Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (8 μέλη και 34 επισκέπτες)

Stavriadis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2018
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
Επαναληπτική επίσκεψη σήμερα στη Λωρετα. Όνειρο. Ισχύει ότι έγραψα στην κριτική. Σήμερα ένα κλικ παραπάνω γιατί είχε κέφια οπότε υπήρχε και εντονότερη συμμετοχή με φιλιά, αγκαλιές κτλ.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.414
Πόντοι
736
Αυτή η λωρετα είναι όντως καινούργια όπως λένε ; Γιατί πριν λίγο καιρό νομίζω υπήρχε αυτό το όνομα στο φαιντγκερλς , βασικά δεν θυμάμαι και πολύ καλά αν ήταν όντως λορετα πάντως κάτι τέτοιο ήταν γιατί θυμάμαι ότι έμοιαζε πολύ με το Λορένα και σε κάποια φάση τις είχε και τις δύο στο σάιτ.
Φυσικά μπορεί να πρόκειται και για συνονυμια ... Και στην τελική και η ίδια να είναι δεν τρέχει και τίποτα εφόσον είναι καλή όπως λέγεται.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
215
Like
17.216
Πόντοι
35.697
Τσάρκα πριν λίγο με το αυτιστικό του σαιτ(Μπουξος)τραγική κατάσταση στα περισσότερα σπιτάκια,Η Ράνια στο παρανταις ήθελε 80€ για γυμνό!!!
Κλαίνε και οι μοναχοί στο Θιβέτ,τράβα στη φυλης με 20€ μωρή σαβούρα.
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
εχω ψαχτει φίλε!πηδαω κατι ξεφτυλισμένες παντρεμενες και απο κωλο και ζητανε να τις κατουραω,στον αντρα τους δεν δινουν κώλο!
Ειναι πολλες αυτες στην πολη μας  :heavymetalbig:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Τσάρκα πριν λίγο με το αυτιστικό του σαιτ(Μπουξος)τραγική κατάσταση στα περισσότερα σπιτάκια,Η Ράνια στο παρανταις ήθελε 80€ για γυμνό!!!
Κλαίνε και οι μοναχοί στο Θιβέτ,τράβα στη φυλης με 20€ μωρή σαβούρα.
Για κλεισημο ειναι αδερφε μου  :jerking:
 
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
46
Like
159
Πόντοι
0
θα γραφα κριτικες αλλα δε θυμαμαι τιποτα.αρα...

λαρα(βιλλες),αναστασια(βιλες) ευγε ομορφες,καλη υπηρεσια.

μπιανκα,αναμπελα,μιρα,ρεμπεκα,μαρια μολδαβη,βαλεντινα,αθηνα,μιρελα,λωρετα,ραισα,βιολετα,ελενα φριξου,εβελινα,νανσυ η ρανια,βερα(βιλες),μπεατρις(βιλες),ελενα(βιλες),σοφια(βιλες)  μια απογοητευση σκετη/πεταμενα μεροκαματα η καλυτερη παιρνει 6/10.

 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
φιλε μια μου ειπε αμα δει ο αντρας μου οτι γαμιεμαι απο κωλο και πινω κατουρα θα με σκοτωσει!η μια εχει ενα πουτανι κόρη 19 αρα  μου εφερε ενα στριγκ φορεμενο της κόρης ολο νεανικες μυρωδιες!
Εισαι εκτος θεματος
 

mancunian1986

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Οκτ 2017
Μηνύματα
424
Κριτικές
44
Like
4.931
Πόντοι
9.591
Το εζησα και αυτο λοιπον...Αφου εκανα μια βολτα στην πιατσα μηπως κ πετυχω καμια που να μην ειναι τραβελι/ασχημη/βρωμικη χωρις επιτυχια φυσικα λεω ας παω free house ςτην Αννια.Μπαινω μεσα ειναι σε προγραμμα μου λεει η τσατσα.Περιμενω ν ερθει η σειρα μου μπαινω στο δωματιο κ περιμενω ν ερθει.Μετα απο κανα 15λεπτο σκαει μυτη η τσατσα και μου λεει μολις της ηρθε περιοδος!!ΑΠΙΘΑΝΗ ΓΚΙΝΙΑ!!Δεν γαμαμε ουτε σε μπουρδελο!!παντως κ η αννια κ η τσατσα ευγενεστατες κ μου ζητησαν 100 φορες συγνωμη.Ξενερωσα τοσο που δεν πηγα πουθενα αλλου μετα.Θα ξαναγινει η επισκεψη παντως γτ ακουγονται πολλα καλα λογια.
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Χαλαρωστε παλληκαρια, εχει και ομορφιες ηπολη π.χ Λωρεττα νικ. ουρανου 24,βραδυ.Δοκιμασθηκε στο 30αρι ΠΑΝΤΑ και ευρεθη αξια επαινου απο εναν παλαιμαχο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
θα γραφα κριτικες αλλα δε θυμαμαι τιποτα.αρα...

λαρα(βιλλες),αναστασια(βιλες) ευγε ομορφες,καλη υπηρεσια.

μπιανκα,αναμπελα,μιρα,ρεμπεκα,μαρια μολδαβη,βαλεντινα,αθηνα,μιρελα,λωρετα,ραισα,βιολετα,ελενα φριξου,εβελινα,νανσυ η ρανια,βερα(βιλες),μπεατρις(βιλες),ελενα(βιλες),σοφια(βιλες)  μια απογοητευση σκετη/πεταμενα μεροκαματα η καλυτερη παιρνει 6/10.
λωρετα, μιρελα, εβελινα.
λεπτες, πανω απο 1,70, 0 κυτταριτιδα.
θα μπορουσαν να δουλεψουν μοντελα ή πορνοσταρ.
και τις βαζεις 6??????
και η μπεατρις επισης με τα γυαλια βγαζει μια καυλα για τσοντα.

εδω η μιρελα για να την ξεχωριζουμε της κολησαμε παρατσουκλι η μοντελισια αντι να την λεμε βανδη που στο προσωπο ειναι κλωνος της.

και μενα δεν μου αρεσει που επικρατουν μιλφ και παχουλες στην πολη μας αλλα μην τα βλεπουμε και ολα μαυρα. βαλε και λαρα με την κωλαρα και την αρχοντικη αναστασια ...υπαρχουν και 5 κοπελες ομορφες, σεξυ, πιτσιρικες.
 

alexxenia12

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
58
Like
36
Πόντοι
0
μάγκες να ρωτήσω λίγο τι παίζει με τους οίκους?η εμμανουελλα και άλλες κοπέλες που ήταν πριν μήνες δουλεύουν κάπου αλλού γιατί στα μαγαζιά παράδειση 1 2 κιλά που είναι στο λειντ Θεσσαλονίκη δεν δείχνει παρά μόνο 3 4 κοπέλες γενικα
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.414
Πόντοι
736
μάγκες να ρωτήσω λίγο τι παίζει με τους οίκους?η εμμανουελλα και άλλες κοπέλες που ήταν πριν μήνες δουλεύουν κάπου αλλού γιατί στα μαγαζιά παράδειση 1 2 κιλά που είναι στο λειντ Θεσσαλονίκη δεν δείχνει παρά μόνο 3 4 κοπέλες γενικα
Στο σαιτ που λες το γκρισλειντιζ μαλλον εννοεις , εχουν μεινει 4 μαγαζια απο οτι θυμαμαι , δεν ξερω για ποιο λόγο εγινε αυτό , πάντως τα υπολοιπα στούντιο μπορεις να τα βρεις στο φαιντγκερλς.τζιαρ , δεν το γραφω οπως ειναι στα αγγλικα γιατι θα το βγαλει με αστερακια.

Edit : Οσα στουντιο έχει δηλαδη , μην περιμενεις να βρεις όλα τα υπόλοιπα της πολης. Αλλα αυτα που ηταν στο αλλο σαιτ υπάρχουν ολα νομιζω.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.185
Κριτικές
293
Like
9.432
Πόντοι
12.525
Χθες το μεσημέρι πέτυχα το σκοπό μου επιτέλους,πήγα κατευθείαν Νικ.Ουρανού 26 πέτυχα την μιλφ Ειρήνη και την ξεκωλιασα ανελέητα... Δεν είχα χυσει και δύο μέρες πριν οπότε έγινε κόλαση

Φουλ γλωσσοφιλα,φουλ πουτσοτριψιματα σε μουνι και κώλο, δάχτυλα παντού,χτυπηθηκε από πάνω σαν κομπρεσερ και αφού εχυσε τον βγάζει από το μουνί και τον καρφωνει στον κώλο της στην ίδια στάση...και μετά ανελαβα δράση εγώ την ξεκωλιασα στα τέσσερα και σε ξαπλωτο πισωκολλητο

Δύναμη η Ειρήνη για ακόμα μία φορά,τόσα χρόνια δε κουραστηκε και δε χορτασε πούτσα και γι'αυτο είναι η κορυφαία μιλφ με την πιο σταθερή απόδοση και μια από τις παλιότερες εργαζομενες πλέον στα σπίτια
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
δεν εχει πολλες κρεατοελιες στην πλατη?
κριμα γιατι το κωλαρακι της οντως είναι σφικτο και απαλο σε αισθηση
 
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
46
Like
159
Πόντοι
0
παιδες πριν κανα χρονο εμαθα τη φραση βαλιουφορμανει.η πλειοψηφια των κοριτσιων ειναι μια χαρα!αν θελεις να κανεις μια φορα σεξ,να ξεφορτωσεις και να πεις οτι δοκιμασες κατι διαφορετικο.αλλα ρε παιδες...η πλειοψηφια του κοσμου δουλευει 8 ωρες για ενα μεροκαματο 25ε.ενας κανει δουλεια γραφειου αλλος τρεχει πανω κατω ολη μερα...οταν δινουμε ρε παιδες ενα 30αρι για ενα τεταρτο η οσο ειναι αυτο εχοντας πριν δουλεψει 9 ωρες για να το βγαλουμε ε δικαιωστε με εδω αυτο το τεταρτο πρεπει να ναι εμπειρια αν οχι 10/10 τοτε 9/10....δε θελω να γινω κακος και να πω αυτη ειναι κομοδινο εκεινη ειναι εγχειρισμενο τραβελι κτλπ...πολυ μετριοτητα ομως και ανανεωση προσωπικου μηδεν..
 
  • Like
Αντιδράσεις: houdin

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
215
Like
17.216
Πόντοι
35.697
παιδες πριν κανα χρονο εμαθα τη φραση βαλιουφορμανει.η πλειοψηφια των κοριτσιων ειναι μια χαρα!αν θελεις να κανεις μια φορα σεξ,να ξεφορτωσεις και να πεις οτι δοκιμασες κατι διαφορετικο.αλλα ρε παιδες...η πλειοψηφια του κοσμου δουλευει 8 ωρες για ενα μεροκαματο 25ε.ενας κανει δουλεια γραφειου αλλος τρεχει πανω κατω ολη μερα...οταν δινουμε ρε παιδες ενα 30αρι για ενα τεταρτο η οσο ειναι αυτο εχοντας πριν δουλεψει 9 ωρες για να το βγαλουμε ε δικαιωστε με εδω αυτο το τεταρτο πρεπει να ναι εμπειρια αν οχι 10/10 τοτε 9/10....δε θελω να γινω κακος και να πω αυτη ειναι κομοδινο εκεινη ειναι εγχειρισμενο τραβελι κτλπ...πολυ μετριοτητα ομως και ανανεωση προσωπικου μηδεν..

Αθήνα και πάλι Αθήνα!!!
Με 20€ ακαποτη πίπα,κωλο και τελείωμα στο στόμα της κοπέλας και δω η άλλη ζητάει 80€ γι'ακαποτη πίπα...
Τόση κοροϊδία σε κανένα άλλο μέρος του πλανήτη  :-
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
215
Like
17.216
Πόντοι
35.697
Οντως , πλεον με την κρίση είναι ενα πρόβλημα το 30αρι και αμα θες και κανενα εξτραδάκι το 40αρι , και στον βαρδάρη τα ίδια δίναμε πες αλλά προ κρίσης είμασταν πιό άνετα.

Τωρα για το αν η αποχη θα βοηθουσε στην μειωση τιμων αυτό δεν το ξέρω , αν ηταν έτσι στην αθήνα που έχουν και πιο φτηνες επιλογές , τα στουντιο τους γιατί είναι στο 50αρικο ακόμα ;

Εσυ δεν μιλησες για αποχη αλλά έχει ακουστεί πιο παλιά για αυτό το αναφέρω.
Στην Αθήνα μόνο τα στούντιο ξεκινάνε από 50,έχεις και επιλογές όπως το Μεταξουργείο με 10-15€ και τη φυλης με 20€!!!
Εδώ δεν υπάρχουν επιλογές και ωραίες γυναίκες η γυναίκες που θέλουν να δόυλεψουν,όλες κοιτάνε την αρπαχτή
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.414
Πόντοι
736
παιδες πριν κανα χρονο εμαθα τη φραση βαλιουφορμανει.η πλειοψηφια των κοριτσιων ειναι μια χαρα!αν θελεις να κανεις μια φορα σεξ,να ξεφορτωσεις και να πεις οτι δοκιμασες κατι διαφορετικο.αλλα ρε παιδες...η πλειοψηφια του κοσμου δουλευει 8 ωρες για ενα μεροκαματο 25ε.ενας κανει δουλεια γραφειου αλλος τρεχει πανω κατω ολη μερα...οταν δινουμε ρε παιδες ενα 30αρι για ενα τεταρτο η οσο ειναι αυτο εχοντας πριν δουλεψει 9 ωρες για να το βγαλουμε ε δικαιωστε με εδω αυτο το τεταρτο πρεπει να ναι εμπειρια αν οχι 10/10 τοτε 9/10....δε θελω να γινω κακος και να πω αυτη ειναι κομοδινο εκεινη ειναι εγχειρισμενο τραβελι κτλπ...πολυ μετριοτητα ομως και ανανεωση προσωπικου μηδεν..
Οντως , πλεον με την κρίση είναι ενα πρόβλημα το 30αρι και αμα θες και κανενα εξτραδάκι το 40αρι , και στον βαρδάρη τα ίδια δίναμε πες αλλά προ κρίσης είμασταν πιό άνετα.

Τωρα για το αν η αποχη θα βοηθουσε στην μειωση τιμων αυτό δεν το ξέρω , αν ηταν έτσι στην αθήνα που έχουν και πιο φτηνες επιλογές , τα στουντιο τους γιατί είναι στο 50αρικο ακόμα ;

Εσυ δεν μιλησες για αποχη αλλά έχει ακουστεί πιο παλιά για αυτό το αναφέρω.
 
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
46
Like
159
Πόντοι
0
παιδες μια καλη αποχη ειναι οτι αρμοζει...να κανουνε να δουνε πελατη κανα μηνα...δεν ειμαστε μονο οσοι βλεπουμε και ενημερωνουμε στο μπου.ειναι και τουριστες/αλλοδαποι/ασχετοι/που δεν γνωριζουν το μπου κι αλλοι ποσοι...θα μπορουσε ισως το σαιτ να εκπροσωπηθει καπως και να γινει καποια συζητηση με τους ''μεγαλους'' των μπουρδελων.αλλιως μας κοβω να κλεινουμε ραντεβου για ομαδικη γυρω στα 500 ατομα...
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Όσοι πήγατε λωρετα και σας άρεσε και είδατε και φώτα και αγγελακια εχω έναν καλό οφθαλμιατρο...Που το είδατε ρε το πρόσωπο το ΥΠΕΡΟΧΟ;το ότι θυμίζει ζωή Λάσκαρη ρε τυφλοί δεν το σχολιάζω...μάλλον σε λυκουρεζο φέρνει....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom