Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Καλημερα συναδελφοι!Η παολα μ'εμενα εκανε πιπα στο απλο,τωρα αν μπερδευτηκε η αλλαξαν το προγραμμα μετα δεν ξερω.
 

De marco 156

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιαν 2017
Μηνύματα
119
Κριτικές
49
Like
1.677
Πόντοι
4.381
Παίδες σορρυ να ρωτήσω η Νατάσσα από freehouse δουλεύει πρωί και επίσης η Καρίνα που τον φτάνει στις αμυγδαλές δουλεύει κάπου βράδυ? Μήπως άλλαξαν σπίτια έχω πάει αρκετές φορές τη μια τα βρίσκω κλειστά και την άλλη δε δουλεύουν αυτές, έχω αφηνιάσει, είναι οι μόνες μου επιλογές από studio στην πόλη. :headbang: 
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.839
Κριτικές
379
Like
5.286
Πόντοι
10.647
Να ρωτήσω και εγώ κάτι με την σειρά μου. Αυτό που λέτε τώρα για 40 ευρώ και χωρίς πίπα εγώ πρώτη φορά το ακούω στην μπουρδελοκαριέρα μου. Τι καινούρια κόλπα είναι αυτά;

Για ακαποτη ρε μαν, στο 40αρι θα σε παρει πιπα με καποτα, για να στον παρει χωρις καποτα θελει αλλα 10€ πανω, για να ακουμπισεις το στομα σου στο μουνι της + αλλα 10€.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.080
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Παίδες σορρυ να ρωτήσω η Νατάσσα από freehouse δουλεύει πρωί και επίσης η Καρίνα που τον φτάνει στις αμυγδαλές δουλεύει κάπου βράδυ? Μήπως άλλαξαν σπίτια έχω πάει αρκετές φορές τη μια τα βρίσκω κλειστά και την άλλη δε δουλεύουν αυτές, έχω αφηνιάσει, είναι οι μόνες μου επιλογές από studio στην πόλη. :headbang: 

η Νατασσα ετσι ειναι και ετσι θα ειναι. Μια δουλευει μια δεν δουλευει. Παντως ΑΝ ειναι να δουλεψει θα δουλεψει Δευτερα, Πεμπτη, Παρασκευη, Κυριακη Πρωι μονο. και οταν λεμε πρωι για την συγκεκριμενη ειναι μετα τις 11.
 

De marco 156

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιαν 2017
Μηνύματα
119
Κριτικές
49
Like
1.677
Πόντοι
4.381
Ναι γαμώτο το γνωρίζω το πρόγραμμα της Νατάσας μέχρι και τηλ έχω πάρει στο studio να τσεκάρω πολλές φορές αλλά τζίφος.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
40ευρώ για γαμησι χωρίς πίπα ??και ορισμένοι μας τα'χετε πρήξει μια βδομάδα τώρα η Πάολα και η Πάολα ??ρε πάτε καλά ? :jerking:

Μαύρο και με τα δύο χέρια

Αυτο ακριβώς είπα.....ουσιαστικά για να πάρεις 50 ευρω με γυμνό τσι@@@@κι...δεν ξέρω,μάλλον μας περνάνε για πολύ μα@@κες

 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
215
Like
17.218
Πόντοι
35.697
Αυτο ακριβώς είπα.....ουσιαστικά για να πάρεις 50 ευρω με γυμνό τσι@@@@κι...δεν ξέρω,μάλλον μας περνάνε για πολύ μα@@κες

Μαύρο και αποχή,ίσως η αναδουλεια να ρίξει και τις τιμές γιατί έχουν ξεφύγει στη Θεσσαλονίκη..
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Μαύρο και αποχή,ίσως η αναδουλεια να ρίξει και τις τιμές γιατί έχουν ξεφύγει στη Θεσσαλονίκη..

παικταρά μου εσύ πέρασες καλά στην Αθήνα εμείς εδώ τι κάνουμε  :dunno:, εγώ θα πάω το Μάρτιο.  :S
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
215
Like
17.218
Πόντοι
35.697

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Σταματήστε να πετάτε λεφτά σε υπερεκτιμημενες σαβουρες!!!

έλα ρε συ Αζα τα παρά λες, έχει και κοπέλες που κάνουν φοβερό σεξ. δεν χρειάζεται να τις αναφέρω διότι τις γνωρίζεις και εσύ. υπερεκτιμημένες είναι οι κοπέλες από τα γραφεία (όσο αφορά την σχέση τιμής-απόδοσης) στα στούντιο αρκετές ιδρώνουν την φανέλα.

 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
215
Like
17.218
Πόντοι
35.697
έλα ρε συ Αζα τα παρά λες, έχει και κοπέλες που κάνουν φοβερό σεξ. δεν χρειάζεται να τις αναφέρω διότι τις γνωρίζεις και εσύ.

Σίγουρα,αλλά στην Αθήνα έχει τοπ μουναρες που κάνουν γυμνό στοματικό,τελείωμα στο στόμα,σεξ σε όλες τις στάσεις,69 και κωλο με 20€ !!!
Τι παραπάνω έχουν οι δικιές μας και ζητάνε 60-100€ γι αυτό το πακέτο?
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Σίγουρα,αλλά στην Αθήνα έχει τοπ μουναρες που κάνουν γυμνό στοματικό,τελείωμα στο στόμα,σεξ σε όλες τις στάσεις,69 και κωλο με 20€ !!!
Τι παραπάνω έχουν οι δικιές μας και ζητάνε 60-100€ γι αυτό το πακέτο?

ειπαμε φιλαρακι οτι η Αθηνα σ' αυτον τον τομεα ειναι πολυ μπροστα. αλλά υπαρχουν στα στουντιο με 40 καποιες που κανουν γυμνο και πολλα προκαταρκτικα και GFE.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Για ακαποτη ρε μαν, στο 40αρι θα σε παρει πιπα με καποτα, για να στον παρει χωρις καποτα θελει αλλα 10€ πανω, για να ακουμπισεις το στομα σου στο μουνι της + αλλα 10€.
ΓΙα αυτό φώναζα τις προαλλες...Η άλλη ήθελε 60 ευρω να διαλέξω πίπα ακαποτα η γλυφομουνι και να κάνω ντουζ μόνος μου χωρίς αυτή...γελάνε και τα γέλια ρε...ρε ΜΑΥΡΟΟΟΟΟ....σου λέει κλαίτε για υπηρεσίες και τώρα π βρέθηκε καυλακι τι θα κανουνε οι μαλακές θα ερθουν...Και όντως συμβαίνει...αν δεν τη μαυρισετε τώρα οι τιμές θα ξεφύγουν...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
ΓΙα αυτό φώναζα τις προαλλες...Η άλλη ήθελε 60 ευρω να διαλέξω πίπα ακαποτα η γλυφομουνι και να κάνω ντουζ μόνος μου χωρίς αυτή...γελάνε και τα γέλια ρε...ρε ΜΑΥΡΟΟΟΟΟ....σου λέει κλαίτε για υπηρεσίες και τώρα π βρέθηκε καυλακι τι θα κανουνε οι μαλακές θα ερθουν...Και όντως συμβαίνει...αν δεν τη μαυρισετε τώρα οι τιμές θα ξεφύγουν...

η συγκεκριμενη τσατσα ειναι για τον πουτσο εντελως. ενω η κοπελα (Παολα) τα σπαει απο υπηρεσιες η τσατσα ειναι απαραδεκτη

το γραφω διοτι διαβαζουν οι ιδιοκτητες του οικου (φριξου 12) μπας και την βαλουν ενα χερακι διοτι δεν σεβετε τον πελατη.

η παολα τα σπαει στο δωματιο, αν ειχε αλλη υπηρεσια θα ηταν πολυ καλυτερα
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
215
Like
17.218
Πόντοι
35.697
ειπαμε φιλαρακι οτι η Αθηνα σ' αυτον τον τομεα ειναι πολυ μπροστα. αλλά υπαρχουν στα στουντιο με 40 καποιες που κανουν γυμνο και πολλα προκαταρκτικα και GFE.

Εγώ θα κάνω αποχή και θα κατεβαίνω Αθήνα κάθε μήνα 4-5 μέρες για να περνάω καλά,φυσικά πάντα με το αξιότιμο μέλος Τάκη Μπούκα που ξέρει τα κόλπα όλα!!!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Εγώ θα κάνω αποχή και θα κατεβαίνω Αθήνα κάθε μήνα 4-5 μέρες για να περνάω καλά,φυσικά πάντα με το αξιότιμο μέλος Τάκη Μπούκα που ξέρει τα κόλπα όλα!!!

:hi: ευγε να χαρω τον φιλο μου


εγω θα παω τον Μαρτιο. εχω ακομη πολλες μερες μεχρι να κατεβω Αθηνα :S
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Σίγουρα,αλλά στην Αθήνα έχει τοπ μουναρες που κάνουν γυμνό στοματικό,τελείωμα στο στόμα,σεξ σε όλες τις στάσεις,69 και κωλο με 20€ !!!
Τι παραπάνω έχουν οι δικιές μας και ζητάνε 60-100€ γι αυτό το πακέτο?
αχ τι με κάνετε να γράφω ο σύντροφος ....Ο ανταγωνισμός και η προσφορά ρίχνει τις τιμές ...βλέπε Αθήνα ...όσο πιο μικρή πόλη τόσο υψηλότερες τιμές, σε όλων των τύπων γυναικών και έκτος οίκων ....δυστυχώς στις μεγαλουπόλεις η προσφορά αιδοίου είναι πολλαπλάσια από τις μικρότερες  ....προσφορά και ζήτηση σύντροφοι ...εμείς μπορούμε να μειώσουμε μόνο την ζήτηση αλλά ίσως ο αριθμός μας να είναι μικρός ....εξω πολύς κόσμος θέλει να γαμήσει μάλλον
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
αχ τι με κάνετε να γράφω ο σύντροφος ....Ο ανταγωνισμός και η προσφορά ρίχνει τις τιμές ...βλέπε Αθήνα ...όσο πιο μικρή πόλη τόσο υψηλότερες τιμές, σε όλων των τύπων γυναικών και έκτος οίκων ....δυστυχώς στις μεγαλουπόλεις η προσφορά αιδοίου είναι πολλαπλάσια από τις μικρότερες  ....προσφορά και ζήτηση σύντροφοι ...εμείς μπορούμε να μειώσουμε μόνο την ζήτηση  

γεια σου ρε ΠΑΣΟΚΑΡΑ καστορα

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom