Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (2 μέλη και 42 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.187
Κριτικές
35
Like
4.530
Πόντοι
2.046
Επειδη εμενα με ενδιαφερει κυριως η εμφανιση, με ποια γνωστη θα την εβαζες στα ιδια επιπεδα; Δλδ απο τις τελευταιες ωρες θεωρουσα τη Βικυ απο βιλλες.
Αληθεια αυτη που στο διαολο χαθηκε?
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Γκαμπριελα απο Βιλα Πριβε..Τουμπανη Γκομενα!! :wanker:

Αυτη την ειχα δει παλια αλλα κατι με χαλαγε στα μουτρα της. Κορμι ειναι δυνατο, αλλα αυτη τη μολδαβη δεν την εχω δει καθολου. Εχει παλιοτερες κριτικες για Μαρια στο ιδιο σπιτι αλλα λενε οτι ειναι ελληνιδα. Η ιδια ειναι;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Αυτη την ειχα δει παλια αλλα κατι με χαλαγε στα μουτρα της. Κορμι ειναι δυνατο, αλλα αυτη τη μολδαβη δεν την εχω δει καθολου. Εχει παλιοτερες κριτικες για Μαρια στο ιδιο σπιτι αλλα λενε οτι ειναι ελληνιδα. Η ιδια ειναι;
H Αληθεια ειναι πως την ακουσα να μιλαει πολυ καλα Ελληνικα..η Τσατσα μου την παρουσιασε ως Μολδαβη :uglystupid:.Τελος παντων ελληνιδα Ξεελληνιδα τις Γαμαμε ολες απο οπου και να ειναι!! :wanker:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.803
Κριτικές
90
Like
33.664
Πόντοι
24.700
τη Σοφια την ειχα δει μια νυχτα αλλα μου φανηκε καπως ταλαιπωρη δε μου εκανε κλικ...βεβαια διαβαζω μονο θετικα γι'αυτην οποτε μαλλον αυτες τις μερες θα την τιμησω κι εγω με τη σειρα μου αν και απο κοπελες που δε ξερω πιο πολυ ειχα τη Βερονικα στο μυαλο μου για δοκιμη

Κρίνοντας με βάση κάποιες αναρτημένες φωτογραφίες, πρόκειται για την Σοφία από το Θησέως 40. Μια studio lady που προσωπικά λάτρεψα τόσο για την ομορφιά και την αριστκρατικότητά της, όσο και για τις υπηρεσίες της.
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
Εγω με τη μαρια τη μολδαβη περασα σουπερ παντως
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
36
Like
4.440
Πόντοι
2.846
χθεσινο περασμα απο τα σπιτακια.ν ουρ 28 τζουλια γυφτορουμανα.ν ουρ 26 ελενα ουκρανη πρωτη φορα την εβλεπα.μιν 3 χριστινα βυζαρου π εριμ 2 μιρα γυφτορουμανα π εριμ 1 βικυ ουκρανη που ποιο πολυ εμοιαζε σαν παλαιστησ.ειχα ορεξη να τα γυρισω ολα αλλα τελικα η παρακμη συνεχιζεται στα σπιτακια.κ την εκανα για ποτακι
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.077
Κριτικές
46
Like
3.219
Πόντοι
3.820
Τραγική η κατάσταση είμαι ήδη για τσάρκα και μπήκα σε 3 σπιτάκια! Δεν θέλω να συνεχίσω μετά από αυτά που είδα! Εκεί στις  βίλες να τηρείτε το ωράριο και να μην ανοίγετε ότι ώρα θέλεγε! Τα μισά είναι κλειστά και ανοίγουν σιγά σιγά τώρα! Αλλαξτε τουλάχιστον τα ωράρια στο site σας!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.201
Κριτικές
293
Like
9.544
Πόντοι
12.525
Βόλτα πριν λίγη ώρα αλλά χωρίς κατάθεση τελικά διότι Νατάσα και Σοφία ήταν σε πρόγραμμα, από τις υπόλοιπες που είδα δε με τράβηξε κάτι και με πιεζε και ο χρόνος

-Godiva. Νατάσα η αγαπημένη μας τσαρινα θα είναι και αύριο πάλι
-Red light. Η μιλφ Σοφία για την οποία τόσα καλά ακούγονται τον τελευταίο καιρό
-Las Vegas 2.η γνωστή μιλφ Αλβανιδα Χριστίνα, πολύ μπλα μπλα στο σαλόνι
-Las Vegas 3.μικροσωμη γυφτορουμάνα Αλεξάνδρα η οποία μου κανε πολλά κόλπα στο σαλόνι, προς στιγμήν το σκέφτηκα κιόλας αλλά όταν πλησίασε αρκετά με χτύπησε μια απίστευτη μποχα ιδρωτίλας
-Ερημίτη 2.η Μίρα ωραία κοπέλα όμορφη και κορμάρα
-Μινωταύρου Venus. Η παλιά γνώριμη Σουζάνα πρώην Βανέσα, κάποτε ήταν δυνατή μέσα τώρα από εμφάνιση είναι μπάζο αλλά δίνει κώλο με 50
-Τριδυμα 1.Κάρλα μελαχρινή... 2.Κάρλα ξανθιά... 3.Χριστίνα μινιον
-Φριξου 14.Αννα ρουμανα μιλφ μέτρια πράγματα μέσα
-Φριξου 14β.Αφροδίτη μελαχρινή νταρντανούλα
-Φριξου 13α.η Τάνια η ισπανιδα
-Φριξου 15.η Μόνικα η μεξικάνα
-Νικ.Ουρανού 1.η μιλφ Αναστασία
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
προχθες δουλευε στο τερμα της οδου σε ενα las vegas 3,τωρα στο lux,σε ποσα ακομη δουλευει..
ρε φιλε δεν ξερω αν δουλευει εκει την ειχα δει και εγω στο λας ....απλα εγραψα ποιο ειναι το νικ. ουρ. 1
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
τωρα live Μινωταυρου 16( venus angels)! :grin:

αυτη η Αναστασια η πορνοσταρ δεν ειναι?? μια ξανθια πρεπει να ειναι ρωσο-ουκρανιδα με λιγο μακρια μαλια και βγαινει στο σαλονακι γυμνοστηθη,αυτη ειναι???
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.304
Κριτικές
169
Like
8.472
Πόντοι
10.326
αυτη η Αναστασια η πορνοσταρ δεν ειναι?? μια ξανθια πρεπει να ειναι ρωσο-ουκρανιδα με λιγο μακρια μαλια και βγαινει στο σαλονακι γυμνοστηθη,αυτη ειναι???
τωρα εχει μαυρο μαλλι και παντα εβγαινε γυμνοστηθη( :tits2:).
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.304
Κριτικές
169
Like
8.472
Πόντοι
10.326
Τωρα live Πετρου Ερημιτη 3 : Καρινα. Απο ουκρανια το μωρο. Ψηλο μελαχροινο το μωρο με μαυρισμενη επιδερμιδα( :kissass2:) . Δεν το χει καθολου στο σαλοναρισμα η αγγουροβα μου και ετσι δεν μπηκα. :grin:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.304
Κριτικές
169
Like
8.472
Πόντοι
10.326
Η Τονια απο το red light.Μας ζητησε να τσαρκαρει μια μερα μαζι μας! :kneel: :kneel: :kneel: ελεγε " θελω να φορεσω περουκα και να κανω Μπουρδελοτσαρκα !" Οπας λεω κατευθειαν εγω ...ειμαι ο καταλληλος!  :grin:
Πεταγεται ο μλκ ο αζα και λεει " θα φορεσει κι αυτος περουκα οταν θα ρθεις". :2funny: :2funny: Μα τι μλκ εισαι ρε! :rockon:
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Γράψανε κριτική 3 μέλη που την πήραν,τα 2 μέλη θελουν να θεωρούνται αξιόπιστοι!!!
Ειναι δυνατόν να εισαι μέλος σ'αυτο το σαιτ με τόσα χιλιόμετρα και να μην μπορεις να ξεχωρίσεις εναν πρώην άντρα με 12 κλουβες περιστέρια ???
Εγω θα πω οτι απλα είστε άσχετοι εσεις οι δυο,παντε για κυνήγι ποκεμον καλυτερα!!!
Τελικά μάλλον επιβεβαιώθηκα ότι η Έλενα στο Φρίξου 14β ήταν άντρας, το είδες και μόνος σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom