Νέα

Νέα κινητοποίηση μπουρδελιαριδων ,αποχή διαρκείας από της 6 μαϊου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Περιπτερας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Κι εγώ στηρίζω αποχή , μήπως και αλλάξει κάτι προς το καλύτερο
 

leondardos

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2019
Μηνύματα
114
Like
53
Πόντοι
1
Ισως ολα γινονται για καλο σου ωστε να βγεις απο τη λουπα του κλαψα πουτανιαρη και να γινεις ανθρωπος τυπε.

Που ολοι ξερουμε πως απλα θα φτιαξεις νεο λογαριασμο και ομοιως θα κλαις παλι ,αλλα λεμε τωρα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.360
Κριτικές
1
Like
30.036
Πόντοι
8.006

Επισκέπτης
Στις 6 Μαιου ξεκινα ο ιερος μηνας του Ραμαζανιου που διαρκει μεχρι τις 4 Ιουνιου. Κατα αυτο το διαστημα οι μουσουλμανοι απεχουν απο το σεξ αφηνοντας το Μεταξουργειο στις ορεξεις των απιστων.

Στις 6 Μαιου ξεκινα ο ιερος μηνας αποχης για τους Ελληνες μπουρδελιαρηδες! Θα γαμαμε Μεταξουργειο και θα μπουκοταρουμε τους κλεφτοοικους του 20ευρου.

Κατα τη γνωμη μου δε θα αντεξουν ενα μηνα χωρις εισπραξεις.

Ζητω ο αγων! Ζητω η Ελλας!

Ξεκινησε το ιερο Ραμαζανι!

Ξεκινησε η ιερα των Ελληνων Αποχη!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.614
Πόντοι
41.447

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Άμα βρω σήμερα την Πατρίτσια από Αγίου Πέτρου 7 την χέζω την αποχη. :thebigfinger:
Έτσι και αλλιώς τίποτα δεν πρόκειται να αλλάξει :woldman: :S :S  :S
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Όλοι αποχή.
Δεν γαμαμε σήμερα πάμε για ψαρεμα :klapseee:
 

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.882
Πόντοι
1.431
στηρίζω και εγώ την αποχή.
 

Manolis6969

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2018
Μηνύματα
328
Like
63
Πόντοι
1
Θα κάνουμε καμμια διαδήλωση ρε μάγκες?
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα κύριοι πολύ σημαντική η δήλωση του καθενός από εσάς για την στήριξη και συμμετοχή της απόρριψης των περισσότερων οίκων του 20€ου και έχω να θέσω το εξής ερώτημα είστε ικανοποιημένοι από τις υπηρεσίες των μαγαζιών αν ναι τότε απλά συνεχίστε να πηγαίνετε δικαίωμα σας αν όμως πιστεύετε ότι η σημερινή κατάσταση δεν πάει άλλο και κάτι πρέπει να αλλάξει τότε η αποχή είναι μόνη επιλογή και να είστε σίγουροι πως αν πάει καλά και έχει μια υψηλή δυναμική τότε υπάρχει προοπτική να αλλάξουν τα πράγματα
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.162
Κριτικές
496
Like
62.187
Πόντοι
39.662
Καλησπέρα κύριοι πολύ σημαντική η δήλωση του καθενός από εσάς για την στήριξη και συμμετοχή της απόρριψης των περισσότερων οίκων του 20€ου και έχω να θέσω το εξής ερώτημα είστε ικανοποιημένοι από τις υπηρεσίες των μαγαζιών αν ναι τότε απλά συνεχίστε να πηγαίνετε δικαίωμα σας αν όμως πιστεύετε ότι η σημερινή κατάσταση δεν πάει άλλο και κάτι πρέπει να αλλάξει τότε η αποχή είναι μόνη επιλογή και να είστε σίγουροι πως αν πάει καλά και έχει μια υψηλή δυναμική τότε υπάρχει προοπτική να αλλάξουν τα πράγματα

τυπε η Λιζα απο διδυμου 8α που ειναι περιπτωση καραμπινατης φολας εχει δωματια το ενα πισω απο το αλλο...

μαλλον το χωσιμο της πουτσας σε μια μοντελα ειναι αρκετο για μερικους και δεν τους νοιαζουν οι υπηρεσιες ..

τι εχεις να πεις ?
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
τυπε η Λιζα απο διδυμου 8α που ειναι περιπτωση καραμπινατης φολας εχει δωματια το ενα πισω απο το αλλο...

μαλλον το χωσιμο της πουτσας σε μια μοντελα ειναι αρκετο για μερικους και δεν τους νοιαζουν οι υπηρεσιες ..

τι εχεις να πεις ?
Έχω να πω ότι επειδή πέρασα από περιέργεια προχτές κα είδα την κοπέλα, πραγματικά αυτή από το ύφος που έχει όταν βγαίνει στο σαλόνι δείχνει πόσο απεχθάνεται και σιχαίνεται την δουλειά αυτή φωνάζει έμμεσα φύγετε μακριά.

Το θέμα είναι α αντιληφθούμε όλοι ότι δεν πάει άλλο αυτή η κατάσταση και να γυρίσουμε την πλάτη στην κοροϊδία  
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
229
Πόντοι
86
εμενα μου αρεσει να πηδαω πουτανες που σιχαινονται την δουλεια τους :S
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
μαλλον το χωσιμο της πουτσας σε μια μοντελα ειναι αρκετο για μερικους και δεν τους νοιαζουν οι υπηρεσιες ..τι εχεις να πεις ?
Μια φορα στο τοσο χρειαζεται και αυτο νομιζω! Αμα ειναι μοντελα η αλλη και εχεις και το οικονομικο η ψυχολογικο! Τωρα αμα γινεται συνεχεια, ειναι εντελως λαθος!
Βεβαια μπορει να πεις και αν μου κατσει (η υπηρεσια)... μετα την δευτερη φορα ειναι ηλιθιοτητα και καταστροφη!
υγ.
Νομιζω οτι πρεπει να ενεργοποιηθει ο Πορνομεταναστης για εκπροσωπος τυπου!
εμενα μου αρεσει να πηδαω πουτανες που σιχαινονται την δουλεια τους
Μαλλον εισαι Φετιχιστη με Πολλα Λεφτα για πεταμα!
Το θεμα ειναι εστω να μην πληρωνεις την καρακαξα για αηδονι.
υγ.
Αμα σε περιλαβουν τωρα οι πικεριστες, δεν να πατε στο νημα του πικερ? Εχετε σπαμαρει ολο το σαητ!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom