Νέα

Νέα Σχέση, μετά από χωρισμό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pokahontas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.273
Like
7.116
Πόντοι
1.056
Ήθελε να φάει (περίπου γιατί μπορεί και να μην είχε περίοδο) ένα πουτσο και μετά της πέρασε.

Συμβαίνει απίστευτα συχνά σε γκόμενες αυτό. Προσωπικά δεν μου τύχαινε ποτέ προ κοβιντ αλλά πλέον έχει γίνει πανδημία από τέτοιες εκεί έξω.

Μη σκέφτεσαι ότι είσαι αγαπουλης,πυρφορος,μικροτσουτσουνος ξέρω γω τι.

Η γκομενα έφαγε τα φλόκια σου στη μαπα της σαν καλό τσουλακι και δεν θέλει κάτι άλλο. Μην ασχολείσαι.

ΥΓ:Οι ναρκισιστριες φίλε είναι τα καλύτερα πηδήματα κ οι πιο επικίνδυνες γκόμενες ταυτόχρονα
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
την εχυσε στην μαπα μια φορα και ερωτευτηκε ... δεν ειναι πραγματα αυτα που διαβαζουμε :coffee:
ηθελες να διαβασεις αρλεκιν απο ινδιανα ποκαχοντας στη 1.00 βραδυ κυριακης....
τα θελε ο κωλος σου :tooth:
 

nimesulide

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
100
Like
335
Πόντοι
21
Ο ιός με τους τόνους κυκλοφορεί ακόμα.

Πόκα, να σε πω φίλε. Έντεκα χρόνια γάμου και σε πιάνει τόσο απροετοίμαστο η μπεμπα; Σε πήρε μυρωδιά ότι σου λείπει το γούτσου-γούτσου, αυτή σε ήθελε για ένα πουτσο να της φύγουν τα παχιά. Το πηγες στο συναισθηματικό και το γαμησες. Συμπέρασμα: κράτα την στις επαφές σου, σημείωσε «μόνο για πουτσα» δωστης λίγο χρόνο και θα σε πάρει αυτή τηλέφωνο. Πώς λένε οι αγγελίες στα κροσάκια; «Έρχεσαι γαμάς φεύγεις». Αυτό. Ψάξε αλλού για την επόμενη μις Ποκαχοντας, αυτή δεν θα είναι σίγουρα.

Να σε πω το χω απορία χρόνια κι όλο λέω θα ρωτήσω και πάντα ξεχνάω, το παλικάρι στη φωτό που φλεξάρει σκιά εσυ είσαι;
 

nimesulide

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
100
Like
335
Πόντοι
21
την εχυσε στην μαπα μια φορα και ερωτευτηκε ... δεν ειναι πραγματα αυτα που διαβαζουμε :coffee:

Εμένα μου είπαν πάνε κανε λογαριασμό εδώ, είναι γεμάτο καθαρόαιμα αρσενικά, απραιτ ντογκι, ξεφτυλισματα, κτλ. Μια κλαψωδία είδα μέχρι τώρα στο ντέρμπι των αιωνίων, ένας άλλος ρωτούσε αν είναι καλό που η γυναίκα του πήρε όλο το οικοδομικό τετράγωνο και τώρα ο μύστης εδώ πέταξε φλοκια σε πρόσωπο και πάει για δεύτερο γάμο. Μια άλλη φακλανα παραδίπλα την είπαν ότι είναι καλλιτεχνικό πνεύμα και πήγε έκλεψε μια παπάρια του Τζον Απνταικ και την κοτσαρε κάτω.

Ρε πάτε καλά;;;;
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Δίνω background. Πρόσφατα διαζευγμένος (μετά από 11 χρόνια γάμου με καλό και πολύ σεξ), 3-4 μηνών, πηδούσα την πρώην μέχρι και αρχές Οκτώβρη. Η πρώην, παρότι ναρκισσιστρια ήθελε να τα ξαναβρούμε, και χρησιμοποιούσε, τι άλλο, το σεξ. Αφου την έχυσα από πάνω μέχρι κάτω, είπα τέλος, και ο καθένας να προχωρήσει με άλλες σχέσεις. Μην με ρωτήσετε, απλά δεν γίνεται να αντέξεις και πολύ με τέτοιες γκόμενες όσο σεξ και να κάνεις. Έμενα για το παιδί ποιο πολύ και για την οικογένεια. ΟΚ, και για το συχνο και καλό, σχετικά, σεξ. Βέβαια, το καλό ή καλύτερο σεξ το βρίσκεις και αλλού, όπως αποδείχτηκε.

Βασικά, έιναι μία χωρισμένη (1 χρόνο χωρισμένη) 37 ετω΄ν που με το που την είδα την γούσταρα....πολύ. Τελοσπάντων, ως γύπας που σέβεται τον εαυτό του, μπήκα στο ψητό. Στο πρώτο ραντεβού, ώρες μαζί περάσαμε γαμώ με μπλα μπλα αγκαλιες κλπ.. Την επόμενη μέρα, μου ζητάει να έρθει σπίτι μου. Μετά από μπλα μπλα την πιάνω στα φιλιά, και η γκόμενα.....ηφαίστειο. Λόγω περιόδου, μου ζ΄ητησε να την χύσω στη μάπα. Το έκανα και ερωτεύτηκα. Γενικά, σεξουαλικά θα ταίριαζα πολύ καλά!

Εδώ το κουλό. Μετά έπαιξε ένα φάσωμα και μετά κολλάει COVID. Της λέω θα έρθω σπίτι σου να σου κάνω παρέα για κανά-δυο ώρες. Πάω, και τι μου λέει την επομενη ημέρα: Ενιωσα ότι μπήκες στον προσωπικό μου χώρο και δεν θέλω να το προχωρήσουμε ΄α΄΄λλο, δεν είμαι έτοιμη.

Της λέω ΟΚ, αλλά ε΄γω για φίλίες δεν είμαι δεν μπαίνω σε friend-zone. Μου λέει ΟΚ. Ξαναξεκινάει επαφή. Πάει καλά και εκεί που μου λέει να βγούμε, τσουπ κάνει πάλι πίσω. Ε, τσαντίζομαι και της λέω αυτά είναι παπαριές. Τεσπα, την γου΄σταρω, αλλά εφόσον είναι αντε γεια θα την φτύσω. Την βλεπω σήμερα σε ένα κοινό σημείο συνάντησης, και μαλακα μου το παίζει οτι δεν τρέχει τίποτα.

Πώς να το χειρίστώ? Την γουστάρω!

Π

Πού πας κι εσύ ρεεέεεεε Ποκαχόντας;;;;; :think:
Ύστερα από 11 έτη γάμου αντί να κάνεις "Ανάσταση" (εντός κι εκτός εισαγωγικών) πας ολοταχώς να φας πάλι τα μούτρα σου;;;;;; :think:
* Δηλαδής την επόμενη που θα λοκάρεις και θα σε αφήσει να την χύσεις στ'αυτιά θα την παντρευτείς;;;;;; :think:
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.385
Πόντοι
1.336
Tης λέω θα έρθω σπίτι σου να σου κάνω παρέα για κανά-δυο ώρες. Πάω, και τι μου λέει την επομενη ημέρα: Ενιωσα ότι μπήκες στον προσωπικό μου χώρο και δεν θέλω να το προχωρήσουμε ΄α΄΄λλο, δεν είμαι έτοιμη. Πώς να το χειρίστώ? Την γουστάρω!
Πες της ότι είσαι μάστορας και ήθελες να δεις από πότε έχει να βάψει το σπίτι και ότι αν θέλει να ασπρίσει μπορείς να την βοηθήσεις (και κλείσε της το μάτι με νόημα)

Πρέπει να την πείσεις με την συμπεριφορά σου ότι την θες αποκλειστικά και μόνο για πούτσο και ότι απλώς σου αρέσει πολύ αλλά μόνο για αυτό. Να μην έχει δικαίωμα να σκεφτεί ότι έχει κάποια παραπάνω αξία για σένα. Λογικά θα την ξαναγαμησεις αν καταφέρεις να την κάνεις να το χάψει. Παραπάνω από μερικά γαμήσια δεν θα σου δώσει αυτή η γκόμενα. Πάρτο απόφαση και διασκέδασε
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.258
Like
10.778
Πόντοι
2.256
Γαμα χωρίς δεσμεύσεις. Για όσο κρατήσει.

Μην την ξαναπατήσεις. Δεν σου έμαθε τίποτα το διαζύγιο;
 
OP
OP
pokahontas

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
16
Like
1.734
Πόντοι
3.425
άνει τόσο απροετοίμαστο η μπεμπα; Σε πήρε μυρωδιά ότι σου λείπει το γούτσου-γούτσου, αυτή σε ήθελε για ένα πουτσο να της φύγουν τα παχιά. Το πηγες στο συναισθηματικό και το γαμησες. Συμπέρασμα: κράτα την στις επαφές σου, σημείωσε «μόνο για πουτσα» δωστης λίγο χρόνο και θα σε πάρει αυτή τηλέφωνο. Πώς λένε οι αγγελίες στα κροσάκια; «Έρχεσαι γαμάς φεύγεις». Αυτό. Ψάξε αλλού για την επόμενη μις Ποκαχοντας, αυτή δεν θα είναι σίγουρα.

Να σε πω το χω απορία χρόνια κι όλο λέω θα ρωτήσω και πάντα ξεχνάω, το παλικάρι στη φωτό που φλεξάρει σκιά εσυ
Ναι, εγώ είμαι
 
OP
OP
pokahontas

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
16
Like
1.734
Πόντοι
3.425
Ωραία, δε νομίζω ότι θέλει κάτι εφήμερο, η γκόμενα. Θέλει να βρει κάποιον να την πεθάνει στον πούτσο, αλλά μέσα από σχέση. Ναι, έχει παιδιά μικρά και είναι ακόμη στα δικαστήρια με τον πρώην με αρκετές κατηγορίες εις βάρος του για σωματική/ψυχολογική κακοποίηση. Οι οποίες, έχω βάσιμες πηγές ότι ισχύουν, σε ένα βαθμό. Έχουμε κοινούς γνωστούς.

Καταλαβαίνω ότι οι υπεργαμιάδες έχουν έρθει εδώ για να βοηθήσουν.

Φυσικά και την γουστάρω! Είναι ωραίο μωρό, bossy λίγο που μου αρέσει, και στο κρεββάτι μια χαρά και με μέλλον!

Λέω, πώς το χειρίζομαι? Θα ήθελα να της στείλω ή να την πάρω τηλ να βρεθούμε για ρακόμελα ή να την κλάσω τελείως?

Π
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.955
Like
23.463
Πόντοι
6.056
Ωραία, δε νομίζω ότι θέλει κάτι εφήμερο, η γκόμενα. Θέλει να βρει κάποιον να την πεθάνει στον πούτσο, αλλά μέσα από σχέση. Ναι, έχει παιδιά μικρά και είναι ακόμη στα δικαστήρια με τον πρώην με αρκετές κατηγορίες εις βάρος του για σωματική/ψυχολογική κακοποίηση. Οι οποίες, έχω βάσιμες πηγές ότι ισχύουν, σε ένα βαθμό. Έχουμε κοινούς γνωστούς.

Καταλαβαίνω ότι οι υπεργαμιάδες έχουν έρθει εδώ για να βοηθήσουν.

Φυσικά και την γουστάρω! Είναι ωραίο μωρό, bossy λίγο που μου αρέσει, και στο κρεββάτι μια χαρά και με μέλλον!

Λέω, πώς το χειρίζομαι? Θα ήθελα να της στείλω ή να την πάρω τηλ να βρεθούμε για ρακόμελα ή να την κλάσω τελείως?

Π
κλαστην τελειως για καμια-δυο βδομαδες να δουμε αν φανει αυτη...

το πρωτο δεν θα σου βγει "θελει τον χωρο της" τωρα (μαλακιες ειναι αυτες αλλα τι να κανουμε?)
 
  • Like
Αντιδράσεις: enduro
OP
OP
pokahontas

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
16
Like
1.734
Πόντοι
3.425
κλαστην τελειως για καμια-δυο βδομαδες να δουμε αν φανει αυτη...

το πρωτο δεν θα σου βγει "θελει τον χωρο της" τωρα (μαλακιες ειναι αυτες αλλα τι να κανουμε?)
Συμφωνώ. Βέβαια, έχω και την πρώην που αφου γαμηθήκαμε, μου πέταξε ότι πάει για σοβαρα με έναν μικρούλη (28 αυτός, 34 εκείνη), μία εβδομάδα αφού της είπα τέρμα με κοκό και ιδε΄΄ες επανασύνδεσης.

Νομίζω ότι περνάω δεύτερη εφηβεία (43) και μπλέκω με γκόμενες, όπως τότε

Π
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reznov

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Δίνω background. Πρόσφατα διαζευγμένος (μετά από 11 χρόνια γάμου με καλό και πολύ σεξ), 3-4 μηνών, πηδούσα την πρώην μέχρι και αρχές Οκτώβρη. Η πρώην, παρότι ναρκισσιστρια ήθελε να τα ξαναβρούμε, και χρησιμοποιούσε, τι άλλο, το σεξ. Αφου την έχυσα από πάνω μέχρι κάτω, είπα τέλος, και ο καθένας να προχωρήσει με άλλες σχέσεις. Μην με ρωτήσετε, απλά δεν γίνεται να αντέξεις και πολύ με τέτοιες γκόμενες όσο σεξ και να κάνεις. Έμενα για το παιδί ποιο πολύ και για την οικογένεια. ΟΚ, και για το συχνο και καλό, σχετικά, σεξ. Βέβαια, το καλό ή καλύτερο σεξ το βρίσκεις και αλλού, όπως αποδείχτηκε.

Βασικά, έιναι μία χωρισμένη (1 χρόνο χωρισμένη) 37 ετω΄ν που με το που την είδα την γούσταρα....πολύ. Τελοσπάντων, ως γύπας που σέβεται τον εαυτό του, μπήκα στο ψητό. Στο πρώτο ραντεβού, ώρες μαζί περάσαμε γαμώ με μπλα μπλα αγκαλιες κλπ.. Την επόμενη μέρα, μου ζητάει να έρθει σπίτι μου. Μετά από μπλα μπλα την πιάνω στα φιλιά, και η γκόμενα.....ηφαίστειο. Λόγω περιόδου, μου ζ΄ητησε να την χύσω στη μάπα. Το έκανα και ερωτεύτηκα. Γενικά, σεξουαλικά θα ταίριαζα πολύ καλά!

Εδώ το κουλό. Μετά έπαιξε ένα φάσωμα και μετά κολλάει COVID. Της λέω θα έρθω σπίτι σου να σου κάνω παρέα για κανά-δυο ώρες. Πάω, και τι μου λέει την επομενη ημέρα: Ενιωσα ότι μπήκες στον προσωπικό μου χώρο και δεν θέλω να το προχωρήσουμε ΄α΄΄λλο, δεν είμαι έτοιμη.

Της λέω ΟΚ, αλλά ε΄γω για φίλίες δεν είμαι δεν μπαίνω σε friend-zone. Μου λέει ΟΚ. Ξαναξεκινάει επαφή. Πάει καλά και εκεί που μου λέει να βγούμε, τσουπ κάνει πάλι πίσω. Ε, τσαντίζομαι και της λέω αυτά είναι παπαριές. Τεσπα, την γου΄σταρω, αλλά εφόσον είναι αντε γεια θα την φτύσω. Την βλεπω σήμερα σε ένα κοινό σημείο συνάντησης, και μαλακα μου το παίζει οτι δεν τρέχει τίποτα.

Πώς να το χειρίστώ? Την γουστάρω!

Π
Γαμήθηκες στο σεξ. Υπάρχουν και άλλα πράγματα στην ζωή, γινε συλέκτης γραμματοσήμων να δεις την υγεία σου.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.129
Like
68.622
Πόντοι
12.756
Ωραία, δε νομίζω ότι θέλει κάτι εφήμερο, η γκόμενα. Θέλει να βρει κάποιον να την πεθάνει στον πούτσο, αλλά μέσα από σχέση. Ναι, έχει παιδιά μικρά και είναι ακόμη στα δικαστήρια με τον πρώην με αρκετές κατηγορίες εις βάρος του για σωματική/ψυχολογική κακοποίηση. Οι οποίες, έχω βάσιμες πηγές ότι ισχύουν, σε ένα βαθμό. Έχουμε κοινούς γνωστούς.

Καταλαβαίνω ότι οι υπεργαμιάδες έχουν έρθει εδώ για να βοηθήσουν.

Φυσικά και την γουστάρω! Είναι ωραίο μωρό, bossy λίγο που μου αρέσει, και στο κρεββάτι μια χαρά και με μέλλον!

Λέω, πώς το χειρίζομαι? Θα ήθελα να της στείλω ή να την πάρω τηλ να βρεθούμε για ρακόμελα ή να την κλάσω τελείως?

Π

α καλα ... αμα αρχισες και τα συμπερασματα και τα ξερεις τότε γιατι δεν προεβλεψες και το προβλημα με την δικιά σου πριν γινει προβλημα χωρισμου ;
Τυπε μαλλον δεν πεφτεις και πολυ μεσα στο τι θελουν αυτες :coffee:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

nimesulide

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
100
Like
335
Πόντοι
21
Ωραία, δε νομίζω ότι θέλει κάτι εφήμερο, η γκόμενα. Θέλει να βρει κάποιον να την πεθάνει στον πούτσο, αλλά μέσα από σχέση. Ναι, έχει παιδιά μικρά και είναι ακόμη στα δικαστήρια με τον πρώην με αρκετές κατηγορίες εις βάρος του για σωματική/ψυχολογική κακοποίηση. Οι οποίες, έχω βάσιμες πηγές ότι ισχύουν, σε ένα βαθμό. Έχουμε κοινούς γνωστούς.

Καταλαβαίνω ότι οι υπεργαμιάδες έχουν έρθει εδώ για να βοηθήσουν.

Φυσικά και την γουστάρω! Είναι ωραίο μωρό, bossy λίγο που μου αρέσει, και στο κρεββάτι μια χαρά και με μέλλον!

Λέω, πώς το χειρίζομαι? Θα ήθελα να της στείλω ή να την πάρω τηλ να βρεθούμε για ρακόμελα ή να την κλάσω τελείως?

Π

Bossy. Με δικαστήρια. Κακοποιημένη. Με μικρό παιδί.

Η κατάσταση έχει ως εξής: την αποθηκευεις στο κινητό σου, βρίσκεστε μια φορά τη βδομάδα, της αλλάζεις τα φώτα και μετά ούτε φωνή ούτε ακρόαση μεσοβδόμαδα. Αυτή ψάχνει το επόμενο θύμα να στραγγίξει, γι’ αυτό ήδη σε τυραννάει, πήρε σύρμα ότι φτερουγίζει η καρδούλα σου ξανά. Μακριά από έρωτες και μπλεξίματα με προβληματικές μόνες μάνες, τα έχουμε ξαναπει. Μη δυσκολεύετε τη ζωη σας.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.458
Like
16.142
Πόντοι
3.656
Συμφωνώ. Βέβαια, έχω και την πρώην που αφου γαμηθήκαμε, μου πέταξε ότι πάει για σοβαρα με έναν μικρούλη (28 αυτός, 34 εκείνη), μία εβδομάδα αφού της είπα τέρμα με κοκό και ιδε΄΄ες επανασύνδεσης.

Νομίζω ότι περνάω δεύτερη εφηβεία (43) και μπλέκω με γκόμενες, όπως τότε

Π

Πολύ σοβαρή και η πρώην σου... :idiot:
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.518
Like
5.447
Πόντοι
1.056
Συμφωνώ. Βέβαια, έχω και την πρώην που αφου γαμηθήκαμε, μου πέταξε ότι πάει για σοβαρα με έναν μικρούλη (28 αυτός, 34 εκείνη), μία εβδομάδα αφού της είπα τέρμα με κοκό και ιδε΄΄ες επανασύνδεσης.

Νομίζω ότι περνάω δεύτερη εφηβεία (43) και μπλέκω με γκόμενες, όπως τότε

Π

Η πρώην ακούγεται καλή περίπτωση πάντως. Πρέπει να κάνει τοπ γαμησια. Που την βρίσκουμε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom