Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
Α ρε Αλ, μεγάλη μου τιμή που με κάνεις like!  Εννοείται δεν έχω λόγο να γλύψω. Αλλά το λέω αυτό γιατί πραγματικά θαυμάζω τον τρόπο με τον οποίο περιγράφεις τα θέματα!  Είσαι πηγή πληροφόρησης, χωρίς να θέλω να υποτιμήσω άλλους αξιόλογους  συναγωνιστές!
Μα είναι αυτονόητο ότι τα ενημερωτικά ποστ και οι καθαρές κριτικές πρέπει να επιβραβευονται ώστε να υπάρχει και μία συνέχεια εδώ μέσα...βεβαια κατά τη γνώμη μου η μπουρδελοκατασταση Θεσσαλονίκης έχει πεθάνει εδώ και καιρό οπότε η όποια πληροφορία και οι ελάχιστες κριτικές που ανεβαίνουν πλέον,μας θυμίζουν τουλάχιστον ότι κάποτε είχαμε ένα μεράκι για το σαϊτ και μια ειλικρινή διάθεση να μοιραστούμε πληροφορίες
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
63
Like
7.472
Πόντοι
4.766
το σημειο που λες ειναι αναμεσα στο ασπρο και το ξυλινο στη μινωταυρου
Εκεί λέει ναι.. Και ένας λόγος που έχει πεθάνει η μπουρδελοκατασταση όπως είπε ο Αλ είναι αυτός.. Κάποτε κάναμε τσάρκα και βλέπαμε μόνο μυστες τριγύρω και γουστάραμε τώρα πας μία βόλτα και είναι γεμάτο μετανάστες και gypsies.
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
148
Like
150
Πόντοι
1
Γεια σας παιδιά...έχει δημιουργηθεί ένα χοντρό προβλήμα...

Ενώ έχω πολλές κ@υλες όταν βάζεις το προφυλακτικό χάνω δυνάμεις.... Έχω δοκιμάσει πολλά...ξέρει κάνει τι μπορεί να είναι;;

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων...
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.498
Κριτικές
22
Like
6.664
Πόντοι
3.346
Καλησπερα συναδελφοι! Πηγα για ρινα-κατερινα  :grin: να κανω ενα δευτερο γυρο στα κοντα,αλλα τελικα δεν μ'αρεσε σημερα στην υποδοχη..κι ετσι εφυγα πηγα λαρα οπου εγινε ενα συγκλονιστικο τα ελεγα γ@μ...,! Να ενημερωσω οτι κυριακη φευγει για κανα δεκαημερο..γιορτες θα ειναι εδω.

*Δυστυχως δεν βρισκω το Bella Donna να της γραψω μια κριτικη.
 

Kula1988

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδες, επειδη μαρεσουν οι ψηλες(γενικα μεγαλα ποδια), ποια ειναι η ψηλοτερη στα στουντιος-μπουρδελα αυτη τη περιοδο;
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
148
Like
150
Πόντοι
1
Ποια προτείνεται τώρα σημαμερα που να έχει πολλά ελεύθερα πιασίματα...γλωσσοφιλα....και δακτυλακι;;;...


Και πάλι ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων...
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
Καλησπερα !!
Να ρωτησω κατι παιδια. Γνωριζει κανεις τι γινεται με την ελενα που γυρισε την προηγουμενη εβδομαδα ;; Θα επιστρεψει ;
Ηθελα να παω. Επισης γνωριζουμε για τσαρινα ;;
Τι πραμα ειναι αυτο;; Τσαρινα πηγαινα και το 2009 αν θυμαμαι καλα. Και ακομη βλεπω δεν εχουν αλλαξει πολλα !! Κριμα !
Αν παω θα ενημερωσω !!
Που μου προτεινετε να παω; Αυτη η σια λεει τιποτα μεσα ;;
Χαρηκα μαγκες ! Να ειστε ολοι καλα !
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.761
Κριτικές
6
Like
3.430
Πόντοι
736
Καλησπερα !!
Να ρωτησω κατι παιδια. Γνωριζει κανεις τι γινεται με την ελενα που γυρισε την προηγουμενη εβδομαδα ;; Θα επιστρεψει ;
Ηθελα να παω. Επισης γνωριζουμε για τσαρινα ;;
Τι πραμα ειναι αυτο;; Τσαρινα πηγαινα και το 2009 αν θυμαμαι καλα. Και ακομη βλεπω δεν εχουν αλλαξει πολλα !! Κριμα !
Αν παω θα ενημερωσω !!
Που μου προτεινετε να παω; Αυτη η σια λεει τιποτα μεσα ;;
Χαρηκα μαγκες ! Να ειστε ολοι καλα !
Οντως δεν φαινεται στο πρόγραμμα η έλενα , βρε μπας και τις καλες τις πηγαινουν Αθήνα ; Γιατι εκει είναι το 50αρικο του στούντιο vs τα 20 της φυλης η τα 10 του μεταξίου , οπότε θα πρέπει κάπως να δικαιολογηθει η διαφορά στην τιμη.

Δεν ξέρω αν πήγε Αθήνα (ουτε το έψαξα) απλά επειδη είχα την παραπάνω σκέψη πρόσφατα , και επειδη απο οτι ξέρω κάποιες ερχονται εδω απο Αθήνα και το αντίστροφο , για αυτό το λεω.
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
304
Κριτικές
26
Like
684
Πόντοι
311
Μα είναι αυτονόητο ότι τα ενημερωτικά ποστ και οι καθαρές κριτικές πρέπει να επιβραβευονται ώστε να υπάρχει και μία συνέχεια εδώ μέσα...βεβαια κατά τη γνώμη μου η μπουρδελοκατασταση Θεσσαλονίκης έχει πεθάνει εδώ και καιρό οπότε η όποια πληροφορία και οι ελάχιστες κριτικές που ανεβαίνουν πλέον,μας θυμίζουν τουλάχιστον ότι κάποτε είχαμε ένα μεράκι για το σαϊτ και μια ειλικρινή διάθεση να μοιραστούμε πληροφορίες
Όντως έτσι είναι!  Λίγοι πλέον ενημερώνουν.  Πολλοί δε επιδίδονται σε ξεκατινιάσματα τα οποία δεν προσφέρουν απολύτως τίποτα!  Μόνο ζαλίζουν και ρίχνουν το επίπεδο.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.072
Κριτικές
46
Like
3.202
Πόντοι
3.820
Όντως έτσι είναι!  Λίγοι πλέον ενημερώνουν.   Πολλοί δε επιδίδονται σε ξεκατινιάσματα τα οποία δεν προσφέρουν απολύτως τίποτα!  Μόνο ζαλίζουν και ρίχνουν το επίπεδο.
Η μπορδελοκατασταση πέθανε από τη μέρα που αποφάσισαν τα μαγαζάκια να μη ρίξουν τιμές και να φέρνουν τανες χαμηλής ποιότητας υπερησιων και εμφάνισης...
Η μπκατασταση τελείωσε την μέρα που εχθιαζονταν γκομενες όπως η παολα που σου εκανε facecontrol και για να κάνεις γαμησι μαζί της ήθελε 60-80 ευρω...
Η μπκατασταση τελείωσε την μέρα που κάναμε βόλτα και έψαχνες με το μικροσκόπιο να βρεις κάτι αξιόλογο να γεμίσεις.
Τελείωσε τη μέρα που τα ημιμπαζα βαφτίζονταν σούπερ στο κρεββατι και στην εμφανιση..
Τελείωσε τη μέρα που έφερναν κάτι αξιόλογο και το περιόριζαν στην υπηρεσιες ό κάθε αγαπουλης νταβας και όσο πιο φήμη αποκτούσε το αποτέλεσμα ήτανε να την σταματάνε...
Που είναι ο μπουξος;που είναι ο αζα;ό φακι;
Μια παρέα είμαστε να το ξέρετε και βάλαμε σε εφαρμογή το εμπάργκο που λεγαμε μπας και συμμορφωθούν..το αποτέλεσμα μένει το ίδιο...
Βλέπουμε διαβάζουμε αλλά δυστυχώς μας κατάντησαν και τη βόλτα να βαριομαστε...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
αναμενομενο ρε τζιμιαδη.
η α κατηγορια παιζει αθηνα που εχει πολλαπλασιους τζιρους.
ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΑΘΗΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.
και οποια αποτυχανει και θεσσαλονικη παει σε αλλα μικροτερα μερη οπου οι 5-10 πελατες θα πανε σε αυτην γιατι δεν εχει άλλες.

περιμενεις στην δραμα ή στην λαρισσα να πετυχεις καλυτερη από θεσσαλονικη? τοτε γιατι να κατσει σε μικροτερο μερος με λιγοτερους πιθανους πελατες?

στην αθηνα εχει καλυτερο ανταγωνισμο, εκει μια πχ που δεν δινει κωλο στα 20 ευρω μπορει να μην εχει 5 πελατες την ωρα και το μαγαζι να φερει άλλη που δινει και κωλο.

αυτή που εφυγε θα δοκιμασει την τυχη της θεσσαλονικη, β εθνικης κατηγοριας, πιο ασχημες και με λιγοτερες υπηρεσίες,
θεσσαλονικη αν δεν εχει 1 πελατη την ωρα (γιατι παρα την οποια ομορφια της μπορει να είναι ξυνη μεσα) παει γ εθνικη σε ακομη πιο επαρχια και εκει παιζει μονοπωλιο με τους 5-10 πελατες ανα ημερα.

…. παλιοτερα 1990-2010 ηταν καλυτερα γιατι η ανατολικη ευρωπη ηταν πιο φτωχη και παρηγαγε μεγαλύτερες ποσοστητες από κοπελες που δοκιμαζαν παντου και γιατι πολλες χωρες μεχρι το 2000 βουλγαρια, ρουμανια, πολωνια δεν ηταν στην ευρωπαϊκη ενωση οποτε πολλες τέτοιες ερχοταν ελλαδα γιατι ΔΕΝ μπορουσαν να πανε γαλλια,αγγλια,γερμανια, από τοτε που μπηκαν ευρωπαικη ενωση και εσυ στην θεση τους, δυτικη ευρωπη θα πηγαινες που είναι πιο πλουσια και όχι ελλαδα, ελλαδα αντιστοιχα είναι η β κατηγορια της ευρωπης.

τελειωνω ξεμειναν στην πολη και καποιες εμφανίσιμες και σχετικα καλες μεσα (όχι ότι δινουν και κωλο και γλωσσοφιλα στα 20 ευρω όπως Αθήνα) μιρελα, εβελινα, νατασα-τσαρινα, λαρα, αφροδιτη μιλφ ρωσσιδα, σοφια, δηλαδή 6 από τις 36.

οι άλλες είναι να πηγαίνεις 1 φορα για το ροστερ για δοκιμη
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.498
Κριτικές
22
Like
6.664
Πόντοι
3.346
Καλημερα συναδελφοι! Αλλαξανε τα πραγματα,αλλαξαμε κι εμεις! Θα εβαζα για τιτλο για να δειξω το τι συμβαινει στην μπορδελοκατασταση και γιατι εχει παρει την κατω βολτα τα τελευταια χρονια.
Πλεον αρκετα στουντιο ενημερωνουν τα ιδια πια κοπελα δουλευει,οποτε ειναι αχρηστο να γραψω εγω π.χ οτι σημερα δουλευει η λαρα στο μπελα ντονα η σοφια στο γκολντεν λιπς..αφου οι περισσοτεροι θα το εχετε ηδη δει.Στα αλλα που δεν εχουν σελιδα και λες οτι θα γραψεις πια κοπελα δουλευει.. πεφτεις παντα πανω στις ιδιες που ειναι τα τελευταια 5+ χρονια..οποτε ειναι παλι αχρηστο να γραφεις οτι π.χ σημερα δουλευει η εβελινα στα τρυδιμα.Μετα ειναι και το αλλο,παλια (νεαρος τοτε  :grin:) εγω ειχα και την ορεξη αλλα και τον χρονο να γυρισω αρκετα στουντιο..τωρα μετα βιας να προλαβω να μπω σε δυο,τρια και αυτα στοχευμενα.Πιστευω ετσι ειναι πολλοι συναδελφοι και για αυτο δεν βλεπουμε τελευταια πολλες αναφορες.Να το πω πιο απλα, μεγαλωσαμε λιγο  :grin: και δεν βλεπω νεους να μας αντικαταστησουν.

 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Nα αγιασει το στομα σου αγαπητε Jimiadi,πολλες πουτανες πανακριβες τιμες,υπηρεσιες χαλια,μετρια ζητηση απο ολους μας σε μια ρηχη αγορα δεν εχει μελλον παρα γκρινια και αλληλοφαγωμα.Οκαθενας προσπαθει να βρει λυση συνηθως καλα και φθηνα.Οι κοπελες υφιστανται εξοντωτικο ανταγωνισμο γιατι οι πελατες ολο και λιγοστευουν.Οι υπευθυνοι αν θελουν δουλειες ας αποφασισουν.Τι θα γινει το νεο ετος που η εφορια θα θελει e συναλλαγες το 30% του εισοδηματος απο ολους μας?Ποσοι αραγε απο μας θα εχουν "μαυρα"για ξοδεμα στα bou και ειδικα για προγραμματα ανω των 40 ευρω?Συνεπως φουλ υπηρεσιες σε καλες τμες ειναι η λυση κατα τη γνωμη μου.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.072
Κριτικές
46
Like
3.202
Πόντοι
3.820
αναμενομενο ρε τζιμιαδη.
η α κατηγορια παιζει αθηνα που εχει πολλαπλασιους τζιρους.
ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΑΘΗΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.
και οποια αποτυχανει και θεσσαλονικη παει σε αλλα μικροτερα μερη οπου οι 5-10 πελατες θα πανε σε αυτην γιατι δεν εχει άλλες.

περιμενεις στην δραμα ή στην λαρισσα να πετυχεις καλυτερη από θεσσαλονικη? τοτε γιατι να κατσει σε μικροτερο μερος με λιγοτερους πιθανους πελατες?

στην αθηνα εχει καλυτερο ανταγωνισμο, εκει μια πχ που δεν δινει κωλο στα 20 ευρω μπορει να μην εχει 5 πελατες την ωρα και το μαγαζι να φερει άλλη που δινει και κωλο.

αυτή που εφυγε θα δοκιμασει την τυχη της θεσσαλονικη, β εθνικης κατηγοριας, πιο ασχημες και με λιγοτερες υπηρεσίες,
θεσσαλονικη αν δεν εχει 1 πελατη την ωρα (γιατι παρα την οποια ομορφια της μπορει να είναι ξυνη μεσα) παει γ εθνικη σε ακομη πιο επαρχια και εκει παιζει μονοπωλιο με τους 5-10 πελατες ανα ημερα.

…. παλιοτερα 1990-2010 ηταν καλυτερα γιατι η ανατολικη ευρωπη ηταν πιο φτωχη και παρηγαγε μεγαλύτερες ποσοστητες από κοπελες που δοκιμαζαν παντου και γιατι πολλες χωρες μεχρι το 2000 βουλγαρια, ρουμανια, πολωνια δεν ηταν στην ευρωπαϊκη ενωση οποτε πολλες τέτοιες ερχοταν ελλαδα γιατι ΔΕΝ μπορουσαν να πανε γαλλια,αγγλια,γερμανια, από τοτε που μπηκαν ευρωπαικη ενωση και εσυ στην θεση τους, δυτικη ευρωπη θα πηγαινες που είναι πιο πλουσια και όχι ελλαδα, ελλαδα αντιστοιχα είναι η β κατηγορια της ευρωπης.

τελειωνω ξεμειναν στην πολη και καποιες εμφανίσιμες και σχετικα καλες μεσα (όχι ότι δινουν και κωλο και γλωσσοφιλα στα 20 ευρω όπως Αθήνα) μιρελα, εβελινα, νατασα-τσαρινα, λαρα, αφροδιτη μιλφ ρωσσιδα, σοφια, δηλαδή 6 από τις 36.

οι άλλες είναι να πηγαίνεις 1 φορα για το ροστερ για δοκιμη
κάτι που διαφεύγει είναι ότι στην Αθήνα δεν ξέρουν καν οι κοπέλες τι παίζει εδώ...Ούτε τιμές ούτε υπηρεσίες....σε μια μαζική εξόρμηση που κάναμε περσι,με παιδιά της μπουρδελοκαταστασης και μόνο στο ακουσμα των 30 ευρώ στο απλό πρόγραμμα μας κοιτούσαν σαν εξωγήινους.....Όταν δε πρότεινα κορίτσια να ψαχτουν να ανέβουν Θεσσαλονίκη ή απάντηση ήταν ότι δεν έχουν κανένα να της ανεβάσει και δεν έχουν τρόπο...οπότε...Όσο για τον ανταγωνισμό που για μένα είναι πλασματικος στη Αθήνα...να κάνω μια ερώτηση...
Πιστεύετε αλήθεια ότι αν φέρουν 15 γκομενες με φουλ υπηρεσίες και καθόλου ξινες στα 20 ευρώ,με κωλο και τα λοιπά μέσα.. Δηλαδή φανταστείτε μια λαρα με φουλ πρόγραμμα και κωλο στα 20 ευρω(ουτοπία φαντάζει αλλά στην Αθήνα υπαρχει) δεν θα έχουνε δουλεια;
Εγώ πάω στοίχημα μπούτι δεν θα κλεισουν και οι 15...2 μυρια πλεον η θεσσαλονικη,το παραμύθι της Αθήνας ότι εχει περισοτερο κοσμο και ο ταχα μου ανταγωνισμος δεν υφισταται πλεον για μενα...
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Καλημερα συναδελφοι! Αλλαξανε τα πραγματα,αλλαξαμε κι εμεις! Θα εβαζα για τιτλο για να δειξω το τι συμβαινει στην μπορδελοκατασταση και γιατι εχει παρει την κατω βολτα τα τελευταια χρονια.
Πλεον αρκετα στουντιο ενημερωνουν τα ιδια πια κοπελα δουλευει,οποτε ειναι αχρηστο να γραψω εγω π.χ οτι σημερα δουλευει η λαρα στο μπελα ντονα η σοφια στο γκολντεν λιπς..αφου οι περισσοτεροι θα το εχετε ηδη δει.Στα αλλα που δεν εχουν σελιδα και λες οτι θα γραψεις πια κοπελα δουλευει.. πεφτεις παντα πανω στις ιδιες που ειναι τα τελευταια 5+ χρονια..οποτε ειναι παλι αχρηστο να γραφεις οτι π.χ σημερα δουλευει η εβελινα στα τρυδιμα.Μετα ειναι και το αλλο,παλια (νεαρος τοτε  :grin:) εγω ειχα και την ορεξη αλλα και τον χρονο να γυρισω αρκετα στουντιο..τωρα μετα βιας να προλαβω να μπω σε δυο,τρια και αυτα στοχευμενα.Πιστευω ετσι ειναι πολλοι συναδελφοι και για αυτο δεν βλεπουμε τελευταια πολλες αναφορες.Να το πω πιο απλα, μεγαλωσαμε λιγο  :grin: και δεν βλεπω νεους να μας αντικαταστησουν.Δηλαδη αγαπητε old boy επειδη εσυ περιοριστηκες νομιζεις πως σταματησε το μπουρδελογαμησι?Ασ ανεβουν 15 -20 κοπελες του 20 αευρου απο αθηνα που λεει ο συναγωνιστης Jimiadis με φουλ υπηρεσιες και τοτε να δεις τι εχει να γινει.Εως τοτε υπομονη.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
σύντροφοι !!!! Τι σας κάνει να πιστεύετε ότι μπορεί να πέσουν οι τιμές;; Εδώ δεν έπεσαν 10 χρόνια κρίσης θα πέσουν τώρα ;;; Η Κολομβία των Βαλκανίων έχει τεράστιο απόθεμα μαύρου χρήματος ....εγώ βλέπω από το 2010 (που λέμε ότι άρχισε η κρίση) ανέβηκαν καύσιμα ΦΠΑ ρεύμα διόδια Εφορία ΕΝΦΙΑ κλπ ...και δεν τρέχει τίποτα....και τα εισοδήματα που δηλώνει ο Ελληνας είναι Βουλγαρίας ....άρα υπάρχει πολύ μαύρο χρήμα και το ξέρουν . Μακάρι να πέσουν αλλά....... 
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.072
Κριτικές
46
Like
3.202
Πόντοι
3.820
σύντροφοι !!!! Τι σας κάνει να πιστεύετε ότι μπορεί να πέσουν οι τιμές;; Εδώ δεν έπεσαν 10 χρόνια κρίσης θα πέσουν τώρα ;;; Η Κολομβία των Βαλκανίων έχει τεράστιο απόθεμα μαύρου χρήματος ....εγώ βλέπω από το 2010 (που λέμε ότι άρχισε η κρίση) ανέβηκαν καύσιμα ΦΠΑ ρεύμα διόδια Εφορία ΕΝΦΙΑ κλπ ...και δεν τρέχει τίποτα....και τα εισοδήματα που δηλώνει ο Ελληνας είναι Βουλγαρίας ....άρα υπάρχει πολύ μαύρο χρήμα και το ξέρουν . Μακάρι να πέσουν αλλά....... 
δεν ζηταει κανεις να πεσουν οι τιμες...ζηταμε ολοι η τιμη να παει στα 20 οπου πρεπει να ειναι γιατι ετσι ειναι στην αθηνα.και μην αρχισει κανεις ειναι περισσοτεροι και αγορα ζητησης  και τετοια,εχει αναιρεθει πιο πανω αυτο το ψεμα και το εχω αναλυσει..και οι πουτανες να ειναι επιπεδο λαρας και παραπανω...δηλάδη ζηταμε το κανονικο...
νομιζω εχετε μαθει να σας εκμεταλευονται και οταν πρεπει να ζητησετε το κανονικο αυτο το βλεπετε σαν ουτοποια...
οταν λοιπον πληρωνεις τα 30αρια για χρονια και επρεπε να πληρωνεις 20αρια δεν παει να πει οτι το να στο κατεβασουν ειναι απαγορευμενο...
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
δεν ζηταει κανεις να πεσουν οι τιμες...ζηταμε ολοι η τιμη να παει στα 20 οπου πρεπει να ειναι γιατι ετσι ειναι στην αθηνα.και μην αρχισει κανεις ειναι περισσοτεροι και αγορα ζητησης  και τετοια,εχει αναιρεθει πιο πανω αυτο το ψεμα και το εχω αναλυσει..και οι πουτανες να ειναι επιπεδο λαρας και παραπανω...δηλάδη ζηταμε το κανονικο...
νομιζω εχετε μαθει να σας εκμεταλευονται και οταν πρεπει να ζητησετε το κανονικο αυτο το βλεπετε σαν ουτοποια...
οταν λοιπον πληρωνεις τα 30αρια για χρονια και επρεπε να πληρωνεις 20αρια δεν παει να πει οτι το να στο κατεβασουν ειναι απαγορευμενο...
Ποιος διαφωνεί σε αυτά που γράφεις;;;;; Όλα σωστά ....Άλλα ας πούμε και το 2013 ή το 2015 που βολτάρατε εσύ ο Αζα ο Μπούξος κλπ, πάλι είχε 4-6 χρόνια κρίσης πάλι οι τιμές ήταν αυτές πάλι στην Αθήνα οι τιμές ήταν ίδιες, τα μαγαζιά ήταν περίπου ίδια απλά κάποια μετακόμισαν από την Γεωργίου, οι κοπέλες ήταν ίσως λίγο καλύτερες,τα προγράμματα τα ίδια, πάλι φωνάζαμε για τις τιμές ...τι να πω μακάρι
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
63
Like
7.472
Πόντοι
4.766
Και κάθεστε και αναλυετε μόνο που υπάρχουν σε studio κοπέλες του 40Ε που όχι μόνο για τα 30 δεν κάνουν αλλά αν τις στείλουν στην Αθήνα στα 20ευρα δεν θα τις άφηναν να δουλέψουν καν.. Αυτή είναι η βάση πόσο πίσω είμαστε γενικά σαν πόλη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom