Νέα

natali24

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vicenzo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
V

Vicenzo

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2006
Μηνύματα
67
Like
52
Πόντοι
0
Τη Νάταλι την είχα βάλει στο μάτι από καιρό. Ας όψονται όμως κάτι free καβάτζες που είχα κι έκανα τόσο πολύ να την τιμήσω. Συνάντηση λοιπόν το καλοκαίρι. Το σπίτι στα Εξάρχεια. Όχι πολύ καθαρός ο χώρος της η ίδια όμως πεντακάθαρη. Άβυζη όπως είπαν και οι προλαλήσαντες αλλά θηλυκή και με όρεξη. Γουστάρει το άγριο, σε μένα δεν έδωσε κάποιο σημάδι ότι γουστάρει το ενεργητικό, δεν την επαιρνε κιόλας.  :cheesy: Γενικά ήταν καλή εμπειρία και δεν αποκλείω να την επισκεφτώ για δεύτερη φορά.
 

footfetistis88

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα
50
Like
4
Πόντοι
0
Έχει κανείς καμία κριτική πρόσφατη με την Νάταλι 24????
 

nikoshunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
0
Εγώ είχα πάει το Δεκέμβρη του 14 στο χώρο στα Εξάρχεια, είχα γράψει και κριτική www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:46341/]http://www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:46341/[/url] . Εμένα μια χαρά μου φάνηκε, και καθαρή ήταν και ευχάριστη, και ωραίο καυλί έχει και το χρησιμοποιεί άμα γουστάρετε. Ο χώρος ήταν όπως περιμένεις να είναι ένα διαμέρισμα (μπάνιο δε πήγα δε ξέρω). Καθαρό και συμμαζεμένο, ε δε περιμένεις να είναι και χειρουργείο, σπίτι είναι. Είχα καταθέσει δυο φορές και είχα πληρώσει 50. Δεν είχαμε πει μια φορά 40 και δυο 50, είχαμε πει 50 για μια ώρα. Αφού τελείωσα την πρώτη, πολύ πριν την ώρα, της λέω κάτσε, μια ώρα είπαμε. Δεν έφερε καμιά αντίρρηση η κοπέλα, κάναμε ενα τσιγάρο και ξαναξεκινήσαμε. Στο τέλος καταθέσαμε και οι δύο. Δεν έχω παράπονο, πιθανόν να ξαναπάω κάποια στιγμή, δεν είμαι και πολύ τακτικός σε τετοιες επισκέψεις γενικότερα.
 

panosrialas

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2015
Μηνύματα
359
Like
3
Πόντοι
1
καλησπερα παιδια, ειμαι νεος εδω και το ψαχνω ακομα.η κοπελα φαινεται ομορφη στα δικα μου γουστα, ειναι ενεργητικη ? και αν δεχεται πιπα χωρις προφιλακτικο παρακαλω  :) ευχαριστω !
 

trans lover

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ είχα πάει το Δεκέμβρη του 14 στο χώρο στα Εξάρχεια, είχα γράψει και κριτική www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:46341/]http://www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:46341/[/url] . Εμένα μια χαρά μου φάνηκε, και καθαρή ήταν και ευχάριστη, και ωραίο καυλί έχει και το χρησιμοποιεί άμα γουστάρετε. Ο χώρος ήταν όπως περιμένεις να είναι ένα διαμέρισμα (μπάνιο δε πήγα δε ξέρω). Καθαρό και συμμαζεμένο, ε δε περιμένεις να είναι και χειρουργείο, σπίτι είναι. Είχα καταθέσει δυο φορές και είχα πληρώσει 50. Δεν είχαμε πει μια φορά 40 και δυο 50, είχαμε πει 50 για μια ώρα. Αφού τελείωσα την πρώτη, πολύ πριν την ώρα, της λέω κάτσε, μια ώρα είπαμε. Δεν έφερε καμιά αντίρρηση η κοπέλα, κάναμε ενα τσιγάρο και ξαναξεκινήσαμε. Στο τέλος καταθέσαμε και οι δύο. Δεν έχω παράπονο, πιθανόν να ξαναπάω κάποια στιγμή, δεν είμαι και πολύ τακτικός σε τετοιες επισκέψεις γενικότερα.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
κατα τη γνωμη μου ειναι μια μετριοτητα.. δεν θα τα κλαψεις τα λεφτα σου, αλλα δεν ειναι απο αυτες που ενθουσιαζεσαι και θες να ξαναπας.. αυτο..
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.084
Πόντοι
606
κατα τη γνωμη μου ειναι μια μετριοτητα.. δεν θα τα κλαψεις τα λεφτα σου, αλλα δεν ειναι απο αυτες που ενθουσιαζεσαι και θες να ξαναπας.. αυτο..
δεν την εχω παρειποτε ουτε αυτή ουτε την άλλη ....δεν μ καναν ποτε
 

panosrialas

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2015
Μηνύματα
359
Like
3
Πόντοι
1
κατα τη γνωμη μου ειναι μια μετριοτητα.. δεν θα τα κλαψεις τα λεφτα σου, αλλα δεν ειναι απο αυτες που ενθουσιαζεσαι και θες να ξαναπας.. αυτο..
καλοπροαιρετα θα σε ρωτησω χωρις διαθεση ειρωνειας.αληθεια πιστευεις οτ υπαρχει καποια που γουσταρει να το κανει ωστε να μου μεινει αξεχαστη?παρακαλω παιδια..αν γνωριζετε μια μια παθος πειτε μου..αν δεν παει καλα δεν προκειτε να τα βαλω μαζι σας.σε καμια απο αυτες που πηγα δεν θελω να ξαναπαω :) φιλικα προς ολους
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
καλοπροαιρετα θα σε ρωτησω χωρις διαθεση ειρωνειας.αληθεια πιστευεις οτ υπαρχει καποια που γουσταρει να το κανει ωστε να μου μεινει αξεχαστη?παρακαλω παιδια..αν γνωριζετε μια μια παθος πειτε μου..αν δεν παει καλα δεν προκειτε να τα βαλω μαζι σας.σε καμια απο αυτες που πηγα δεν θελω να ξαναπαω :) φιλικα προς ολους
να σου μείνει αξέχαστη όχι.. αλλά θα βρεις κάποιες που απολαμβάνουν αυτό που κάνουν.. που θα ειναι στη μέρα της και θαχει διάθεση.. και θα θελήσεις να ξαναπάς.. λίγες μεν αλλά υπάρχουν κι αυτές.. μια απ αυτές είναι η Αθηνά κατά τη γνώμη μου και φυσικά η Νταίζη.. αν και δυσεύρετη αυτή..
 

panosrialas

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2015
Μηνύματα
359
Like
3
Πόντοι
1
να σου μείνει αξέχαστη όχι.. αλλά θα βρεις κάποιες που απολαμβάνουν αυτό που κάνουν.. που θα ειναι στη μέρα της και θαχει διάθεση.. και θα θελήσεις να ξαναπάς.. λίγες μεν αλλά υπάρχουν κι αυτές.. μια απ αυτές είναι η Αθηνά κατά τη γνώμη μου και φυσικά η Νταίζη.. αν και δυσεύρετη αυτή..
με την αθηνα εχω παει..ειναι πολυ καλη για και σεβεται τον πελατη ειναι αληθεια αλλα λιγακι τσουχτερα :)νταιζη ειναι αυτη? δεν ειναι λιγο μεγαλουστικη? ευχαριστω και παλι
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
256
Κριτικές
5
Like
202
Πόντοι
1
να σου μείνει αξέχαστη όχι.. αλλά θα βρεις κάποιες που απολαμβάνουν αυτό που κάνουν.. που θα ειναι στη μέρα της και θαχει διάθεση.. και θα θελήσεις να ξαναπάς.. λίγες μεν αλλά υπάρχουν κι αυτές.. μια απ αυτές είναι η Αθηνά κατά τη γνώμη μου και φυσικά η Νταίζη.. αν και δυσεύρετη αυτή..
πιστευω και η βικυ από αγκυρας είναι σε αυτή την κατηγορια
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
με την αθηνα εχω παει..ειναι πολυ καλη για και σεβεται τον πελατη ειναι αληθεια αλλα λιγακι τσουχτερα :)νταιζη ειναι αυτη? δεν ειναι λιγο μεγαλουστικη? ευχαριστω και παλι
δεν ειναι πιτσιρικα.. αλλά τύφλα νάχουν οι πιτσιρίκες... ναι αυτή είναι..
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
μπορει καποιος να ποσταρειτο  fb της ναταλιας?
 

panosrialas

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2015
Μηνύματα
359
Like
3
Πόντοι
1
δεν ειναι πιτσιρικα.. αλλά τύφλα νάχουν οι πιτσιρίκες... ναι αυτή είναι..
θα δοκιμασω αν οπως ειπες την πιασω στο τηλεφωνο.αν εξεραισουμε την ηλικια ειναι πολυ ομορφη.σιγουρα θα ειχε κανει πανικο στα νιατα της.ευχαριστω πολυ :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom