Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.910
Κριτικές
63
Like
7.447
Πόντοι
4.766
Σουπερ δευτεριατικο 4 μαρτιου μεσημεριανο γαμησι με την Εβελινα στα τριδυμα νο2.Αυτο το ομορφοκοριτσο με φτιαχνει απιστευτα.Ενας απο τους καλυτερους πληρωμενους ερωτες.Παντα δυνατη με πολλες επιτυχιες!
Δεν είναι βραδινή πλέον? Από το καλοκαίρι έχω να την δω.
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Περασα με την Παολα με 60ε για στοματικο φιλια οχι ουτε για πλακα πιπα πολυ καλη με προφυλακτικο κατι που η τσατσα δεν μου το ειπε πριν μπω γλυκο κοριτσι κοντα στα 25 θερμη με πολυ διαθεση ο χρονος περιορισμενος ειχε κατεβασει αρκετη Βοτκα στο τελος αντι να κανει μπανακι επλυνε το μουνι της στον νιπτηρα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Ρε μαν, να σε ρωτήσω, αυτή η Λιλιάνα είναι μία ξανθιά 40αρα ουκρανέζα με φτιαγμένο στήθος;Ρωτάω γιατί όταν πέρασα εγώ δεν είχε καθόλου διάθεση.Καταπληκτικό τσιμπούκι, αλλά δεν ήθελε να ανέβει απο πάνω με τίποτα, την πήρα στα 4 και όταν της ξαναειπα να ανέβει αυτή απο πάνω, μου λέει οχι με τίποτα, έλα να τελειώσεις με τσιμπούκι.Μπορεί απλά εκείνη τη μέρα κάτι να της έτυχε και να μην ήταν για πολλά πολλά, αλλά η εμπειρία μου ήταν η μέρα με τη νύχτα σε σχέση με αυτά που περιγράφετε εδώ.Γιαυτό λέω, μήπως απλά έτυχε να πέσω σε μέρα που δούλευε καμιά άλλη, αλλά απο όσο θυμάμαι έτσι την έχετε περιγράψει εμφανισιακά τη Λιλιάνα.

ξανθιά milf κάπου εκεί +40 χρονών περίπου είναι. δεν ξέρω γιατί δεν σου έβγαλε γούστα εσένα εγώ όσες φορές πηγαίνω μαζί της περνάω σούπερ. τα πάντα όλα γλωσσόφιλα και σεξ σε όλες τις στάσεις κ.τ.λ. δεν ξέρω γιατί είπες δεν ανεβαίνει από πάνω στο σεξ με εμένα πρώτη στάση ήταν με αυτή από επάνω. ίσως να μην της το έβγαλες πάνω στο σεξ μπορεί ίσως να την πέτυχες στις κακές της.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
29
Like
4.768
Πόντοι
5.646
Περασα με την Παολα με 60ε για στοματικο φιλια οχι ουτε για πλακα πιπα πολυ καλη με προφυλακτικο κατι που η τσατσα δεν μου το ειπε πριν μπω γλυκο κοριτσι κοντα στα 25 θερμη με πολυ διαθεση ο χρονος περιορισμενος ειχε κατεβασει αρκετη Βοτκα στο τελος αντι να κανει μπανακι επλυνε το μουνι της στον νιπτηρα
Έδωσες 60€ για πιπα με σκούφο κ χωρίς γλωσσοφιλα?
 

kostaras345

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2017
Μηνύματα
13
Like
14
Πόντοι
0
ξανθιά milf κάπου εκεί +40 χρονών περίπου είναι. δεν ξέρω γιατί δεν σου έβγαλε γούστα εσένα εγώ όσες φορές πηγαίνω μαζί της περνάω σούπερ. τα πάντα όλα γλωσσόφιλα και σεξ σε όλες τις στάσεις κ.τ.λ. δεν ξέρω γιατί είπες δεν ανεβαίνει από πάνω στο σεξ με εμένα πρώτη στάση ήταν με αυτή από επάνω. ίσως να μην της το έβγαλες πάνω στο σεξ μπορεί ίσως να την πέτυχες στις κακές της.

Όλα παίζουν, απο την αρχή την είδα λίγο κάπως, άρα μάλλον δεν ήταν η μέρα της.Συμβαίνουν και αυτά.
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
εγώ Τάκη δεν το πιστεύω ειδικά στα 60 πίπα με σκούφο  :-
Εγω τον πιστευω συναδελφε,προχτες που την πηρα μειωσε τον χρονο,σημερα που την πηρε ο συναδελφος δεν εδινε γλωσσοφιλα,αυριο που θα πας εσυ μπορει να μην κανει καθολου σεξ!αχαχα
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
29
Like
4.768
Πόντοι
5.646
Εγω τον πιστευω συναδελφε,προχτες που την πηρα μειωσε τον χρονο,σημερα που την πηρε ο συναδελφος δεν εδινε γλωσσοφιλα,αυριο που θα πας εσυ μπορει να μην κανει καθολου σεξ!αχαχα
:2funny:
 

csl

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
92
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα,πριν λιγο καιρο ειχα επισκεφτει στο poison την ευα  ξανθια μιλφ με αρκετα μεγαλο στηθος,πρωινη ωρα,πηγα ξανα προχτες αλλα δεν την βρηκα και μου ειπαν οτι σταματησε απο εκει.
Μηπως κανενας την εχει πετυχει σε καποιο αλλο στουντιο,εαν ξερει καποιος εας ενημερωσει.
ευχαριστω.
 

anti garcia

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
90
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από μένα σε όλους. Για να  κάνω και λίγο καζούρα, στον πάπα πάντα φιλικά, Τι έγινε πάπα,γιατί το γύρισε το έργο η μουνάρα όπως την χαρακτήριζες και την εξυμνούσες Πάολα, εκεί που μέχρι χθες γλωσσοφιλούσε όλους, τώρα στο συνάδελφο πιο πάνω δεν έκανε φιλιά,  άρχισε να μειώνει τον χρόνο στο δωμάτιο, είπε ένας άλλος συναγωνιστής, πίπα με λάστιχο στα εξήντα ευρώ... τι έχεις να πεις...

Σιγά σιγά να δεις πως θα αναθεωρήσεις την άποψη σου και θα έρθεις στα λόγια μας και θα συμφωνήσεις με εμένα και τον συνάδελφο Ράπτορα...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Καλησπέρα και από μένα σε όλους. Για να  κάνω και λίγο καζούρα, στον πάπα πάντα φιλικά, Τι έγινε πάπα,γιατί το γύρισε το έργο η μουνάρα όπως την χαρακτήριζες και την εξυμνούσες Πάολα, εκεί που μέχρι χθες γλωσσοφιλούσε όλους, τώρα στο συνάδελφο πιο πάνω δεν έκανε φιλιά,  άρχισε να μειώνει τον χρόνο στο δωμάτιο, είπε ένας άλλος συναγωνιστής, πίπα με λάστιχο στα εξήντα ευρώ... τι έχεις να πεις...

Σιγά σιγά να δεις πως θα αναθεωρήσεις την άποψη σου και θα έρθεις στα λόγια μας και θα συμφωνήσεις με εμένα και τον συνάδελφο Ράπτορα...

όταν θα πάω εγώ ο ίδιος (μιας και έσπασα το εμπάργκο που είχα λόγο τσατσάς, τώρα που υπάρχει αλλαγή υπηρεσίας θα κάνω καταδρομική κάποια από αυτές τις μέρες  ;)) και αν διαπιστώσω όλα αυτά που λένε ότι ισχύουν θα βγω και θα κράξω δημόσια εδώ στο νήμα όπως έκανα και με την αγαπητικιά σου Λάρα. δεν έχω κολλήματα εγώ όπως κάποιοι άλλοι που έτρεξαν πρωί πρωί να πουν στην Λάρα τα μαντάτα που γράψαμε εδώ στο νήμα.  :tooth:
 
  • Like
Αντιδράσεις: azazel

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Εγω τον πιστευω συναδελφε,προχτες που την πηρα μειωσε τον χρονο,σημερα που την πηρε ο συναδελφος δεν εδινε γλωσσοφιλα,αυριο που θα πας εσυ μπορει να μην κανει καθολου σεξ!αχαχα

θα γίνει καταδρομική επίσκεψη κάποια από αυτές τις μέρες για να διαπιστώσω αν όλα αυτά που γράφονται για την Πάολα ισχύουν ή όχι. μιας και έσπασα το εμπάργκο που είχα ως τώρα λόγο της προβληματικής τσατσάς.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Όλα παίζουν, απο την αρχή την είδα λίγο κάπως, άρα μάλλον δεν ήταν η μέρα της.Συμβαίνουν και αυτά.

τι να σου πω δεν ξέρω τι μπορεί να έγινε  :dunno: την άκρη μόνος σου θα την βρεις, γιατί εγώ πάντα περνάω σούπερ μαζί της.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Σιγά σιγά να δεις πως θα αναθεωρήσεις την άποψη σου και θα έρθεις στα λόγια μας και θα συμφωνήσεις με εμένα και τον συνάδελφο Ράπτορα...

να συμφωνήσω ως προς τι;  :dunno: για τις υπηρεσίες της αγαπητικιάς σου;  :grin:

συγνώμη αλλά την άποψη μου την έχω εκφράσει ήδη σε όλα τα προηγούμενα ποστ μου και δεν αλλάζει.

να ξέρεις πάντως και εγώ έχω αγαπητικιά  ;) (που δεν μπορείς να φανταστείς ποια κοπέλα είναι όχι αυτή που νομίζεις πάντως) αλλά ποτέ δεν έχω βγει να πυρφορίσω όπως κάνετε εσείς με την Λάρα.  :tooth:
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
θα γίνει καταδρομική επίσκεψη κάποια από αυτές τις μέρες για να διαπιστώσω αν όλα αυτά που γράφονται για την Πάολα ισχύουν ή όχι. μιας και έσπασα το εμπάργκο που είχα ως τώρα λόγο της προβληματικής τσατσάς.
Καλημερα συναδελφε!Να πας οποτε μπορεσεις και να μας πεις και ποση βοτκα καταναλωνει,να ξερω..και την επομενη φορα που θα παω να εχω μαζι κανα δυο φιαλες!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Καλημερα συναδελφε!Να πας οποτε μπορεσεις και να μας πεις και ποση βοτκα καταναλωνει,να ξερω..και την επομενη φορα που θα παω να εχω μαζι κανα δυο φιαλες!

:2funny:

καλημέρα  :hi:

θα κοιτάξω να κολλήσω την καταδρομική μου μια μέρα που θα έχω λίγες υποχρεώσεις. Να ξέρεις ότι αν δεν λάβω καλές υπηρεσίες θα βγω δημόσια εδώ στο νήμα και θα τα πω. Δεν πρόκειται να της αποκαλύψω το nick name μου (να φερθώ δλδ λαμογίστικα) για να πάρω ντε και καλά, υπηρεσίες καλές με εκβιασμό μιας και το θέμα πήρε αρκετή έκταση και πιθανολογώ ότι τα πληροφορήθηκε και η Πάολα και λίγο πολύ έχει αποκτήσει γνώση από τα nick name μας. Έχω και εγώ τις πληροφορίες μου από την πιάτσα, μιας και κατεβαίνουν καθημερινά αρκετοί φίλοι και γνωστοί μου.  ;)

Υ.Γ. μιας και έχω εντρυφύσει βαθιά επάνω στην Ρώσικη κουλτούρα θέλω να σου πω συνάδελφε ότι λατρεύω τις Ρωσίδες που πίνουν βότκα.  :headbaning2:
 

anti garcia

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
90
Like
54
Πόντοι
0
Είσαι γνώστης όχι μόνο της Ρωσσικής κουλτούρας αλλά και της Ρωσικής γλώσσας, αφού χαιρετάς την Πάολα στο προφίλ της γράφοντας κάτι στα ρώσικα και κάτι της γράφεις και για το σιτε τα  bou τις τελευταίες 10 σελίδες
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Ποπο!!!!..ρε τι αγαπουληδες είστε εσείς;.Ποιος έτρεξε πρωι πρωι και είπε τι συζητήσεις Που κανούμε  εδώ στη λαρα;ρε πυρφοροιιιιι...
ΣΑΣ ΓΑΜΑΕΙΙΙΙ Η ΠΑΟΛΑΑΑΑΑ...
Συναδελφε σιγουρα υπαρχουν οι αγαπουληδες που τρεχουν να τα προλαβουν,νομιζοντας με το μυαλο τους οτι ετσι θα ανεβουν στα ματια της καθε ιερουδουλης.Νομιζουν ομως..τους εχουν χεσμενους κι αυτους και εμας, απλα ειναι κουτοπονηρες μερικες και εκμεταλευονται το κολημα που εχουν φαει μερικοι για αυτες.Παντως να ξερετε ολοι οτι αρκετες μας διαβαζουν και επισης ξερουν και να γραφουν..οσοι εχετε επικοινωνια με αυτες στα φεις μπουκ και τα αλλα σαιτ το γνωριζετε καλα αυτο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom