Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (2 μέλη και 54 επισκέπτες)

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Free house live αριστερά η Τζάστιν, ξανθιά μιλφ με καλά ελληνικά, δεξιά αννια,παρανταις δεξιά η Μπεατρίς αδύνατη μελαχρινή με πολύ ωραίο σώμα κ γυαλιά,στο σούπερ η Αλεξάνδρα σε δωμάτιο κ στο μεσαίο μια μπουλουκα δν θυμάμαι όνομα.πολυ καλή δουλειά κ απ' το άλλο το σάιτ με αναλυτικό πρόγραμμα κ ποιες κοπέλες δουλεύουν.περασα κ από Λας Βέγκας μόνο το μεσαίο ανοιχτό,χτύπησα κ δν άνοιξαν .αν ξέρει κανείς ποια είναι ας πει γτι ψάχνω την Ντόνα
 
  • Like
Αντιδράσεις: kosts

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Νομίζω η Ντόνα είναι πρωινή, στο μόνο του...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
215
Like
17.216
Πόντοι
35.697
Free house live αριστερά η Τζάστιν, ξανθιά μιλφ με καλά ελληνικά, δεξιά αννια,παρανταις δεξιά η Μπεατρίς αδύνατη μελαχρινή με πολύ ωραίο σώμα κ γυαλιά,στο σούπερ η Αλεξάνδρα σε δωμάτιο κ στο μεσαίο μια μπουλουκα δν θυμάμαι όνομα.πολυ καλή δουλειά κ απ' το άλλο το σάιτ με αναλυτικό πρόγραμμα κ ποιες κοπέλες δουλεύουν.περασα κ από Λας Βέγκας μόνο το μεσαίο ανοιχτό,χτύπησα κ δν άνοιξαν .αν ξέρει κανείς ποια είναι ας πει γτι ψάχνω την Ντόνα

Άμα λες για το φαιντ γκερλς,να ξέρεις ότι είναι το σάιτ των νταβατζήδων και των πουτανων!!!
Ψεύτικες φωτογραφίες από τις κοπέλες και όποιο σχόλιο λέει την αλήθεια αυτόματα διαγράφεται,αυτοί νομίζουν ότι ακόμα υπάρχει κόσμος που πιστεύει στις ψευτιές τους...
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Άμα λες για το φαιντ γκερλς,να ξέρεις ότι είναι το σάιτ των νταβατζήδων και των πουτανων!!!
Ψεύτικες φωτογραφίες από τις κοπέλες και όποιο σχόλιο λέει την αλήθεια αυτόματα διαγράφεται,αυτοί νομίζουν ότι ακόμα υπάρχει κόσμος που πιστεύει στις ψευτιές τους...
Τι αυτό λέω ναι.πιο πολύ για πρόγραμμα κ πρόσωπα λέω.για τα άλλα συμφωνώ κ εγώ δν τα παίρνω κ πολύ στα σοβαρά.προτιμω να έχω προσωπική γνώμη γιατί τα γούστα διαφέρουν κ όπως λες παίζουν και άλλα πολλά
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Αζα τι λέει φίλος, καμμιά κωλομπαροτσαρκα καιρό έχω να ακούσω.κι εγώ τα έχω χαλαρώσει μια φορά στο Πόρτο Μπέλο πριν κάνα μήνα κ Μόργκαν Σεπτεμβρίο
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.267
Κριτικές
4
Like
1.124
Πόντοι
216
Free house live αριστερά η Τζάστιν, ξανθιά μιλφ με καλά ελληνικά, δεξιά αννια,παρανταις δεξιά η Μπεατρίς αδύνατη μελαχρινή με πολύ ωραίο σώμα κ γυαλιά,στο σούπερ η Αλεξάνδρα σε δωμάτιο κ στο μεσαίο μια μπουλουκα δν θυμάμαι όνομα.πολυ καλή δουλειά κ απ' το άλλο το σάιτ με αναλυτικό πρόγραμμα κ ποιες κοπέλες δουλεύουν.περασα κ από Λας Βέγκας μόνο το μεσαίο ανοιχτό,χτύπησα κ δν άνοιξαν .αν ξέρει κανείς ποια είναι ας πει γτι ψάχνω την Ντόνα
Σαν αγώνας ποδοσφαίρου μοιάζει η μετάδοση που έκανες
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
215
Like
17.216
Πόντοι
35.697
Αζα τι λέει φίλος, καμμιά κωλομπαροτσαρκα καιρό έχω να ακούσω.κι εγώ τα έχω χαλαρώσει μια φορά στο Πόρτο Μπέλο πριν κάνα μήνα κ Μόργκαν Σεπτεμβρίο

Τα μόνα κωλομπαρα που αξίζουν είναι στην Ταϋλάνδη!!!
Εδώ πρέπει να μετονομαστουν σε μπαράκια συντροφιάς,παρλας  και να πηγαίνουν μόνο παππούδες...
 
  • Like
Αντιδράσεις: hook19

billmi

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2018
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Καλημέρες σας σύντροφοι,σημερα πρωι λεω βα παω τσαρκα και θα ήθελα να μαθω πουε δουλεύει αυτο το πιπινι η Ηλιάνα που αγουγεται...αν δεν γνωριζετε πειτε μου σε ποια να παω γιατι πρωτι φορα βγαινω πρωινός
 

Exiled

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2018
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0
Καλημέρες σας σύντροφοι,σημερα πρωι λεω βα παω τσαρκα και θα ήθελα να μαθω πουε δουλεύει αυτο το πιπινι η Ηλιάνα που αγουγεται...αν δεν γνωριζετε πειτε μου σε ποια να παω γιατι πρωτι φορα βγαινω πρωινός

Τελικά πήγες; Η Ηλιάνα είναι Εριμίτη 2 ή Ουρανού 28; Ειναι αυτη με τα πρασινα ματια;
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Πέρασμα προ ημερών από Bella Dona και βουρ στο δωμάτιο με Μιλάνα.
http://www.*****.gr/ladies/milana/

Αυτό που βλέπετε στις φωτό, αυτό θα πάρετε. Ελάχιστα έως καθόλου Αγγλικά/Ελληνικά και γενικώς δεν μιλάει η κοπέλα. Εξαιρετικό σωματάκι, μοντέλου, με αξιόλογη ρώγα και κωλάρα. Πιθανολογώ πως είναι σχετικά καινούρια, αφού δεν είχε... αέρα. Έκανε ό,τι της έλεγα και ως εκεί.

Πήρε το 50αρικο για μασάζ/σεξ αλλά έκανα μλκ και πρώτα πήδηξα και μετά μου έκανε μασάζ. Την άλλη φορά, ανάποδα σίγουρα. Επειδή είμαι και κάποιας ηλικίας (40αρης), μου έκαναν άλλα πράγματα εντύπωση, όπως το μεγάλο δωμάτιο (πρώτη φορά πήγαινα άλλωστε και γενικώς προτιμώ τα μασατζίδικα ή/και τα incalls από τα μπουρδέλα) και το πόσο καθαρό ήταν. Και ντουζιέρα και τζακούζι και νιπτήρας και λάδια και ξύδια και όλα.

Γι' αυτό και μόνο πιθανολογώ πως θα πάω ξανά στο μέλλον.
ΥΓ: Κάποια στιγμή πέρασα από Paradise όπου ήταν και η τσατσά ολίγον τι απότομη, αλλά και μια μελαχρινή κοπέλα που είδα δεν με ενθουσίασε.
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
αυτοι που φτιαξανε το bella donna ειναι για φαπες. Κανεις που κανεις στουντιο βαλε και ενα τζακουζι της προκοπης οπως και στο villa prive μου βαλατε την μπανιερα για τζακουζι.
 

planeta

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2009
Μηνύματα
23
Like
4
Πόντοι
0
Ποιότητα μέτρια έως καλή???? :think:
Ήρθες για μ. Ξεας τρολλαρεις?
Περασα τελικα σε μια 40 η ταριφα για πιο καλη περιποιηση.Ιταλιδα (!!!) οταν τη ρωτησα μετα το ματς αν ειναι απο το Ελμπασαν η τα Τιρανα τα πηρε. Ξεκαβλωσα παντως γιατι μου θυμιζε γυναικα γνωστου μου που τη γουσταρω. Σορυ δεν κρατησα διευθυνση, θυμαμααι την οδο Φριξου, δεν ξερω τα μερη καθοτι μη σαλονικιος.
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Δευτερα μεσημερι ,σουπερ γαμησι με το στανταρακι μου την Εβελινα με τις λαχταριστες βυζαρες της στα τριδυμα νο2.Κοριτσαρε για ακομη μια φορα σου ευχομαι υγεια και καλες δουλειες!
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.810
Πόντοι
1.196
Σήμερα στις 1100 πρωΐ βόλταρα ύστερα από καιρό, άθλια η κατάσταση.  Ερημίτη και τα 2 κλειστά, στο βεγκας μια Λάουρα ψιλοκαλή αλλά κομοδίνιζε, η Βαλεντινα δεν μου άρεσε και ένα σουργελο Βασιλική Ελληνίδα δεν κάνει ούτε για Μεταξουργείο με 10€, η τσατσά καθάριζε και αυτή σαλονάριζε πιάνοντας τα @@ μου και προσπαθώντας να με πείσει να περάσω, καταστάσεις ξεπεσμού....στο βενους η χοντρή Αθηνά σε ρόλο τσατσάς να παρουσιάζει την Αλεξία!!! Ήμουν έτοιμος να φύγω άχυστος αλλά τον έδωσα στην Μαρία την Μολδαβή στο ξύλινο. Όλα τα άλλα κλειστά πλην των βιλλων που δεν έπαιζε κανένα στανταράκι μου. Φριξου δεν πρόλαβα να παω. Τώρα διάβαζα ένα σχόλιο σε κριτική στην Αθήνα οπου ένας σχολιάζοντας κατηγορεί τον γράφοντα που έδωσε 20€ μόνο για cim χωρίς να γαμησει (σε καλουτσικη κοπέλα)....δηλαδή σε μας τι πρέπει να πει;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
215
Like
17.216
Πόντοι
35.697
Σήμερα στις 1100 πρωΐ βόλταρα ύστερα από καιρό, άθλια η κατάσταση.  Ερημίτη και τα 2 κλειστά, στο βεγκας μια Λάουρα ψιλοκαλή αλλά κομοδίνιζε, η Βαλεντινα δεν μου άρεσε και ένα σουργελο Βασιλική Ελληνίδα δεν κάνει ούτε για Μεταξουργείο με 10€, η τσατσά καθάριζε και αυτή σαλονάριζε πιάνοντας τα @@ μου και προσπαθώντας να με πείσει να περάσω, καταστάσεις ξεπεσμού....στο βενους η χοντρή Αθηνά σε ρόλο τσατσάς να παρουσιάζει την Αλεξία!!! Ήμουν έτοιμος να φύγω άχυστος αλλά τον έδωσα στην Μαρία την Μολδαβή στο ξύλινο. Όλα τα άλλα κλειστά πλην των βιλλων που δεν έπαιζε κανένα στανταράκι μου. Φριξου δεν πρόλαβα να παω. Τώρα διάβαζα ένα σχόλιο σε κριτική στην Αθήνα οπου ένας σχολιάζοντας κατηγορεί τον γράφοντα που έδωσε 20€ μόνο για cim χωρίς να γαμησει (σε καλουτσικη κοπέλα)....δηλαδή σε μας τι πρέπει να πει;

Όποιος δεν έχει πάει Αθήνα πραγματικά δεν θα καταλάβει ποτέ του πόσα λεφτά έχει πετάξει άσκοπα σ'αυτή την καταραμένη πόλη...
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Όποιος δεν έχει πάει Αθήνα πραγματικά δεν θα καταλάβει ποτέ του πόσα λεφτά έχει πετάξει άσκοπα σ'αυτή την καταραμένη πόλη...
Γιαυτο πρεπει να κρατησουμε αυστηρα το 30αρι τουλαχιστον και αν μπορουμε να το κατεβασουν οπως στην αθηνα στο 20αρι.Καλυτερα 60 δυο φορες στα στανταρακια παρα 50αρια και 60αρια στις ντεμεκ ομορφες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom