Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (1 μέλη και 33 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
εσενα παντος φαινετε ποοοοοοοοοοοοοσο σε πειραξε που δε σε φιλησε οσο και να λες το αντιθετο

δεν με πείραξε ρε τύπε, χέστηκα για την τύπισσα μου είναι αδιάφορη. απλά κάποιες αλήθειες έγραψα για την Λάρα γιατί θίχτηκες δεν είπα κάτι για σένα ώστε να θιχτείς για την Λάρα είπα.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Την αξια της την ξερει και απο μονη της απο την πελατεια που εχει δε χρειαζετε εμας τυπε και συμφωνω ας κλεισει εδω το θεμα

ωραίος  :hi:

ίσως βγει κάτι καλό από αυτή την συζήτηση μιας και διαβάζουν οι κοπέλες το site και αρχίσουν να προσφέρουν καλές υπηρεσίες και να μην κομοδινιάζουν. σε όλες τις κοπέλες αναφέρομαι μην πάει το μυαλό σου μόνο στην Λάρα.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
ωραίος  :hi:

ίσως βγει κάτι καλό από αυτή την συζήτηση μιας και διαβάζουν οι κοπέλες το site και αρχίσουν να προσφέρουν καλές υπηρεσίες και να μην κομοδινιάζουν. σε όλες τις κοπέλες αναφέρομαι μην πάει το μυαλό σου μόνο στην Λάρα.
Μα και η Λαρα ηταν και γαμω τα κομοδινα καποτε και το λεει και η ιδια την εβαλαν χερι το ηθελε και απο μονη της και αλλαξε γι αυτο εχει και τοση πελατεια πλεον
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.312
Πόντοι
10.647
Μα και η Λαρα ηταν και γαμω τα κομοδινα καποτε και το λεει και η ιδια την εβαλαν χερι το ηθελε και απο μονη της και αλλαξε γι αυτο εχει και τοση πελατεια πλεον

Παλι κομοδινο ειναι, αν δεν την σταξεις απο 60€ και πανω δεν συγγινητε...
 

marko_kolo

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
569
Like
26
Πόντοι
6
Συμφωνώ με Ράπτορα και επαυξάνω. Η Λάρα είναι ένα ΔΙΑΜΑΝΤΙ και ξηγιέται ντόμπρα και σπαθάτα!! Και όσο λάσπη να ρίχνουν ορισμένοι στο ΔΙΑΜΑΝΤΙ, το ΔΙΑΜΑΝΤΙ παραμένει ΔΙΑΜΑΝΤΙ και ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΛΑΜΠΕΙ!!!!!
καλα λαρα
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.096
Κριτικές
89
Like
10.546
Πόντοι
25.015
Εσυ γιατι βγαζεις συμπερασματα για τη Λαρα ενω δε την ξερεις το ειπες και μονος σου 2 φορες πηγες μαζι της ολο κι ολο μετα απο αυτα που λες τη θες να σε πω λες και ειναι αναγκαστικο να σε φιλησει επειδη την πληρωσες θα στο πω ξανα ειναι επιλογη της καθε γυναικας να κανει οτι αυτη θελει με οποιον επιλεγει ε με σενα δε της βγηκε ισως αν συνεχισεις να πηγαινεις και σε γνωρισει να της βγει ισως και οχι.Τελος να σου πω για αυτην που εξυμνεις την Παολα εγω σου λεω οτι με τον καιρο θα γινει σαν την Ελενα τη Ρουμανα στην αρχη αστερι μετα ξεπετα

Μην το συνεχιζετε για την Λαρα.

Αφου το ειπε ξεκαθαρα "Με τις Βουλγαρες δεν μπορει ο τυπος". Λες και ολες οι βουλγαρες ειναι ιδιες. Η Λαρα ειναι καλο παιδι εχω μαθει πραματα για αυτην και ξερω τι λεω.

Εγω το αρχισα ολο αυτο με τον παπα γιατι με πειραξε πιο πολυ που δεν ξερει τι λεει. Και αυτα που ειπε και δεν ηξερε ειναι 1ον οτι η Λαρα δεν δινει γλωσσοφιλα ενω δινει και 2ον οτι πρεπει λεει να ειμαστε αιμοδοτες και να σκαμε 60+ για καλες υπηρεσιες και εκει λαθος εισαι.
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.944
Κριτικές
63
Like
7.516
Πόντοι
4.766
Καλά σας λέει ο μάρκο πείτε τα υπόλοιπα σε πμ κούρασε το θέμα στους υπόλοιπους.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Εγω το αρχισα ολο αυτο με τον παπα γιατι με πειραξε πιο πολυ που δεν ξερει τι λεει. Και αυτα που ειπε και δεν ηξερε ειναι 1ον οτι η Λαρα δεν δινει γλωσσοφιλα ενω δινει και 2ον οτι πρεπει λεει να ειμαστε αιμοδοτες και να σκαμε 60+ για καλες υπηρεσιες και εκει λαθος εισαι.

ενω εσυ εισαι σωστος και αξιοπιστος σ' αυτο που λες και εγω ειμαι ψευτης συμφωνα με τα λεγομενα σου. ασε τυπε δεν πουλαει το αφηγημα σου.

δλδ ολοι εμεις που λεμε οτι δεν δινει γλωσσοφιλα λεμε ψεματα;

και για να το πω πιο σωστα δινει γλωσσοφιλα μονο στους αιμοδοτες που πανε συχνα και τις τα σκανε τα 60αρια. ενω σ' εμας τους υπολοιπους οχι.

μην με παραθεσεις για ξανα για την Λαρα διοτι δεν αξιζει να ασχοληθω αλλο με το πατσαβουρι αυτο αρκετη αξια της εδωσα μεχρι τωρα.

απλα σου απαντησα διοτι με λες αναξιοπηστο. πες και στους αλλους το αφηγημα σου που λενε τα ιδια με εμενα (karaman7 & yakouza) και μην προσπαθεις να με στοχοποιησεις επειδη λεω την πραγματικη αληθεια.

 

anti garcia

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
90
Like
54
Πόντοι
0
Κάτι τελευταίο και σταματάω και εγώ , γιατί κουράσαμε.

Πάντως πάπα,αντικειμενικά τώρα, δεν ήταν σωστό αυτό που έκανες για την κοπελίτσα, την Λάρα!Έδειξες μικρότητα,ζήλεια, την έκανες επίθεση εντελώς αναίτια και άδικα, με χτυπήματα κάτω από την ζώνη!! Την είπες τόσα...(τσουβαλάκι,πονηρή, λαμόγιο, γυφτοβουλγάρα). Δηλαδή εσύ είσαι το ομορφόπαιδο και ο γαλαζοαίματος Γλύξμπουργκ, που οι κοπέλες πρέπει να σε γλωσσοφιλάνε με το που σε βλέπουν και μόνο... σύμφωνα πάντα με την λογική σου... επειδή πλέρωσες 60ευρώ...εαν όμως δεν έχεις τρόπους κούκλε.... Στο είπε και ο Ράπτορας η γυναίκα επιλέγει στο τέλος. έτσι είναι.. μας αρέσει δεν μας αρέσει..  


Και ο Ράπτορας το παιδί, δεν είπε τίποτα κακό για την Παόλα, απλά είπε ότι δεν του έκανε το κλικ με την πρώτη,και ότι στο μέλλον μπορεί και να περάσει μαζί της στο δωμάτιο, ούτε εγώ είπα κάτι κακό για την Πάολα.

Τι εννοείς καρφωνόμαστε, εγώ την έχω αδυναμία την μικρή, το λέω ξεκάθαρα και ντεκλαρέ,και ας με πουν και αγαπούλη και φωτεινούλη ,και όπως θέλουν. Το ίδιο και ο Ράπτορας. Ούτε free fuck κυνηγάμε ούτε τίποτα..

Πάντα φιλικά...


 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Και η Παολα που ζητάει 40 για sex χωρίς πιπα είναι για φάπες!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Κάτι τελευταίο και σταματάω και εγώ , γιατί κουράσαμε.

Πάντως πάπα,αντικειμενικά τώρα, δεν ήταν σωστό αυτό που έκανες για την κοπελίτσα, την Λάρα!Έδειξες μικρότητα,ζήλεια, την έκανες επίθεση εντελώς αναίτια και άδικα, με χτυπήματα κάτω από την ζώνη!! Την είπες τόσα...(τσουβαλάκι,πονηρή, λαμόγιο, γυφτοβουλγάρα). Δηλαδή εσύ είσαι το ομορφόπαιδο και ο γαλαζοαίματος Γλύξμπουργκ, που οι κοπέλες πρέπει να σε γλωσσοφιλάνε με το που σε βλέπουν και μόνο... σύμφωνα πάντα με την λογική σου... επειδή πλέρωσες 60ευρώ...εαν όμως δεν έχεις τρόπους κούκλε.... Στο είπε και ο Ράπτορας η γυναίκα επιλέγει στο τέλος. έτσι είναι.. μας αρέσει δεν μας αρέσει..  


Και ο Ράπτορας το παιδί, δεν είπε τίποτα κακό για την Παόλα, απλά είπε ότι δεν του έκανε το κλικ με την πρώτη,και ότι στο μέλλον μπορεί και να περάσει μαζί της στο δωμάτιο, ούτε εγώ είπα κάτι κακό για την Πάολα.

Τι εννοείς καρφωνόμαστε, εγώ την έχω αδυναμία την μικρή, το λέω ξεκάθαρα και ντεκλαρέ,και ας με πουν και αγαπούλη και φωτεινούλη ,και όπως θέλουν. Το ίδιο και ο Ράπτορας. Ούτε free fuck κυνηγάμε ούτε τίποτα..

Πάντα φιλικά...

εγω συναδελφε δεν κρινω καποια κοπελα το ποσο καλος χαρκατηρας ειναι γιατι δεν θα την παρω για γυναικα μου εμενα με ενδιαφερει να εισπρατω καλες υπηρεσιες στο δωματιο γιατι πληρωνω για τις υπηρεσιες δεν πηδαω τζαμπα αν γαμουσα τζαμπα δεν θα ειχα καμια απαιτηση για καλες υπηρεσιες. τι χτυπηματα κατω απο τη μεση μου λες οταν λεει ο ραπτορας οτι δεν μου εκανε κλικ μια απο τις πιο μουναρες που υπαρχουν στα στουντιο αυτη την εποχη.

το ποιος δινει χτυπηματα κατω απο τη μεση στις κοπελες φαινετε ξεκαθαρα. οταν λες οτι Ηρα ειναι πυροτεχνημα. πηγες τωρα τελευταια την δοκιμασες και δεν σου αρεσε;

δλδ θα βαλουμε και λογοκρισια στα λεγομενα μας αυτο μας λες τωρα.

ο ραπτορας εν μεσως πλην σαφως το παραδεκτηκε οτι κατα καιρους η αγαπητικια σου Λαρα ηταν κομοδινο.

μονοι σας τα λετε εσεις που την στηριζετε τοση ωρα δεν σας τα βγαζει κανενας απο το στομα σας.

και για να σας λυσω την απορεια περι γλωσσοφιλων πηγαιντε στο άλλο site που εχει ολες τις κοπελες στο προφιλ της λαρας απο συναγωνιστες που την ρωτανε αν δινει γλωσσοφιλα και αυτη απανταει οχι
 

anti garcia

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
90
Like
54
Πόντοι
0
εγω συναδελφε δεν κρινω καποια κοπελα το ποσο καλος χαρκατηρας ειναι γιατι δεν θα την παρω για γυναικα μου εμενα με ενδιαφερει να εισπρατω καλες υπηρεσιες στο δωματιο. τι χτυπηματα κατω απο τη μεση μου λες οταν λεει ο ραπτορας οτι δεν μου εκανε κλικ μια απο τις πιο μουναρες που υπαρχουν στα στουντιο αυτη την εποχη.

το ποιος δινει χτυπηματα κατω απο τη μεση στις κοπελες φαινετε ξεκαθαρα. οταν λες οτι Ηρα ειναι πυροτεχνημα. πηγες τωρα τελευταια την δοκιμασες και δεν σου αρεσε;

δλδ θα βαλουμε και λογοκρισια στα λεγομενα μας αυτο μας λες τωρα.

ο ραπτορας εν μεσως πλην σαφως το παραδεκτηκε οτι κατα καιρους η αγαπητικια σου Λαρα ηταν κομοδινο.

μονοι σας τα λετε εσεις που την στηριζετε τοση ωρα δεν σας τα βγαζει κανενας απο το στομα σας.

και για να σας λυσω την απορεια περι γλωσσοφιλων πηγαιντε στο άλλο site που εχει ολες τις κοπελες στο προφιλ της λαρας απο συναγωνιστες που την ρωτανε αν δινει γλωσσοφιλα και αυτη απανταει οχι

Ε συνάδελφε, τότε βρες μια γκόμενα από έξω, (στο είπα και πριν)να σου κάνει τα γούστα και τα γλωσσόφιλα όπως εσύ θες , και όχι πληρωμένη, και σταμάτα να απαιτείς (γιατί αυτό κάνεις με τον τρόπο σου) από τις κοπέλες των studio, να σου φέρονται λες και είναι χρόνια γκόμενες σου... και εαν δεν στο κάνουν από την πρώτη φορά αυτό που θες (δηλαδή τα γλωσσόφιλα), τις καρφώνεις κανονικά και τις στολίζεις με κοσμητικά επίθετα!! Εσύ πάπα μονά - ζυγά δικά σου τα θες...  Ο Ράπτορας είπε δεν τον έκανε κλικ, δεν είπε κάτι κακό το παιδί, γούστα είναι αυτά... που είναι το κακό?

Εγώ συνάδελφε, δεν χτυπάω τις κοπέλες κάτω από την μέση,ούτε μίλησα με χαρακτηρισμούς και κοσμητικά επίθετα όπως εσύ για την Λάρα, εγώ απλά είπα για Ήρα και Πάολα, επειδή είναι πρωτοεμφανιζόμενες, ίσως ξεθυμάνουν γρήγορα, η πορεία θα δείξει βέβαια... δεν έχουν κάποια διαδρομή στο χώρο.. ακόμα είναι αρχή... ίδωμεν...
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
εγω συναδελφε δεν κρινω καποια κοπελα το ποσο καλος χαρκατηρας ειναι γιατι δεν θα την παρω για γυναικα μου εμενα με ενδιαφερει να εισπρατω καλες υπηρεσιες στο δωματιο. τι χτυπηματα κατω απο τη μεση μου λες οταν λεει ο ραπτορας οτι δεν μου εκανε κλικ μια απο τις πιο μουναρες που υπαρχουν στα στουντιο αυτη την εποχη.

το ποιος δινει χτυπηματα κατω απο τη μεση στις κοπελες φαινετε ξεκαθαρα. οταν λες οτι Ηρα ειναι πυροτεχνημα. πηγες τωρα τελευταια την δοκιμασες και δεν σου αρεσε;

δλδ θα βαλουμε και λογοκρισια στα λεγομενα μας αυτο μας λες τωρα.

ο ραπτορας εν μεσως πλην σαφως το παραδεκτηκε οτι κατα καιρους η αγαπητικια σου Λαρα ηταν κομοδινο.

μονοι σας τα λετε εσεις που την στηριζετε τοση ωρα δεν σας τα βγαζει κανενας απο το στομα σας.

και για να σας λυσω την απορεια περι γλωσσοφιλων πηγαιντε στο άλλο site που εχει ολες τις κοπελες στο προφιλ της λαρας απο συναγωνιστες που την ρωτανε αν δινει γλωσσοφιλα και αυτη απανταει οχι
Ηταν κομοδινο κανενας δε μπορει να πει το αντιθετο ακομα και η ιδια το λεει οσο για την Ηρα τη δοκιμασα οταν ηταν στη φριξου μαπα το καρπουζι κατεμε τοτε τωρα δε ξερω γιατι δε πηγα ξανα λογο οτι δε με τρελανε και για την Παολα ναι δε μου εκανε το κλικ αν τη δω ξανα ισως με πεισει να κανω ενα test drive και ενταξει ρε πατερ καλο μουνακι αλλα οχι και μουναρα αν λεμε μουναρα αυτην τη Μιρελα τη πρεπει να την πουμε δηλαδη που αυτη ειναι μουναρος για μουναρος
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Βρε φτάνει....μας Λαριάσατε ....
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Ηταν κομοδινο κανενας δε μπορει να πει το αντιθετο ακομα και η ιδια το λεει οσο για την Ηρα τη δοκιμασα οταν ηταν στη φριξου μαπα το καρπουζι κατεμε τοτε τωρα δε ξερω γιατι δε πηγα ξανα λογο οτι δε με τρελανε και για την Παολα ναι δε μου εκανε το κλικ αν τη δω ξανα ισως με πεισει να κανω ενα test drive και ενταξει ρε πατερ καλο μουνακι αλλα οχι και μουναρα αν λεμε μουναρα αυτην τη Μιρελα τη πρεπει να την πουμε δηλαδη που αυτη ειναι μουναρος για μουναρος


ισως τελικα κανουμε μια ατοπη συζητηση που δεν θα βγει συμπερασμα στο τελος.

εσυ εφαγες φολα απο την Ηρα οπως λες εγω περασα σουπερ οσες φορες πηγα.

εγω εφαγα φολα απο την Λαρα εσυ περασες καλα

γι' αυτο σου λεω ειναι υποκειμενικα ολα αυτα, ο καθενας εχει τα δικα του γουστα που μπορει να διαφερουν απο τον εναν στον άλλον.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom