Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (2 μέλη και 31 επισκέπτες)

rozgatos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2016
Μηνύματα
27
Like
10
Πόντοι
0
Αυτη μου εμφανιστηκε αλλα δεν εψαχνα αυτη.Κανα χρονο πριν περιπου στον νικ ουρανου 28 μου ειχε εμφανιστη μια γεματη κοπελα που νομιζω την λεγαν καρινα.διαβαζοντας τις κριτικες για το νικ ουρανου 26 η καρινα σε μερικες ειναι νταρντανα και σε αλλες ψηλη και λεπτη. ακρη δεν εβγαλα . Αλ την εχω στα υποψην και αυτη , ευχαριστω ρε φιλε
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
Αυτη μου εμφανιστηκε αλλα δεν εψαχνα αυτη.Κανα χρονο πριν περιπου στον νικ ουρανου 28 μου ειχε εμφανιστη μια γεματη κοπελα που νομιζω την λεγαν καρινα.διαβαζοντας τις κριτικες για το νικ ουρανου 26 η καρινα σε μερικες ειναι νταρντανα και σε αλλες ψηλη και λεπτη. ακρη δεν εβγαλα . Αλ την εχω στα υποψην και αυτη , ευχαριστω ρε φιλε
Ξέρεις τι θυμήθηκα τώρα εξαιτίας σου ?...φλασιά στο μυαλό...
Τη Σάρα τη Ρωσσιδα... Δε περιγράφω άλλο οι παλιοί θυμούνται
 

rozgatos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2016
Μηνύματα
27
Like
10
Πόντοι
0
Χαρακτηριστικο της τσατσας τοτε ηταν που ελεγε οτι αυτη δεν ειναι ποντια για να χτυπαει πορτες :cheesy: :cheesy: ..Περασα απο το νικ ουρανου 28 πριν λιγο καιρο οταν ξανα ημουν στην πολη αλλα ηταν κλειστο για αυτο και μπηκα στο νικ ουρανου 26 οπου ξεκινησε και το μπερδεμα.
 

rozgatos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2016
Μηνύματα
27
Like
10
Πόντοι
0
Αλ σας ειχαν βασανισει και εσας? αλλη ψαχνατε αλλη βλεπατε? χαχαχ
 

georgeflorinios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
109
Κριτικές
6
Like
165
Πόντοι
281
Σ'αυτή τη Ράνια δεν έχει πάει κανένας ακόμα? :think:
Την έχω πάρει με πρόγραμμα 69 παλαιότερα καθότι είμαι ορκισμένος μιλφάκιας και μου αρέσουν σωματότυποι και attitude σαν της Ράνιας. Βασικά είναι πολύ καυλο-εμφανίσημη για τα δικά μου γούστα. Μέσα στο δωμάτιο πέρασα αρκετά καλά, αλλά η αλήθεια είναι οτι περίμενα πιο kinky καταστάσεις. Και επειδή είμαι λίγο ρατσιστής, φταίει η καταγωγή της. Γιατί αν ήταν από Ουκρανία ή Ρωσσία θα την είχα ήδη παντρευτεί... Επίσης δεν νομίζω οτι είναι καν ελληνίδα, όμως μπορεί να κάνω και λάθος για μην την πάρω και στο λαιμό μου την κοπέλα. Από όπου και να είναι πάντως, είναι καλή επιλογή.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Την έχω πάρει με πρόγραμμα 69 παλαιότερα καθότι είμαι ορκισμένος μιλφάκιας και μου αρέσουν σωματότυποι και attitude σαν της Ράνιας. Βασικά είναι πολύ καυλο-εμφανίσημη για τα δικά μου γούστα. Μέσα στο δωμάτιο πέρασα αρκετά καλά, αλλά η αλήθεια είναι οτι περίμενα πιο kinky καταστάσεις. Και επειδή είμαι λίγο ρατσιστής, φταίει η καταγωγή της. Γιατί αν ήταν από Ουκρανία ή Ρωσσία θα την είχα ήδη παντρευτεί... Επίσης δεν νομίζω οτι είναι καν ελληνίδα, όμως μπορεί να κάνω και λάθος για μην την πάρω και στο λαιμό μου την κοπέλα. Από όπου και να είναι πάντως, είναι καλή επιλογή.

που δουλεψε παλαιότερα η Ρανια? γιατί απο αυτά που γράφεις πρέπει να ειναι παλιά καραβάνα στον χώρο.....


 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
:jerking:πέρασμα κυριακή βράδυ
....
γενικά τραγικά τα πράγματα, αν δεν είχα την αποχή λόγω νηστείας...... σιγουρα δεν θα έμπαινα καπου.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Ξέρεις τι θυμήθηκα τώρα εξαιτίας σου ?...φλασιά στο μυαλό...
Τη Σάρα τη Ρωσσιδα... Δε περιγράφω άλλο οι παλιοί θυμούνται

Η σάρα ηταν μοναδική,ηταν απο τις λίγες.....δεν λέω και τωρα εχει κάποιες πολλυ καλές περιπτωσεις, οπως Βικτώρια, Ντιάνα ,Νατάσα, αλλά σαν την Σάρα ηταν λιγες.....
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
815
Κριτικές
3
Like
541
Πόντοι
306
Γνωριζει κανεις τι απεγινε με την Ελενα ρουμανα απο το νικ. Ουρ. 24;;;
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
759
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Η Ιωάννα γύρισε ή αγνοείται ακόμα?
 

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
112
Πόντοι
1
Ξερει κανεις αν υπαρχει καμια καλη για σημερα Παρασκευη, βραδυνη βαρδια?
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Ξερει κανεις αν υπαρχει καμια καλη για σημερα Παρασκευη, βραδυνη βαρδια?
Τι σημαινει καλη ρε ανθρωπε του θεου?Πας στο μπουρδελο, βλεπεις με τα δικα σου ματια και αποφασιζεις !
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071

JerryBananas

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2018
Μηνύματα
57
Like
42
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια ειμαι νεος εδω...θα ηθελα αν ξερει κανεις να με πει τι παιζει με την Ρανια Νικ. Ουρανου 4 και αν αξιζει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom