Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Τι γίνεται ρε παιδιά το μισό forum και παραπάνω κερδίσανε free fuck το δικό μου που είναι? :think:  Ποτέ έγινε ο διαγωνισμός και πως περνούμε μέρος?
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Απλως αλλες φορες πρεπει να γίνεται κλήρωση κ να γνωρίζουν οι τυχεροί απο ποτε μπορούν.να πάνε για να αποφεύγονται οι παρεξηγησεις
Σα συμβουλή φιλικη
Yπηρχε τελικα διαγωνισμος η απλα διαλεξαν τυχαια καποια μελη του site και αν ναι που σκατα παιρνεις μερος γιατι η σελιδα δε λεει απολυτος τιποτα
 

oblivion31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
517
Κριτικές
6
Like
2.883
Πόντοι
446
Και γω τις ιδιες αποριες ειχα αλλα τελικα εποικηνωνησα με το ***** στο online  chat και μου ειπανε οτι εγινε η κληρωση αλλα θα ξαναγινει συντομα και οτι μπηκα στην κληρωση του διαγωνισμου ετσι χωρις να κανω τπτ απλα εδωσα ονομα για το chat.Παντως πρεπει να βαλουνε registration form να γινεις μελος του site τους και με την συμμετοχη στον διαγωνισμο να σου δινουνε εναν κωδικο που να τον ξερεις μονο εσυ οποτε αν εχεις κερδισει να πεις το ονομα που εδωσες στο site μαζι με τον κωδικο στην υπηρεσια του studio για το free fuck.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Εντάξει ας βγει κάποιος να ξεκαθαρίσει την φάση από αυτούς .....όλα σύριζα πια??
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Yπηρχε τελικα διαγωνισμος η απλα διαλεξαν τυχαια καποια μελη του site και αν ναι που σκατα παιρνεις μερος γιατι η σελιδα δε λεει απολυτος τιποτα

Διάλεξαν τυχαία κάποια μέλη.Έχει και έναν άλλο διαγωνισμό που ανέφερα μερικές σελίδες πίσω.Δεν τον αναφέρει το site,στο chat ρώτησα και μου είπαν επειδή ένα άλλο μέλος το ανέφερε.Κερδίζεις πόντους με κάθε είσοδο στο site και κάθε σχόλιο και ο νικητής κάθε μήνα,κερδίζει ένα φουλ πρόγραμμα με κοπέλα της επιλογής του από το site.Αυτό δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει όπως ανέφερα και πριν,γιατί το site δεν σου ζητάει κάποιο mail ή κάτι τέλος πάντων για να γράψεις σχόλιο.Και έτσι όλοι μπορούμε να γράφουμε με το ίδιο username και να λέμε μετά ότι νικήσαμε.Για να αποφευχθεί αυτό όταν τους ρώτησα,μου έδωσαν ένα κωδικό στο chat και μου είπαν ότι θα τον αναγνωρίζει ο υπολογιστής.Αυτό είναι που δεν κατάλαβα,αφού το site δεν ζητάει κάποιο κωδικό ή mail για επιβεβαίωση
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Διάλεξαν τυχαία κάποια μέλη.Έχει και έναν άλλο διαγωνισμό που ανέφερα μερικές σελίδες πίσω.Δεν τον αναφέρει το site,στο chat ρώτησα και μου είπαν επειδή ένα άλλο μέλος το ανέφερε.Που κάθε μήνα κάποιος κερδίζει ένα φουλ πρόγραμμα με όποια κοπέλα θέλει,απ αυτές που είναι στο site
ααα οκ λοιπόν
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Διάλεξαν τυχαία κάποια μέλη.Έχει και έναν άλλο διαγωνισμό που ανέφερα μερικές σελίδες πίσω.Δεν τον αναφέρει το site,στο chat ρώτησα και μου είπαν επειδή ένα άλλο μέλος το ανέφερε.Κερδίζεις πόντους με κάθε είσοδο στο site και κάθε σχόλιο και ο νικητής κάθε μήνα,κερδίζει ένα φουλ πρόγραμμα με κοπέλα της επιλογής του από το site.Αυτό δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει όπως ανέφερα και πριν,γιατί το site δεν σου ζητάει κάποιο mail ή κάτι τέλος πάντων για να γράψεις σχόλιο.Και έτσι όλοι μπορούμε να γράφουμε με το ίδιο username και να λέμε μετά ότι νικήσαμε.Για να αποφευχθεί αυτό όταν τους ρώτησα,μου έδωσαν ένα κωδικό στο chat και μου είπαν ότι θα τον αναγνωρίζει ο υπολογιστής.Αυτό είναι που δεν κατάλαβα,αφού το site δεν ζητάει κάποιο κωδικό ή mail για επιβεβαίωση
Τι ετσι απλα μπηκαν στο bourdela.com στον νημα των μπουρδελων Θεσσαλονικης και διαλεξαν καποια μελη?
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Και γω τις ιδιες αποριες ειχα αλλα τελικα εποικηνωνησα με το ***** στο online  chat και μου ειπανε οτι εγινε η κληρωση αλλα θα ξαναγινει συντομα και οτι μπηκα στην κληρωση του διαγωνισμου ετσι χωρις να κανω τπτ απλα εδωσα ονομα για το chat.Παντως πρεπει να βαλουνε registration form να γινεις μελος του site τους και με την συμμετοχη στον διαγωνισμο να σου δινουνε εναν κωδικο που να τον ξερεις μονο εσυ οποτε αν εχεις κερδισει να πεις το ονομα που εδωσες στο site μαζι με τον κωδικο στην υπηρεσια του studio για το free fuck.
Μου φαινετε οτι ειναι οτι να ναι διαγωνισμος
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Αα δηλαδη να παω να πω οτι ειμαι ο αζαζελ και να κανω αυτο που ειπε. Μια χαρα!!!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Αα δηλαδη να παω να πω οτι ειμαι ο αζαζελ και να κανω αυτο που ειπε. Μια χαρα!!!
Ελα ντε αν ειναι ετσι ο καθενας θα επικοινωνει μαζι τους και θα λεει οτι ειναι το Χ μελος πως ειναι δυνατον διαγωνισμος χωρις εστω ενα μαιλ να επικοινωνησουν μαζι σου να σου πουν κερδισες επικοινωνησε μαζι μας να παρεις το δωρο σου
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Μη ξεχάσεις τον κωδικό μου μόνο.. :birdman:
Γιατι δυσκολο θα ταν να επικοινωνησει καποιος μαζι τους πριν απο σενα και να πει ειμαι ο αζαζελ και να παρει τον κωδικο σου
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.289
Πόντοι
35.697
Γιατι δυσκολο θα ταν να επικοινωνησει καποιος μαζι τους πριν απο σενα και να πει ειμαι ο αζαζελ και να παρει τον κωδικο σου

Όταν κερδίσεις θα καταλάβεις ότι αυτό που έγραψες δεν θα μπορούσε να γίνει,γιατί σου λένε να γράψεις ένα μήνυμα με κάτι που θα σου πουν εκείνη την ώρα.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Όταν κερδίσεις θα καταλάβεις ότι αυτό που έγραψες δεν θα μπορούσε να γίνει,γιατί σου λένε να γράψεις ένα μήνυμα με κάτι που θα σου πουν εκείνη την ώρα.
Εδω δεν ηξερα καν οτι υπηρχε διαγωνισμος το να κερδισω θα σκεφτομαι
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Τι ετσι απλα μπηκαν στο bourdela.com στον νημα των μπουρδελων Θεσσαλονικης και διαλεξαν καποια μελη?

Απ ότι φαίνεται.Πάντως συζητήθηκε στο θρεντ πριν μερικές σελίδες για να κάνουν κάποια προσφορά.Τους ρώτησα στο chat τι κλήρωση είναι και μου απάντησαν ότι αποφάσισε ο admin να κάνει μια κλήρωση και ότι έπρεπε κάποια στιγμή να πάρουμε και κανένα δωράκι.Πάντως αυτό που με προβληματίζει είναι ο μηνιαίος διαγωνισμός.Δεν κατάλαβα πως θα αναγνωρίζει ο υπολογιστής τον κωδικό που σου δίνουν στο chat και θα κερδίζεις πόντους με κάθε είσοδο και σχόλιο στο site,αφού δεν σου ζητάει για επιβεβαίωση κάποιο κωδικό ή mail.Κάποιο μέλος που ξέρει μερικά πραγματάκια παραπάνω σχετικά μ αυτό ας μας διαφωτίσει  :huh:

Γιατι δυσκολο θα ταν να επικοινωνησει καποιος μαζι τους πριν απο σενα και να πει ειμαι ο αζαζελ και να παρει τον κωδικο σου

Καταρχάς να διαχωρίσουμε το free fuck από τη μηνιαία κλήρωση.Για το free fuck γι αυτό ακριβώς το λόγο μας είπανε να γράψουμε στο θρεντ ότι νικήσαμε,για να επιβεβαιώσουν ότι εμείς είμαστε οι χρήστες που επικοινώνησαν μαζί τους. :hi: Το επιβεβαίωσε άλλωστε ο sex volcano ότι η συγκεκριμένη κλήρωση ισχύει...Αυτό με την επιβεβαίωση του mail και τον κωδικό,πάει στη μηνιαία κλήρωση.Η μηνιαία κλήρωση δεν έχει ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ σχέση με το bourdela.com.Έχει να κάνει ΜΟΝΟ με το *****.Γι αυτόν τον διαγωνισμό πάει το ερώτημα μου στο αν ισχύει αυτό που μου είπαν στο chat όπως γράφω πάνω.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.289
Πόντοι
35.697
Εδω δεν ηξερα καν οτι υπηρχε διαγωνισμος το να κερδισω θα σκεφτομαι

Νομίζεις ήξερα εγώ για τον διαγωνισμό?

:2funny:  :2funny:  :2funny:

Εδώ έχει εφαρμογή η παροιμία κοιμάσαι κι η τύχη σου δουλεύει  :grin:
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
36
Like
4.438
Πόντοι
2.846
Νομίζεις ήξερα εγώ για τον διαγωνισμό?

:2funny:  :2funny:  :2funny:

Εδώ έχει εφαρμογή η παροιμία κοιμάσαι κι η τύχη σου δουλεύει  :grin:
η πουτανες κ η χαζες εχουν της τυχες της καλες. :happy: :happy: :coolcondom: :coolcondom:
 

oblivion31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
517
Κριτικές
6
Like
2.883
Πόντοι
446
Για να μην λεμε τα ιδια και τα ιδια και ρωταμε συνεχεια για πραματα ειτε ισχυουν ειτε οχι αυτος ο ντεμεκ δαιγωνισμος ειναι λιγο κουκου-ρουκου για μενα.Και για να μην γινονται παρεξηγησεις και λαθη με κωδικους και τα λοιπα αν υπευθηνοι και admin του ***** διαβαζουν το thread αυτο και τα post μας να βαλουνε registration form να συμπληρωνουμε username e-mail κλπ  οπως ειπα παραπανω και με την συμμετοχη στον διαγωνισμο να μας δωσουν απο εναν κωδικο αν κερδισει καποιος να τον στελνουνε με email ουτος σωστε μονο αυτος που κερδισε 8α γνωριζει τον κωδικο αυτον και ετσι θα παει για το free fuck στο συμβεβλημενο studio που διαφημηζεται απ το site τους.Πιστευω οτι ειναι απλα τα πραγματα και οχι καμια τρελη επιστημη.
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
410
Κριτικές
7
Like
1.008
Πόντοι
361
Ρε παιδιά την προηγούμενη Τετάρτη η Αφρουλα δεν δούλευε και ήταν κλειστό το κατάστημα ξέρει κανείς αν είναι Τετάρτες πρωί ή αν σταμάτησε επίσης έχει κανείς το τηλ του Νικηφόρου Ουρανού 1Β γιατί τα 2 τηλ που βρήκα έχω Φεβ διαθέτουμε δουλεύουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom