Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Τελικά μάλλον επιβεβαιώθηκα ότι η Έλενα στο Φρίξου 14β ήταν άντρας, το είδες και μόνος σου.
μετα απο τσαρκα με αζα και μπουξο το επιβεβαιωνω και εγω...
αφου περναει απο διπλα και μου λεει 'γεια' και μου ρθε να της αρχισω τραγουδια του καρρα!!βαρια φωνη και φατσα χαλογουιν!!
βραζιλιανα απο τα lidl!!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
υστερα απο βραδινη τσαρκα και στο τελειωμα να βρεχει(παλι καλα που προλαβαμε)εχω σημειωσει 3-4 κοριτσακια που αξιζαν την κατεθεση...
καρολινα στη φριξου,το τελευταιο δεξια!!
μαρια μολδαβη στα σπιτακια τα ξυλινα, στο las vegas!!
τονια απο τις βιλες..δειχνει πολυ μαγκακι και μεσα οπως ειπε και ο αζα μετα απο δοκιμη ειναι καλη!!
απο εμφανιση αλλα οχι κατι ιδιαιτερο μεσα σημειωσα και την λιλη στο las vegas στην οποια και περασα με απλα καλες εντυπωσεις.αλλα οχι κατι που θα θυμαμαι...!!!
η μιρελα(φριξου 13) τελευταια εχει γινει πυραυλος το μωρο μου και σκεφτομαι να την καρφωνω ορθια στο τοιχο!!
επισης και τελος νικηφορου ουρανου ειναι η σαντρα το ρουμανακι με το τρελο πατουρι που ζηταει μπατσακια!!
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
υστερα απο βραδινη τσαρκα και στο τελειωμα να βρεχει(παλι καλα που προλαβαμε)εχω σημειωσει 3-4 κοριτσακια που αξιζαν την κατεθεση...
καρολινα στη φριξου,το τελευταιο δεξια!!
μαρια μολδαβη στα σπιτακια τα ξυλινα, στο las vegas!!
τονια απο τις βιλες..δειχνει πολυ μαγκακι και μεσα οπως ειπε και ο αζα μετα απο δοκιμη ειναι καλη!!
απο εμφανιση αλλα οχι κατι ιδιαιτερο μεσα σημειωσα και την λιλη στο las vegas στην οποια και περασα με απλα καλες εντυπωσεις.αλλα οχι κατι που θα θυμαμαι...!!!
η μιρελα(φριξου 13) τελευταια εχει γινει πυραυλος το μωρο μου και σκεφτομαι να την καρφωνω ορθια στο τοιχο!!
επισης και τελος νικηφορου ουρανου ειναι η σαντρα το ρουμανακι με το τρελο πατουρι που ζηταει μπατσακια!!
Η Λιλη φιλε δεν εχει σταθερη αποδοση ...Κλαους .... ασε που οσο την γνωριζεις πεφτει η αποδοση της ...μαλλον νοιωθει οτι σε σιγουρεψε και στο τελος σε χανει ...καλο κορμι ομως για τα γουστα μου . Α τετοια περιπτωση και η Μιρα
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
προχθεσινή μεσημεριανή βόλτα.... :huh:
Λας βέγκας στο πρώτο η ΜΑΡΊΝΑ h gilf.. :rolleyes: :rolleyes: :jerking:.ωραία βυζιά πάντως :cheesy:...διαφήμιζε το ρώσσικο σπέσιαλ τσιμπουκάκι της... :jerking: :jerking: :jerking:.
Δευτερο ηταν κλειστό....τρίτο...μια αδύνατη κοπέλιτσα....Αλεξάντρα..... :'(
πετρου ερημιτη 1 η Λουίζα πρέπει να ηταν.... :)
πετρου ερημίτη2....μου λέει η γνωστη τσατσά εχω  την τζουλιάνα.. :huh:..σκεπτόμενος εγω οτι θα ειναι η τζοάνα της περασμένης βδομάδας ετοιμάζομαι να μπώ..τσουπ την βλέπω και την εκανα....δεν ηταν άσχημη η κοπέλα,αλλα αλλη εψαχνα....
εκανε και κατι εξτρα χυσίματα...παντού.....

κεφαλληνίας ήταν η καύλα Νεφέλη...Αφροδίτη. :)..μπαζάκι είναι. :rolleyes:.. αλλά καυλιάρικο ..... :fuck1:
Κοροβάγκου είδα την Σόνια την μικρούλα...νταρντανούλα αλλα ομορφούλα...και μέσα ειναι σχετικά καλή.... :fuck1:
Κοροβάγκου 7 ήταν η ελληνίδα Τόνια... :).(όσοι γυρνατε στριπτιζάδικα μου θυμισε μια κοπέλα που δούλευε σε ενα στριπ κλαμπ ....και στον έπαιζε στο πριβέ...δεν είμαι βέβαιος αν ειναι αυτη ....αλλά ξέρω 2 τουλάχιστον περιπτώσεις που περάσαν απο κοροβάγκου και δουλεψαν και στο ιδιο στριπτιζαδικο....
(ολα αυτά εγκυκλοπαιδικά και χωρίς να θιγουμε ανθρώπους και καταστάσεις.....πάντως το στιλ της,η μαγκιά της,το ευχαριστο προσωπο της και η ευχαριστη διάθεση της μου θύμισαν μια συγκεκριμένη περιπτωση που δούλευε εκει πριν 2 χρόνια ...το μικρό της βυζί...απλά λιγο ο κώλος της τόνιας μου φάνηκε πιο μέγαλος σε σχέση με την συγκεκριμένης κοπελιάς)
Νικ.Ουρανού 1Α η Αναστασία η μιλφ..... :tits:
Νικ Ουρανου 20 η τζέσικα η μικρουλα ....η λεπτούλα :knockinb:
Νικ Ουρανου 22 η ομορφούλα Άννα ...η οποία δεν μου κάνει κλικ για να μπώ...
Νικ Ουρανού26 πρεπει να ηταν η Ειρήνη....
Νικ.Ουρανού 28 η Σάντρα...πολύ ωραίο κοντόπουτανο με ωραίο πισω συστημα...αλλά δεν ξέρω με χαλάει το ολο στιλακι της...θεωρώ οτι δεν κάνει....ισως για μια φορά μόνο......απλά κατι μου λέει μή...(νομιζω δεν πρέπει να εχει και τις καλυτερες κριτικές...) :fuck1: :kissass:
Νικ Ουρανού 8 Η Μερτσυ απο λας βέγκας και βαρδάρη...
Φρίξου 13 Α η Τάνια
Φρίξου 14 Α η Αννα η παλία οικοδέσποινα...
Φριξου 14 Β η Αφροδίτη απο τα βιλλα...μεταγραφή...προσωπικά μου αρέσει αλλα μέσα δεν κάνει παπάδες....ουτε τσιμπούκι ..ουτε στο γαμήσι δεν λέει πολλά....
Φριξου 15 Α η έφη...
 

matzas

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
709
Κριτικές
35
Like
81
Πόντοι
16
προχθεσινή μεσημεριανή βόλτα.... :huh:
Λας βέγκας στο πρώτο η ΜΑΡΊΝΑ h gilf.. :rolleyes: :rolleyes: :jerking:.ωραία βυζιά πάντως :cheesy:...διαφήμιζε το ρώσσικο σπέσιαλ τσιμπουκάκι της... :jerking: :jerking: :jerking:.
Δευτερο ηταν κλειστό....τρίτο...μια αδύνατη κοπέλιτσα....Αλεξάντρα..... :'(
πετρου ερημιτη 1 η Λουίζα πρέπει να ηταν.... :)
πετρου ερημίτη2....μου λέει η γνωστη τσατσά εχω  την τζουλιάνα.. :huh:..σκεπτόμενος εγω οτι θα ειναι η τζοάνα της περασμένης βδομάδας ετοιμάζομαι να μπώ..τσουπ την βλέπω και την εκανα....δεν ηταν άσχημη η κοπέλα,αλλα αλλη εψαχνα....
εκανε και κατι εξτρα χυσίματα...παντού.....

κεφαλληνίας ήταν η καύλα Νεφέλη...Αφροδίτη. :)..μπαζάκι είναι. :rolleyes:.. αλλά καυλιάρικο ..... :fuck1:
Κοροβάγκου είδα την Σόνια την μικρούλα...νταρντανούλα αλλα ομορφούλα...και μέσα ειναι σχετικά καλή.... :fuck1:
Κοροβάγκου 7 ήταν η ελληνίδα Τόνια... :).(όσοι γυρνατε στριπτιζάδικα μου θυμισε μια κοπέλα που δούλευε σε ενα στριπ κλαμπ ....και στον έπαιζε στο πριβέ...δεν είμαι βέβαιος αν ειναι αυτη ....αλλά ξέρω 2 τουλάχιστον περιπτώσεις που περάσαν απο κοροβάγκου και δουλεψαν και στο ιδιο στριπτιζαδικο....
(ολα αυτά εγκυκλοπαιδικά και χωρίς να θιγουμε ανθρώπους και καταστάσεις.....πάντως το στιλ της,η μαγκιά της,το ευχαριστο προσωπο της και η ευχαριστη διάθεση της μου θύμισαν μια συγκεκριμένη περιπτωση που δούλευε εκει πριν 2 χρόνια ...το μικρό της βυζί...απλά λιγο ο κώλος της τόνιας μου φάνηκε πιο μέγαλος σε σχέση με την συγκεκριμένης κοπελιάς)
Φίλε δεν πιστεύω να εννοείς την Ειρήνη που είχε αφήσει ιστορία σε μικρό και αγαπημένο strip club της πόλης?Εχω χάσει τα ίχνη της και θεωρώ οτι το κατείχε το άθλημα....
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
φιλε kassler αυτη η αλεξανδρα στο λας βεγκας τι λεει? ελληνιδα ειναι?
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
σημερα την πατησα ρε παιδια τωρα πριν καμια ωρα...

παω Κωλετη μπας και ειναι η αγαπημενη μου Αφροδιτη αλλα ηταν κλειστο...
λεω δε πειραζει παω κατευθειαν Godiva αφου ηξερα οτι θα ειναι η Νατασα οπως μου ειπε χθες αλλα τελικα δεν ηταν και στη θεση της ηταν η Αθηνα η ελληνιδα.
Λεω δε πειραζει παω στο Diamond που ηξερα οτι θα ειναι η Σοφια,ανεβαινω και μου λεει η τσατσα οτι μολις μπηκε σε 40λεπτο προγραμμα  :headbang: :headbang:
Μπαινω διπλα στο 8 ηταν μια αρκουδιαρα γυφτισσα με σαγιοναρες  :vomit:

δεν ειχα αλλες επιλογες και με βαση οσα ειδα χθες οποτε λεω θα το ριξω στην τυχη και παω στο 28 που δεν ειχα μπει χθες...εκει ηταν η Μελανυ,νεαρη μελαχρινη Ρουμανα, η  οποια μου φανηκε συμπαθητικη στο σαλονι και οταν γυρισε και την κωλαρα της πειστηκα.
Μεσα ομως τιποτα...αεροπιπα ισα ισα τον ακουμπουσε στα χειλη,δε θελει πουτσοτριψιματα,δε θελει φιλια,δε θελει φιλια στο λαιμο,δε θελει να την ρουφας τις ρωγες,δε θελει δαχτυλα ουτε καν εξωτερικα...στο γαμησι βαριεται να σηκωσει τα ποδια της να τη γαμησεις ανετα...το μονο θετικο που εχει ειναι οτι καθεται ωρα χωρις γκρινια γιατι με αυτα που περιγραφω ε οσο να'ναι ηθελα καποια παραπανω ωρα μεχρι να χυσω
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
σημερα την πατησα ρε παιδια τωρα πριν καμια ωρα...

παω Κωλετη μπας και ειναι η αγαπημενη μου Αφροδιτη αλλα ηταν κλειστο...
λεω δε πειραζει παω κατευθειαν Godiva αφου ηξερα οτι θα ειναι η Νατασα οπως μου ειπε χθες αλλα τελικα δεν ηταν και στη θεση της ηταν η Αθηνα η ελληνιδα.
Λεω δε πειραζει παω στο Diamond που ηξερα οτι θα ειναι η Σοφια,ανεβαινω και μου λεει η τσατσα οτι μολις μπηκε σε 40λεπτο προγραμμα  :headbang: :headbang:
Μπαινω διπλα στο 8 ηταν μια αρκουδιαρα γυφτισσα με σαγιοναρες  :vomit:

δεν ειχα αλλες επιλογες και με βαση οσα ειδα χθες οποτε λεω θα το ριξω στην τυχη και παω στο 28 που δεν ειχα μπει χθες...εκει ηταν η Μελανυ,νεαρη μελαχρινη Ρουμανα, η  οποια μου φανηκε συμπαθητικη στο σαλονι και οταν γυρισε και την κωλαρα της πειστηκα.
Μεσα ομως τιποτα...αεροπιπα ισα ισα τον ακουμπουσε στα χειλη,δε θελει πουτσοτριψιματα,δε θελει φιλια,δε θελει φιλια στο λαιμο,δε θελει να την ρουφας τις ρωγες,δε θελει δαχτυλα ουτε καν εξωτερικα...στο γαμησι βαριεται να σηκωσει τα ποδια της να τη γαμησεις ανετα...το μονο θετικο που εχει ειναι οτι καθεται ωρα χωρις γκρινια γιατι με αυτα που περιγραφω ε οσο να'ναι ηθελα καποια παραπανω ωρα μεχρι να χυσω
Η Αλίνα καιρό εχει να αναφερθεί. Σταμάτησε ?
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
116
Like
2
Πόντοι
1
μια κοντουλα που ηταν στα τριδυμα σημερα στο τελευταιο ποια ηταν παιδια???για λιγο το σκεφτηκα αλλα τελικα δε μπηκα...περασα κ απο πετρ ερημιτη ηταν η μιρα,ρε παιδια ειναι μουναρος για μενα αλλα πως να μπω μεσα αμα ξερω οτι θα πεταξω 30 ευρω??????γυρισα σπιτι τελικα με την πουτσα στο χερι....!!!!!!
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
η αλλη ηταν πουτανα και παντρευτηκε,αραγε ποιος μαλακας ειναι αυτος που θα παντρευτει γκομενα που εχουνε περασει απο το σωμα της χιλιαδες....πρεπει να εισαι πολυ γκαου για να το κανεις :uglystupid:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
215
Like
17.218
Πόντοι
35.697
η αλλη ηταν πουτανα και παντρευτηκε,αραγε ποιος μαλακας ειναι αυτος που θα παντρευτει γκομενα που εχουνε περασει απο το σωμα της χιλιαδες....πρεπει να εισαι πολυ γκαου για να το κανεις :uglystupid:

Παντα πρωινες ωρες εχεις τετοιες ανησυχιες?
Δλδ εσυ αμα πας για δουλεια στη Ρουμανια,για τον χ και τον ψ λογο και γνωρισεις μια Ρουμανα εκει,θα ξερεις αμα ειναι η αμα ηταν πουτανα?
Η μηπως νομιζεις οτι οι δικες μας οι Ελλεηνιδες ειναι λιγοτερο πουτανες απο αυτες που βλεπεις στα μπουρδελα???
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Φιλε καλα σου λεει ο Αζαζελ, αμα δεν το ξερεις μια χαρα την παιρνεις χαχαχαχαχα!!!!!
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
Παντα πρωινες ωρες εχεις τετοιες ανησυχιες?
Δλδ εσυ αμα πας για δουλεια στη Ρουμανια,για τον χ και τον ψ λογο και γνωρισεις μια Ρουμανα εκει,θα ξερεις αμα ειναι η αμα ηταν πουτανα?
Η μηπως νομιζεις οτι οι δικες μας οι Ελλεηνιδες ειναι λιγοτερο πουτανες απο αυτες που βλεπεις στα μπουρδελα???

Συμφωνω οι μπαρακοβιες δεν πανε πισω,εγω γι αυτο ψαχνω καμια του κατηχητικου μηπως και παντρευτω καμια ωρα.. :priest:

λεμε τωρα αλλα οι Ελληνιδες που το παιζουν  συγχρονες εχουν ξεφτυλισει τα παντα,πρεπει να γαμηθουν με καμια 10αρια και υστερα μολις θυμουνται οτι πρεπει να κανουν και παιδια ψαχνονται να παντρευτουν,τετοια σουργελα μακρια απο μενα..γι αυτο εχω κοψει τα μπαρακια,εχω κοψει το ποτο και περιμενω ποτε θα πεσουν τα φραγκα για να παω να γαμησω στην κοπελα της αρεσκειας μου,οσο αναφορα τις Ελληνιδες μακρια,το εχω ξαναπει εδω μεσα,σκατοψυχες,αναισθητες μεχρι αηδιας,ψωναρες και σου το παιζουν ιστορια,την εχουνε δει καποιες,οποτε στα σπιτακια μη μας φερνουν Ελληνιδες,ξενερωνω μονο που τις αντικρυζω..
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Παντα πρωινες ωρες εχεις τετοιες ανησυχιες?
Δλδ εσυ αμα πας για δουλεια στη Ρουμανια,για τον χ και τον ψ λογο και γνωρισεις μια Ρουμανα εκει,θα ξερεις αμα ειναι η αμα ηταν πουτανα?
Η μηπως νομιζεις οτι οι δικες μας οι Ελλεηνιδες ειναι λιγοτερο πουτανες απο αυτες που βλεπεις στα μπουρδελα???
:hi: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Χτεσινη βραδυνη βολτα στα μαγαζια της Πολης μας..οπου σχεδον παντου οι ιδιες Γκομενες,ωστοσο να πω για την Τονια που λετε στις Βιλλες..Ελεος!!Τσαμπα τοσος Ντορος οσον αφορα εμφανισιακα παντα μιλαω,δεν μπηκα μεσα.Την συγκρινω με την Ντονα απο το Βεγκας,και Καλυτερη ακομα!!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Χτεσινη βραδυνη βολτα στα μαγαζια της Πολης μας..οπου σχεδον παντου οι ιδιες Γκομενες,ωστοσο να πω για την Τονια που λετε στις Βιλλες..Ελεος!!Τσαμπα τοσος Ντορος οσον αφορα εμφανισιακα παντα μιλαω,δεν μπηκα μεσα.Την συγκρινω με την Ντονα απο το Βεγκας,και Καλυτερη ακομα!!
πρώτον σιγά το ντόρο! Μια - δύο κριτικές και αυτό ήτανε! Δεύτερον, μια χαρά γκομενακι είναι .άλλο το δεν σου άρεσε κ άλλο εμφανισιακά δεν λέει! Να τσ ξεχωρίζετε αυτά τα 2!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
πρώτον σιγά το ντόρο! Μια - δύο κριτικές και αυτό ήτανε! Δεύτερον, μια χαρά γκομενακι είναι .άλλο το δεν σου άρεσε κ άλλο εμφανισιακά δεν λέει! Να τσ ξεχωρίζετε αυτά τα 2!
Για σενα μπορει να ειναι...για Μενα δεν ειναι!!Τι δεν καταλαβαινεις;;Για μενα ΕΙΠΑ..
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Δοκιμασα την Μαρια την Μολδαβη στο Λας Βεγκας, στο τερμα μεσα δεξια στο διαδρομο. Ομορφη κοπελα, ωραιο δερμα, πολυ καλο σωμα και ωραιο σιλικονατο βυζι που με φτιαχνει. Δεν κανει τιποτα εξτρα η φοβερο, απλα επειδη ειναι ομορφη γουσταρα το πηδημα. Φιλια, εξτραδακια κτλ δε παιζουν, αλλα απο εμφανιση ειναι καλυτερη απο αυτες που εχουν τωρα η Βιλλες και σε φθηνοτερη τιμη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom