Νέα

Νέα κινητοποίηση μπουρδελιαριδων ,αποχή διαρκείας από της 6 μαϊου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Περιπτερας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
εχουν δημιουργησει ιδιωτικο μονοπωλιακο καρτελ οι καπιταλιστες σε συνεργεια με τους γερους,τις γυναικες και τους καθε ειδους διεμφυλικους παρεκκλινοντες που στηριζονται απο τις καπιταλιστικες ελιτ

να επιστραφει μαζικα ο πλουτος στα χερια των νεων,σφριγηλων,αυτοχθονων ανδρων σε καθε χωρα τωρα
Ειμαστε η μονη χωρα που ο νεος δε μπορει να εχει υγιη σεξουαλικη ζωη!
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Κανονικα θα επρεπε να με σεβεστε που στηριζω τον αγωνα σας.

Εγω απεχω μονιμως απο τα μπουρδελα της Φυλης, δεν εχω παει ποτέ.

Απο αντιδραση ομως λεω να παω τωρα για πρωτη φορα ετσι για να σας την σπασω
ναι ..
προσεξε μη σε χασουν απο πελατη ..
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.226
Κριτικές
40
Like
2.184
Πόντοι
1.796
Το αιτημα της αποχης ειναι να ομορφυνουν οι πουτανες και να γλυκανουν οι τσατσαδες?

Ρε ειστε για δεσιμο
Ο τύπος ζητά τσατσάδες καθηγήτριες πανεπιστημίου και πουτάνες αριστοκράτισες με 20 ευρουδάκια :wanker:
 

Επισκέπτης
Ο τύπος ζητά τσατσάδες καθηγήτριες πανεπιστημίου και πουτάνες αριστοκράτισες με 20 ευρουδάκια :wanker:
Σε χαλαει κι εσενα να μη γαμας με το αγχος της πορτας που θα χτυπησει και να μη σου φερονται σα να εισαι σκουπιδι. Γουσταρεις αυταρχικη περιποιηση.

Υπαρχουν και ευγενικες τσατσαδες παντως οπως οι κυριες στο Διδυμου 22 και στο Διδυμου 8 ισογειο, αλλα ο απο πανω προτιμαει τραμπουκισμο λεει.

Ετσι να ξεχωριζουν οι πραγματικοι μπουρδελιαρηδες απο τα φερεφωνα.

 

Επισκέπτης
Συγγνώμη στη Κολωνού πήγε στα 15 Ευρώ? :headbang:μου φένεται τρελλό! :headbang:Αν είναι έτσι χρειάζεται αποχή από τα πηδηχτήρια μέχρι να βγει ο ήλιος από την ανατολή  :headbang:.
  Η Νατάσσα στο Κολωνού 30 είναι ακόμα εκει?Ακουσα ότι η Γκαμπριέλα που ηταν μαζι της (ξανθια γεματούλα με φανταστικά βυζιά,μετα τα εβαψε μαυρα και πηρε λιγα κιλα) πηγε στη Λιοσων με 20 ευρω.
  Καθε φορα που ερχομαι Ελλάδα γινεται και χειρότερα αν πήγε όμως και το Μεταξουργείο στα 15 τότε τι να πω  :headbang:.Ευτυχώς που δεν χρειάζεται να έρχομαι πιά Ελλάδα  :)
 
OP
OP
Π
Εγγρ.
16 Απρ 2019
Μηνύματα
124
Like
164
Πόντοι
1
Λιγότερο από 48 ώρες έμειναν από το νέο επαναστατικό κύμα..γαμιστε μέχρι Κυριακή βράδυ ,από Δευτέρα αποχή  :heavymetalbig:
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.608
Πόντοι
4.546
Λιγότερο από 48 ώρες έμειναν από το νέο επαναστατικό κύμα..γαμιστε μέχρι Κυριακή βράδυ ,από Δευτέρα αποχή  :heavymetalbig:

Εγώ πάντως τύπε μου τάσσομαι υπέρ της αποχής διαρκείας από τους οίκους ανοχής.
+1 από μένα
  :hi:
 

Skipper!

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2016
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
80
Σε χαλαει κι εσενα να μη γαμας με το αγχος της πορτας που θα χτυπησει και να μη σου φερονται σα να εισαι σκουπιδι. Γουσταρεις αυταρχικη περιποιηση.

Υπαρχουν και ευγενικες τσατσαδες παντως οπως οι κυριες στο Διδυμου 22 και στο Διδυμου 8 ισογειο, αλλα ο απο πανω προτιμαει τραμπουκισμο λεει.

Ετσι να ξεχωριζουν οι πραγματικοι μπουρδελιαρηδες απο τα φερεφωνα.

Για το διδύμου 22 συμφωνώ απόλυτα ευγενέστατες
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.537
Κριτικές
12
Like
6.324
Πόντοι
2.646
Περιπτερά, μήπως είσαι ο Πιπαλέκος  :effemine: :gay: :gay:? Την ξεκώλιασες την ορθογραφία στον τίτλο.
 
OP
OP
Π
Εγγρ.
16 Απρ 2019
Μηνύματα
124
Like
164
Πόντοι
1
Στηρίζουμε την αποχή διαρκείας..Από δεύτερα 6 μαϊου έως Παρασκευή 10 μαϊου..
 

Επισκέπτης
Στις 6 Μαιου ξεκινα ο ιερος μηνας του Ραμαζανιου που διαρκει μεχρι τις 4 Ιουνιου. Κατα αυτο το διαστημα οι μουσουλμανοι απεχουν απο το σεξ αφηνοντας το Μεταξουργειο στις ορεξεις των απιστων.

Στις 6 Μαιου ξεκινα ο ιερος μηνας αποχης για τους Ελληνες μπουρδελιαρηδες! Θα γαμαμε Μεταξουργειο και θα μπουκοταρουμε τους κλεφτοοικους του 20ευρου.

Κατα τη γνωμη μου δε θα αντεξουν ενα μηνα χωρις εισπραξεις.

Ζητω ο αγων! Ζητω η Ελλας!
 
OP
OP
Π
Εγγρ.
16 Απρ 2019
Μηνύματα
124
Like
164
Πόντοι
1
Στις 6 Μαιου ξεκινα ο ιερος μηνας του Ραμαζανιου που διαρκει μεχρι τις 4 Ιουνιου. Κατα αυτο το διαστημα οι μουσουλμανοι απεχουν απο το σεξ αφηνοντας το Μεταξουργειο στις ορεξεις των απιστων.

Στις 6 Μαιου ξεκινα ο ιερος μηνας αποχης για τους Ελληνες μπουρδελιαρηδες! Θα γαμαμε Μεταξουργειο και θα μπουκοταρουμε τους κλεφτοοικους του 20ευρου.

Κατα τη γνωμη μου δε θα αντεξουν ενα μηνα χωρις εισπραξεις.

Ζητω ο αγων! Ζητω η Ελλας!
Έχουν μάθει να ζουν με χιλιάδες ευρώ κάθε μήνα Τυπε μου εμείς ζούμε με 3 και 60 και υπήρξαμε άφραγκος πολλές φορές..αυτοί και αυτές δεν μπορούν να ζήσουν έτσι ...τσατσά Ελληνίδα από Κολωνού 30 όροφο μου είπε προ κρίσης καθάριζε 3-4 χίλιαδες το μήνα..και τι κάνει? Τον παπαγάλο..Μια άλλη κωλογρια παραπονιόταν ότι δεν βγάζει τίποτα 30-40 ευρώ την ημέρα ένα 1000 το μήνα σε κακή δουλειά πάντα όχι σε καλές μέρες..Τέλος Επανάσταση
 

Επισκέπτης
Έχουν μάθει να ζουν με χιλιάδες ευρώ κάθε μήνα Τυπε μου εμείς ζούμε με 3 και 60 και υπήρξαμε άφραγκος πολλές φορές..αυτοί και αυτές δεν μπορούν να ζήσουν έτσι ...τσατσά Ελληνίδα από Κολωνού 30 όροφο μου είπε προ κρίσης καθάριζε 3-4 χίλιαδες το μήνα..και τι κάνει? Τον παπαγάλο..Μια άλλη κωλογρια παραπονιόταν ότι δεν βγάζει τίποτα 30-40 ευρώ την ημέρα ένα 1000 το μήνα σε κακή δουλειά πάντα όχι σε καλές μέρες..Τέλος Επανάσταση
Ολες οι παλιες πουτανες μενουν Βουλιαγμενη Γλυφαδα Φαληρο και κανουνε τα μπανια τους.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.537
Κριτικές
12
Like
6.324
Πόντοι
2.646

Επισκέπτης
Αξιος Περιπτερα! Αποκεφαλιστηκες γιατι εθιξες συμφεροντα.
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
649
Κριτικές
30
Like
5.865
Πόντοι
11.005
Στηρίζω.
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.540
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
στηριζω ανυπερθετος!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom