Νέα

natali24

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vicenzo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
οποις το εξασκει το αθλημα κ εχει επαφες ολα γινονται.....
φιλε batraxomouri ετσι οπως τα λες ειναι αλλα δε χρειαζεται να αναλυουμε τα αυτονοητα...εινια καποιες τρανς που εχουν πιασει το νοημα της κρισης και ξηγιουνται σπαθατα...ονοματα δε χρειαζεται να λεμε εγω προσωπικα δε μπορω να εκθεσω ποια μου ξηγιεται ειδικες τιμες...το παλεψα και το καταφερα ομως... καντε ολοι συζητησεις περι τιμων και θα καταλαβουν οτι δεν ειμαστε στη χωρα που ειμασταν προ 5 ετιας... τα φιλια μου!!!
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
:s&m_3:Ακριβως το θεμα ειναι πως θα τις στρωσουμε τωρα; :s&m_1:
Μια η λεξη σε τετοιες καταστασεις με προβληματα κρισεως... ΠΑΖΑΡΙ δινω τοσα...... κι αν δε θελουν...βαρετε μαλακια,αν το σκεφτειτε θα δειτε πως εχω δικιο... καλυτερα μαλακια παρα απενταρος στην τσεπη...ερχονται πιο δυσκολες μερες...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
Μια η λεξη σε τετοιες καταστασεις με προβληματα κρισεως... ΠΑΖΑΡΙ δινω τοσα...... κι αν δε θελουν...βαρετε μαλακια,αν το σκεφτειτε θα δειτε πως εχω δικιο... καλυτερα μαλακια παρα απενταρος στην τσεπη...ερχονται πιο δυσκολες μερες...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
ΛΟιπόόόννν....έψαχνα να βρω καυλόφατσα,να έχει ωραίο κορμάκι κτλ κτλ...Συγκέντρωσα 4-5 τηλέφωνα.Κάποιες δεν απαντούσαν,κάποιες ήταν στου διαόλου τη μάνα,είχαν και τουπέ στην συνομιλία,είχαν και τσουχτερό πρόστιμο -όχι ότι και αυτό το άβυζο ήταν φτηνό(50ευρώ),το έριξα στην τύχη και ο κλήρος έπεσε στην Νάταλι,η οποία έχει έδρα σε έναν κάθετο δρόμο στην Ιπποκράτους,στο κέντρο.Η εμπειρία είναι ανάμεικτη.Δεν μπορώ να πω ότι πέρασα άσχημα,αλλά κάποια πραγματάκια,κάνουν την διαφορά.Δεν νομίζω ότι θα ξαναπήγαινα.Αν δεν κάνω λάθος,δεν έχει δική της σελίδα,οπότε κριτική σε μορφή έκθεσης,δεν έχει....Το κορίτσι παθητικό,αλλά αν της έδινες χώρο και τα ήθελε κι ο κώλος σου,εύκολα σε κάρφωνε...
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
ε πως θα μας περιγράψεις την εμπειρία σου τότε;; θα φτιάξουμε μια φόρμα με ερωτήσεις να τσεκάρεις τη σωστή απάντηση;;
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Αναλύω : καυλόφατσα,καθαρή,αν και δεν θα έλεγα το ίδιο και για το μπάνιο-τουαλέτα της,σου λέει μα και μου με την κωλοτρυπίδα της,δεν αφήνει δαχτυλιάσματα,λες και φοβάται μην την ξεπαρθενιάσουμε με κανένα δάχτυλο.Αν και ομιλητική από κοντά,είναι ψυχρή κάποιες φορές και σου δίνει την εντύπωση του ξέρεις..ναι ,άντε τελείωνε, ναι οκ...γενικά δεν θα την χαρακτήριζα σε καμία περίπτωση gfe.Αντίθετα μάλιστα,βγάζει κάποια στοιχεία που της ταιριάζει περισσότερο ο ενεργητικός ρόλος,παρά ο παθητικός.Ευτυχώς που δεν είμαι παθητικός και στην παρούσα φάση ήταν αυτή,γιατί θα είχε άγριες διαθέσεις....
Σε περισσότερες λεπτομέρειες δεν θα μπω,καλό και για τους 2.Σκοπός μου δεν είναι να την θάψω,αλλά το να βελτιωθεί και αυτό για ΄κείνη και όχι για μένα.Το 50άρι δεν θα πω ότι το έκλαψα,το δούλεψε το κορίτσι.Κάποιοι θα πουν ότι είναι πολλά για ένα άβυζο...πιθανά και να είναι.Όμως κάποια θεματάκια καθαριότητας που με ενόχλησαν,κάποια στοπ στην πράξη και αυτή η παγωμένη συμπεριφορά και η αίσθηση του ναι έλα,ναι τελείωνε,ναι φύγε,σαν να σου κάνει χάρη που σου μιλάει,πραγματικά με απομακρυναν απ το να σκεφτώ να ξαναπεράσω από ΄κει.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
Αναλύω : καυλόφατσα,καθαρή,αν και δεν θα έλεγα το ίδιο και για το μπάνιο-τουαλέτα της,σου λέει μα και μου με την κωλοτρυπίδα της,δεν αφήνει δαχτυλιάσματα,λες και φοβάται μην την ξεπαρθενιάσουμε με κανένα δάχτυλο.Αν και ομιλητική από κοντά,είναι ψυχρή κάποιες φορές και σου δίνει την εντύπωση του ξέρεις..ναι ,άντε τελείωνε, ναι οκ...γενικά δεν θα την χαρακτήριζα σε καμία περίπτωση gfe.Αντίθετα μάλιστα,βγάζει κάποια στοιχεία που της ταιριάζει περισσότερο ο ενεργητικός ρόλος,παρά ο παθητικός.Ευτυχώς που δεν είμαι παθητικός και στην παρούσα φάση ήταν αυτή,γιατί θα είχε άγριες διαθέσεις....
Σε περισσότερες λεπτομέρειες δεν θα μπω,καλό και για τους 2.Σκοπός μου δεν είναι να την θάψω,αλλά το να βελτιωθεί και αυτό για ΄κείνη και όχι για μένα.Το 50άρι δεν θα πω ότι το έκλαψα,το δούλεψε το κορίτσι.Κάποιοι θα πουν ότι είναι πολλά για ένα άβυζο...πιθανά και να είναι.Όμως κάποια θεματάκια καθαριότητας που με ενόχλησαν,κάποια στοπ στην πράξη και αυτή η παγωμένη συμπεριφορά και η αίσθηση του ναι έλα,ναι τελείωνε,ναι φύγε,σαν να σου κάνει χάρη που σου μιλάει,πραγματικά με απομακρυναν απ το να σκεφτώ να ξαναπεράσω από ΄κει.
ετσι μάλιστα.. κατανοητός.. συμφωνω με την εμπειρία σου.. καπως ετσι ηταν μεσες άκρες και η δικη μου εδω και 2-3 χρονια περιπου.. γι αυτο και δεν ξαναπηγα.. δεν ειναι απο αυτες που βαζεις σκοπο να ξαναπας συντομα..
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
ετσι μάλιστα.. κατανοητός.. συμφωνω με την εμπειρία σου.. καπως ετσι ηταν μεσες άκρες και η δικη μου εδω και 2-3 χρονια περιπου.. γι αυτο και δεν ξαναπηγα.. δεν ειναι απο αυτες που βαζεις σκοπο να ξαναπας συντομα..
φαίνεται νομιζω απο φωτο
 

tonino75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
14
Like
137
Πόντοι
291
Αναλύω : καυλόφατσα,καθαρή,αν και δεν θα έλεγα το ίδιο και για το μπάνιο-τουαλέτα της,σου λέει μα και μου με την κωλοτρυπίδα της,δεν αφήνει δαχτυλιάσματα,λες και φοβάται μην την ξεπαρθενιάσουμε με κανένα δάχτυλο.Αν και ομιλητική από κοντά,είναι ψυχρή κάποιες φορές και σου δίνει την εντύπωση του ξέρεις..ναι ,άντε τελείωνε, ναι οκ...γενικά δεν θα την χαρακτήριζα σε καμία περίπτωση gfe.Αντίθετα μάλιστα,βγάζει κάποια στοιχεία που της ταιριάζει περισσότερο ο ενεργητικός ρόλος,παρά ο παθητικός.Ευτυχώς που δεν είμαι παθητικός και στην παρούσα φάση ήταν αυτή,γιατί θα είχε άγριες διαθέσεις....
Σε περισσότερες λεπτομέρειες δεν θα μπω,καλό και για τους 2.Σκοπός μου δεν είναι να την θάψω,αλλά το να βελτιωθεί και αυτό για ΄κείνη και όχι για μένα.Το 50άρι δεν θα πω ότι το έκλαψα,το δούλεψε το κορίτσι.Κάποιοι θα πουν ότι είναι πολλά για ένα άβυζο...πιθανά και να είναι.Όμως κάποια θεματάκια καθαριότητας που με ενόχλησαν,κάποια στοπ στην πράξη και αυτή η παγωμένη συμπεριφορά και η αίσθηση του ναι έλα,ναι τελείωνε,ναι φύγε,σαν να σου κάνει χάρη που σου μιλάει,πραγματικά με απομακρυναν απ το να σκεφτώ να ξαναπεράσω από ΄κει.

Συμφωνώ μέσες - άκρες σε όλα όσα λες.
Είχα πάει πριν κάτι μήνες νομίζω και δεν έλεγε και πολλά.
Καθόλου gfe και με θέματα καθαριότητας.
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
391
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
Κανα νεο με το κοριτσι?Καμια προσφατη εμπειρια?
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
είναι Κρήτη τώρα  :pipa3:
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
η ναταλι ειναι αθηνα?καμια κριτικη προσφατη εχουμε???αλλοι λενε ειναι καθαρη αλλοι λενε ειναι λιγο ντεμι φαση για  πειτε οσοι ξερετε...
 

tonino75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
14
Like
137
Πόντοι
291
η ναταλι ειναι αθηνα?καμια κριτικη προσφατη εχουμε???αλλοι λενε ειναι καθαρη αλλοι λενε ειναι λιγο ντεμι φαση για  πειτε οσοι ξερετε...

πριν αρκετο καιρό είχ πάει σπίτι της κάπου στην Ιπποκράτους και δεν εντυπωσιάστηκα.
όχι ιδιαίτερα καθαρή , λίγο αξύριστα τα πόδια και λίγο μου έβγαλε και την ψυχή ,πάρε με σε 10΄δεν ειμαι έτοιμη και μετά από 10' σε άλλα 10' :headbang: :headbang:.
στο παιχνίδι τώρα είχε το πάθος της ,αλλά δεν ταιριάξαμε και πολύ.το σπίτι έτσι και έτσι.
άποψη μου ότι στα ίδια λεφτά βρίσκεις καλύτερες καταστάσεις.
 

boubounas

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
291
Like
8
Πόντοι
1
Τελικά από ότι φαίνεται η φώτο της συγκεκριμένης μας.... τελείωσε!!
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
πω, ρε φίλε ! αυτά μου τη σπάνε φοβερά.
Μου τα έχουν κάνει και μενα και έχω φύγει στο 2ο δεκάλεπτο.



μου έβγαλε και την ψυχή ,πάρε με σε 10΄δεν ειμαι έτοιμη και μετά από 10' σε άλλα 10' :headbang: :headbang:.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom