Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Μόλις γύρισα από τσάρκα.το επίπεδο πεσμένο,οι ίδιες κ οι ίδιες, μισές χοντρές που τις αποκλείω προσωπικά.ηθελα να περάσω με Λορένα στο ρεντ λαιτ αλλά ήταν στο δωμάτιο κ τις δύο φορές που πέρασα, βαρέθηκα να περιμένω κ έφυγα τελικά.μεγαλη εντύπωση μου έκανε μια Νεφέλη στο μπαντ γκιρλς, μιλάμε πορνοστάρ κανονική με τσιμπουκοχειλα μεγάλα, βυζάρες στο θεό, ξανθιά , εγώ δεν την έχω ξαναπετυχει.η τσα2 είπε είναι τσέχα κ δουλεύει 3μερες μόνο.κολαρακι άψογο ,30 με 35 την έκοψα, ήμουν έτοιμος να μπω αλλά δεν τα βρήκαμε στην τιμή για το πρόγραμμα που ήθελα με την τσα2
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Μόλις γύρισα από τσάρκα.το επίπεδο πεσμένο,οι ίδιες κ οι ίδιες, μισές χοντρές που τις αποκλείω προσωπικά.ηθελα να περάσω με Λορένα στο ρεντ λαιτ αλλά ήταν στο δωμάτιο κ τις δύο φορές που πέρασα, βαρέθηκα να περιμένω κ έφυγα τελικά.μεγαλη εντύπωση μου έκανε μια Νεφέλη στο μπαντ γκιρλς, μιλάμε πορνοστάρ κανονική με τσιμπουκοχειλα μεγάλα, βυζάρες στο θεό, ξανθιά , εγώ δεν την έχω ξαναπετυχει.η τσα2 είπε είναι τσέχα κ δουλεύει 3μερες μόνο.κολαρακι άψογο ,30 με 35 την έκοψα, ήμουν έτοιμος να μπω αλλά δεν τα βρήκαμε στην τιμή για το πρόγραμμα που ήθελα με την τσα2
Σύντροφε την Νεφέλη μάλλον στο Βιλλα Πριβέ την είδες , είχε γραφτεί ότι μπορεί να είναι τραβέλι , πάντως εγώ που μίλησα μαζί της στο σαλόνι παλιότερα κάτι λεπτά, δεν μου φάνηκε για τέτοια
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Ναι λάθος δικό μου.τωρα ψιλοκαταλαβα ποια είναι.αρα παλιά είναι, απλά εγώ δεν την είχα ξαναπετυχει πουθενά.να πω την αλήθεια δεν αλλάξαμε κουβέντα αλλα κι εμένα δεν μου φάνηκε για τραβελι με τίποτα
 

Doran_G

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
127
Κριτικές
8
Like
440
Πόντοι
281
Kαλησπερα κυριοι, η Χριστινα αποχωρησε απο τις βιλλες γιατι στο σιτε δν υπαρχει πλεον.
 

Επισκέπτης
Μόλις γύρισα από τσάρκα.το επίπεδο πεσμένο,οι ίδιες κ οι ίδιες, μισές χοντρές που τις αποκλείω προσωπικά.ηθελα να περάσω με Λορένα στο ρεντ λαιτ αλλά ήταν στο δωμάτιο κ τις δύο φορές που πέρασα, βαρέθηκα να περιμένω κ έφυγα τελικά.μεγαλη εντύπωση μου έκανε μια Νεφέλη στο μπαντ γκιρλς, μιλάμε πορνοστάρ κανονική με τσιμπουκοχειλα μεγάλα, βυζάρες στο θεό, ξανθιά , εγώ δεν την έχω ξαναπετυχει.η τσα2 είπε είναι τσέχα κ δουλεύει 3μερες μόνο.κολαρακι άψογο ,30 με 35 την έκοψα, ήμουν έτοιμος να μπω αλλά δεν τα βρήκαμε στην τιμή για το πρόγραμμα που ήθελα με την τσα2


φίλος πολλές μπαζοφακλάνες και τσουβάλες,βαράνες μύγες και γύφτισα στην φριξου η φαλαινα με το ιδιοκτιτο μπουρδελο.ας σταδιαλα απο εκει!
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Αυτη την καινουργια την PAOLA στο φαιντγκιρλς στις βιλλες πηγε κανεις σημερα να τη δει; φαινεται ενδιαφερουσα, να τις κανουμε μια επισκεψη αυριο

Επισης για σημερα το βραδυ καμια προταση; Ξερει κανεις αν δουλευει αυτη η Μιρα;
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Αυτη την καινουργια την PAOLA στο φαιντγκιρλς στις βιλλες πηγε κανεις σημερα να τη δει; φαινεται ενδιαφερουσα, να τις κανουμε μια επισκεψη αυριο

Επισης για σημερα το βραδυ καμια προταση; Ξερει κανεις αν δουλευει αυτη η Μιρα;
Η Μιρα δουλευει κανονικα.
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
φίλος πολλές μπαζοφακλάνες και τσουβάλες,βαράνες μύγες και γύφτισα στην φριξου η φαλαινα με το ιδιοκτιτο μπουρδελο.ας σταδιαλα απο εκει!
Απορω μαζι της γιατι δεν αλλαζει δουλεια
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
768
Κριτικές
14
Like
1.502
Πόντοι
496
Σήμερα έκανα πρωινή βόλτα στην μπουρδελοπεριοχη. Δυστυχώς χάλια τα πράγματα. Μόνο η Μαρία η Μολδαβη αξίζει  κ η Νατάσα.  Ότι άλλο είδα αδιάφορο τελείως. Αυτή η Ιωαννα το παράτησε το επάγγελμα?
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
768
Κριτικές
14
Like
1.502
Πόντοι
496
Είδα ένα βράδυ την Λάρα. Έχει ομορφύνει κ άλλο!  Έχει φοβερό κολό. Από υπηρεσίες  βελτιώθηκε?
 

Patkiout

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
62
Like
69
Πόντοι
0
Εξαιρετικό post. Το διάβασα όταν το ανέβασες... ακόμη τον παίζω... και η παρέα μου μαζί. Μας τρώει για mini ταξιδάκι Σαλόνικα μετά από κάτι τέτοια...

Η μόνη μας απορία: τι εννοείς με τον όρο "πουτσοκαπάκωμα"; Το googlαρα πριν ρωτήσω, αλλά μόνο το δικό σου post εμφανίζει.  :grin: :grin: :grin:
 

Fotis Panagiwtou

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
41
Like
20
Πόντοι
0
Πριν απο λιγες μερες περασα με την Αναστασια την Ουκρανη των Βιλων πολυ γλυκο κοριτσι κοντα στα 27 καλο κορμι πολυ θερμη ακουραστη εδωσα 60 ε
 
  • Like
Αντιδράσεις: xman3

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
έχει κάποια κιλάκια όμως ε??

φακλανούλα.......οχι φακλανάρα...αλλά ομορφη κοπέλα.....
μετά απο βόλτα προχθές το βράδυ.πήγα να δω τη Νεφέλη...το φάγατε το κοριτσι...Στη θεση της ηταν η γνωστη Μέρτσυ.....είδα και την Ράνια..είναι η ψηλή ελληνίδα που ερχεται κατα καιρούς προς τα μέρη μας...κατα τα άλλα απογοητευση...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.201
Κριτικές
293
Like
9.556
Πόντοι
12.525
Πηγα να γαμησω πριν λιγο αλλα και να κανω τσαρκα...θεωρητικα ειχα στο μυαλο μου την Μπιανκα παλι αλλα και την Καρινα που την εχω καιρο στο προγραμμα...

Μπαινω Νικ.Ουρανου 26,ηταν πραγματι η Καρινα αλλα ειχε ειχε δυο δωματια να περιμενουν συν οτι δε τρελαθηκα κιολας που την ειδα αποψε...Η τσατσα επιμενει παντα στο προγραμμα των 40ε με γυμνο τσιμπουκι και χυσιμο βαθια στο λαρυγγι της κοπελας

Μπαινω διπλα στο 28 και πεφτω στην γνωστη Ελενα τη Ρουμανα,ειχα καιρο να τη δω με πλησιαζει και με κοιταει με το γνωστο καθηλωτικο βλεμμα με τις ματαρες της,συν οτι φορουσε ενα μαυρο babydoll διαφανο μπροστα με τις βυζαρες να βγαζουν ματι...
Ειχα να τη γαμησω απο την Αν.Γεωργιου ακομα,καποτε θεωρηθηκε φιρμα οταν πρωτοεμφανιστηκε αλλα αργοτερα για μενα επεσε η αποδοση της...Νομιζω της εχω γραψει 3-4 κριτικες τοτε.
Πολυ δυνατο τσιμπουκι,καλη συμμετοχη,δεν αφησε πουτσοτριψιμο ουτε γλωσσοφιλα παρα μονο πεταχτα στο στομα...αλλα γενικα μ'αρεσε καυλωσα πολυ,αρκετη ωρα στο δωματιο,καβαλημα απο πανω και στη συνεχεια απο κατω...βεβαια με κουρασε πολυ το κρεβατι γιατι οσο και να βαρας απο πανω δε βρισκεις αντισταση απο κατω,ειναι για πεταμα και μαλιστα μπηκα στο καλο δωματιο με το τζακουζι και τις επιχρυσες πολυθρονες  :2funny:
Γενικα ομως περασα καλα αξιζε το 50αρικο

Φευγω,ειχε αρχισει να βρεχει κιολας οποτε δεν ημουν για τσαρκα και παω ομως Βιλα Πριβε για να δω επιτελους αυτη τη Νεφελη αφου ηξερα οτι ειναι εκει απο το αλλο σαϊτ...
Τι καυλακι ειναι αυτο ρε σεις  :bigdick: :bigdick: :bigdick:...Εκφυλος μουναρος,τσιμπουκοχειλα,βυζαρες,ενα απιστευτο κωλαρακι...
Προλαβαινω τους γνωστους μαλακες και λεω οτι δε μπορεσα να διακρινω τι ειναι και αν ειναι...και δε με νοιαζει κιολας...αλλα σιγουρα ειναι μια πολυ ξεχωριστη παρουσια βγαλμενη απο τσοντα και πρεπει να τιμηθει καποια στιγμη
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
823
Κριτικές
3
Like
559
Πόντοι
306
Πηγα να γαμησω πριν λιγο αλλα και να κανω τσαρκα...θεωρητικα ειχα στο μυαλο μου την Μπιανκα παλι αλλα και την Καρινα που την εχω καιρο στο προγραμμα...

Μπαινω Νικ.Ουρανου 26,ηταν πραγματι η Καρινα αλλα ειχε ειχε δυο δωματια να περιμενουν συν οτι δε τρελαθηκα κιολας που την ειδα αποψε...Η τσατσα επιμενει παντα στο προγραμμα των 40ε με γυμνο τσιμπουκι και χυσιμο βαθια στο λαρυγγι της κοπελας

Μπαινω διπλα στο 28 και πεφτω στην γνωστη Ελενα τη Ρουμανα,ειχα καιρο να τη δω με πλησιαζει και με κοιταει με το γνωστο καθηλωτικο βλεμμα με τις ματαρες της,συν οτι φορουσε ενα μαυρο babydoll διαφανο μπροστα με τις βυζαρες να βγαζουν ματι...
Ειχα να τη γαμησω απο την Αν.Γεωργιου ακομα,καποτε θεωρηθηκε φιρμα οταν πρωτοεμφανιστηκε αλλα αργοτερα για μενα επεσε η αποδοση της...Νομιζω της εχω γραψει 3-4 κριτικες τοτε.
Πολυ δυνατο τσιμπουκι,καλη συμμετοχη,δεν αφησε πουτσοτριψιμο ουτε γλωσσοφιλα παρα μονο πεταχτα στο στομα...αλλα γενικα μ'αρεσε καυλωσα πολυ,αρκετη ωρα στο δωματιο,καβαλημα απο πανω και στη συνεχεια απο κατω...βεβαια με κουρασε πολυ το κρεβατι γιατι οσο και να βαρας απο πανω δε βρισκεις αντισταση απο κατω,ειναι για πεταμα και μαλιστα μπηκα στο καλο δωματιο με το τζακουζι και τις επιχρυσες πολυθρονες  :2funny:
Γενικα ομως περασα καλα αξιζε το 50αρικο

Φευγω,ειχε αρχισει να βρεχει κιολας οποτε δεν ημουν για τσαρκα και παω ομως Βιλα Πριβε για να δω επιτελους αυτη τη Νεφελη αφου ηξερα οτι ειναι εκει απο το αλλο σαϊτ...
Τι καυλακι ειναι αυτο ρε σεις  :bigdick: :bigdick: :bigdick:...Εκφυλος μουναρος,τσιμπουκοχειλα,βυζαρες,ενα απιστευτο κωλαρακι...
Προλαβαινω τους γνωστους μαλακες και λεω οτι δε μπορεσα να διακρινω τι ειναι και αν ειναι...και δε με νοιαζει κιολας...αλλα σιγουρα ειναι μια πολυ ξεχωριστη παρουσια βγαλμενη απο τσοντα και πρεπει να τιμηθει καποια στιγμη

επιστροφη Ελενας;;;
οχι, που ελεγε η τσατσα απο ουρ. 24 οτι δεν θα ξαναγυρησει!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom