Νέα

Να σου βάζει κωλοδάχτυλο η γυναίκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eki10
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 349K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρέσει το... δάχτυλο ?

  • ΟΧΙ!

    Ψήφοι: 442 32,4%
  • Αν ξέρει πως να το κάνει η γκόμενα... ΝΑΙ!

    Ψήφοι: 663 48,6%
  • Μόνο δάχτυλο? Και κανένα δονητή αν έχει...

    Ψήφοι: 260 19,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.365

filox@

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
51
Like
30
Πόντοι
0
ερωτογενης ζωη είναι και το στομα για αυτό φιλαμε, ερωτογενης ζωνη είναι και τα χερια για αυτό χουφτώνουμε και ευχαριστιομαστε.
εξ ορισμου ερωτογενης ζωνη είναι τα γεννητικα οργανα ΜΟΝΟ.
κατά τα αλλα και εγω ειχα γκομενα που μολις ακουμπουσα τις ρωγες της πεταγονταν σαν να της φουσκώνεις και ανοιγε το στομα μες την καυλα.
άλλη γκομενα ανατριχιαζε όταν την φιλαγα στα αφτια και γινοταν και αυτή λιωμα στην καυλα.
άλλη την γαμγα από κωλο και αν δεν πηγαινα προς εκει με επιανε με το χερι της για να την κωλοδακτυλιασω, προφανως την καταεβρισκε.

άλλο το βιτσιο του καθενος και άλλο να μας το περασετε ως κανονα.

κανονας ΔΕΝ είναι να εισαι πουστης δηλαδή να την βρίσκεις πισωγλεντικα. (ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΣΤΑ ΠΕΡΣΙΚΑ Η ΛΕΞΗ ΠΟΥΣΤΗΣ ΟΧΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΟΣ)


το λοιπον αν εχουμε 5% ομοφυλοφιλους αντρες ή 25% πουστιδες πισωγλεντιδες ΔΕΝ είναι ουτε κανονας ουτε φυσιολογικο. φυσιολογικο είναι να χρησιμοποιείς κάθε οργανο του σωματος σου για αυτό που είναι φτιαγμενο από την φυση σου.


δηλαδή σεξ με την πουτσα.

φαϊ με το στομα.

χεσιμο με τον κωλο.


ολοι εχουμε βιτσια ισως αλλα δεν τα βαφτισουμε φυσιολογικα γαμω την ανωμαλια σας μεσα.


το εχω ξαναπει μου αρεσει ως αντρας να γαμαω τον κωλο της γκομενας μου ειναι βιτσιο μου και καυλα μεγαλη.


ε οι πουστιδες τι πατε να μας πειτε οτι ειναι φυσιολογικο και παπαρια, βιτσιο σας ειναι και καυλα σας με γεια σας με χαρα σας μη βαφτιζεται ομως το κρεας ψαρι.

δεκτό κωλοδάχτυλο μονο απο την γκομενα σας αρκει να εχουμε πλυθει μην βγει μερέντα
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
ερωτογενης ζωη είναι και το στομα για αυτό φιλαμε, ερωτογενης ζωνη είναι και τα χερια για αυτό χουφτώνουμε και ευχαριστιομαστε.
εξ ορισμου ερωτογενης ζωνη είναι τα γεννητικα οργανα ΜΟΝΟ.
κατά τα αλλα και εγω ειχα γκομενα που μολις ακουμπουσα τις ρωγες της πεταγονταν σαν να της φουσκώνεις και ανοιγε το στομα μες την καυλα.
άλλη γκομενα ανατριχιαζε όταν την φιλαγα στα αφτια και γινοταν και αυτή λιωμα στην καυλα.
άλλη την γαμγα από κωλο και αν δεν πηγαινα προς εκει με επιανε με το χερι της για να την κωλοδακτυλιασω, προφανως την καταεβρισκε.

άλλο το βιτσιο του καθενος και άλλο να μας το περασετε ως κανονα.

κανονας ΔΕΝ είναι να εισαι πουστης δηλαδή να την βρίσκεις πισωγλεντικα. (ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΣΤΑ ΠΕΡΣΙΚΑ Η ΛΕΞΗ ΠΟΥΣΤΗΣ ΟΧΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΟΣ)


το λοιπον αν εχουμε 5% ομοφυλοφιλους αντρες ή 25% πουστιδες πισωγλεντιδες ΔΕΝ είναι ουτε κανονας ουτε φυσιολογικο. φυσιολογικο είναι να χρησιμοποιείς κάθε οργανο του σωματος σου για αυτό που είναι φτιαγμενο από την φυση σου.


δηλαδή σεξ με την πουτσα.

φαϊ με το στομα.

χεσιμο με τον κωλο.


ολοι εχουμε βιτσια ισως αλλα δεν τα βαφτισουμε φυσιολογικα γαμω την ανωμαλια σας μεσα.


το εχω ξαναπει μου αρεσει ως αντρας να γαμαω τον κωλο της γκομενας μου ειναι βιτσιο μου και καυλα μεγαλη.


ε οι πουστιδες τι πατε να μας πειτε οτι ειναι φυσιολογικο και παπαρια, βιτσιο σας ειναι και καυλα σας με γεια σας με χαρα σας μη βαφτιζεται ομως το κρεας ψαρι.

Οταν ειχα δοκιμασει καποιες φορες να μου βαλει καποιος δαχτυλο στον προστατη ΕΧΥΣΑ ΧΩΡΙΣ ΧΕΡΙΑ μεσα σε λιγα δευτερλολεπτα. Πως το εξηγεις? Οτι απλα ειμαι γκει? Δηλαδη οι γκει εχουν νευρα που ερεθιζονται εκει, ενω οι στρειτ δεν εχουν νευρα? Πες μου αυτο το πραγμα να με στειλεις.

Μονο βιολογος δεν εισαι. Οτι να ναι λες. Ο πιο ανωμαλος εδω μεσα εισαι εσυ. Κουρασες οσο δεν παει. Δεν χανεις ευκαιρια καθε φορα να αναφερεις του ομοφυλοφιλους. Πιο πολυ σκετεσαι εσυ το θεμα των ομοφυλοφιλων και την λεξη "φυσιολογικο" παρα οι ιδιοι οι ομοφυλοφιλοι. Το πιο πιθανο ειναι οτι τους φοβασαι τοσο πολυ μηπως δοκιμασεις και σου αρεσει. Δεν εξηγειται αλλιως.
 

Old spice

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2018
Μηνύματα
50
Like
8
Πόντοι
0
Οταν ειχα δοκιμασει καποιες φορες να μου βαλει καποιος δαχτυλο στον προστατη ΕΧΥΣΑ ΧΩΡΙΣ ΧΕΡΙΑ μεσα σε λιγα δευτερλολεπτα. Πως το εξηγεις? Οτι απλα ειμαι γκει? Δηλαδη οι γκει εχουν νευρα που ερεθιζονται εκει, ενω οι στρειτ δεν εχουν νευρα? Πες μου αυτο το πραγμα να με στειλεις.

Μονο βιολογος δεν εισαι. Οτι να ναι λες. Ο πιο ανωμαλος εδω μεσα εισαι εσυ. Κουρασες οσο δεν παει. Δεν χανεις ευκαιρια καθε φορα να αναφερεις του ομοφυλοφιλους. Πιο πολυ σκετεσαι εσυ το θεμα των ομοφυλοφιλων και την λεξη "φυσιολογικο" παρα οι ιδιοι οι ομοφυλοφιλοι. Το πιο πιθανο ειναι οτι τους φοβασαι τοσο πολυ μηπως δοκιμασεις και σου αρεσει. Δεν εξηγειται αλλιως.
Ε τότε μεγάλε κορόιδα είμαστε που σκαμε τα ωραία μας ευρώ σε πο..τανες.Απο αύριο στον ουρολόγο του ΙΚΑ για εξέταση προστάτη.Και όλα μια χαρά.Μας δουλεύεις άγρια μου φαίνεται.Επειδη είμαστε άσπροι δεν είμαστε και κουραμπιέδες :hammer:
 

skatharozoumhs

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2010
Μηνύματα
430
Κριτικές
5
Like
13
Πόντοι
1
το αγουρι δε το βαζω μσα στο πρωκτο μονο δαχτυλο βαζω η η κορασιδα μου βαζει σε μπουρδελο...ολος ο πρωκτος μου ενα σημειο G ειναι :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Οταν ειχα δοκιμασει καποιες φορες να μου βαλει καποιος δαχτυλο στον προστατη ΕΧΥΣΑ ΧΩΡΙΣ ΧΕΡΙΑ μεσα σε λιγα δευτερλολεπτα. Πως το εξηγεις? Οτι απλα ειμαι γκει? Δηλαδη οι γκει εχουν νευρα που ερεθιζονται εκει, ενω οι στρειτ δεν εχουν νευρα? Πες μου αυτο το πραγμα να με στειλεις.

Μονο βιολογος δεν εισαι. Οτι να ναι λες. Ο πιο ανωμαλος εδω μεσα εισαι εσυ. Κουρασες οσο δεν παει. Δεν χανεις ευκαιρια καθε φορα να αναφερεις του ομοφυλοφιλους. Πιο πολυ σκετεσαι εσυ το θεμα των ομοφυλοφιλων και την λεξη "φυσιολογικο" παρα οι ιδιοι οι ομοφυλοφιλοι. Το πιο πιθανο ειναι οτι τους φοβασαι τοσο πολυ μηπως δοκιμασεις και σου αρεσει. Δεν εξηγειται αλλιως.
τι λες ρε τρελε?
επειδη εσυ εχυνες κατευθειαν μια φορα ετσι να δοκιμασουμε και εμεις.

αντε πες τοτε και σε ολες τις γκομενες να της γλυφεις τα αφτια να σπαρταρανε επειδη μια σπαρταρουσε που σου ειπα.

αλλες κατακαυλωναν απο την ρωγα και αλλες οχι .

τι να κανουμε δεν εχουμε σεξουαλικο ερεθισμο απο τα ιδια νευρα ολοι.

το πιο πιθναο να εχουμε ολοι απο την πουτσα που και παλι υπαρχουν και καποιοι αχρηστοι, δεν θελω να τους προσβαλω αλλα ετσι λεγονται οι αντρες που παρα την τριβη ή την πιπα στον πουτσο τους δεν τους σηκωνεται. επειδη ειναι αυτοι αχρηστοι , ανικανοι ετσι ειναι και ολοι ή οι περισσοτεροι.


δικαιωμα σου να εισαι πουστης.

η φυση σε εκανε να ευχαριστεισαι απο εκει.

ε μην επιμενεις οτι ολοι ευχαριστιουνται απο εκει.

και ουτε και θα δοκιμασουμε για να δουμε μηπως.

οπως δεν δοκιμαζουμε σκατα για να δουμε αν ειμαστε κοπρολαγνοι και δεν το ξεραμε.


εδω οι γυναικες που και ψυχολογικα εγκεφαλικα εχουν τον παθητικο ρολο να βαζουν μεσα τους πουτσα, το πρωκτικο οι περισσοτερες δεν το θελουν ενω δοκιμασαν γιατι απλα πονουσαν χωρις ευχαριστηση.
 

LanciaRallye037

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
773
Κριτικές
42
Like
2.605
Πόντοι
5.196
τι λες ρε τρελε?
επειδη εσυ εχυνες κατευθειαν μια φορα ετσι να δοκιμασουμε και εμεις.

αντε πες τοτε και σε ολες τις γκομενες να της γλυφεις τα αφτια να σπαρταρανε επειδη μια σπαρταρουσε που σου ειπα.

αλλες κατακαυλωναν απο την ρωγα και αλλες οχι .

τι να κανουμε δεν εχουμε σεξουαλικο ερεθισμο απο τα ιδια νευρα ολοι.

το πιο πιθναο να εχουμε ολοι απο την πουτσα που και παλι υπαρχουν και καποιοι αχρηστοι, δεν θελω να τους προσβαλω αλλα ετσι λεγονται οι αντρες που παρα την τριβη ή την πιπα στον πουτσο τους δεν τους σηκωνεται. επειδη ειναι αυτοι αχρηστοι , ανικανοι ετσι ειναι και ολοι ή οι περισσοτεροι.


δικαιωμα σου να εισαι πουστης.

η φυση σε εκανε να ευχαριστεισαι απο εκει.

ε μην επιμενεις οτι ολοι ευχαριστιουνται απο εκει.

και ουτε και θα δοκιμασουμε για να δουμε μηπως.

οπως δεν δοκιμαζουμε σκατα για να δουμε αν ειμαστε κοπρολαγνοι και δεν το ξεραμε.


εδω οι γυναικες που και ψυχολογικα εγκεφαλικα εχουν τον παθητικο ρολο να βαζουν μεσα τους πουτσα, το πρωκτικο οι περισσοτερες δεν το θελουν ενω δοκιμασαν γιατι απλα πονουσαν χωρις ευχαριστηση.
Το ότι είσαι απόλυτος, δεν είναι καλό. Να το κοιτάξεις..
κουβέντα γίνεται με επιχειρήματα.
 

filox@

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
51
Like
30
Πόντοι
0
το αγουρι δε το βαζω μσα στο πρωκτο μονο δαχτυλο βαζω η η κορασιδα μου βαζει σε μπουρδελο...ολος ο πρωκτος μου ενα σημειο G ειναι :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

φίλε μου και μενα με βαζει δάκτυλο το 22χρονο πιπινι γκομενακι και μου αρεσειξεκινάει χαειδευοντας απο κατω προς τα πάνω ,και μου το βαζει ελαφρα οχι βαθεια και μετα το γλύφει τις αρεσει!και μου αρεσει!
 

vr6

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2013
Μηνύματα
167
Like
4
Πόντοι
1
Ρε  μεγάλε , εσύ  χύνεις  όταν  σου  βάζει  κωλοδάχτυλο  η  πουτάνα .
Εγώ  πάλι  χύνω  όταν  βάζω  εγώ  το  κωλοδάχτυλο  στη  πουτάνα .
Εσύ  είσαι  ο  κανονικός  κι  εγώ  ο  ανώμαλος ;
 

LanciaRallye037

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
773
Κριτικές
42
Like
2.605
Πόντοι
5.196
Ρε  μεγάλε , εσύ  χύνεις  όταν  σου  βάζει  κωλοδάχτυλο  η  πουτάνα .
Εγώ  πάλι  χύνω  όταν  βάζω  εγώ  το  κωλοδάχτυλο  στη  πουτάνα .
Εσύ  είσαι  ο  κανονικός  κι  εγώ  ο  ανώμαλος ;
Το τι είναι ανώμαλο και τι φυσιολογικό, δεν είναι κανόνας. Στο σεξ, όλα είναι επιτρεπτά, μέχρι το σημείο που ο/η  άλλος/η ενοχληθεί.
 

vr6

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2013
Μηνύματα
167
Like
4
Πόντοι
1
Πάμε  μία  από  την  αρχή .
Σε  τούτη  τη  ζωή  αν  γεννήθηκες  με  πουλάκι
υπάρχουν  3  επιλογές :
Α ) να  τον  δίνεις
Β ) να  τον  πέρνεις
Γ ) και  να  το  δίνεις  και  να  τον  πέρνεις .
Εσύ  τώρα  τι  θέλεις ;
Να  το  πέρνουμε  64% , να  τον  δίνουμε  22,5%  και  το  υπόλοιπο
δεν  γνωρίζουμε , δεν  απαντάμε ; 
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
Ρε  μεγάλε , εσύ  χύνεις  όταν  σου  βάζει  κωλοδάχτυλο  η  πουτάνα .
Εγώ  πάλι  χύνω  όταν  βάζω  εγώ  το  κωλοδάχτυλο  στη  πουτάνα .
Εσύ  είσαι  ο  κανονικός  κι  εγώ  ο  ανώμαλος ;

Ειπα εγω οτι ειναι ανωμαλια το να χυνεις αν βαλεις δαχτυλο στην γκομενα? Ημαρτον...Γιατι πρεπει να ισχυει ενα απο τα δυο? Δεν σας καταλαβαινω
 

vr6

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2013
Μηνύματα
167
Like
4
Πόντοι
1
Οκ . Βάλτε  ότι  θέλετε  στο  κώλο  σας .
Ξεκινήστε  από  κωλοδάχτυλο  και  σας  εύχομαι
και  σ' ανώτερα . Μ' ένα  πόνο  παιδιά .
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Το ότι είσαι απόλυτος, δεν είναι καλό. Να το κοιτάξεις..
κουβέντα γίνεται με επιχειρήματα.
μαλιστα το οτι για σεξ ειναι φυσιολογικα φτιαγμενα μονο τα σεξουαλικα οργανα θελει επιχειρημα?

και ναι σε καποια πραγματα αυτονοητα ή που τα εχω ζησει απο πρωτο χεριο ειμαι απολυτος.

αν φτιαχνεται καποιος αντρας απο τον κωλο δεν σημαινει οτι φτιαχνονται και οι αλλοι. αυτο ειναι το απολυτο οχι αυτο που λεω εγω.
ετσι για να δικαιολογησει την ιδιαιτεροτητα του και τα βιτσια του...

το λοιπον υπαρχουν ανθρωποι βιτσιοζοι.
δεν ειναι ο κανονας,
ουτε ειναι οι περισσοτεροι ετσι.
οι περισσοτεροι φτιαχνομαστε οταν βλεπουμε ωραιες γυναικες ή μας παιζουν την πουτσα εκει ειναι οι νευρικες αποληξεις σεξουαλικης διεγερσης στους περισσοτερους αντρες οχι στον κωλο.
αυτο ειναι το φυσιολογικο οχι να βαζουμε στον κωλο μας, στο στομα μας, στην μυτη  μας.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
μαλιστα το οτι για σεξ ειναι φυσιολογικα φτιαγμενα μονο τα σεξουαλικα οργανα θελει επιχειρημα?

και ναι σε καποια πραγματα αυτονοητα ή που τα εχω ζησει απο πρωτο χεριο ειμαι απολυτος.

αν φτιαχνεται καποιος αντρας απο τον κωλο δεν σημαινει οτι φτιαχνονται και οι αλλοι. αυτο ειναι το απολυτο οχι αυτο που λεω εγω.
ετσι για να δικαιολογησει την ιδιαιτεροτητα του και τα βιτσια του...

το λοιπον υπαρχουν ανθρωποι βιτσιοζοι.
δεν ειναι ο κανονας,
ουτε ειναι οι περισσοτεροι ετσι.
οι περισσοτεροι φτιαχνομαστε οταν βλεπουμε ωραιες γυναικες ή μας παιζουν την πουτσα εκει ειναι οι νευρικες αποληξεις σεξουαλικης διεγερσης στους περισσοτερους αντρες οχι στον κωλο.
αυτο ειναι το φυσιολογικο οχι να βαζουμε στον κωλο μας, στο στομα μας, στην μυτη  μας.
Οσο μεγαλονη ο ανδρας τα νευρα ειναι πιο ζωηρα προς τα κατω....ορχης περινεο και για τους πιο τολμηρους κολοτρυπηδα...Ειναι σαφες πως συμβαινη αυτο σε εναν ανδρα οταν μεγαλονοντας του αρεση μονο απο γυναικες...Εχω φιλο 50αρη που πλεον αν δεν του κανει η γυναικα γλυφοκολι δεν καυλονι....Υπαρχη λοιπον γκει ατομο που να πηγαινη μονο με γυναικες?φυσικα οχι!εγω πτοσοπικα για να πω και για μενα μαρεση μονο απο γυναικα το τονιζο να μου γλυφη αρχιδια περινεο αλλα και κολο τα τελευταια χρονια...Οσες φορες δοκιμασα με τρανς δεν καυλοσα κανα...αντε καμια πιπα σπανια.....με ανδρες ποτε.Μαθε πρωτα τυπε ρωτα κανα ουτολογο κανα σεξολογο και μετα μειλα!Το σεξ ο ερωτας θελει φαντασια..οχι μονο γαμαο βαζο το πουλακι σε μουνι η στο στομα γυναικας και τελος...υπαρχουν πολλα πολλα πεχνιδια φιλικα και χωρις παρεξηγηση
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Οσο μεγαλονη ο ανδρας τα νευρα ειναι πιο ζωηρα προς τα κατω....ορχης περινεο και για τους πιο τολμηρους κολοτρυπηδα...Ειναι σαφες πως συμβαινη αυτο σε εναν ανδρα οταν μεγαλονοντας του αρεση μονο απο γυναικες...Εχω φιλο 50αρη που πλεον αν δεν του κανει η γυναικα γλυφοκολι δεν καυλονι....Υπαρχη λοιπον γκει ατομο που να πηγαινη μονο με γυναικες?φυσικα οχι!εγω πτοσοπικα για να πω και για μενα μαρεση μονο απο γυναικα το τονιζο να μου γλυφη αρχιδια περινεο αλλα και κολο τα τελευταια χρονια...Οσες φορες δοκιμασα με τρανς δεν καυλοσα κανα...αντε καμια πιπα σπανια.....με ανδρες ποτε.Μαθε πρωτα τυπε ρωτα κανα ουτολογο κανα σεξολογο και μετα μειλα!Το σεξ ο ερωτας θελει φαντασια..οχι μονο γαμαο βαζο το πουλακι σε μουνι η στο στομα γυναικας και τελος...υπαρχουν πολλα πολλα πεχνιδια φιλικα και χωρις παρεξηγηση

ποιος στο ειπε αυτο???
στο πανεπιστημιο μας διδαξαν ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ.
γενιομαστε με συγκεκριμενο αριθμο νευρων.
τα οποια καθως γεραζουμε πεθαινουν και εκφυλιζονται ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΝΑΝΕΩΝΟΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΑΛΛΟΙ ΙΣΤΟΙ ΠΧ ΔΕΡΜΑ ή αιμα.
οποτε οι αισθησεις μας σταδιακα υποχωρουν.
ΟΛΕΣ οι αισθησεις, η οσφρηση, η αφη, η γευση.

οποτε ο γερος για να αντιληφθει αλμυρο θελει περισσοτερο αλατι ή να "αντιληφθει" σεξουαλικη διεγερση θελει περισσοτερη ωρα πιπα.

παιδια δεν μας λετε ποιος σεξολογος και ποιος ουρολογος σας ειπε οτι καποια νευρα αναπρυσσονται και γινονται και πιο ζωηρα να τον στειλουμε να ξαναδιαβασει λιγο νευρολογια και αναπτυξιακη βιολογια????
 

crzdds

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
138
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
281
ερωτογενης ζωη είναι και το στομα για αυτό φιλαμε, ερωτογενης ζωνη είναι και τα χερια για αυτό χουφτώνουμε και ευχαριστιομαστε.
εξ ορισμου ερωτογενης ζωνη είναι τα γεννητικα οργανα ΜΟΝΟ.
κατά τα αλλα και εγω ειχα γκομενα που μολις ακουμπουσα τις ρωγες της πεταγονταν σαν να της φουσκώνεις και ανοιγε το στομα μες την καυλα.
άλλη γκομενα ανατριχιαζε όταν την φιλαγα στα αφτια και γινοταν και αυτή λιωμα στην καυλα.
άλλη την γαμγα από κωλο και αν δεν πηγαινα προς εκει με επιανε με το χερι της για να την κωλοδακτυλιασω, προφανως την καταεβρισκε.

άλλο το βιτσιο του καθενος και άλλο να μας το περασετε ως κανονα.

κανονας ΔΕΝ είναι να εισαι πουστης δηλαδή να την βρίσκεις πισωγλεντικα. (ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΣΤΑ ΠΕΡΣΙΚΑ Η ΛΕΞΗ ΠΟΥΣΤΗΣ ΟΧΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΟΣ)


το λοιπον αν εχουμε 5% ομοφυλοφιλους αντρες ή 25% πουστιδες πισωγλεντιδες ΔΕΝ είναι ουτε κανονας ουτε φυσιολογικο. φυσιολογικο είναι να χρησιμοποιείς κάθε οργανο του σωματος σου για αυτό που είναι φτιαγμενο από την φυση σου.


δηλαδή σεξ με την πουτσα.

φαϊ με το στομα.

χεσιμο με τον κωλο.


ολοι εχουμε βιτσια ισως αλλα δεν τα βαφτισουμε φυσιολογικα γαμω την ανωμαλια σας μεσα.


το εχω ξαναπει μου αρεσει ως αντρας να γαμαω τον κωλο της γκομενας μου ειναι βιτσιο μου και καυλα μεγαλη.


ε οι πουστιδες τι πατε να μας πειτε οτι ειναι φυσιολογικο και παπαρια, βιτσιο σας ειναι και καυλα σας με γεια σας με χαρα σας μη βαφτιζεται ομως το κρεας ψαρι.
Σταμάτησα να διαβάζω στο "εξ ορισμου ερωτογενης ζωνη είναι τα γεννητικα οργανα ΜΟΝΟ." Ρε πάτε καλά;;; Οκ τα γούστα του καθένα είναι διαφορετικά αλλά καποια πράγματα δεν επιδέχονται αμφισβήτησης. Αν οι ερωτογενη ζώνες ήταν μονο τα γεννητικά όργανα το σεξ θα περιοριζόταν μόνο στο βαλε βγάλε. Και το ξαναλέω για όλους τους επιστήμονες του ίντερνετ.  Το σημείο που βρίσκεται ο προστάτης ήτοι το μέσο της απόστασης από τον πρωκτό στο πέος, είναι πλούσιο σε νευρικές απολήξεις ΙΔΙΕΣ με αυτές ποτ καταλήγουν στο πέος.
Αν σας χαλάει σαν ιδέα σεβαστό. Αλλά την βιολογία δεν μπορείτε να την αλλάξετε.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Σταμάτησα να διαβάζω στο "εξ ορισμου ερωτογενης ζωνη είναι τα γεννητικα οργανα ΜΟΝΟ." Ρε πάτε καλά;;; Οκ τα γούστα του καθένα είναι διαφορετικά αλλά καποια πράγματα δεν επιδέχονται αμφισβήτησης. Αν οι ερωτογενη ζώνες ήταν μονο τα γεννητικά όργανα το σεξ θα περιοριζόταν μόνο στο βαλε βγάλε. Και το ξαναλέω για όλους τους επιστήμονες του ίντερνετ.  Το σημείο που βρίσκεται ο προστάτης ήτοι το μέσο της απόστασης από τον πρωκτό στο πέος, είναι πλούσιο σε νευρικές απολήξεις ΙΔΙΕΣ με αυτές ποτ καταλήγουν στο πέος.
Αν σας χαλάει σαν ιδέα σεβαστό. Αλλά την βιολογία δεν μπορείτε να την αλλάξετε.
ποιος στο ειπε παλι αυτό?????
εμενα ερωτογενης ζωνη είναι μονο στην πουτσα αλλα μου αρεσει και να μου κανουν μασαζ και να κανω γλειφομουνι , που δεν ευχαριστιεμαι ΤΙΠΟΤΑ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑ σε πλατη και γλωσσα.

και ναι αμφισβητούμε αυτα που λετε γιατι είναι δικες σας αερολογιες ενώ αυτά που λεμε είναι λογικη και επιστημη.


τι εννοεις με το φραση "ιδιες αποληξεις" σε προστατη και πεος στον ανδρα??? γιατι εγω τιποτα τετοιο ΔΕΝ διδαχτηκα στο πανεπιστημιο.

νευρικες απολήξεις γενικα εχουμε σχεδόν σε ολο το σωμα. καποιες γυναικες καυλωνουν πολύ να τις φιλας τις ρωγες , καποιες τα αφτακια, καποιες στο λαιμο, καποιες κλειτοριδα μονο κλπ


στους αντρες σχεδόν ολοι καυλωνουμε αποκλειστηκα από την πουτσα

και ΛΙΓΟΙ που καυλωνουν από τον κωλο λεγονται πουστιδες από την περσικη λεξη πουστ που σημαινει πισινος, γνωστος τέτοιος πουστης=πισωγλεντης ηταν στο σαητ πχ ο πικερ.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ε αμα δουλευεις με τον κωλο πουστης εισαι
ριξε μια ματια και σε αυτην την βιβλιογραφια να δεις από που βγαινει και τι σημαινει η λεξη πουστης

[URL unfurl="true"]https://el.wiktionary.org/wiki/πούστης[/url]

παρεπιμπτωντος τα σαητ και αυτά που ποσταρες ΔΕΝ αποδεικνυουν ότι ΟΛΟΙ οι αντρες την βρισκουν από τον κωλο.


αλλα ότι καποιοι λιγοι , οι πουστιδες την βρισκουν από εκει και για λογους διέγερσης των νευρωνων της εκει περιοχης.


άλλο ότι υπαρχει πουστια και άλλο αν είναι φυσιολογικη ή αν πρεπει ολοι να γαμιομαστε σαν τους πουστιδες
 

crzdds

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
138
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
281
ποιος στο ειπε παλι αυτό?????
εμενα ερωτογενης ζωνη είναι μονο στην πουτσα αλλα μου αρεσει και να μου κανουν μασαζ και να κανω γλειφομουνι , που δεν ευχαριστιεμαι ΤΙΠΟΤΑ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑ σε πλατη και γλωσσα.

και ναι αμφισβητούμε αυτα που λετε γιατι είναι δικες σας αερολογιες ενώ αυτά που λεμε είναι λογικη και επιστημη.


τι εννοεις με το φραση "ιδιες αποληξεις" σε προστατη και πεος στον ανδρα??? γιατι εγω τιποτα τετοιο ΔΕΝ διδαχτηκα στο πανεπιστημιο.

νευρικες απολήξεις γενικα εχουμε σχεδόν σε ολο το σωμα. καποιες γυναικες καυλωνουν πολύ να τις φιλας τις ρωγες , καποιες τα αφτακια, καποιες στο λαιμο, καποιες κλειτοριδα μονο κλπ


στους αντρες σχεδόν ολοι καυλωνουμε αποκλειστηκα από την πουτσα

και ΛΙΓΟΙ που καυλωνουν από τον κωλο λεγονται πουστιδες από την περσικη λεξη πουστ που σημαινει πισινος, γνωστος τέτοιος πουστης=πισωγλεντης ηταν στο σαητ πχ ο πικερ.
Μια απλή αναζήτηση στη βιβλιογραφία ή ακόμα και σε αξιόπιστα sites θα σου αποδειξουν τι @@ είναι αυτά που λες. Αντε γεια τώρα. Παω να βρω κάνα καλο γκομενακι να μου γλείφει τον κωλο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom