Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (3 μέλη και 16 επισκέπτες)

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Καλησπέρα αλάνια

Θέλω γνώμες (αν έχετε περάσει μαζί της) για την Νίκη την Ελληνίδα την νταρντάνα με τα τεράστια βυζιά, δεν ξέρω κάτι μου βγάζει το σαλοναρισμα της. Αν έχετε εμπειρία μαζί της βοηθήστε κυρίως ενδιαφέρομαι να κάνει καλή πίπα και να μην είναι μυγιάγγιχτη και ξινή  

Μπορεί να τη δεις στο σαλόνι χαμογελαστη και τα σχετικά,αμεσως με το που μπει στο δωμάτιο θα καταλάβεις ποσο για το πουτσο είναι.Αστο.Ενα μέλος είχε αναφέρει ότι σιχαίνεται τα μπουρδελα.Μακρια,πεταμένα λεφτά
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Πήγα σήμερα μεσημερι στοχευμένα για Νατασα Free House αλλά όποτε γουστάρουν ανοίγουν και κλείνουν.Συνηθισμενα πράγματα στη πόλη μας.Εν τέλη έγινε ικανοποιητική κατάθεση Ερημίτη 2,Μελίνα.Θα ανεβεί κριτική...Παρεπιπτόντως από τη τσουκαλα που πηγα μέσα από τα χώματα για να βγω στα Ερημιτη είδα είναι τινγκα γύρω από μωρομαντηλα και καποτες.Ξερει κανεις τι παίζει; Τα βραδια θυμάμαι εκεί ήτανε ο νταβάς του Λας Βεγκας με το αμάξι
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.376
Κριτικές
165
Like
25.024
Πόντοι
34.168
Πήγα σήμερα μεσημερι στοχευμένα για Νατασα Free House αλλά όποτε γουστάρουν ανοίγουν και κλείνουν.Συνηθισμενα πράγματα στη πόλη μας.Εν τέλη έγινε ικανοποιητική κατάθεση Ερημίτη 2,Μελίνα.Θα ανεβεί κριτική...Παρεπιπτόντως από τη τσουκαλα που πηγα μέσα από τα χώματα για να βγω στα Ερημιτη είδα είναι τινγκα γύρω από μωρομαντηλα και καποτες.Ξερει κανεις τι παίζει; Τα βραδια θυμάμαι εκεί ήτανε ο νταβάς του Λας Βεγκας με το αμάξι
Μαλλον σε καποιο στουντιο βαριουνται να πανε μεχρι τους καδους σκουπιδιων..
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
407
Κριτικές
7
Like
998
Πόντοι
361
Μπορεί να τη δεις στο σαλόνι χαμογελαστη και τα σχετικά,αμεσως με το που μπει στο δωμάτιο θα καταλάβεις ποσο για το πουτσο είναι.Αστο.Ενα μέλος είχε αναφέρει ότι σιχαίνεται τα μπουρδελα.Μακρια,πεταμένα λεφτά

Σε ευχαριστώ αδερφέ μάλλον έσωσα το 30αρι
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.173
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
τέλος η τζεσυ  σε επικοινωνία που είχα μαζί της...αν θα επιστρέψει ίσως κάποια μέρα αλλά όχι συντομα
καλα μη βαζεις και το χερι σου στη φωτια με αυτα που λενε
 

Muskit

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σου! Είμαι τουρίστας και δεν μιλάω ελληνικά. Ψάχνω για ένα τρίο, 2 πελάτες, 1 κορίτσι.
Σας προσκαλώ εάν με αφήσετε να rim τον κώλο σου ενώ την γαμήσεις.
Στείλτε μου ένα μήνυμα και καλύτερα αν μιλάτε αγγλικά.
I am looking for today in Vardaris.
Ευχαριστώ!

(Συγνώμη αν δεν είναι το καλό νήμα για να δημοσιεύσετε αυτό το μήνυμα!)
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.376
Κριτικές
165
Like
25.024
Πόντοι
34.168
Γειά σου! Είμαι τουρίστας και δεν μιλάω ελληνικά. Ψάχνω για ένα τρίο, 2 πελάτες, 1 κορίτσι.
Σας προσκαλώ εάν με αφήσετε να rim τον κώλο σου ενώ την γαμήσεις.
Στείλτε μου ένα μήνυμα και καλύτερα αν μιλάτε αγγλικά.
I am looking for today in Vardaris.
Ευχαριστώ!

(Συγνώμη αν δεν είναι το καλό νήμα για να δημοσιεύσετε αυτό το μήνυμα!)
:truce:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
Γυρω στις 5.30 το πρωι,μεταξυ φθορας και αφθαρσιας και μετα απο 4ωρη παραμονη στο Fever μου ηρθε η εμπνευση να κανω μπουρδελοτσαρκα  :grin: :grin:
Δε πιστευα οτι θα βρω και πολλα ανοιχτα αλλα τελικα ηταν και μαλιστα υπηρχε και πολύ αυξημενη κινηση και οι περισσοτερες κοπελες απασχολημενες.

-Φριξου 15α.το ομορφο πιπινι Ηρα αλλα ειχε δωματιο
-Φριξου 12.ενα πολυ ομορφο κοριτσι,ρωσσοφατσα μαλλον μου'κανε πολλα ναζια στο σαλονι...ρωταω τιμες προγραμματα κλπ,μου λεει ελα θα φαμε και πρωινο στο κρεββατι απο 40ε ξεκιναω...της λεω εγω θελω να φαω το μουνακι σου,μου λεει 60ε...με γυμνο τη ρωταω,οχι δεν κανω γυμνο  :jerking:...ρε πατε καλα?40ε απλο σ'αυτο το τρισαθλιο και βρωμερο αχουρι?και 60ε μονο για γλειψιμο? :jerking:
-Νικ.Ουρανου 8.Μιλανα ξανθια συμπαθητικη,μετρια στη φατσα αλλα κωλαρα κι εδω απο 40ε και στα 50ε πιο χαλαρα  :jerking:...πατε καλα ρε μαλακες?
-Red light.Νικολ ξανθια ,ωραια μουναρα δε την ειχα ξαναδει
-Ερημιτη 5.Νατασα ρωσσιδα,ομορφο μελαχρινο,μικροκαμωμενο γκομενακι ειχε 2 δωματια να περιμενουν
-Ερημιτη 2.Το πλασμα Μιρελα  :smitten:...οσο μεγαλωνει τοσο μας καυλωνει
-Ερημιτη 2α.Αναμπελ επισης στο δωματιο,δε θυμαμαι ποια ειναι αλλα την εχω ξαναδει σιγουρα
-Λας Βεγκας 1.Βαλεντινα επισης στο δωματιο
-Λας Βεγκας 3.Μανταλινα το ωραιο μελαχρινο μουνακι και δυνατη μεσα αλλα κι αυτη ειχε πελατη   >:(
-Νικ.Ουρανου 28.Μια ξανθια μουναρα που πρωτη φορα εβλεπα αλλα βαριεστημενη συν οτι η τσατσα δεν ηθελε να πει και πολλα,μαλλον ηθελαν να κλεισουν
-Νικ.Ουρανου 26.δε προλαβα να ρωτησω μου λεει η τσατσα η κοπελα θα αργησει κανα μισαωρο σιγουρα ειναι σε προγραμμα  :o...ηταν ηδη 5.45

ε και τελικα εφυγα αφου κανα δυο που θα εμπαινα ηταν πιασμενες
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Αλ Φρίξου 12 είναι η παλιά Κατερίνα Ουκρανιδι απο τις Βιλλα Ερώτικα ......που προφανώς τα ομόλογα του μουνιού της έχουν πια μηδενικό spread από αυτά της Γερμανίας , όπως θα έλεγε και ο Σύντροφος Ευκλείδης ...βγήκαμε και από τα Μνημόνια, καταλαβαίνεις...  
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
Αλ Φρίξου 12 είναι η παλιά Κατερίνα Ουκρανιδι απο τις Βιλλα Ερώτικα ......που προφανώς τα ομόλογα του μουνιού της έχουν πια μηδενικό spread από αυτά της Γερμανίας , όπως θα έλεγε και ο Σύντροφος Ευκλείδης ...βγήκαμε και από τα Μνημόνια, καταλαβαίνεις... 
Αξιζει τουλαχιστον μεσα?να δουλευει σε καμια Βιλλα και να ζηταει 40ε να το δεχτω....αλλα το συγκεκριμενο σπιτι ειναι ο,τι χειροτερο υπαρχει
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
29
Like
4.771
Πόντοι
5.646

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.839
Κριτικές
379
Like
5.288
Πόντοι
10.647
Την προηγουμενη βδομαδα που εκανα βολτα, αυτη που μου εκανε εντυπωση σε σχεση με παλαιοτερα, ηταν η Βαλερια στις βιλες, την πετηχα Ν.Ουρανου 8, αδυνατησμενη και περιποιημενη, τι λεει αυτη μεσα.?? την εχει χωσει κανεις.??
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
29
Like
4.771
Πόντοι
5.646
Την προηγουμενη βδομαδα που εκανα βολτα, αυτη που μου εκανε εντυπωση σε σχεση με παλαιοτερα, ηταν η Βαλερια στις βιλες, την πετηχα Ν.Ουρανου 8, αδυνατησμενη και περιποιημενη, τι λεει αυτη μεσα.?? την εχει χωσει κανεις.??
Τίποτα το ιδιαίτερο!
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Αξιζει τουλαχιστον μεσα?να δουλευει σε καμια Βιλλα και να ζηταει 40ε να το δεχτω....αλλα το συγκεκριμενο σπιτι ειναι ο,τι χειροτερο υπαρχει
πριν καιρο ειχα παρει μια ουκρανεζα(Ινα)και παραλιγο θα χρειαζομουν αντιολισθητικα γιατι ηταν βουλωμενη η αποχετευση.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.080
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Περασμα την προηγουμενη εβδομαδα με Αφρο. Ριξαμε ωραιο γαμησι. Σημερα επισης το πρωι περασα και με Λαρα η οποια με αφησε ευχαριστημενο για αλλη μια φορα.
Ξερει κανεις αν γυρισε τσαρινα??
 

El_Buitre

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20
Κριτικές
2
Like
73
Πόντοι
0

Ξερει κανεις αν γυρισε τσαρινα??
[/quote]

Σήμερα που πέρασα κατά τις 13.30 ήταν κλειστά, έχει δύο βδομάδες να εμφανιστεί, βγάζει καλά φράγκα και δεν έχει ανάγκη να γαμιέται συστηματικά.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.080
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Ξερει κανεις αν γυρισε τσαρινα??


Σήμερα που πέρασα κατά τις 13.30 ήταν κλειστά, έχει δύο βδομάδες να εμφανιστεί, βγάζει καλά φράγκα και δεν έχει ανάγκη να γαμιέται συστηματικά.
Ασε φιλε το ξερω. Εχω ριξει πολυ χρημα στην τσαρινα. Εμενα πριν 2 εβδομαδες που την πηρα μου ειχε πει θα εφευγε για μια εβδομαδα. Οποτε ισως γυρισει πεμπτη αλλα το πολυ την αλλη εβδομαδα να γυρισει. Αι να δουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom