Νέα

natali24

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vicenzo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
417
Κριτικές
1
Like
1.056
Πόντοι
201
ο βατραχος αν θυμαμαι που ειχα ρωητησει κατι ειχε πει οτι δεν του αρεσε

δες όλα τα μηνύματα του βάτραχου.
όσες δε του κάνουν καλύτερη τιμή να γαμήσει, δε του αρέσουν και είναι ξεπέτες
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
δες όλα τα μηνύματα του βάτραχου.
όσες δε του κάνουν καλύτερη τιμή να γαμήσει, δε του αρέσουν και είναι ξεπέτες
παντος θυμαμαι που ειχε πει 2 φορες γι αυτη πριν κατι μηνες που ειχα ρωητησει οτι αν και ηταν καθαρη και εμφανησιμη προσπαθησε να τον τελειωσει με πιπα και μετα απο λιγο καιρο που ξαναπηγε ειπε οτι δεν ηταν και πολυ καθαρη και κατι τετοια δεν θυμαμαι
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
323
Κριτικές
4
Like
338
Πόντοι
21
παντος θυμαμαι που ειχε πει 2 φορες γι αυτη πριν κατι μηνες που ειχα ρωητησει οτι αν και ηταν καθαρη και εμφανησιμη προσπαθησε να τον τελειωσει με πιπα και μετα απο λιγο καιρο που ξαναπηγε ειπε οτι δεν ηταν και πολυ καθαρη και κατι τετοια δεν θυμαμαι
Για παράδειγμα αν ήθελε να με τελειώσει με πιπα εμένα δεν θα με χάλαγε.  Η καθαριότητα από την άλλη βέβαια είναι μεγάλη υποθεση
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Για παράδειγμα αν ήθελε να με τελειώσει με πιπα εμένα δεν θα με χάλαγε.  Η καθαριότητα από την άλλη βέβαια είναι μεγάλη υποθεση
οχι μαλλον δεν καταλαβες καλα, ηθελε να του παρει μονο πιπα.....για καθαριοτητα δεν ξερω, την μια ηταν καθαρη την αλλη οχι ειπε ας μας πει ο ιδιος
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
323
Κριτικές
4
Like
338
Πόντοι
21
οχι μαλλον δεν καταλαβες καλα, ηθελε να του παρει μονο πιπα.....για καθαριοτητα δεν ξερω, την μια ηταν καθαρη την αλλη οχι ειπε ας μας πει ο ιδιος
για παραδειγμα εμενα αυτο δεν ειναι προβλημα (να μου παρει μονο πιπα). βεβαια μου στειλε μελοσ πμ που μου ειπε τα χειροτερα κι αυτα που φοβομουν (περι καθαριοτητας κλπ, α και πως μιλαει στο τηλ οταν την γαμας) οποτε μαυρο απο μενα εκτος αμα μου περισεψουν και παω καμικαζι
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
για παραδειγμα εμενα αυτο δεν ειναι προβλημα (να μου παρει μονο πιπα). βεβαια μου στειλε μελοσ πμ που μου ειπε τα χειροτερα κι αυτα που φοβομουν (περι καθαριοτητας κλπ, α και πως μιλαει στο τηλ οταν την γαμας) οποτε μαυρο απο μενα εκτος αμα μου περισεψουν και παω καμικαζι
αν μπορεις πες τα μου και εμενα σε pm γτ ειχα σκοπο να παω....
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
323
Κριτικές
4
Like
338
Πόντοι
21
Προσπαθώ να σου στείλω και λέει πως το μέλος προφυλακτικά δεν βρέθηκε. Υπό διαλυση το σιτε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom