Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (1 μέλη και 30 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.173
Κριτικές
35
Like
4.495
Πόντοι
2.046
ισως τελικα κανουμε μια ατοπη συζητηση που δεν θα βγει συμπερασμα στο τελος.

εσυ εφαγες φολα απο την Ηρα οπως λες εγω περασα σουπερ οσες φορες πηγα.

εγω εφαγα φολα απο την Λαρα εσυ περασες καλα

γι' αυτο σου λεω ειναι υποκειμενικα ολα αυτα, ο καθενας εχει τα δικα του γουστα που μπορει να διαφερουν απο τον εναν στον άλλον.
Συμφωνω απλα η ολη αντιπαραθεση εγινε για μια εντελως ασκοπη επιθεση εναντιων της Λαρας γιατι μονος το λες κατι που ολοι ξερουμε φυσικα τα γουστα του καθενα ειναι διαφορετικα και δε προοθουμε καμμια ακομα και τη Λαρα που την εχω αδυναμια και τη λατρευω ετσι και κομοδινιασει παλι εγω θα ειμαι απο τους πρωτους που θα τη σταυρωσω και θα τη μαυρισω και το λεω στεγνα ξερωντας οτι θα το διαβασει και με ξερει ποιος ειμαι
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Συμφωνω απλα η ολη αντιπαραθεση εγινε για μια εντελως ασκοπη επιθεση εναντιων της Λαρας γιατι μονος το λες κατι που ολοι ξερουμε φυσικα τα γουστα του καθενα ειναι διαφορετικα και δε προοθουμε καμμια ακομα και τη Λαρα που την εχω αδυναμια και τη λατρευω ετσι και κομοδινιασει παλι εγω θα ειμαι απο τους πρωτους που θα τη σταυρωσω και θα τη μαυρισω και το λεω στεγνα ξερωντας οτι θα το διαβασει και με ξερει ποιος ειμαι

να ξερεις φιλε ραπτο ολες οι κοπελες μας διαβαζουν να εισαι σιγουρος γι' αυτο.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Ε συνάδελφε, τότε βρες μια γκόμενα από έξω, (στο είπα και πριν)να σου κάνει τα γούστα και τα γλωσσόφιλα όπως εσύ θες , και όχι πληρωμένη, και σταμάτα να απαιτείς (γιατί αυτό κάνεις με τον τρόπο σου) από τις κοπέλες των studio, να σου φέρονται λες και είναι χρόνια γκόμενες σου... και εαν δεν στο κάνουν από την πρώτη φορά αυτό που θες (δηλαδή τα γλωσσόφιλα), τις καρφώνεις κανονικά και τις στολίζεις με κοσμητικά επίθετα!! Εσύ πάπα μονά - ζυγά δικά σου τα θες...  Ο Ράπτορας είπε δεν τον έκανε κλικ, δεν είπε κάτι κακό το παιδί, γούστα είναι αυτά... που είναι το κακό?

συναδελφε τα πραγματα ειναι απλα απο την στιγμη που πληρωνω, δλδ κανω μια συναλαγη, απαιτω να παρω καλες υπηρεσιες αλλιως η συναλαγη θα αποδειχτει κακη.

να ξερεις οτι μ' αυτες τις κοπελες που παω στα στουντιο ολες μου κανουν παιχνιδι λες και ειναι γκομενες μου.

δεν εχω λογο να βρω γκομενα διοτι δεν υπαρχει κανενας απολυτως λογος.

τηρω και εγω καποια στανταρ (για να διευκολυνω το δυσκολο εργο τους) οπως σου ειπα οτι δεν ειμαι γερο χουφταλο αλλά νεος και εμανισιμος και τηρω αυστηρα την προσωπικη μου υγειηνη φροντιζω να εχω καθαρη αναπνοη να ειμαι ξυρισμενος στα αχαμνα μου και μπανιαρισμενος και εχω καλη συμπεριφορα με τις κοπελες δεν τις φερομαι σκαρτα και πουστικα.

γι' αυτο και αυτες ολες οι κοπελες που παω μαζι τους κανουν παιχνιδι σαν να ειναι οι κοπελες μου.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
29
Like
4.765
Πόντοι
5.646
κάνει πίπα βρε ...αλλά με λάστιχο...
Λάθος κάνεις!Το προηγούμενο Σάββατο η ίδια η Παρόλα κ όχι η τσα2 μου είπε στα αγγλικά 40€ μόνο sex όχι πιπα.Μετα από 2 ώρες πήγε κ ο φίλος Jimiadis κ του είπε τα ίδια.Τι δεν καταλαβαινεις?Τώρα αν σε μια βδομάδα άλλαξε κάτι δεν ξέρω.Οποιος πάει ας ενημερώσει!
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Συναδελφοι καλησπερα!Μαζευτειτε να ακουσετε..μολις πριν απο λιγη ωρα ειχα δευτερο γυρο με παολα!
Καταρχην να πω οτι ηταν αλλη τσα2 και οταν μπηκα στο δωματιο με ειπε τι προγραμμα θελεις..ειπα το απλο και περασα.Τα λεω αυτα γιατι γραφουν καποιοι οτι με 40 δεν κανει πιπα με προφυλακτικο η κοπελα..ψεματα ειναι,κανει κανονικοτατα.Δεν εχει δλδ προγραμμα (απλο)χωρις πιπα,να το ξεκαθαρισουμε και να τελειωνουμε και με το θεμα αυτο.Παμε παρακατω.Στα του αγωνα..μου εβγαλε καποια θεματακια αυτη τη φορα.Το ενα οτι ανεφερε για τον χρονο(ταιμ,ταιμ ελεγε)και μου εδειχνε το χερι της σαν να φοραει ρολοι..αυτο εγινε λιγο πριν την τελευταια σταση που κανανε και δεν ειχαν περασει 20 λεπτα συνολικου χρονου..δλδ αν την πρωτη φορα κατσαμε μεσα 30 σχεδον λεπτα χωρις να πει κατι..ε προφανως και την βαλανε χερι για την ωρα.Στα προκαταρκτικα ηταν το ιδιο με την πρωτη φορα..δεν μου εκανε ομως αρχιδογλυψιμο! κατι που ειχε κανει την προηγουμενη.Γενικα ηταν μια πολυ καλη συνευρεση αλλα δεν τρελαθηκα οπως την πρωτη φορα..οποτε μαλλον το στανταρι που ελεγα οτι θα γινει αναβαλεται και σιγουρα δεν θα την ξαναπαρω στα κοντα.
 

anti garcia

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
90
Like
54
Πόντοι
0
Για το συνάδερφο πάπα αναφερόμουν στο Keep walking
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Δεν ξερω αν ηταν αλλαγη τσατσας συναδελφε..απλα ηταν αλλη απο την προηγουμενη φορα που πηρα την παολα.

αν ήταν άλλη τότε υπάρχει αλλαγή τσατσάς καιρός ήταν να γίνει αυτό διότι με την προηγούμενη είχαν διαπιστωθεί ένα σωρό παράπονα από συναδέλφους για σεξ χωρίς πίπα κ.τ.λ., μου έφτιαξες την εβδομάδα ολόκληρη συνάδελφε μ' αυτό σου το χαρμόσυνο σου νέο  :hi:
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
υπάρχει αλλαγή, μου έφτιαξες την εβδομάδα ολόκληρη συνάδελφε μ' αυτό σου το χαρμόσυνο νέο  :hi:
Αμαν βρε συναδελφε με της τσατσαδες! μπορει αυριο,μεθαυριο να πας και να ειναι η προηγουμενη και σημερα που πηγα εγω απλα να ετυχα αλλη.Για αυτο σου γραφω οτι δεν ξερω αν οντως την αλλαξαν αυτη που δεν γουσταρεις.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Αμαν βρε συναδελφε με της τσατσαδες! μπορει αυριο,μεθαυριο να πας και να ειναι η προηγουμενη και σημερα που πηγα εγω απλα να ετυχα αλλη.Για αυτο σου γραφω οτι δεν ξερω αν οντως την αλλαξαν αυτη που δεν γουσταρεις.

εμενα μου την εσπασε χοντρα η προηγουμενη και εχω λογο να το λεω. αγανακτισα συναδελφε
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Μνημονια μεχρι να σβησει ο ηλιος.!!!!!!! Καθεστε και μαλωνεται για μια πουταναρα τοση ωρα, που σας εχει γραμμενους στις μουνοχειλαρες της γαμω την κηδεια μου...
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
29
Like
4.765
Πόντοι
5.646

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Μνημονια μεχρι να σβησει ο ηλιος.!!!!!!! Καθεστε και μαλωνεται για μια πουταναρα τοση ωρα, που σας εχει γραμμενους στις μουνοχειλαρες της γαμω την κηδεια μου...
άμα σου φεύγουν τα ευρα και δεν παίρνεις αυτό που θέλεις τότε τσακωνεσαι...αν ήτανε τσαμπα σιγά μην ασχολούνταν κανεις...
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
213
Like
357
Πόντοι
21
Η παολα ειναι αυτη που δουλευει στο playboy?? που τωρα την εβαλαν και φωτο στην αλλη σελιδα?? 
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.186
Κριτικές
293
Like
9.438
Πόντοι
12.525
Βόλτα απόψε τη νύχτα χωρίς κατάθεση...

-Εμπεδοκλεους. Ελένα μελαχρινή νταρντανουλα με βυζάρες
-Φρίξου 14.Σαρα από Τσεχία ένα όμορφο κορίτσι με κοντό μαλλακι και προσωπικότητα
-Φρίξου 14α.Ρωξανα
-Φρίξου 12.Ζανετ μπαζάκι χοντρουλα, εντελώς ανέκφραστη στο σαλόνι. Φέρανε και την καθυστερημένη τσατσα αυτή που δούλευε πρόσφατα με την Ιρα
Φρίξου 12 πάνω. Ανεβηκα να δω την περίφημη Πάολα αλλά ήταν σε πρόγραμμα...
-Φρίξου 15α.Ελλη μελαχρινή με βυζάρες και κωλάρα
-Φρίξου 15β.Νικολετα ξανθιά όμορφο πιπινάκι
-Φρίξου 1.Καρλα είπε η τσατσα σε πρόγραμμα, δε την είδα
-Ερημίτη 3α.Ρεμπεκα ρουμανα
-Νικ.Ουρανού 28.Λινα
-Μινωταύρου 12.Το μπουμπούκι Ιρα η μικρή ομορφουλα Μολδαβη
-Free house δεξιά. Αννα Ελληνίδα σε πρόγραμμα δε την είδα αλλά νομίζω την έχω ξαναδεί στη Φρίξου
-Free house αριστερά. Η βγαλμενη από τσόντα της Private μιλφαρα Τζαστιν  :bigdick: :bigdick:
Αυτή η γυναίκα όσο μεγαλώνει τόσο πιο καυλιαρα γίνεται... Και σήμερα Κυριακή πρωινες η Νατάσα με τη θεία Μόνικα

Γινόταν χαμός στη γειτονιά λόγω Μάκη Δημακη και ειδικά την ώρα που πήγα εγώ δεν ήταν για να μπεις.
Και έτσι έσπασα την αποχή ενός μήνα που έκανα  :grin:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
κάνει πίπα βρε ...αλλά με λάστιχο...

δεν ξέρω αδερφέ....εγω που ρώτησα ξεκάθαρα,φάνηκα λες και ήμουν κανένας χαζός που δεν καταλάβαινε καλά τα ελληνικά.....και ξαναρώτησα την τσατσά "πίπα δεν  ? στο σαραντάρι?"
οπότε δεν ξέρω.....

Να διευκρινίσω πως η Πάολα ηταν ευδιάθετη,χαμογελαστή και σε προϊδέαζε θετικά......αλλά η τσατσά με χάλασε και την έκανα.....
Όσο για την Λάρα που διαβάζω και εγω τόσες σελίδες και θεωρώ πως δεν χρειάζεται η "ατυπη " κόντρα...
Η Λάρα κάποτε που την είχα πάρει στο αγαπημένο μου μαγαζί της πόλης που πλέον έχει κλείσει,(όλοι ξερετε για ποιο γράφψ) ηταν κομοδινάκι,αβγαλτο κορίτσι που δεν ηξερε,δεν ειχε διάθεση να μάθει ,ισως και φοβόταν κάπως.....μετά εμαθα ο,τι εξελίχθηκε,την είδα μια φορά στην αλυσίδα των μαγαζιών και ηταν πιο όμορφη,πιο γυναίκα,πιο μεστή αλλά δεν μπόρεσα να μπώ γιατι είχε κόσμο......

Θεωρω πως σίγουρα εξελιχθηκε,άλλωστε πριν χρόνια η αγαπημένη μου με την οποία περνούσα πολύ καλά ηταν μια απο τις χειρότερες ξεπέτες η Αντριάννα η Κομοδινοπούλου.........και επίσης μια με την οποία περνούσα πολύ καλά και εψαξα να την βρώ αλλα χάθηκε ηταν η Ουκρανέζα η Νάστια, και γλωσσόφιλα παιζανε,και ο,τι γούσταρα το έκανα μαζι της με 50 η 60 ευρω αν θυμάμαι.....

Και οι δύο ηταν μεγάλες ξεπέτες στις αρχές....αλλά για τα γούστα μου πολύ ωραίες γυναίκες.....επέμεινα και είδα την καλή πλευρά τους.....με 2-3 φορές που πήγα...Η αλλαγη φυσικά ηρθε όταν αλλαξανε χώρο ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom