΚ. Ξαναξεκινάει επαφή. Πάει καλά και εκεί που μου λέει να βγούμε, τσουπ κάνει πάλι πίσω. Ε, τσαντίζομαι και της λέω αυτά είναι παπαριές. Τεσπα, την γου΄σταρω, αλλά εφόσον είναι αντε γεια θα την φτύσω. Την βλεπω σήμερα σε ένα κοινό σημείο συνάντησης, και μαλακα μου το παίζει οτι δεν τρέχει τίποτα.

Πώς να το χειρίστώ? Την γουστάρω!

Π
Φίλε σε χρησιμοποιησε.
Πήρε τους χυμούς σου και σε πέταξε σαν την τρίχα από το ζυμάρι.
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.748
Κριτικές
10
Like
2.127
Πόντοι
3.187
Δίνω background. Πρόσφατα διαζευγμένος (μετά από 11 χρόνια γάμου με καλό και πολύ σεξ), 3-4 μηνών, πηδούσα την πρώην μέχρι και αρχές Οκτώβρη. Η πρώην, παρότι ναρκισσιστρια ήθελε να τα ξαναβρούμε, και χρησιμοποιούσε, τι άλλο, το σεξ. Αφου την έχυσα από πάνω μέχρι κάτω, είπα τέλος, και ο καθένας να προχωρήσει με άλλες σχέσεις. Μην με ρωτήσετε, απλά δεν γίνεται να αντέξεις και πολύ με τέτοιες γκόμενες όσο σεξ και να κάνεις. Έμενα για το παιδί ποιο πολύ και για την οικογένεια. ΟΚ, και για το συχνο και καλό, σχετικά, σεξ. Βέβαια, το καλό ή καλύτερο σεξ το βρίσκεις και αλλού, όπως αποδείχτηκε.

Βασικά, έιναι μία χωρισμένη (1 χρόνο χωρισμένη) 37 ετω΄ν που με το που την είδα την γούσταρα....πολύ. Τελοσπάντων, ως γύπας που σέβεται τον εαυτό του, μπήκα στο ψητό. Στο πρώτο ραντεβού, ώρες μαζί περάσαμε γαμώ με μπλα μπλα αγκαλιες κλπ.. Την επόμενη μέρα, μου ζητάει να έρθει σπίτι μου. Μετά από μπλα μπλα την πιάνω στα φιλιά, και η γκόμενα.....ηφαίστειο. Λόγω περιόδου, μου ζ΄ητησε να την χύσω στη μάπα. Το έκανα και ερωτεύτηκα. Γενικά, σεξουαλικά θα ταίριαζα πολύ καλά!

Εδώ το κουλό. Μετά έπαιξε ένα φάσωμα και μετά κολλάει COVID. Της λέω θα έρθω σπίτι σου να σου κάνω παρέα για κανά-δυο ώρες. Πάω, και τι μου λέει την επομενη ημέρα: Ενιωσα ότι μπήκες στον προσωπικό μου χώρο και δεν θέλω να το προχωρήσουμε ΄α΄΄λλο, δεν είμαι έτοιμη.

Της λέω ΟΚ, αλλά ε΄γω για φίλίες δεν είμαι δεν μπαίνω σε friend-zone. Μου λέει ΟΚ. Ξαναξεκινάει επαφή. Πάει καλά και εκεί που μου λέει να βγούμε, τσουπ κάνει πάλι πίσω. Ε, τσαντίζομαι και της λέω αυτά είναι παπαριές. Τεσπα, την γου΄σταρω, αλλά εφόσον είναι αντε γεια θα την φτύσω. Την βλεπω σήμερα σε ένα κοινό σημείο συνάντησης, και μαλακα μου το παίζει οτι δεν τρέχει τίποτα.

Πώς να το χειρίστώ? Την γουστάρω!

Π
Δεν υπάρουν απαντήσεις σε αυτά. Κάνε οτι θέλεις. Δεν υπάρχει πρόβλημα κανένα σε ολο αυτό.
 
OP
OP
pokahontas

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
16
Like
1.734
Πόντοι
3.425
Ρε μαλακες, ερωτευτηκα το λεω με την έννοια οτι γουσταρω να την πηδαω κλπ. Ποιο γάμο και παιδιά μου λέτε, τώρα?

Εντάξει, μετα από τόσα χρόνια και έναν προσφατο χωρισμό λογικο είναι να τα δω ποιο ωραία τα πράγματα. Αλλά ως εκεί.

Η πρωην γυναίκα μου είναι εγωιστρια φουλ. Δεν αξίζει ούτε πούτσα, θα σας βγάλει την πίστη.

Η γκομενιτσα η καινούργια πάλι δεν αξίζει, το ίδιο κάνει. Απλά δεν πάω στην πρώην, οπότε ζητάω απόψεις.

Τώρα, σοβαρά, έρχονται οι γαμιάδες για πληροφοριες για την πρώην? χαχαχχαχαχα

Π

Π
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.938
Πόντοι
20.686
1) Καλώς χώρισες την γυναίκα σου γιατί πέραν από το καλό γαμησι σουσπαγε τα αρχιδια.
2) Καλώς να χωρίσεις με τη νέα γιατί γιαυτην ήσουν μόνο για μια νύχτα, καληνύχτα, καληνύχτα.
3)Βουρ για άλλη ...
 

nimesulide

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
100
Like
335
Πόντοι
21
Ρε μαλακες, ερωτευτηκα το λεω με την έννοια οτι γουσταρω να την πηδαω κλπ. Ποιο γάμο και παιδιά μου λέτε, τώρα?

Εντάξει, μετα από τόσα χρόνια και έναν προσφατο χωρισμό λογικο είναι να τα δω ποιο ωραία τα πράγματα. Αλλά ως εκεί.

Η πρωην γυναίκα μου είναι εγωιστρια φουλ. Δεν αξίζει ούτε πούτσα, θα σας βγάλει την πίστη.

Η γκομενιτσα η καινούργια πάλι δεν αξίζει, το ίδιο κάνει. Απλά δεν πάω στην πρώην, οπότε ζητάω απόψεις.

Τώρα, σοβαρά, έρχονται οι γαμιάδες για πληροφοριες για την πρώην? χαχαχχαχαχα

Π

Π

Κοίτα η αλήθεια είναι ότι έκανες κίνηση και με μια κοντή στην Αθηνα την άνοιξη από γραφείο αλλά δεν έκατσε. Ότι ξύνεσαι για σχέση ξύνεσαι, αμα ήταν για γαμησι δε θα εμπλεκες ούτε θα ζητούσες συμβουλές. Εγώ σαν φιλος σου λέω το εξής: μη μπλέξεις αλλά μη το δραματοποιήσεις κιόλας. Κράτα επαφές αλλά βάλε τα όρια σου. Τελείωσε τα διαδικαστικά με την πρώην σου, παρε λίγο καθαρό αέρα, αναπνοές, και κάτσε έτσι ένα διάστημα. Μη βιάζεσαι να ξαναμπεις στο χορό.

Φαντάσου πόσο γαμιάδες είναι :tooth:

Αγόρι μου εσυ, Τιτάνα μου, δίκασε τους όλους. Είδες τώρα αμα ο Πόκα είχε δυο-τρεις παρέες και κύκλους θα είχε βρει καλό μουνι ήδη. Τα λες εσυ αλλά ποιος σ’ ακούει...
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.958
Like
29.978
Πόντοι
6.056
Μάλλον η τυπισσα μυρίστηκε οτι εσυ θες σχέση ενω αυτή θελει να το παίζει σε πολλαπλά ταμπλό και τσινησε.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.815
Like
16.575
Πόντοι
3.656
οι σκληροι χυστες μεσα τους ειναι γλυκά παιδιά , γεμάτα ανησυχίες για την ζωη και τον έρωτα .. μην διαβαζεις αυτα που γραφουν εδω , ολη μερα ψωνιζουν λουλουδια για τις σαυρες τους


Τύπε, σκληρός χύστης , ήταν μόνο όποιος είχε

1)γαμήσει γκράνι στο σουδάν από σόλωνος, που ψέκαζε τη μούνα της με αποσμητικό χώρου και πάρκαρε στο πάρκιγκ απέναντι στα γραφεία της ΠΑΣΟΚάρας, λέγοντας στουε φρουρούς "παιδιά , ρίχνετε καμιά ματιά μη ψυρίσουν το όχημα όσο θα ... είμαι δίπλα !"

2)Είχε πάει σε γαμιστρώνα , εποχές ΠΑΣΟΚάρας , νύχτα αγίου βαλεντίνου , με 150 ζευγάρια για αναμονή δωματίου , ενώ τάϊζε ο ένας την άλλη λάκτα με καρδούλες και κρατούσαν τα αρκούδια δώρα , φορώντας παντόφλα αθλητική adidas
images


με βερμούδα και αμάνικο και δερμάτινη καπαρντίνα από πάνω, κανονίζοντας στο σαλόνι αναμονής φωναχτά με την τηλεφωνήτρια του "γραφείου" παρτούζα με 4 τεμάχια από πρώην USSR , κρατώντας τη μποτίλια με τον πράσινο ιωάννη τον περιπατητή σε σακούλα .... σούπερ μάρκετ

Οι άλλοι είναι γατάκια.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
pokahontas

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
16
Like
1.734
Πόντοι
3.425
Κοίτα η αλήθεια είναι ότι έκανες κίνηση και με μια κοντή στην Αθηνα την άνοιξη από γραφείο αλλά δεν έκατσε. Ότι ξύνεσαι για σχέση ξύνεσαι, αμα ήταν για γαμησι δε θα εμπλεκες ούτε θα ζητούσες συμβουλές. Εγώ σαν φιλος σου λέω το εξής: μη μπλέξεις αλλά μη το δραματοποιήσεις κιόλας. Κράτα επαφές αλλά βάλε τα όρια σου. Τελείωσε τα διαδικαστικά με την πρώην σου, παρε λίγο καθαρό αέρα, αναπνοές, και κάτσε έτσι ένα διάστημα. Μη βιάζεσαι να ξαναμπεις στο χορό.



Αγόρι μου εσυ, Τιτάνα μου, δίκασε τους όλους. Είδες τώρα αμα ο Πόκα είχε δυο-τρεις παρέες και κύκλους θα είχε βρει καλό μουνι ήδη. Τα λες εσυ αλλά ποιος σ’ ακούει...
Ε? Ποιά άνοιξη? Για ποιά λες?

Δεν έχω όρεξη για σχέση, αλλά να περνάω καλά. Τώρα...εάν αυτό οδηγήσει παραπέρα, ΟΚ, θα το σκεφτώ.

Απλά αυτή μου γυάλισε. ΤΙ να κάνουμε τώρα, δηλαδή?

Π
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom