Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

markarian2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
28
Like
268
Πόντοι
290
Τελικά το στούντιο μπελά Ντόνα δεν υπάρχει από τι φαίνεται και δεν μπορούμε να πούμε τίποτα για την Λάρα μιας και λόγο αυτού έχει πάρει λευκό χαρτί το μαγαζί αυτό.
Πέρα την πλάκα έχει κανείς ιδέα που είναι το μπουρδέλο αυτό στο σάιτ να ανεβάσουμε και καμιά πληροφορία ή οποίος δουλεύει εκεί έχει πάρει συγχωροχαρτι?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.389
Κριτικές
215
Like
17.218
Πόντοι
35.697
Τελικά το στούντιο μπελά Ντόνα δεν υπάρχει από τι φαίνεται και δεν μπορούμε να πούμε τίποτα για την Λάρα μιας και λόγο αυτού έχει πάρει λευκό χαρτί το μαγαζί αυτό.
Πέρα την πλάκα έχει κανείς ιδέα που είναι το μπουρδέλο αυτό στο σάιτ να ανεβάσουμε και καμιά πληροφορία ή οποίος δουλεύει εκεί έχει πάρει συγχωροχαρτι?

Στείλε το λινκ του μπουρδελου στον Αντισθένη για να κάνει καρτέλα,δεν χρειάζεται ούτε να βγάλεις φωτογραφίες τις έχει ανεβασμένες στο σάιτ τους!!!
Μην τα περιμένετε όλα από μας τους παλιούς,κάντε και σεις ένα βήμα παραπάνω...
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
Απο εμφανιση οταν λες οτι διαφερει; Με ποια απο τις βιλλες θα την συνεκρινες σαν level?
Μεσα κατι το ιδιαιτερο; κανα γλωσσοφιλο παιζει;

Τι να σου πω εγώ δε το χα ποτέ καημό να γλωσσοφιλησω πουτανα οπότε δε ξέρω για αυτό να σου πω αλλά δείχνει πρόθυμη για πολλά τώρα από βίλλες η μόνη που άξιζε για μένα εκτός από αυτή είναι η Γαλήνη αλλά τα γούστα είναι υποκειμενικα
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Στείλε το λινκ του μπουρδελου στον Αντισθένη για να κάνει καρτέλα,δεν χρειάζεται ούτε να βγάλεις φωτογραφίες τις έχει ανεβασμένες στο σάιτ τους!!!
Μην τα περιμένετε όλα από μας τους παλιούς,κάντε και σεις ένα βήμα παραπάνω...
Ρε σεις αλανια καμια περιγραφή απο Αθηνα θα ανεβάσετε ? 
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Μινι τσαρκα πριν απο λιγο, πηγα να δω την Ιουλια που εγραψε ενας κυριος πιο πανω αλλα στην θεση της ηταν η Αγγελικη.

Νικηφόρου Ουρανού 28 => Μιλγ Μονικα περουβιανη, κολομβιανη λεει κατι τετοιο. Μελαχρινη με αρκετα εξτρα κιλα.

Νικηφόρου Ουρανού 26 => Η γνωστη μιλφ Ειρηνη.

Ερημιτη 2 => Αδυνατη, χαμογελαστη πιπινα.

Ερημιτη 5 => Μιλφ Χριστινα, το περιεργο ειναι πως αυτη την φορα δεν εβριζε οποιον δεν περνουσε  :think:

Ερημιτη 3 => Ντραντανε μωρο εδω μου διαφευγει το ονομα.

LV 1 => H Eλενα ειπε ο τσατσος, νταρντανε μωρο...

Μινωταύρου 14 => Λαουρα, μελαχρινο κοριτσι, βγηκε με τα βυζια εξω, φαινεται πολλα υποσχομενη στο σαλονι και σκεφτομαι να της το δωσω.

Μινωταύρου & Νικηφόρου Ουρανού => Αγγελικη, ξανθια, κοντη μιλφ που βγαζει κατι προστυχο για τρελο καρφωμα, αλλα βγηκε πολυ ξινισμενη στο σαλονι σαν γνησια ελλεεινιδα και δεν περασα.

Καταθεση δεν εγινε...ΦΡΙΚΗ !  :cum:  :cum:
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
1.051
Πόντοι
361
Πήγα και εγώ για Ιουλία χθες, αλλα ηταν η Αγγελική επίσης . Η τσατσά ανέφερε οτι δεν ήρθε καμία κοπέλα καινούργια με αυτο το όνομα ... Η μοναδική που πλασάρεται ως νέα ειναι η Σαρα με τα tattoo, που δουλεύει βράδυ ...
 

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
483
Κριτικές
18
Like
160
Πόντοι
1.250
Πήγα και εγώ για Ιουλία χθες, αλλα ηταν η Αγγελική επίσης . Η τσατσά ανέφερε οτι δεν ήρθε καμία κοπέλα καινούργια με αυτο το όνομα ... Η μοναδική που πλασάρεται ως νέα ειναι η Σαρα με τα tattoo, που δουλεύει βράδυ ...
την ημερα που πηγα ηταν η δευτερη μερα της στην δουλεια η τσατσα μου την συστησε ιουλια η γιουλια απο πολωνια μια αδυνατουλα με ανυπαρκτο βυζι αλλα με ρωγα απο σταφυλι1!!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Μινι τσαρκα πριν απο λιγο, πηγα να δω την Ιουλια που εγραψε ενας κυριος πιο πανω αλλα στην θεση της ηταν η Αγγελικη.

Νικηφόρου Ουρανού 28 => Μιλγ Μονικα περουβιανη, κολομβιανη λεει κατι τετοιο. Μελαχρινη με αρκετα εξτρα κιλα.

Νικηφόρου Ουρανού 26 => Η γνωστη μιλφ Ειρηνη.

Ερημιτη 2 => Αδυνατη, χαμογελαστη πιπινα.

Ερημιτη 5 => Μιλφ Χριστινα, το περιεργο ειναι πως αυτη την φορα δεν εβριζε οποιον δεν περνουσε  :think:

Ερημιτη 3 => Ντραντανε μωρο εδω μου διαφευγει το ονομα.

LV 1 => H Eλενα ειπε ο τσατσος, νταρντανε μωρο...

Μινωταύρου 14 => Λαουρα, μελαχρινο κοριτσι, βγηκε με τα βυζια εξω, φαινεται πολλα υποσχομενη στο σαλονι και σκεφτομαι να της το δωσω.

Μινωταύρου & Νικηφόρου Ουρανού => Αγγελικη, ξανθια, κοντη μιλφ που βγαζει κατι προστυχο για τρελο καρφωμα, αλλα βγηκε πολυ ξινισμενη στο σαλονι σαν γνησια ελλεεινιδα και δεν περασα.

Καταθεση δεν εγινε...ΦΡΙΚΗ !  :cum:  :cum:
είχαμε πριν 10 ακριβως χρονια καμμια τοσο χαλια σε εμφανιση στο βαρδαρη?
εγω θυμαμαι τοτε αααααν πετυχαίναμε καμμια πανω από 30 λεγαμε εχει και μια θεια σημερα και φυσικα διαλέγαμε καποια 20ρα. η παρακμη θυμιζει σιγα σιγα αλβανια και βουλγαρια που αν βγει καμμια ομορφη μεταναστευει νωρις νωρις.
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
είχαμε πριν 10 ακριβως χρονια καμμια τοσο χαλια σε εμφανιση στο βαρδαρη?
εγω θυμαμαι τοτε αααααν πετυχαίναμε καμμια πανω από 30 λεγαμε εχει και μια θεια σημερα και φυσικα διαλέγαμε καποια 20ρα. η παρακμη θυμιζει σιγα σιγα αλβανια και βουλγαρια που αν βγει καμμια ομορφη μεταναστευει νωρις νωρις.
Αισχος φιλε. Τιποτα αλλο . Μια καλη αποχη θα ηταν οτι επρεπε . Να τους τσουξει λιγο στην τσεπη .
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
είχαμε πριν 10 ακριβως χρονια καμμια τοσο χαλια σε εμφανιση στο βαρδαρη?
εγω θυμαμαι τοτε αααααν πετυχαίναμε καμμια πανω από 30 λεγαμε εχει και μια θεια σημερα και φυσικα διαλέγαμε καποια 20ρα. η παρακμη θυμιζει σιγα σιγα αλβανια και βουλγαρια που αν βγει καμμια ομορφη μεταναστευει νωρις νωρις.

Δυστυχως (απο μουνια) επτωχευσαμεν με γριες, χοντρες και ξινισμενες στα περισσοτερα σπιτια  :huh: και τις καλες εποχες του Βαρδαρη να εχουν τελειωσει. Μου φαινεται πως ο σωστος αθλητης πρεπει πλεον να προσανατολιστει προς αθηνα για να συνεχισει τους αγωνες. 
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.280
Κριτικές
169
Like
8.362
Πόντοι
10.326
Δυστυχως (απο μουνια) επτωχευσαμεν με γριες, χοντρες και ξινισμενες στα περισσοτερα σπιτια  :huh: και τις καλες εποχες του Βαρδαρη να εχουν τελειωσει. Μου φαινεται πως ο σωστος αθλητης πρεπει πλεον να προσανατολιστει προς αθηνα για να συνεχισει τους αγωνες. 
Εχω αρκετο καιρο να παω στον πορνοπαραδεισο της Αθηνας! Νομιζω πως θα μου ξυπνησει κ παλι το ενστικτο του πορνορεπορτερ! :rockon:

Οσο για τα δικα μας...ας τα λουστουνε! Και παλι θα το πω δεν τους πολυνοιαζει να ναι καλα τα πλυντηρια! :grin:
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
29
Like
4.775
Πόντοι
5.646
Δυστυχως (απο μουνια) επτωχευσαμεν με γριες, χοντρες και ξινισμενες στα περισσοτερα σπιτια  :huh: και τις καλες εποχες του Βαρδαρη να εχουν τελειωσει. Μου φαινεται πως ο σωστος αθλητης πρεπει πλεον να προσανατολιστει προς αθηνα για να συνεχισει τους αγωνες. 
 

Συνημμένα

  • DSC_0004.JPG
    DSC_0004.JPG
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 23

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
759
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Καλησπέρα. Έκανα σήμερα μεσημεριανή βόλτα στα σπιτάκια. Όσα ήταν ανοιχτά χάλι μαύρο. Με εξαίρεση την ζακυνθινιά που επέστρεψε.
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Εχω αρκετο καιρο να παω στον πορνοπαραδεισο της Αθηνας! Νομιζω πως θα μου ξυπνησει κ παλι το ενστικτο του πορνορεπορτερ! :rockon:

Οσο για τα δικα μας...ας τα λουστουνε! Και παλι θα το πω δεν τους πολυνοιαζει να ναι καλα τα πλυντηρια! :grin:
Προεδρε οταν δεν θα υπαρχουν ουτε μυγες για να σκοτωσουνε να δεις τι ωραια θα τους πονεσει. Στο φιναλε ας κλεισουν να τελειωνουμε. Εγω προσωπικα εχω σταματησει να πηγαινω , δεν μπαινω καν στην διαδικασια να χαλαστω ειτε με τις τσατσαδες ειτε με τις κοπελες. Τα 30€ ειναι πολυτιμα για να τα πεταμε ακομα και αν περισσευουν σε μερικους.  :hi:
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Προεδρε οταν δεν θα υπαρχουν ουτε μυγες για να σκοτωσουνε να δεις τι ωραια θα τους πονεσει. Στο φιναλε ας κλεισουν να τελειωνουμε. Εγω προσωπικα εχω σταματησει να πηγαινω , δεν μπαινω καν στην διαδικασια να χαλαστω ειτε με τις τσατσαδες ειτε με τις κοπελες. Τα 30€ ειναι πολυτιμα για να τα πεταμε ακομα και αν περισσευουν σε μερικους.  :hi:
Πλεον μονο σε 3-4 στανταρακια πηγαινω εγω παντα στοχευμενα αμα δε βρω καμμια απο αυτες που ψαχνω αναλογα τη βαρδια φευγω να πανε να γαμηθουν με ολες τις ξεπετες και τα μπαζα που μας κουβαλανε
 

markarian2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
28
Like
268
Πόντοι
290
Στείλε το λινκ του μπουρδελου στον Αντισθένη για να κάνει καρτέλα,δεν χρειάζεται ούτε να βγάλεις φωτογραφίες τις έχει ανεβασμένες στο σάιτ τους!!!
Μην τα περιμένετε όλα από μας τους παλιούς,κάντε και σεις ένα βήμα παραπάνω...
Το μόνο που έπρεπε να μου πεις ήταν πως πρέπει να στείλω μύνημα στον admin τα περί παλιού και ότι περιμένω από εσένα να τα κάνεις όλα ήταν περιττά και ανούσια, πόσο μάλλον όταν δεν μπαίνω εδώ μέσα να παρακαλάω για βοήθεια κάθε μερα. Και στην τελική δεν ήξερα πως πρέπει να στείλω μύνημα στον οποιονδήποτε, βοήθεια ζήτησα όχι να με πάρεις από το χεράκι.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
Καλησπέρα. Έκανα σήμερα μεσημεριανή βόλτα στα σπιτάκια. Όσα ήταν ανοιχτά χάλι μαύρο. Με εξαίρεση την ζακυνθινιά που επέστρεψε.
πες μας κι εμάς που δεν κάναμε βόλτα σήμερα τι είδες...Δεν είναι τόσος κόπος πιστεύω.
Μπορεί για σένα κάποιες που είναι χάλια για μένα να είναι καλές και να τις ψάχνω ας πούμε... Και εσύ άθελά σου να βοηθήσεις κάποια άλλα μέλη με τις πληροφορίες σου

Αυτό που κάνετε πολλοί 'πηγα βόλτα σήμερα ήταν όλες χάλια και άρα δε γράφω τίποτα' πραγματικα δε το καταλαβαίνω
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
πες μας κι εμάς που δεν κάναμε βόλτα σήμερα τι είδες...Δεν είναι τόσος κόπος πιστεύω.
Μπορεί για σένα κάποιες που είναι χάλια για μένα να είναι καλές και να τις ψάχνω ας πούμε... Και εσύ άθελά σου να βοηθήσεις κάποια άλλα μέλη με τις πληροφορίες σου

Αυτό που κάνετε πολλοί 'πηγα βόλτα σήμερα ήταν όλες χάλια και άρα δε γράφω τίποτα' πραγματικα δε το καταλαβαίνω

ετσι είναι.....ασε θα γράψω εγω αναφορά.....αν και η αληθεια είναι πως ειναι ψιλοτραγικά....
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.389
Κριτικές
215
Like
17.218
Πόντοι
35.697
Το μόνο που έπρεπε να μου πεις ήταν πως πρέπει να στείλω μύνημα στον admin τα περί παλιού και ότι περιμένω από εσένα να τα κάνεις όλα ήταν περιττά και ανούσια, πόσο μάλλον όταν δεν μπαίνω εδώ μέσα να παρακαλάω για βοήθεια κάθε μερα. Και στην τελική δεν ήξερα πως πρέπει να στείλω μύνημα στον οποιονδήποτε, βοήθεια ζήτησα όχι να με πάρεις από το χεράκι.

Το μόνο που έγραψα και σου ζήτησα είναι να γίνεις ενεργό μέλος,όλα τα υπόλοιπα είναι περιττά και στο φινάλε δεν θα το κάνεις για μένα αλλά για όλους,μην το βλέπεις αρνητικά!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom