Νέα

NATHALY 24CM

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SLK200GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gino028

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2018
Μηνύματα
29
Like
10
Πόντοι
0
το μεγεθος αληθινο; ή απλα υπερβολή;
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
και μενα θα με ενδιεφερε αυριο θα ειναι θεσσαλονικη
Μαγκακια πήγα εγώ προχθές
Μουναρα πεντακαθαρι σκύλα καβλα σκέτη
Αλά ρε σεις ήθελε να με γηριση στα 4
Έβαλε Καποτα λιπαντηρι κλπ
Αλά μετά που βγήκε τιν κράταγε στο χερη την Καποτα

Τορα πρόλαβε να τη βγαλη κε μέχρι να γηρισω τιν έβγαλε με δεν πρόλαβα να τι δο να τιν βγαζη η με εχησε η καρια με θα ξέρουμε σε κάνα Μίνα άμα αρπαξαμε τηποτα
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
Οι τρανσοπισογλεντιδες πητε τι γνομη σας γιατί έχω χεστην πανό μου.
Λέτε να μας βγάζουν τιν Καποτα πριν μας τον χοσουν απο πησω που δε βλέπουμε η σκεφτομε μαλακίες?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.840
Κριτικές
1
Like
29.522
Πόντοι
8.006
Οι τρανσοπισογλεντιδες πητε τι γνομη σας γιατί έχω χεστην πανό μου.
Λέτε να μας βγάζουν τιν Καποτα πριν μας τον χοσουν απο πησω που δε βλέπουμε η σκεφτομε μαλακίες?
Και τι εγινε τύπε, φοβασαι μην μεινεις εγκυος?
 

Reality

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
94
Like
10
Πόντοι
0
Οι τρανσοπισογλεντιδες πητε τι γνομη σας γιατί έχω χεστην πανό μου.
Λέτε να μας βγάζουν τιν Καποτα πριν μας τον χοσουν απο πησω που δε βλέπουμε η σκεφτομε μαλακίες?

Πιο πολύ φοβάται αυτή εσένα και το τι κουβαλάς παρά το αντίθετο. Σε γενικές γραμμές, όσες έρχονται μέσω vipdeluxe είναι καλές και ασφαλείς επιλογές. Σίγουρα καλύτερες από κάτι Βραζιλιάνες που μένουν δυο-δυο σε κάτι βρομερά διαμερίσματα "κοντά στο Χίλτον" και γαμιούνται στο ίδιο πάπλωμα όλη μέρα που είναι γεμάτο με χύσια και χρησιμοποιημένες καπότες. Άρα μην αγχώνεσαι, η συγκεκριμένη είναι καλή, και δεν χρειάζεται να είσαι "πισωγλέντης" για να το γνωρίζεις αφού η κοπέλα παίζει και ως παθητική.
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
Πιο πολύ φοβάται αυτή εσένα και το τι κουβαλάς παρά το αντίθετο. Σε γενικές γραμμές, όσες έρχονται μέσω vipdeluxe είναι καλές και ασφαλείς επιλογές. Σίγουρα καλύτερες από κάτι Βραζιλιάνες που μένουν δυο-δυο σε κάτι βρομερά διαμερίσματα "κοντά στο Χίλτον" και γαμιούνται στο ίδιο πάπλωμα όλη μέρα που είναι γεμάτο με χύσια και χρησιμοποιημένες καπότες. Άρα μην αγχώνεσαι, η συγκεκριμένη είναι καλή, και δεν χρειάζεται να είσαι "πισωγλέντης" για να το γνωρίζεις αφού η κοπέλα παίζει και ως παθητική.
Ριάλιτι σε εφχαρηστο.
Γιατί εχο ταραξη τη ΜΕΛ στον ευαγγελισμό
Μου πε ο γιατρός άμα χρισημοπηοισε Καποτα δε φοβάσαι τηποτα
0 ρίσκο
Άμα δεν έβαλε εχης ρίσκο 5 στους 1000

Και άμα εξοερματησε μέσα σου πηθανοτιτα να κολισες 1/70

Πιο πολύ φοβάται αυτή εσένα και το τι κουβαλάς παρά το αντίθετο. Σε γενικές γραμμές, όσες έρχονται μέσω vipdeluxe είναι καλές και ασφαλείς επιλογές. Σίγουρα καλύτερες από κάτι Βραζιλιάνες που μένουν δυο-δυο σε κάτι βρομερά διαμερίσματα "κοντά στο Χίλτον" και γαμιούνται στο ίδιο πάπλωμα όλη μέρα που είναι γεμάτο με χύσια και χρησιμοποιημένες καπότες. Άρα μην αγχώνεσαι, η συγκεκριμένη είναι καλή, και δεν χρειάζεται να είσαι "πισωγλέντης" για να το γνωρίζεις αφού η κοπέλα παίζει και ως παθητική.
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
Πιο πολύ φοβάται αυτή εσένα και το τι κουβαλάς παρά το αντίθετο. Σε γενικές γραμμές, όσες έρχονται μέσω vipdeluxe είναι καλές και ασφαλείς επιλογές. Σίγουρα καλύτερες από κάτι Βραζιλιάνες που μένουν δυο-δυο σε κάτι βρομερά διαμερίσματα "κοντά στο Χίλτον" και γαμιούνται στο ίδιο πάπλωμα όλη μέρα που είναι γεμάτο με χύσια και χρησιμοποιημένες καπότες. Άρα μην αγχώνεσαι, η συγκεκριμένη είναι καλή, και δεν χρειάζεται να είσαι "πισωγλέντης" για να το γνωρίζεις αφού η κοπέλα παίζει και ως παθητική.
Ξερής γιατί φοβαμε πολύ;
Γιατί και στο σιτε viodeluxe εχη φωτός που γαμαη τον άλλο χωρίς Καποτα και σκεφτομε μόλις τιν έβγαλε και με μένα γιατί όταν γηρησα την ηχα να την κραταη στο χέρι και όχι να τιν βγαζη από τη σούβλα της

Παρόλα αυτά είπα ηνε η καλύτερη τρανς
Ηνε ευγενική
Ηνε μουναρα
Όταν ξαναρθη με αυτήν θα πάω προτα προτα
Τη θέλω για γκόμενα μου
Θες να τα κάνης όλα μάχη της.

Απλά διαβάζουμε στο ίντερνετ για το stealthing που ο ενεργητης βγαζη κρυφά την λαστιχένια και σε γαμη ακα
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
Άσχετα με τα παραπάνω
Επηδη μια διο φορές το χρόνο έχο εμπηρηα με σιμεηλ
Η ναταλυ24 ηνε η καλύτερη που έχουν παη ποτέ.
Θα ξαναπαο όταν μαζέψουν τα φράγκα
Για μια ιδέα αυτή τη φορά.
Σε μισή ώρα δεν τι χορτενης τη ρουφηανα
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
215
Like
17.204
Πόντοι
35.697
Άσχετα με τα παραπάνω
Επηδη μια διο φορές το χρόνο έχο εμπηρηα με σιμεηλ
Η ναταλυ24 ηνε η καλύτερη που έχουν παη ποτέ.
Θα ξαναπαο όταν μαζέψουν τα φράγκα
Για μια ιδέα αυτή τη φορά.
Σε μισή ώρα δεν τι χορτενης τη ρουφηανα

Καλού κακού κάνε ένα τες για κονδυλώματα και ένας τεστ εγκυμοσύνης,κι ο Φακιρης έτσι την πάτησε  ;)
 

Reality

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
94
Like
10
Πόντοι
0
Καλού κακού κάνε ένα τες για κονδυλώματα και ένας τεστ εγκυμοσύνης,κι ο Φακιρης έτσι την πάτησε  ;)

Τον προκαλείς πολύ τον Φακίρη και ξέρεις τι λένε σε τέτοιες περιπτώσεις... εδώ υπάρχει έρωτας μεγάλος χα χα
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
Μαλακές αφτα πρεπη να τα λέμε
Αζαζελ τρολαρης η οχι ρε μεγάλε;
Τι εννοης την πάτησε ο φακηρης;
Του βγάλανε Καποτα χιρης να Πάρη χαμπαρη η τονε κολισανε τιποτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom