Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (7 μέλη και 25 επισκέπτες)

SEXPYR XORIS TO PYR

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2015
Μηνύματα
62
Κριτικές
6
Like
27
Πόντοι
0
ακομα να σκισει κανεις τη βικτωρια bad girls και να γραψει κριτική ?
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Παιδιά Καλημέρα. Ένα πρωί ρώτησα κάτι στο chat του ***** και μου είπανε να ενημερώσω τα μέλη που ενημέρωσα. Αυτό έχει γίνει.

Δεν λες πως ήξεραν ότι είσαι μέλος εδώ.Γιατί τα δυο αυτά site δεν έχουν καμία σχέση μεταξύ τους
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Η Μιρέλλα στο πριβε και στο ερώτικα ειναι η γνωστη Μιρέλλα ;;
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.173
Κριτικές
35
Like
4.495
Πόντοι
2.046

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Καθολου απιθανο και η Εβελινα ειχε δουλεψει βιλες καποια φεγγαρια αν και το erotica και το prive δεν ανοικουν στις βιλες πλεον

Στο γκρισλειντις πάντως υπάρχουν.Εκτός αν το site των βιλών πλέον είναι το *****,που εκεί δεν συμπεριλαμβάνονται.Αυτο εννοείς;
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.173
Κριτικές
35
Like
4.495
Πόντοι
2.046
Στο γκρισλειντις πάντως υπάρχουν.Εκτός αν το site των βιλών πλέον είναι το *****,που εκεί δεν συμπεριλαμβάνονται.Αυτο εννοείς;
Eχω την εντυπωση οτι αυτα τα 2 εχουν αλλο αφεντικο
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.009
Πόντοι
34.168
Αυτο πιστεψε με μαν το σκεφτηκα και εγω αν σε ξερουν πλεον ποιος εισαι θα το σκεφτεις παρα πολλη πριν μαυρισεις μια πατσαβουρα
Υπαρχει και η αντιθετη περιπτωση..
Ξερουν ποιος εισαι και λενε τη κοπελα να σε προσεξει για να μην τη μαυρισεις..

:afro:
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.173
Κριτικές
35
Like
4.495
Πόντοι
2.046

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.770
Πόντοι
35.668
Υπαρχει και η αντιθετη περιπτωση..
Ξερουν ποιος εισαι και λενε τη κοπελα να σε προσεξει για να μην τη μαυρισεις..

:afro:

Υπαρχει αλλα δυσκολα να γινει αυτο

Δεν συμβαίνουν αυτά.

Δεν έχουν φιλότιμο οι κοπέλες σ'αυτόν τον χώρο.

Γαϊδούρες είναι συνήθως.Δεν τις νοιάζει.
Όχι πάντα βέβαια,αλλά δύσκολα να γίνει όπως λέει κ ο Raptoras.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.883
Κριτικές
178
Like
39.465
Πόντοι
21.896
λοιπον και δυο λογια απ εμενα πουεξατγυρωσα το φρη φακ

πρωτον με το γιορκυ εχω απολυτο δικιο διοτι συνηθως εινια δυσκολο μια κοπελα α σκεφτει τοσο βαθια για καλυτερη εξυπηρετηση αλλα και συνηθως ή ξερεις μπαλα ή δεν ξερεις οπως υμβαινει και με τα κοριτισ αή το εχουν ΄΄η δεν τον εχουν τον παγγελματισμο και ποσοσ μαλλον για ενα λεπτο θεμα που ελεγεται πληρωμενο σεξ

δευτερον εγραψα με το θεμα που δημιουργηθηκε με το φρη φακ που οταν πηγα η υπηρεσια μου ειοε οτι δεν ξερει...τους αριθμους .η την κληρωση οποτε εφυγα αλλα οταν πηγα δευτερη φορα μετα απο 10 λεπτα πρεπει να πω οτι παρολλου που πληρωσα αεσα κιητοποιηθηκε να μαθει και μου επεστρεψαν τα χρηματα αρα ισως ιδιαβαζαν την αναρτηση στο σαητ και κινητοποιηθηκαν και αμεσα μπορω ναπω

εγω το εμαθα τυχαια οτι κερδισα απο μελος του σαητ κολλητο και αυτος μου εξηγησε πως μπορω βνα το εξαργυρωσω
εγω δεν ειμαι σαλονικιος και γνωστο αυτο αν με διαβασει κανεις οποτε δεν νομιζω να παρχει δολος απο μερια κληρωσης του ιδιοκτητη του σαητ
εγω βρεθηκα τυχαια εκεινη την μερα θεσσαλονικη αφου το πολυ μια φορα τον μηνα ειμαι σαλονικη


βγαινοντας επειδη ηρθε αμεσα ο ιδιοκτητης να διευθετηση το θεμα γνωριστηκαμε και επειδη δεν ειμαι παντρεμενος δεν ειχα φοβο ν μιλησουμε και μαλιστα ζητησε την συμβουλη για ενα καλυτερο σαητ απο εμενα καθως και απο εσας θελοντας να σας γνωρισει γα βελτιωση της εργασιας του στο σαητ --δεν κανουμε κατι κακο παμε πληρωνουμε και καλο ειναι σε ελεγμενους οικους οποτε απο την μικρη συζητηση φανηκε ενας επαγγελματιας που εχοντας μια σελιδα που πληωνεται απο τους διαφημιστες του προσπαθεια προς το οικονομικο συμφερον το δικο του να βελτιωση την επιχειρηση του ρωτωντας τι μπορει να κανει καλυτερο για το σαητ του κατι που δεν το βρισκω τπτ κακο
καθως μπροστα του του ειπα οτι η τιμη των 40 ευρω μου φαινονται πολλλα σημαρε καθως και τα μαγγαζια με 40 ευρω οσες κοπελες δουλευουν με ελαχιστες εξαιρεσεις ειναι ολες τυποποιημενες στο σεξ σαν να τρως mcdonalds τυπικες διεκπαιρεωτικες και του ειπε οτι καλο ειναι να ανανεωνεται και ο στολος των μαγαζιων ωστε να εχεις και παραπανω ορεξη για να πας στα μαγαζια κατω

συμφωνησε μαζι μου και καλο ειναι εσεις οι σαλονικεις οπως γραφουμε εδω να συναντηθειτε για να διευκρυνισετε καποια πραματα αφου ο συγκεκριμενος εχει πελατες του τους οικους καθως και να μιλησετε για τα προβληματα του χωρου αφου αφορα και εμας σαν χομπιστες αλλα και αυτον σαν επαγγελματια

επισης οσο για το φακελωμα και θα συμφωνησω και θα διαφωνησω-εγω προσωπικα δεν εχω προβλημα και θα συνεχησω να γραφω και αρνητικες κριτικες οταν το νιωθω οπως πολλες φορες το εχω κανει και ουτε νομιζω μπορει καποιος να εξαγωρασει συνειδησεις με 30-40 ευρω

και το γραφω με κεφαλαια το μεγαλο προβλημα της σαλονικης μας ειναι το ακριβο 40 ευρω για πολλους και η μη ανανεωση στολου αφου στο τελος θα μας μιλαν με τα μικρα μας η ιεροδουλες
επισης οι υπηρεσιες πολλες φορες ειναι ειρωνικες αν δεν περασεις σε πολλους οικους κατι που ειναι αντιεπαγγελματικο οπως και πολλες κοπελες ειναι ειρωνικες και αυτες με την σειρα τους

δεν ειναι κακο μια μερα τα πολλα μελη αν δεν νρεπονται να μαζευτουν και να μιλησουν ειτε με ιδιοκτητες ειτε με κατοχους σαητ για βελτιωση των υπηρεσιων μας εξαλλου αν δειτε ολοι κ ολοι ειμαστε μετρημενοι που παμε συχνα στα σπιτια κατι και δεν το θεωρω οτι φακελωνομαι διοτι εγω και γκομενα ειχα προσφατα αλλα και στα σπιτακια πηγαινα και αυτο μπορουν να το επιβεβαιωσουν και πολλα μελη εδω ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΠΥΡΟΣΒΕΤΗ ΑΦΟΥ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΔΕΝ ΕΙΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΖΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕς ΜΕΡΕς ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ

ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΤΑ ΔΙΑΤΥΠΩΣΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ ΤΟΥ ΣΑΗΤ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΣΠΙΤΑΚΙΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΕΠΑΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΣΧΕΣΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΕΔΩ

ΥΓ ΚΑΠΟΙΟς ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΛΟΓΩ ΓΡΑΦΗς ΕΙΜΑΙ ΠΟΜΑΚΟς :grin: :grin: :grin::grin: :grin: :grin:ΟΧΙ !!!ΑΠΛΑ ΓΡΑΦΩ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ διοτι κανω απειρα χλμ λογω εργασιας

τα σπιτια ολα ειναι υποχρεωμενα να σεβονται και το τελευταιο ευρω του πελατη καθως και οι κοπελες και με την πρωτη πονηρια ο ιδιος ο μαγαζατορας να διωνει την καθε κακη του υπαλληλο-νομος στην ελευθερη αγορα

τα σεντονια διαβαζονται?????? :grin:

kai τωρα που γυριζει αυτην ή   ??????? :grin: :grin:

 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
για το y .. l...s .gr συμφωνώ...Δεν μπήκα στον κόπο ουτε να ασχοληθώ με το freefuck.....μόνο για ενημέρωση το έχω....Θα συμφωνήσω με όλα όσα γράψατε παραπάνω....
Φιλότιμο δεν έχουν οι περισσότερες,απλά κάποιες στον βωμό του χρήματος αλλάζουν συμπεριφορές και απο "μαυρες" γίνονται καλύτερες μέχρι να κάνουν την μπανκα τους και να φύγουν απο αυτό το χώρο.
Γιατί μην γελιέστε ,ολες ψάχνουν να κάνουν ειτε την αρπαχτή τους,είτε μερικά εκατομμύριακια όπως κάνανε μερικές και μετά εξαφανίστηκαν είτε το γουστάρουν αυτό ως ενα σημείο αλλά πάλι αυτοσκοπός ειναι τα φράγκα....
Τωρα αν με κάποιους απο εμάς περνάνε λιγο καλύτερα η λιγο χειρότερα,λογικό είναι.....
Γούστα ειναι.
Εγω για παράδειγμα περνουσα καλά με την Κομοδινοπούλου η την Νάστια την ουκρανέζα,αλλά για να περάσω καλά είχα φαει 1-2 άκυρα.....ολα ειναι σχετικά και αλλάζουν ανα πάσα στιγμή....

Αφορμη ηταν όλο αυτο για να γράψω για την τελευταία μου κατάθεση το σαββατο το βράδυ,
Τα πραγματα ειναι tragic που ελεγε και η Τασούλα....
Πέρασα με την Αγγελικούλα την ελληνίδα ΄΄οπως δηλώνει(και δεν με ενδιαφερει κιολας αν είναι η δεν είναι,αν ειναι σκουλήκι ως ομάδα, σκορπιός στο ζώδιο και ολα τα σχετικά.....
σχετικά ευδιάθετη ηταν και δεν ειχε μη και όχι,αλλα εγω προσωπικά δεν θα εχω κατι να θυμάμαι.....Γιατι απλά δεν τρελάθηκα

Θα γράψω και κριτική καποια στιγμή που θα εχω χρόνο,
Στα υπόλοιπα σπίτια

paradise 1 βερα αν θυμάμαι καλά η γερμανίδα απο τις βίλες (που για μένα ηταν μεγάλη φόλα)
paradise 2 μάγια ρουμάνα= φλώρη,φλορίντα η μικρη που φαίνεται μικρό ανηλικο κοριτσάκι,αλλα πλέον εχει μεγαλώσει και δείχνει επιτελους την ηλικία της....
Νικηφόρου Ουρανού 24 & Μινωταύρου Η Σάντρα η ρουμάνα,ωραίο μουνάκι που δεν την εχω δοκιμάσει....(παρεμπιπτόντως αυτη η τσατσά ειναι όμορφη και αν ηταν μια δεκαετία μικρότερη θα την γούσταρα και εγω)
Νικηφόρου Ουρανού 26 Καρίνα η ουκρανέζα ψηλή, ωραία κοπέλα αλλά εγω δεν.....(εδω πρέπει να ειναι η αλλη η τσατσά η μελαχρινή που αρέσει σε πολύ κόσμο ...)
Νικηφόρου Ουρανού 20 Νομίζω μπήκα και ηταν η γνωστη μοντελα Ραίσα......που δεν ειναι του γουστου μου
Πετρου ερημίτη 2 Η Σίσσυ,ατσούμπαλη οχι χοντρή, υποσχόμενη κοκκινομάλα προς το καστανό σπαστο μαλλί και γενικά νταρντάνα.....
Πετρου ερημίτη 2α δεν μπήκα για να μην μου σπασει τα α@@Α η τσατσά αλλά απο συζητησεις με συναγωνιστές ηταν η Μοίρα
Πετρου ερημίτη 3 Ολια ουκρανέζα λεπτουλα που πρέπει να ειναι καλη μεσα μελαχρινή όχι ασχημη κοπέλα....
Πετρου ερημίτη 5 Ρωσίδα πολλά υποσχόμενη με καρέ μαλάκι ,λίγο χοντρούλα αλλά οχι άσχημη σε γενικές γραμμές

Νικηφ Ουρανού 6 Αν δεν κανω λάθος η Σοφία η ρουμάνα, ωραία γυναίκα,γλωσσοφιλα αλλά δεν ξερω δεν με τραβάει.....
Φρίξου 12 ωραίο λεπτό κοριτσάκι με ισιο μαλλί καστανο σκούρο,πρώτη φορά την είδα,αν ηταν σε άλλο μαγαζί μπορεί να έμπαινα,αλλα ο χώρος εκει ειναι άθλιος......(Να τα λέμε και αυτα,γιατι αν οι βίλες ζητανε 40 αυτο το μαγαζι θα έπρεπε να ζητάει 15.....χωρις να θέλω να πω οτι ειναι λιγα αυτα που ζητουσαν οι βίλες)
Φρίξου 13 Η μιρέλα,ποπο ρε παιδιά τι μουναρος ειναι αυτη η γυναίκα,ματάρε εχει.....αλλά δεν ξερω δεν ειχα ποτε τρομερές εμπειρίες μαζι της....Ισως γιατι εκτιμώ οτι κάποια στιγμη θα σταματήσει θα πρέπει να κανω μια τελευταία συναντηση μαζι της.....εδω εγω φτάνω τα δευτερα αντα πλέον άρα και αυτη έχει σητέψει τόσα χρόνια που την βλέπω απο το βαρδάρη ακόμα
Φρίξου 13Α δεν μπήκα αλλά μπήκα στο ενδιάμεσο που δεν ειναι στον κατάλογο και είχε ενα μπάζο μεσα...εφυγα κακήν κακώς
Φρίξου 15 δεν θυμάμαι να μπηκα
Φρίξου 14α η ξανθιά λεπτη βιολέτα, που δεν...
Φρίξου 14β η Χριστίνα,που πλέον δεν μπαίνω...άσε που καταλαβαίνεις στο υφος της οτι δεν τραβάει άλλο......

Κανω μια παρενθεση μερικές νομίζουν οτι τις βλέπουμε και παθαίνουμε,....οχι κυρίες μου δεν παθαίνουμε τιποτα...οσο κυνικό και αν ακουγεται πλήρωνουμε 10-20 λεπτα απο το χρόνο σας...
Μπορεί να περάσουμε και εμεις καλά και εσεις μερικές φορές...αυτο δεν συνεπάγεται ουτε οτι θα ειμαστε μόνιμα εκει μαζί σας ουτε και εσεις μας ερωτευτηκατε ...
Αυτα για τους νεους αγαπουληδες......αισθηματίες.....

Φρίξου 9 red light
η Χριστίνα η ουκρανέζα αυτη για την οποία λεγαν καποιοι οτι χάλασε....και ειπα εγω οτι ειναι πολύ καλή μεσα....
Μινωταύρου 3 η Ηλιάνα η ουκρανεζα για την οποία εχουν γραφτει τοσο καλά λόγια
Μινωταύρου 14 Ελενα? δεν θυμάμαι το ονομα,αλλά η κοπέλα ειναι χοντρή δεν ειναι απλά παχουλή (τόφαλος θα έλεγα ) αν η κοπέλα κάνει λίγη δίαιτα μπορεί να γίνει αστέρι γιατί εχει πολύ όμορφα χαρακτηριστικά......
Μινωταυρου 16 Πρέπει να ηταν η Αθηνά,Τζένη που παιζει να κοιμόταν γιατι τα φωτα ηταν ανοιχτά αλλα δεν άνοιγε(λεω πρεπει να ηταν αυτη γιατι τελευταία αυτη δουλευε εκεί)
Μινωταυρου 10 Η Ανια που ηταν σε πρόγραμμα,είχα διάθεση να περάσω μαζί της μετα την τελευταια φορά που ειχα περάσει πολύ καλά αλλά θα αργούσε πολύ και δεν ειχα χρόνο να περιμένω(χρωστάω και εδω κριτική που νομίζα πως είχα ανεβάσει χμμμ)
Λας βέγκας πετρου ερημίτη με Μινωταύρου
1 η Μπιάνκα ομόρφυνε και εγινε γυναίκα αυτή,2αριστερά μια Λαουρα πολλά υποσχόμενη νταρντανογυναίκα απο αυτές που μου αρέσουν αλλά δεν πέρασα,3 Μανταλένα αυτο το κορίτσι πρέπει να ειναι πολύ καλή ...πολύ γλυκό κορίτσι με φανταστικό πάτο....Η τσατσά ηταν η σπασαρχίδω...(προτείνω να κάνουμε ψηφοφορία για να φύγει....αν και δεν θέλω να είμαι η αιτία για να χάσει τη δουλειά της...αλλά η γυναίκα σε σπαει τα α@@Α γιατι δεν περνάς κτλ....)
σε κάνει να φεύγεις οχι να μπαίνεις στο μαγαζί......
Μινωταύρου & Νικηφόρου Ουρανού Η Αγγελική....ομορφούλα ξανθιά για τα γούστα μου μέτρια μέσα.......
Κοροβάγκου 7 Η Γκαμπριέλα ,πολύ ωραίο μουνί αλλά εχω πολύ καιρό απο την τελευταία φορά....Ισως γιατί πάντα υπήρχαν όρια στις συναντησεις μας.....
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.414
Πόντοι
736
Eχω την εντυπωση οτι αυτα τα 2 εχουν αλλο αφεντικο
Εγω νόμιζα οτι τα δυο σάιτ είχανε το ίδιο , απο την στιγμή που διαφημίζουν τα ίδια στούντιο. Αλλά παίζει να έχεις δίκιο , γιατί αν ήτανε το ίδιο αφεντικό ένα σάιτ έφτανε γιατί να είναι δύο σάιτ ;

Επίσης μια απορία αφού υπήρχε ήδη το γκρίσλέιντιζ για τα στούντιο της αλυσίδας , γιατί δεν ασχολήθηκε αυτός που έκανε το γιόρλέιντιζ (που τωρα εγινε φάιντγκέρλς) με τα υπόλοιπα στούντιο ; Τουλάχιστον για μας θα ήτανε καλύτερα .. δεν ξέρω για εκείνον, αν δεν υπήρχε ενδιαφέρον απο τα μαγαζιά ..
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.173
Κριτικές
35
Like
4.495
Πόντοι
2.046
Εγω νόμιζα οτι τα δυο σάιτ είχανε το ίδιο , απο την στιγμή που διαφημίζουν τα ίδια στούντιο. Αλλά παίζει να έχεις δίκιο , γιατί αν ήτανε το ίδιο αφεντικό ένα σάιτ έφτανε γιατί να είναι δύο σάιτ ;

Επίσης μια απορία αφού υπήρχε ήδη το γκρίσλέιντιζ για τα στούντιο της αλυσίδας , γιατί δεν ασχολήθηκε αυτός που έκανε το γιόρλέιντιζ (που τωρα εγινε φάιντγκέρλς) με τα υπόλοιπα στούντιο ; Τουλάχιστον για μας θα ήτανε καλύτερα .. δεν ξέρω για εκείνον, αν δεν υπήρχε ενδιαφέρον απο τα μαγαζιά ..
Ποιος ξερει τωρα τη σκατα παιζει
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Επίσης μια απορία αφού υπήρχε ήδη το γκρίσλέιντιζ για τα στούντιο της αλυσίδας , γιατί δεν ασχολήθηκε αυτός που έκανε το γιόρλέιντιζ (που τωρα εγινε φάιντγκέρλς) με τα υπόλοιπα στούντιο ; Τουλάχιστον για μας θα ήτανε καλύτερα .. δεν ξέρω για εκείνον, αν δεν υπήρχε ενδιαφέρον απο τα μαγαζιά ..

Πάντως έχουν όλη τη Φρίξου.Όπως και να χει,δεν έχει κάποιο νόημα να το κάνουν.Από την άποψη ότι οι περισσότερες φωτογραφίες που έχουν με τις κοπέλες,είναι ότι να ναι και παραπλανητικές.Από την άλλη θα μας διευκόλυνε τα μέλη που ασχολούμαστε αρκετό καιρό με το σπορ,αν έχουμε κάποιο στανταράκι να ξέρουμε αν θα είναι και που,μη κατεβαίνουμε τζάμπα(έχει τύχει σε μερικούς) ή αν θέλουμε να δοκιμάσουμε κάποια κοπέλα που διαβάσαμε σε κριτική.Αλλά είμαστε ελάχιστοι και στα σπιτάκια πολλές φορές συμπεριφέρονται αντιεπαγγελματικά.Ειδικά τη πρωινή βάρδια,τα περισσότερα είναι κλειστά ως συνήθως.Εδώ Καθαρά Δευτέρα όταν είχα πάει,στο Venus άνοιξαν χωρίς τη κοπέλα και δεν ήξεραν πότε θα ρθει
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
261
Like
58
Πόντοι
1
Καλημέρα σας!

Ποια milf παίζουν τώρα στα studio γιατί έχω καιρό να τα επισκεφτώ?
 

georgius

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
10
Like
12
Πόντοι
11
Επίσκεψη χθες το μεσημέρι κατά τις 4. Στο godiva μια μελαχρινή με πλούσιο στήθος, λίγο σκούρο δέρμα. Free house στο δεξί η Μόνικα και στο αριστερό η αλισα. Πέρασα και μια βόλτα από μινωταυρου 14 Ελένη ουκρανιδα. Μου φάνηκε δυνατό αλλά δεν προλάβαινα να περάσω.
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Καλημερα συναδελφοι! Μπαινω μετα απο αρκετο καιρο στο σαιτ και διαβαζω στο θρεντ να συζητατε για μερικα free fuck και οχι για μειωσει τιμων! Ενταξει η δουλεια φαινεται απο μακρια οτι ειναι μια προσπαθεια ψιλο φακελωματος μελων τις μπουρδελοκαταστασεις, αλλα αυτο ειναι θεμα του καθενος αν προχωρισει στην γνωστοποιηση των στοιχειων του στα αφεντικα των στουντιο.Εγω προσωπικα δεν θα το εκανα ουτε για φουλ προγραμμα..και ο λογος ειναι οτι πρεπει να κραταμε την ανωνυμια μας ωστε μελοντικα να μην εχουμε διαφορα θεματα που ισως μας δημιουργησουν σοβαρα προβληματα στην προσωπικη μας ζωη.
 

mpampis23

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
109
Κριτικές
24
Like
76
Πόντοι
11
συναγωνιστές η Άννα που ήταν στο ΝΙκ. ουρ. 26 το πράσινο...ξανθό πολύ ωραίο μουνάκι πολύ καλή μέσα ξέρει κανείς που είναι? δεν την έχω δεί πουθενά
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Αφού ούτε σήμερα θα ναι τελικά η Γκαμπριέλα,λέω να εξαργυρώσω το free fuck μου όπως και να χει.Πάω και με την υποψία της ξεπέτας,μιας και είναι free.Ίσως πάρω κάποιο πρόγραμμα.Βλέποντας τις κοπέλες που θα είναι βραδινές και διαβάζοντας κριτικές,είμαι μεταξύ Σάντη,Έλενας και Ίνας.Η τελευταία κριτική όμως είναι από το καλοκαίρι.Ας με διαφωτίσει κάποιος συναγωνιστής :huh: Η πρώτη που μου ρθε στο μυαλό πάντως είναι ο θεομούναρος Έμμα,άλλαξα όμως γνώμη μετά τις κριτικές που διάβασα.
 

Τσιμπουκης

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες να σας παω λίγο πίσω??

Πριν καμία 8αρα χρόνια έπαιζε σε ένα σπιτάκι με μπλε φωτισμό μια τύπισσα ξανθιά με βυζάρες και κωλαρα... Κέλλυ αν θυμάμαι καλά... Ξέρει κανείς τι απέγινε? Και αν έχει και κάνεις καμία φωτό της να θυμηθούμε που πετουσαμε τα λεφτά μας στα 18
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom