Νέα

Νέα κινητοποίηση μπουρδελιαριδων ,αποχή διαρκείας από της 6 μαϊου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Περιπτερας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
911
Like
827
Πόντοι
86
Κάποτε στην φυλής η πρώτη προσφορά ήτανε 40€ (2000) κάποτε 1 χιλιάρικο ( 1990)
Οι κανόνες προσφοράς και ζήτησης είναι απρόβλεπτοι

Πάντως για μια κοπέλα που θέλει να δουλέψει, το μετάξι είναι πιο κερδοφόρο. Ξέρω κάποιες που δεν περνούν ανάσα έχουν τρελαθεί στα 5/€ γιατί τα αλλά 5 κρατάνε οι νταβατζηδες
Ενώ στην φυλής τουφεκανε τον πελάτη
Καλά στα στούντιο δεν το συζητάμε κάθονται και ξύνουν τον κωλο τους
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.898
Κριτικές
38
Like
4.927
Πόντοι
2.696
Καλύτερες υπηρεσίες,ποιο όμορφες ιερόδουλες,μέσος όρος τουλάχιστον 8 στην φυλής που με το ζόρι τώρα πιάνει 6.5,σταματήστε επιτέλους με αυτό το ελεύθερο στοματικό,βάλτε και άλλα προγράμματα ,φετίχ , αυταρχικό,μασάζ,και κωλο,πόσοι ρωτάνε για τέτοια και λέτε όχι μόνο νορμάλ..Ωραία να τα πάτε με 30 αλλά βάλτε τα,διώξτε Πακιστανούς , Μπαγκλαντές,Σύριους και κάθε φυλή βαρβάρων απο την πιάτσα,φέρτε ποιο γλυκές τσατσαδες,ψηλές πόρνες όπως βλέπουμε στα γραφεία call girl,..αν δεν φέρετε καινούριες ο τζίρος σας θα πέσει δραματικά παλιοχωριατες.. ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ  :heavymetalbig:

Τι αντίφαση ειναι αυτή;
Και στην τελική ανάλυση ποιος θέλει αυταρχικό και μαλακίες;Κώλο λίγοι παίρνουν όπως και ακάποτη πίπα.Όσο για τις "γλυκές τσατσάδες" τι να σου πω ρε μάγκα;Την τσατσα πας να γαμήσεις ή την πόρνη;Στ'αρχίδια σου πώς είναι η τσατσά.Θα την κάνεις πεθερά;
 

Επισκέπτης
Για τις τσατσαδες συμφωνω απολυτα με Περιπτερα. Δε γινεται η Αλβανεζα που εχει μαθει σε αντικοινωνικη συμπεριφορα απο τον καιρο του Χοτζα να μαθει να φερεται με ευγενεια και σεβασμο στον πελατη. Σαν ζωο θα του φερθει.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Πρόταση ούτε ευρώ στους οίκους για ένα ακόμα τριήμερο έχουμε την δυνατότητα να αλλάξουμε τα πράγματα η καθολική συμμετοχή όλων πρέπει να είναι η απάντηση σε όλες τις ξεπετες σε αυτούς που δεν σεβάστηκαν τα φράγκα μας φράγκα που μπορώ να φανταστώ ότι δεν τα βγάζετε εύκολα αλλά με μόχθο και κόπο.
Αυτό το τριήμερο η αναμέτρηση είναι ανάμεσα στο δίκαιο και την εξαπάτηση είναι ανάμεσα σε εμάς τους πόλους έναντι των ολίγων.
Καλή δύναμη διαδωστε την κινητοποίηση ενημερώστε και άλλους συναγωνιστές
 
OP
OP
Π
Εγγρ.
16 Απρ 2019
Μηνύματα
124
Like
164
Πόντοι
1
Βλέπω με λύπη μια μερίδα κόσμου να μας πηγαίνει κόντρα..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.814
Κριτικές
1
Like
29.491
Πόντοι
8.006
πηγαινε να παιξεις με τη νδουλα  καλυτερα ....
Κανονικα θα επρεπε να με σεβεστε που στηριζω τον αγωνα σας.

Εγω απεχω μονιμως απο τα μπουρδελα της Φυλης, δεν εχω παει ποτέ.

Απο αντιδραση ομως λεω να παω τωρα για πρωτη φορα ετσι για να σας την σπασω
 
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
911
Like
827
Πόντοι
86
Εγω απεχω μονιμως απο τα μπουρδελα της Φυλης, δεν εχω παει ποτέ
Κανονικα θα επρεπε να με σεβεστε που στηριζω τον αγωνα σας.

Αφού απέχεις μονίμως άθελα σου ενισχύεις τον αγώνα.
Εισαι πραγματικός απεργός όχι ψευτιές σαν εμάς   :grin:
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Κανονικα θα επρεπε να με σεβεστε που στηριζω τον αγωνα σας.

Εγω απεχω μονιμως απο τα μπουρδελα της Φυλης, δεν εχω παει ποτέ.

Απο αντιδραση ομως λεω να παω τωρα για πρωτη φορα ετσι για να σας την σπασω
Δημοκρατία έχουμε έτσι ο καθένας μπορεί να επιλέξει ελεύθερα τι θα κάνει και αν θέλει να στηρίξει τους πόλους η τους λίγους καλά να περάσεις λοιπόν απλά ελπίζω τελικά μην σπάσεις τα νεύρα σου από καμία φολα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.814
Κριτικές
1
Like
29.491
Πόντοι
8.006
Δημοκρατία έχουμε έτσι ο καθένας μπορεί να επιλέξει ελεύθερα τι θα κάνει και αν θέλει να στηρίξει τους πόλους η τους λίγους καλά να περάσεις λοιπόν απλά ελπίζω τελικά μην σπάσεις τα νεύρα σου από καμία φολα
Οχι ρε πλακα κανω, και μονο στη σκεψη να παω εκει ανατριχιαζω
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Παιδιά συμφωνώ. Βρείτε υποκατάστατο (λολ) για 4-5 ημέρες, ώστε μέσω του μποϋκοτάζ να α)πέσουν οι τιμές, β) βελτιωθούν οι υπηρεσίες. Ελπίζω να πετύχει. :erection:
 

TheWolf

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2016
Μηνύματα
90
Like
4
Πόντοι
0
Συμφωνω με την απεργια, αλλα δυστυχως δεν νομιζω να επιφερει αποτελεσματα γιατι τα παπουδια θα συνεχισουν να χαλανε τις συνταξεις στις φολες και να τους πηγαινουν και γλυκα οι αθλιοι.

Οπως και να χει, οποιος δεν θελει να νοιωθει κοροιδο (και φανταζομαι λιγοι ειναι σε αυτη τη χωρα) παρακαλειται να ξεφορτωνει ειτε στο Μεταξουργειο οπου οι τιμες ειναι ιδιες για ολους, ειτε σε στουντιο.
 

Επισκέπτης
Ας διαβασουμε μαζι μια προσφατη κριτικη απο φυλης
Πρόσφατα ενημερώθηκα για δύο νέες αφίξεις της πάλαι ποτέ μοντελοαλυσίδας που τιμούν το πρόθεμα «μοντελο-» . Πρόκειται για την Τζέσικα και τη Λίζα. Χθές έκανα μία αναγνωριστική βόλτα να τις δω από κοντά και σήμερα είπα να πάω να πιάσω το Μάη με μία εκ των δύο. Πρώτα μπήκα στο 8Α όπου δεν υπήρχε ψυχή από πελάτες, εμφανίστηκε η Λίζα με υποψία χαμόγελου αλλά και εμφανώς μαγκωμένη (χθες μου φάνηκε απλά να κοιτούσε παγερά). Έκανα μια σύντομη βόλτα σε 5-6 ακόμη σπιτάκια όπου συνάντησα και τη Τζέσικα στο 56, το σαλονάρισμα της δείχνει αυτοπεποίθηση αλλά και τουπέ σε συνδυασμό με το ύφος που είχε και χθες : αυτό το «χάρη σου κάνω που είμαι εδώ». Αμφότερες έχουν ήδη κριτικές οπότε δεν πήγα αδιάβαστος ούτε και προκατειλημένος όμως. Αποφάσισα να κάψω το μπλε εισητήριο με τη Λίζα, επιστροφή στο 8Α λοιπόν όπου στο μεταξύ τα τρία δωμάτια ήταν ήδη γεμάτα και άλλος ένας περίμενε να δει την κοπέλα, λογικά με το τέλος των συλλαλητηρίων πλάκωσε κόσμος για να ολοκληρώσει το αγωνιστικό του καθήκον...
Πρόκειται για μοντέλε νεαρότατη κοπελίτσα με όμορφα χαρακτηριστικά προσώπου, μακρύ ξανθό μαλλί, λεπτό κορμί και πόδια, για το δικό μου γούστο με 3-4 κιλά παραπάνω θα έδειχνε πολύ καλύτερη. Επίσης έχει μικρό άνοιγμα στους ώμους που κάνει τη λεκάνη της να δείχνει μεγαλύτερη. Τέλος το στήθος της είναι μικρό αλλά καλοσχηματισμένο. Εν ολίγης θα μπορούσε να παίξει σε κατηγορίες CG άνετα.

Με την είσοδο της Λίζας στο δωμάτιο κατάλαβα από το ύφος και τη γλώσσα του σώματος ότι η συνεδρία θα πάει άπατη. Δεν ξέρω αν έφταιξαν τα σερί δωμάτια που είχε αλλά μου ήρθε με ένα συνδυασμό εκνευρισμού/αποστροφής, ίσως και αηδίας όπου σε κάποιες φευγαλέες στιγμές που πήγαινε να χαμογελάσει ταυτόχρονα με κάρφωνε με τα μάτια σε εντελώς αντίθετο ύφος. Σε προσπάθεια να πω μια κουβέντα να σπάσει ο πάγος μου λέει no understand και κανά δυό ρωσσικά..... Φυσικά προκαταρτικά μηδέν, μου έδωσε την εντύπωση ότι δεν ήθελε καν να την αγγίζω. Να πω εδώ ότι έχει μακριά νύχια και πριν ξεκινήσουμε είχα ένα άγχος καθώς προσπαθούσε να περάσει το προφυλακτικό. Έβγαλε τα εσώρουχα έκατσε στην άκρη του κρεβατιού και μου έδειξε να σταθώ μπροστά της όπου μου πήρε ένα υποτυπώδες τσιμπούκι το οποίο δεν αναπτέρωσε πλήρως το ηθικό μου....

Της ζήτησα να έρθει από πάνω αλλά αρνήθηκε και στήθηκε ιεραποστολικά έτοιμη να υπομείνει ακόμη ένα μα@@κα.... Πριν μπω έβαλε λίγο σάλιο στην τρυπούλα της αλλά μάλλον είχε και κρέμα από πριν. Παραδόξως τώρα όσο χάιδευα το κορμί της (πολύ απαλό δέρμα) δεν έφερε αντίρρηση, και έβγαζε αρκετά βογγητά ψιλοκουνώντας και τη λεκάνη της. Πιθανόν να νόμισε ότι θα τελείωνα έτσι γιατί όταν μετά από μερικά λεπτά της είπα να γυρίσει στα τέσσερα το έκανε με ύφος ζημιωμένου μπακάλη. Έβαλε και τα δύο μαξιλάρια κάτω από το στήθος της, λίγο ακόμη σάλιο στο μουνάκι και στήθηκε αρκετά καλά ώστε να μπορέσω να κάνω τη δουλειά μου.... Μόνο όταν τερμάτιζα τη διαδρομή έβαζε κόντρα με το χέρι της πάνω στο σώμα μου. Μόλις τελείωσα σηκώθηκε να βάλει τα εσώρουχα της και να πλυθεί στο νιπτήρα χώρις να μου ρίξει ούτε ένα βλέμμα και έφυγε από το δωμάτιο χωρίς να πει κουβέντα.

Αν δεν ήταν το ωραίο της παρουσιαστικό μάλλον δεν θα είχα τελειώσει καν αφού είχα ξενερώσει τόσο από την απόμακρη συμπεριφορά της που διαρκώς έκανα προσπάθεια να διατηρώ τη στύση μου . Αν και κρατάω μια μικρή αμφιβολία για το αν στράβωσε με τα απανωτά δωμάτια που προηγήθηκαν θεωρώ πολύ πιθανότερο να μην γουστάρει καθόλου αυτό που κάνει, αν και δε νομίζω να είναι εκεί με το ζόρι. Στη σχέση απόδοσης/τιμής βάζω χαριστικά 4 μόνο και μόνο γιατί με ένα 20εύρω γάμας ένα πολύ ωραίο ρωσιδάκι ανεξάρτητα αν στην συμμετοχή ήταν χάλια μαύρα.

Τα δωμάτια στο συγκεκριμένο μαγαζί είναι αρκετά καλά και η υπηρεσία δεν ενόχλησε αν και οριακά κλείσαμε το δεκάλεπτο στο δωμάτιο. Σύντομα θα δοκιμάσω και τη Τζέσικα για να έχω πλήρη άποψη για το σετ...]

Και αυτη την υπεροχη εμπειρια, υπο την απειλη παντα του χτυπηματος της πορτας, τη ζειτε μονο με 20 ευρω. :grin:
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Συμφωνω με την απεργια, αλλα δυστυχως δεν νομιζω να επιφερει αποτελεσματα γιατι τα παπουδια θα συνεχισουν να χαλανε τις συνταξεις στις φολες και να τους πηγαινουν και γλυκα οι αθλιοι.

Οπως και να χει, οποιος δεν θελει να νοιωθει κοροιδο (και φανταζομαι λιγοι ειναι σε αυτη τη χωρα) παρακαλειται να ξεφορτωνει ειτε στο Μεταξουργειο οπου οι τιμες ειναι ιδιες για ολους, ειτε σε στουντιο.
Δεν είναι ώρα για ηττοπάθεια φίλε άσε κάποιους λίγους τι κάνουν το θέμα είναι η κοινή συστράτευση όλων και συμμετοχή μόνο έτσι θα τσακισουμε τον κακό και την κοροϊδία στη ρίζα του.Ουτε ευρώ στους οίκους το επόμενο τριήμερο
 

Mr Dee

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2016
Μηνύματα
213
Like
64
Πόντοι
1
Συμφωνω με την απεργια, αλλα δυστυχως δεν νομιζω να επιφερει αποτελεσματα γιατι τα παπουδια θα συνεχισουν να χαλανε τις συνταξεις στις φολες και να τους πηγαινουν και γλυκα οι αθλιοι.

Οπως και να χει, οποιος δεν θελει να νοιωθει κοροιδο (και φανταζομαι λιγοι ειναι σε αυτη τη χωρα) παρακαλειται να ξεφορτωνει ειτε στο Μεταξουργειο οπου οι τιμες ειναι ιδιες για ολους, ειτε σε στουντιο.

τσαμπα ο κοπος για να μιλαμε για απεργια ... αυτο που πρεπει να γινετε ειναι το εξης:

πηγαινουμε σε στανταρακια κατα κυριο λογο (αλλωστε πλεον ολοι μας εχουμε περιορισμενες φορες που τα επισκεπτομαστε) και οταν θελουμε μια καινουργια ... αν μεινουμε ευχαριστημενοι ξαναπαμε διαφορετικα ξαναγυρναμε στα στανταρακια ...
 

Mr Dee

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2016
Μηνύματα
213
Like
64
Πόντοι
1
το να συζηταμε για αποχες και σχετικα ... δεν πιανουν τοπο ...
οταν τα πραγματα ειναι πολυ ποιο απλα ... πηγαινεις σε καποια μια δυο τρεις φορες αν ολα καλα ξαναπας αν οχι πας στην επομενη ...
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.728
Like
691
Πόντοι
96
εχουν δημιουργησει ιδιωτικο μονοπωλιακο καρτελ οι καπιταλιστες σε συνεργεια με τους γερους,τις γυναικες και τους καθε ειδους διεμφυλικους παρεκκλινοντες που στηριζονται απο τις καπιταλιστικες ελιτ

να επιστραφει μαζικα ο πλουτος στα χερια των νεων,σφριγηλων,αυτοχθονων ανδρων σε καθε χωρα τωρα
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
ενοειτε στηριζω την απεργια. δε σκοπευα και να τσαρκαρω. να συμετασχουν κι αυτοι που πανε με τραβελια :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
το να συζηταμε για αποχες και σχετικα ... δεν πιανουν τοπο ...
οταν τα πραγματα ειναι πολυ ποιο απλα ... πηγαινεις σε καποια μια δυο τρεις φορες αν ολα καλα ξαναπας αν οχι πας στην επομενη ...

ναι καλα ολοι περιμενουν ποτε θα λετε για αποχη να πανε επιτουτου ! χαχααχ

Λυσσαξες τυπε με τα 100 μυνηματα! Θυμασαι την πουτσα που φαγατε στις 6 Απριλη; Τωρα θα την τρωτε σε μονιμη βαση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom