Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Ενα TOP-5 θελω ρε παιδια ποιο ειναι αυτο κατα την γνωμη σας?? λειπω καιρο απο την φαση κ θελω να φαω κατι καλο!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Ενα TOP-5 θελω ρε παιδια ποιο ειναι αυτο κατα την γνωμη σας?? λειπω καιρο απο την φαση κ θελω να φαω κατι καλο!!
1.Νατασα Τσαρινα  2.Σοφια Ελληνιδα Μιλφ    3.Βερονικα Ουκρανη  4.Ελενα ΕλληνοΒραζιλιανα  5.Τζαστιν..
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
1.Νατασα Τσαρινα  2.Σοφια Ελληνιδα Μιλφ    3.Βερονικα Ουκρανη  4.Ελενα ΕλληνοΒραζιλιανα  5.Τζαστιν..


αυτο πιο πολύ σε μιλφ top 5 μου φαίνεται (εκτος της βερόνικας).....

εκτος την ελληνοβραζιλιάνα που δεν την πήρα με καλό ματι...σε ολα τα άλλα συμφωνώ..απλά η σειρά μου θα ηταν διαφορετική...και θα προσθετα τζοάνα,την μικρουλα καινούρια απο προχθές.....

κατι άλλο η Σοφία είναι ελληνίδα? δεν ειναι αυτη η ρωσσίδα που δουλευε γκόλντεν σταρς????
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.280
Κριτικές
169
Like
8.362
Πόντοι
10.326
κατι άλλο η Σοφία είναι ελληνίδα? δεν ειναι αυτη η ρωσσίδα που δουλευε γκόλντεν σταρς????
η Σοφια ειναι Ρουμανα καμια σχεση με την ουκρανιδα Σοφια του golden stars! :hi:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
;)
η Σοφια ειναι Ρουμανα καμια σχεση με την ουκρανιδα Σοφια του golden stars! :hi:
[/quot


o.k ;) :hi:ευχαριστω...πότε πρέπει να παμε να την δουμε....τουλαχιστον....(μιλάμε για την σοφία απο τις βίλλες) σωστα???
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.280
Κριτικές
169
Like
8.362
Πόντοι
10.326
;)
η Σοφια ειναι Ρουμανα καμια σχεση με την ουκρανιδα Σοφια του golden stars! :hi:
[/quot


o.k ;) :hi:ευχαριστω...πότε πρέπει να παμε να την δουμε....τουλαχιστον....(μιλάμε για την σοφία απο τις βίλλες) σωστα???
ναι.δες προγραμμα!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
αυτο πιο πολύ σε μιλφ top 5 μου φαίνεται (εκτος της βερόνικας).....

εκτος την ελληνοβραζιλιάνα που δεν την πήρα με καλό ματι...σε ολα τα άλλα συμφωνώ..απλά η σειρά μου θα ηταν διαφορετική...και θα προσθετα τζοάνα,την μικρουλα καινούρια απο προχθές.....

κατι άλλο η Σοφία είναι ελληνίδα? δεν ειναι αυτη η ρωσσίδα που δουλευε γκόλντεν σταρς????
Ειμαι Γνωστος Μιλφας.. :2funny: :2funny: Δεν εγραψα οτι ειναι οι καλυτερες της Πολης..Προσσωπικο μου Τοπ 5!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
μα οποιος εγραφε προσωπικο top5 θα εβαζε! :grin:
Κοιτα η Ιζαμπελα ας πουμε πολλοι λενε οτι ειναι πολυ καλη μεσα..και πολυ ωραια εμφανισιακα και εχει και πολλες και καλες κριτικες,αρα αποτελει ενα καλο Στανταρακι Αχαστο!!Εγω ουτε την δοκιμασα αλλα και ουτε Μαρεσει εμφανισιακα και αν καποιος με ρωτουσε αν ειναι καλη εμφανισιακα θα του ελεγα..ΜΠΑΑΑ Ψαξε αλλου!!
 

kostastsiou

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2013
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0
Ρε μάγκες ξέρει κανένας που βρίσκεται ή ιζαμπελα από γκολντεν σταρς.η ιζαμπελα στις βίλες είναι αλη
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
και εγω την  ιζαμπέλα δεν την δοκίμασα....ούτε την τζούλια (την γυφτορουμάνα οπως διάβασα να την αποκαλούν )αλλα μου άρεσε..ομως 2 φίλοι μου παλαιότερα που πηγαν μαζι της μου ειπαν οτι δεν κάνει....Μπορεί να άλλαξε :2funny: :rolleyes:

....εντάξει μιλφάκια γουστάρω και εγω...αλλα μου αρέσει που και που και κανένα νέο κοριτσάκι... :boobies: :tits2: :kissass:.οπως η τζοάνα η ισως και η χριστίνα απέναντι... :fuck1:..απο κορμί έλεγε πολλά απλά τόσαα χρόνια ποτε δεν μπήκα μαζι της.....και για αυτην θα ηθελα να μάθω αν λέει....
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Ρε μάγκες ξέρει κανένας που βρίσκεται ή ιζαμπελα από γκολντεν σταρς.η ιζαμπελα στις βίλες είναι αλη
άλλη ειναι καινούρια ειναι αυτη στις βίλλες.....απο εκει ρε φιλε χάθηκαν σχεδόν όλες....εκτος της σοφίας που ηταν για λιγο στις βίλλες....και την μπέρδεψα με την αλλη σοφία την ρουμάνα που ηρθε τωρα.....
 

kostastsiou

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2013
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0
Είδα την κουβέντα που είχες για την σοφία και μου ήρθε ή ιζαμπελα είχα περάσει ωραία και την θυμήθηκα ευχαριστώ πάντως
 

MBOY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2011
Μηνύματα
283
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
881
Καλησπέρα τελικα υπαρχει καποιος να προτείνει κατι σε αυτο που ποσταρα προχθες και αν γινεται σε βραδυνη βαρδια.
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
1.Νατασα Τσαρινα  2.Σοφια Ελληνιδα Μιλφ    3.Βερονικα Ουκρανη  4.Ελενα ΕλληνοΒραζιλιανα  5.Τζαστιν..

Ευχαριστω ρε μαν εισαι ωραιος, ξερεις στανταρ ποιες μερες δουλευει η Τσαρινα ??
στο αλλο σαιτ οποτε θυμηθουν γραφουν τις μερες.
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Έτσι είναι. Εγώ έχω πάψει να ενδιαφέρομαι, έχω μήνες να κάνω τσάρκα. Και αυτές που θεωρούνται "αξιογάμητες" πλέον είναι είτε κάποιες που τις έχουμε πάρει ήδη 500 φορές, είτε κάποιες που πριν μερικά χρόνια θα τις θεωρούσαμε απλά β΄ διαλογής.

Moυ κάνει εντυπωση η περιπτωση της τζαστιν
Περιπου μια δεκαετια πριν την εβλεπα στις τσαρκες και ξεροχυνα
Δυστυχώς τοτε οταν ειχα γκομενα δεν πηδουσα και πουτάνες :headbang: :headbang: :headbang:
Και θεωρειται ακομα μια καλή επιλογη
10 χρονια μετα :S
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.087
Κριτικές
89
Like
10.524
Πόντοι
25.015
Να πω δημοσια τον εκνευρισμο μου ως προς την υπηρεσια του Βιλλα Πριβε. Σκαω μυτι λοιπον κατα τις 715 παρασκευη απογευμα και οπως γνωριζουμε ολοι οι παλιοι στο αθλημα οι κοπελες εχουν ωραριο μεχρι τις 8! μου λεει λοιπον η υπηρεσια στις 715 οτι η κοπελα ειναι σε αλλαγη βαρδιας και οτι δεν μπορει να με δει και να περασω αυριο. Βρε ουστ λεω εγω. Ειμαι ενας απο τους καλυτερους σου πελατες και μου ριχνεις ακυρο μες τα μουτρα μου ενω ξερω οτι μπορουσε ανετα να με δεχτει η κοπελα. Τι να πω, ντροπη τους. Ειναι στα υποψιν αυτη η Σοφια αλλα ολη την εβδομαδα δεν δουλευει ε αν δεν δουλευει ουτε την αλλη εβδομαδα δεν προκειται να την δω ποτε ετσι οπως παει. ΒΑΛΤΕ ΜΥΑΛΟ!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.087
Κριτικές
89
Like
10.524
Πόντοι
25.015
Ενα TOP-5 θελω ρε παιδια ποιο ειναι αυτο κατα την γνωμη σας?? λειπω καιρο απο την φαση κ θελω να φαω κατι καλο!!

1. Αφρουλα το υπολοιπο μου τοπ5 εχει εξαφανιστει αλλα αν υπηρχε θα το συμπληρωνα ετσι (2. Βικτωρια 3. Λαρα 4. Σαρα 5. Δεν ξερω)
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
4
Like
1.124
Πόντοι
216
Στο 5 βαλε τη Μαρα, για να εχουμε τη Σαρα και τη Μαρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom