Νέα

NATHALY 24CM

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SLK200GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
Τον προκαλείς πολύ τον Φακίρη και ξέρεις τι λένε σε τέτοιες περιπτώσεις... εδώ υπάρχει έρωτας μεγάλος χα χα
Αδερφέ με της μαλακηες του αζαζελ χεστικα και με του άλλου οαραπαννο που λεη εηντς

Λες να μου έβγαλε τιν Καποτα;
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Αδερφέ με της μαλακηες του αζαζελ χεστικα και με του άλλου οαραπαννο που λεη εηντς

Λες να μου έβγαλε τιν Καποτα;
Τύπε άμα στην έβγαλε και έχυσε μέσα σου, λογικά δε θα αισθανόσουν το χύσι να τρέχει απο την τρύπα σου; Όταν την είδες στο χέρι της δεν πρόσεξες αν ήταν χυμένη η καποτα; Αν δεν ήταν τότε σίγουρα άδειασε μέσα σου. Αλλά είσαι σίγουρος πως έχυσε ή απλά σε γαμούσε; Γιατί δεν είναι και λογικό να χύνουν με κάθε πελάτη. Είναι και σωματικά εξαιρετικά δύσκολο. Αλλά όταν εμπλέκεσαι με εξτρήμ σπορ αυτά συμβαίνουν.....
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
Τύπε άμα στην έβγαλε και έχυσε μέσα σου, λογικά δε θα αισθανόσουν το χύσι να τρέχει απο την τρύπα σου; Όταν την είδες στο χέρι της δεν πρόσεξες αν ήταν χυμένη η καποτα; Αν δεν ήταν τότε σίγουρα άδειασε μέσα σου. Αλλά είσαι σίγουρος πως έχυσε ή απλά σε γαμούσε; Γιατί δεν είναι και λογικό να χύνουν με κάθε πελάτη. Είναι και σωματικά εξαιρετικά δύσκολο. Αλλά όταν εμπλέκεσαι με εξτρήμ σπορ αυτά συμβαίνουν.....
Κηταξε. Δεν έτρεξε χισι εκεινη την όρα απτό Κόλο. Αλά σπίτι που στη ντουζιέρα μου έσπρωξα να δο άμα ματοσα η τίποτα τετηο , έπεσαν Κατή ηγρα πέντε έξη σταγόνες που της μιριζαν και μηρηζαν σαν χισι!!!
Αλλά ρε φίλε, και να μου τιν έβγαλε κριφα πριν μου το δόση, και να αδηασε σε ένα λεπτό σφυροκόπημα, με να υποκρίθηκε ότι εχησε μετά για να μην καταλάβω ότι τιν έβγαλε τιν Καποτα???
Δεν ηνε του Μάτς;;;;

  Μου εχη τύχη να βγή άλλη τρανς από μέσα να μην ήταν χημενη η Καποτα αλλά έχησε μετά από τρία λεπτά που τη γαμουσα εγο.

Με τη ναταλυ24 μπορη να εγηνε το ίδιο γιατη μετά μου ηπε να της γλείφω τα αρχιδια , τον επεζε και μετά από δύο λεπτά έχησε.

Αν, ομος λέω αν, προσπιοταν ότι εχησε γιατί στο σκοτάδι δεν ήδα χρόνια χισιου με άρα ηχεία αδηαση μέσα μου αυτές δε φοβουντε μηπος κολισουν τηποτα; Η σιγκεκριμενη κιόλας λεη με τηποτα ΑΚΑ στο tsdating αλλά στο βιπντελουξ γαμαη τον άλλο ακα.

Τη να οι ρε φηλε;
 

marineroloco

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
1
Ρε παλικάρια γιατί παραληρείτε...?
Αυτές από αυτό ζούνε, λες να ρισκάρει την υγεία της για ένα κατοστάρικο? Για ποιό λόγο να σε πάρει ακάποτη? Δεν υπάρχει λογική σε αυτό και όπως είπε και ο φίλος παραπάνω αυτές φοβούνται περισσότερο το τι μπορεί να κουβαλάει ο πελάτης τους.
Το να τελειώσει μέσα χωρίς προφυλακτικό λίγο δύσκολο να μην το καταλάβεις.
Αυτά που βλέπετε στα βίντεο με το stealthing είναι κυρίως μεταξύ ατόμων που δεν είναι επαγγελματίες και αν είναι κάποιος απ' τους δυο σίγουρα δεν είναι αυτός που βγάζει τη καπότα.
Τώρα τα βιντεάκια που έχουν κάποιες Βραζιλιάνες στα προφίλ τους είναι από τσόντες που έχουν γυρίσει και τις βλέπεις ακάποτες γιατί πριν γυριστεί το βίντεο όσοι συμμετέχουν έχουν κάνει τις απαραίτητες εξετάσεις και είναι καθαροί.
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
Ρε παλικάρια γιατί παραληρείτε...?
Αυτές από αυτό ζούνε, λες να ρισκάρει την υγεία της για ένα κατοστάρικο? Για ποιό λόγο να σε πάρει ακάποτη? Δεν υπάρχει λογική σε αυτό και όπως είπε και ο φίλος παραπάνω αυτές φοβούνται περισσότερο το τι μπορεί να κουβαλάει ο πελάτης τους.
Το να τελειώσει μέσα χωρίς προφυλακτικό λίγο δύσκολο να μην το καταλάβεις.
Αυτά που βλέπετε στα βίντεο με το stealthing είναι κυρίως μεταξύ ατόμων που δεν είναι επαγγελματίες και αν είναι κάποιος απ' τους δυο σίγουρα δεν είναι αυτός που βγάζει τη καπότα.
Τώρα τα βιντεάκια που έχουν κάποιες Βραζιλιάνες στα προφίλ τους είναι από τσόντες που έχουν γυρίσει και τις βλέπεις ακάποτες γιατί πριν γυριστεί το βίντεο όσοι συμμετέχουν έχουν κάνει τις απαραίτητες εξετάσεις και είναι καθαροί.
Λες ρε αλανη να φοβουμε τζάμπα
Γαμοτο μου με πονη και το λεμο μου και τα ποδαρια μου κι εχεστικα πανό μου
Αλλά νταξη την πήρα τηλ μου ηπε άμα έσπαγε η Καποτα θα στο έλεγα άμεσος
Ημε επαγγελματίας κλπ
Τορα Πίος ξερή;
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
Επίσης administrator έχο ανεβάσω κριτική για ναταλυ24 και δεν ξερο γιατί δεν ανεβενη
Και ηνε κρίμα γιατί ηχα πολι Κάλι εμπηρηα κριμας ηνε να μην ενημερωθούν οι συναγονηστες
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
215
Like
17.204
Πόντοι
35.697
Επίσης administrator έχο ανεβάσω κριτική για ναταλυ24 και δεν ξερο γιατί δεν ανεβενη
Και ηνε κρίμα γιατί ηχα πολι Κάλι εμπηρηα κριμας ηνε να μην ενημερωθούν οι συναγονηστες

Τυπε,στο σχολείο με τον Τσίπρα ήσουν συμμαθητής?
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Επίσης administrator έχο ανεβάσω κριτική για ναταλυ24 και δεν ξερο γιατί δεν ανεβενη
Και ηνε κρίμα γιατί ηχα πολι Κάλι εμπηρηα κριμας ηνε να μην ενημερωθούν οι συναγονηστες

Είναι άδικο και κρίμας! Σε πειράζω μπρο!
Είσαι ωραίος που κάνεις αναλυτικάς περιγραφάς, όχι σαν τη μαρίδα πουναι κρυψινιάρηδες ναουμμ..
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
Είναι άδικο και κρίμας! Σε πειράζω μπρο!
Είσαι ωραίος που κάνεις αναλυτικάς περιγραφάς, όχι σαν τη μαρίδα πουναι κρυψινιάρηδες ναουμμ..
Αλανη σε ΠΑΟ
Χοσέ κάνα like να ουμε
 

flaky

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Είναι πολύ καλή στο ενεργητικό ρόλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom