Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (3 μέλη και 46 επισκέπτες)

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Και γω με τη σειρά μου εξαργύρωσα το free fuck που κέρδισα.Αρχικά πήγα στο paradise,που στο ένα δεν γνώριζαν τίποτα απολύτως και στο άλλο γνώριζαν για τη κλήρωση,ωστόσο δεν έβρισκαν τον υπεύθυνο του μαγαζιού για επιβεβαίωση.Εν τέλη κατέληξα στο red diamond όπου ήτανε η Έλενα και θα ήθελα να τους ευχαριστήσω για τη συμπεριφορά και τον επαγγελματισμό τους.Όχι απλά το γνώριζε η υπηρεσία,αλλά ήταν και ενήμερη όσον αφορά τους κωδικούς που μας δώσανε.Επειδή διάφορα γράφτηκαν σχετικά με συνωμοσίες κλπ,εγώ όχι απλά γάμησα τζάμπα.Είχα και κάποια εξτραδάκια.Οπότε καλό θα ταν οι υπόλοιποι νικητές αν δεν επιθυμούν να το εξαργυρώσουν,τουλάχιστον ας δώσουν το κωδικό μη πάει χαμένος.Η κατάσταση είναι τόσο τραγική στα περισσότερα στούντιο,που τέτοιες ενέργειες δυστυχώς για κάποιους φαίνεται παράξενο...Μέσα στη μέρα όταν βρω χρόνο θα γράψω και κριτική
 
  • Like
Αντιδράσεις: yorkie

jimakos.m3

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Like
34
Πόντοι
0
Καμια αδύνατη για κωλαρακι βραδινή βαρδια
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Μάγκες να σας παω λίγο πίσω??

Πριν καμία 8αρα χρόνια έπαιζε σε ένα σπιτάκι με μπλε φωτισμό μια τύπισσα ξανθιά με βυζάρες και κωλαρα... Κέλλυ αν θυμάμαι καλά... Ξέρει κανείς τι απέγινε? Και αν έχει και κάνεις καμία φωτό της να θυμηθούμε που πετουσαμε τα λεφτά μας στα 18
Η πιο απίστευτη κωλάρα που πέρασε από την Θεσσαλονίκη.Ήταν στο Σαπφούς 20.Νομίζω ήταν από την Αλβανία.Λίγο ψυχρή και απομακρη αν δεν ήσουν συχνός πελάτης.Αλλά ο κώλος ήταν αριστούργημα.Μου έλεγε ότι όλοι την παρακαλούσαν για anal.Δεν τον έδινε όμως.Τουλάχιστον όχι σε μένα.Όταν σταμάτησε επειδή είχα το κινητό της για κάποιο διάστημα ήταν ακόμα στη Θεσσαλονίκη.Μετα το νούμερο της δεν ήταν πια ενεργό και χάθηκαν τα ίχνη της.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
ρε παιδιά μια Βανέσα από Ουκρανία ψιλομελαχρινή σχετικά καλό κορμί που έκανε δυνατές πίπες στο Νικ. Ουρανού 1β Βραδυνή κυρίως υπάρχει ακόμη ;; καιρό έχω να περάσω από εκεί
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Όποιος θέλει να χρησιμοποιήσει τον κωδικό μου για το free fuck ας στείλει πμ γιατί δεν με βλέπω να πηγαίνω.
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Όποιος θέλει να χρησιμοποιήσει τον κωδικό μου για το free fuck ας στείλει πμ γιατί δεν με βλέπω να πηγαίνω.

Αφού δώσεις τον κωδικό,γράψτο στο θρεντ για να γνωρίζουν τα μέλη ότι τον έδωσες και να γλιτώσεις το πρήξιμο.

Πρωτού κάποιο μέλος στείλει μήνυμα σε μένα ή σε κάποιο άλλο μέλος από τους νικητές της κλήρωσης,να μάθει πως κερδίσαμε κλπ κλπ,αν διαβάζει το θρεντ να πάει μερικές σελίδες πίσω και να μάθει.3-4 μέρες μιλούσαμε για αυτό.Γιατί και γω με βλέπω να δέχομαι καταιγιστικά μηνύματα μετά από τη κριτική που ανέβασα και κακώς που ξέχασα να το διευκρινίσω και κει
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Δεν βλεπω το Bella Donna στον καταλογο οποτε την βαζω εδω. Πεμπτη απογευμα και εφυγα καβλωμενος να εξαργυρωσω το free fuck. Ειπα στην τσατσα στο σαλονι τι και πως, εγραψα τον κωδικο σε ενα χαρτακι και αφου πηγε μεσα και το ελεγξε μου εδωσε το οκ για το δωματιο.
Κυριλε, αναλογο πορνοδωματιο οπου επαιζε και η σχετικη πορνομουσικη, μετα απο λιγο ηρθε η Χριστινα που ειναι μια μιλφαρα ετσι οπως τις γουσταρω και ακολουθησε δυνατο γαμησακι με το μωρο να ειναι πολυ προθυμο να με ικανοποιησει.  :-* :-*
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.471
Κριτικές
165
Like
25.285
Πόντοι
34.168
Αυτο που παρατηρησα ειναι οτι οσοι πηραν free fuck και το εξαργυρωσαν
περασαν καλα..ισως ΚΑΙ επειδη ηξεραν ποιοι ειστε και το ειπαν στις κοπελες
για καλο σερβις..

Αρα ισχυει αυτο που εγραψα...
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Αυτο που παρατηρησα ειναι οτι οσοι πηραν free fuck και το εξαργυρωσαν
περασαν καλα..ισως ΚΑΙ επειδη ηξεραν ποιοι ειστε και το ειπαν στις κοπελες
για καλο σερβις..

Αρα ισχυει αυτο που εγραψα...
Λογικο να περασουν καλα διαφημιση ηταν

 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.289
Πόντοι
35.697
Αυτο που παρατηρησα ειναι οτι οσοι πηραν free fuck και το εξαργυρωσαν
περασαν καλα..ισως ΚΑΙ επειδη ηξεραν ποιοι ειστε και το ειπαν στις κοπελες
για καλο σερβις..

Αρα ισχυει αυτο που εγραψα...

Δεν μας ενδιαφέρει τι έγραψες και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί γράφεις εδώ μέσα όταν έχεις να πας σε μπουρδελο πάνω ένα χρόνο,καλύτερα παραιτησου από τη ζωή μιας και σταμάτησες να γαμας!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εγω παντως αν ημουν αρειανος δεν θα μιλουσα μεχρι να ξανανεβω α εθνικη.
για οποιοδηποτε θεμα.
οχι μονο για αθλητικα.
ετσι απο ντροπη.
αλλα φαινεται οι συμπολιτες ειναι τελειως ξεδιαντροποι.
που να παιξουν και α εθνικη τι θα κανουν.
σα πρωταθλητες θα κακαριζουν οι ατιτλοι.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.289
Πόντοι
35.697
Μόνο ένας κομπλεξαρας θα μπορούσε να γράψει για ομάδες μέσα σε σάιτ για πουτανες και ειδικά σε άσχετο θρεντ,τράβα να γαμησεις γιατί η μαλακια σ'έχει βαρέσει στο κεφάλι!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
γαμησα πριν 2 ωρες , εδώ μπηκα για χαβαλέ.
πραγματικα συμπολιτη δεν ντρεπεσαι?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.289
Πόντοι
35.697
Δεν καταλαβαίνω τι λες και από που κι ως που είμαστε συμπολίτες?
Δεν σε ξέρω καν...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
φανταζομαι για να εχεις μπλουζακι του αρη , θεσσαλονικη θα μενεις και εσυ.
εγω είμαι ευγενικος,
απλα κανω χαβαλέ και ρωταω με την  απορια,
αν οι πορτλαντ τρεηλ μπλεηζερς δεν πηραν ποτέ τιτλο οσο ζουσα, δεν θα εβαζα μπλουζακι των τρεηλ μπλεηζερς,
όχι να παιζουν και στην βου κατηγορια.
τωρα για τις πουτανες μπορει ολοι να εχουμε γνωμες.
αλλα όταν εισαι σε πενθος δεν βγαινεις να μπουρδελολογισεις.
αληθεια ακομη και τωρα δεν πενθητε εσεις οι αρειανοι?
δηλαδή ποτε θα πενθεισετε? στην γ ερασιτεχνικη αν παιζεται?
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.764
Κριτικές
6
Like
3.438
Πόντοι
736
Μόνο ένας κομπλεξαρας θα μπορούσε να γράψει για ομάδες μέσα σε σάιτ για πουτανες και ειδικά σε άσχετο θρεντ,τράβα να γαμησεις γιατί η μαλακια σ'έχει βαρέσει στο κεφάλι!!!
Μπα δεν έχουνε ανάγκη οι παοκτσήδες να γαμήσουνε ... το έχουν κάνει και συνθημα :P

 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.289
Πόντοι
35.697
Βγάλε κι άλλη χολή και κόμπλεξ,όλους σας πονάει ο Άρης.. :heavymetalbig:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
εγω παντως αν ημουν αρειανος δεν θα μιλουσα μεχρι να ξανανεβω α εθνικη.
για οποιοδηποτε θεμα.
οχι μονο για αθλητικα.
ετσι απο ντροπη.
αλλα φαινεται οι συμπολιτες ειναι τελειως ξεδιαντροποι.
που να παιξουν και α εθνικη τι θα κανουν.
σα πρωταθλητες θα κακαριζουν οι ατιτλοι.
:spam: :spam:
 

oblivion31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
517
Κριτικές
6
Like
2.883
Πόντοι
446
Υπαρχουν σχετικα threads που μπορειτε να μιλατε και να λετε για τις ομαδες και τα αθλητικα.Δεν νομιζω οτι απο αυτο το thread οτι και να λετε για ομαδες θα τα δωσει καποιος σημασια οποτε τσαμπα τα γραφετε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom