Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (5 μέλη και 48 επισκέπτες)

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
στη σαλονικα η κατασταση εχει μεινει στη δεκαετια του 60',εφοσον οπως λενε ολα τα σπιτακια εχουν αδειοδοτησεις και οι κοπελες ειναι γραμμενες κτλπ κτλπ γιατι το καθε στουντιο δε δημιουργει δικη του σελιδα με τα κοριτσια και τις βαρδιες τους???? στην Αθηνα που υποτιθεται οτι ειναι ολα παρανομα ετσι εχω ακουσει ολα τα καλα στουντιο εχουν σελιδες τακτικης ενημερωσης και μαλιστα φωτογραφιες αποκαλυπτικες για την καθε κοπελα,υπαρχει καποια δυσκολια στο θεμα αυτο οσο αναφορα τη Θεσσαλονικη??? αντε καθε φορα που κατεβαινω στο μυλο να κανω τσαρκα οπως καναν οι παλιοι το 60' τοτε δεν υπηρχε και η σημερινη τεχνολογια,τωρα που υπαρχει το ιντερνετ να αναγκαζομαι να χτυπαω πορτες για να βρω αυτο που μου αρεσει...δεν ειναι λιγο off side????......θελεις μια ωρα να τα γυρισεις ολα,να γινω Αθηναιος δε μπορω δυστυχως....τελος αυτη η τζαστιν που δουλευει???? ξερει κανεις η πρεπει να κανω καμια τσαρκα μηπως και την πετυχω...αντε τωρα να τη βρεις,θεσσαλονικη εισαι πολυ πισω σε ολα τα μπουρδελοθεματα...επισης απο παλια που μπαινω εδω μεσα καποια ατομα της Θεσσαλονικης ενημερωναν τακτικα για τις κοπελες που δουλευαν σε ολα τα σπιτακια για καθε βαρδια,δηλαδη πηγαιναν καθημερινα απο σπιτι σε σπιτι και κρατουσαν σημειωσεις,αξιος ο κοπος τους,εστω κι ετσι ειχες μια ενημερωση πανω κατω και τους ευχαριστω!!!!


μην την ψαχνεις...υποθέτω πως θεσσαλονίκη δεν εχουν σαιτ και προγραμματα τα μαγαζιά εκτος απο βίλλες....γιατι λιγο πολύ ειναι στανταρ τα πραγματα...και σπάνια αλλάζουν ....και τις αλλαγές μπορεεις πολυ ευκολα να τις ανακαλύψεις....

η τζαστιν δουτλέυει στο λούξ...νικ.ουρανού 1α
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Λοιπόν για να λήξει εδώ πέρα το θέμα.

Τον sex volcano δεν τον γνωρίζω προσωπικά,το μισό και φόρουμ όμως ξέρει ότι δεν μένει Ελλάδα ο τύπος.

Εδώ και χρόνια έχει βοηθήσει με κριτικές(ούκ ολίγες) από εξωτερικό.

Όπως και έχει συμβάλλει και σε διάφορα θρέντ επίσης με αρκετές χρήσιμες πληροφορίες,πάντα για έξω.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
τα καταφέρατε ...θα γράψω κριτικές....αλλα οχι με πολλές σάλτσες....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Πρωτη φορα που πηγα σε σπιτακι ηταν στην Αθηνα το 2011,πηγα στην πατριτσια μια λατινα απο βενεζουελα δουλευει απο οτι βλεπω μεχρι και σημερα,απο φατσα δεν ελεγε αλλα ηταν πολυ γλυκια και υπομονετικη,εδωσα 50€ για το απλο,με το που μπηκα μεσα στο δωματιο με επιασε ενα αγχος,μπαινει η κοπελα μεσα με καταλαβε μου λεει ολα τα κοριτσια που δουλευουν σε σπιτακια κανουν εξετασεις,μου τα ειπε με καθε λεπτομερεια,ειναι καλη αλλα οχι και δυναμιτης,ερχομαι θεσσαλονικη κατεβαινω στο μυλο αφου γυρισα μερικα σπιτακια βαριομουνα να τα δω ολα πετυχα την Αναστασια μια ρωσο-ουκρανιδα ξανθια παντα εβγαινε γυμνοστηθη και ειπα εδω ειμαστε,την αλλη μερα ξαναπαω μπαινω μεσα στο σπιτακι που εμοιαζε με εκκλησια,περασα μεσα στο δωματιο,ακουω σε μια φαση γελια και ιστοριες απο διπλα,λεω τωρα την κατσαμε,εγινε μαλακια,μπαινει μεσα σαν σιφουνας με ενα μαγκικο υφακι ξεντυσου βγαλτα ολα μου λεει και πεσε στο κρεβατι,πηγε να μου Deπαρει πιπα,μου κανε τη ζωη δυσκολη,με πονεσε,μου ανεβασε την πιεση,εκνευριστηκα δε μπορεσα να λειτουργησω,μου στησε τον κολο της για πισωκολλητο της λεω δε μου βγαινει αυτο παμε για ιεραποστολικο,παω να μπω μεσα της στασου μου λεει θα φυγει η καποτα,σηκωνομαι μου λεει αστο τραβα μαλακια καλυτερα,ουτε μαλακια δε μπορουσα να τραβηξω,μιλαμε για την ξεπετα της χρονιας,εφυγα ξενερωμενος,γυναικαρα αλλα απο μυαλο αστα να πανε,τωρα ψαχνω κατι καλο στο μυλο κι ελπιζω να το βρω..ντεπορτιβο thanks για την ενημερωση και εγω λα κορουνια υποστηριζω!!!
Deportivo μια Ζωή Αδερφέ..Viva la viva!!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Λοιπόν για να λήξει εδώ πέρα το θέμα.

Τον sex volcano δεν τον γνωρίζω προσωπικά,το μισό και φόρουμ όμως ξέρει ότι δεν μένει Ελλάδα ο τύπος.

Εδώ και χρόνια έχει βοηθήσει με κριτικές(ούκ ολίγες) από εξωτερικό.

Όπως και έχει συμβάλλει και σε διάφορα θρέντ επίσης με αρκετές χρήσιμες πληροφορίες,πάντα για έξω.

+1

Διαβαζοντας και εγω την κριτικη του, δεν μου εδωσε να ενοηθει οτι γραφει παπατζες οπως υποθηκαν εδω μεσα, τα οποια γραφτηκαν ποιο πολυ για τρολαρισμα να περναει η ωρα, οπως και γινετε εδω μεσα το τελευταιο καιρο, η μπουρδελοκατασταση εχει γινει τρολοκατασταση...
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.078
Κριτικές
46
Like
3.221
Πόντοι
3.820
+1

Διαβαζοντας και εγω την κριτικη του, δεν μου εδωσε να ενοηθει οτι γραφει παπατζες οπως υποθηκαν εδω μεσα, τα οποια γραφτηκαν ποιο πολυ για τρολαρισμα να περναει η ωρα, οπως και γινετε εδω μεσα το τελευταιο καιρο, η μπουρδελοκατασταση εχει γινει τρολοκατασταση...
παλιά είχε να γράψεις για 10 πουτανες που άξιζαν,ένα σωρό πράγματα! Τώρα 2 και με το ζόρι! Οπότε εύλογο το τρολαρισμα!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.548
Κριτικές
178
Like
40.455
Πόντοι
21.896
παλιά είχε να γράψεις για 10 πουτανες που άξιζαν,ένα σωρό πράγματα! Τώρα 2 και με το ζόρι! Οπότε εύλογο το τρολαρισμα!
φιλε τζιμιαδη φυσικο επακολουθω ειναι στη θεσσαλονικη  να υπαρχουν και λιγα σπιτακια αλλα και σαβουρες αφου σε συγκριση με την αθηνα και αναλογικα πληθυσμιακα εχετε λιγοτερα στουντιο ακομα και απο αθηνα αλλα και αλλες επαρχιακες πολεις!!καθως επισης κ αν δεις τις κριτικες των αθηνων αλλα και τις σαλονικης μας τοτε θα δεις οτι οι αθηναιοι γραφουν πιο ευκολα κριτικες κ ετσι βοηθαν ο ενας τον εαλλον σε αντιθεση με εμας απο βορεια ελλαδα που δεν γραφουμε κριτικες κ ετσι δεν βοηθαμε για αυτο καταντησαμε να εχουμε σαβουρες και μποκλιυκια στη σαλονικη κ μας χρεωνουν και 40 ευρω για κοπεκες που στην αθηνα βρισκεις στο μεταξυ κ φυλης με 10-20 ευρω αρα και εμεις ειμαστε υπευθυνοι
για να μην μιλησω για city turs διοτι επαρχαιακες πολεις εχουν αυτη τη στιγμη παραπανω κοριτσια οποτε καλο ειναι το τρολλαρισμα αλλα πρωτα να γαφουμε για να εουμε κριτικες και οταν υπαρχουν σε αφθονια τοτε να τρολλαρουμε κιολλας
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.197
Κριτικές
35
Like
4.532
Πόντοι
2.046
ρε καρντεσια τι στο διαολο δεν διαβαζετε καλα τις κριτικες? που εγραψα -γαμωβ την πουτανα μου οοτι με εκανε γλωσσοφιλα??????????????????????????
θα με τρελλανεται  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
το να σε πνιγει στο φιλια ημαινει στο κορμι και πουτσον λλα την λεξη γλωσσοφιλα που την εγραψα???
καθως και επισης που γραψα για γυμνο τσιμπουκι??μεγαλη φαντασια εχουν μερικοι!!!!!!!!!επισης κατι εγραψα οτι η εφη μαλλον μπερδεψε τα δωματια με τα προγραμματα
καλο ειναι μερικοι να διαβαζουν μια κριτικη κ μετα να γραφουν διτι παιζεται σπασμενο τηλεφωνο
Ρε μαν οταν λες να σε πνιγει στα φιλια αυτη τη εντυπωση μου δωσες για γλωσσοφιλα συν οτι αναφερεις στο τελος τις κριτικης σου με 30 ευρω να παρω τα εξτραδακια αυτα που λες αδερφε τα φιλια δεν ειναι εξτραδακια ανουσιες μαλακιες απο τις γκομενες ειναι που τις θεωρουνε προκαταρκτικα εξτραδακια θεωρουντε το γυμνο τσιμπουκι το γλυφομουνι τα γλωσσοφιλα κ αμα δωσει καμμια κωλαρακι που δε παιζει αυτο οχι αυτες οι παπαριτσες
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.548
Κριτικές
178
Like
40.455
Πόντοι
21.896
Ρε μαν οταν λες να σε πνιγει στα φιλια αυτη τη εντυπωση μου δωσες για γλωσσοφιλα συν οτι αναφερεις στο τελος τις κριτικης σου με 30 ευρω να παρω τα εξτραδακια αυτα που λες αδερφε τα φιλια δεν ειναι εξτραδακια ανουσιες μαλακιες απο τις γκομενες ειναι που τις θεωρουνε προκαταρκτικα εξτραδακια θεωρουντε το γυμνο τσιμπουκι το γλυφομουνι τα γλωσσοφιλα κ αμα δωσει καμμια κωλαρακι που δε παιζει αυτο οχι αυτες οι παπαριτσες
ΥΓ πρεπει να ευχαριστησω τον φιλο που περιμενε μετα απο εμενα διοτι εγω με 30 ευρω να παρω τα εξτραδακια μαλλον μπερδεψαν τα δωματια η τσα2 με την εφη αλλα αυτο δεν μειωνει την αξια της εφης

kai εχεις πμ γιατι καποιοι δεν το πιασατε ;)
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.197
Κριτικές
35
Like
4.532
Πόντοι
2.046
ΥΓ πρεπει να ευχαριστησω τον φιλο που περιμενε μετα απο εμενα διοτι εγω με 30 ευρω να παρω τα εξτραδακια μαλλον μπερδεψαν τα δωματια η τσα2 με την εφη αλλα αυτο δεν μειωνει την αξια της εφης

kai εχεις πμ γιατι καποιοι δεν το πιασατε ;)
Mεγα λαθος απο την αρχη το επιασα απλα μπερδευεις μ αυτα που γραφεις εκει το εχασα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.548
Κριτικές
178
Like
40.455
Πόντοι
21.896
Mεγα λαθος απο την αρχη το επιασα απλα μπερδευεις μ αυτα που γραφεις εκει το εχασα
αυτη η εφη σας εχει στοιχιωσει στη σαλονικη που με παιγνεια της δημιουργει το μυθο της ;) ;) ;) ;)
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.548
Κριτικές
178
Like
40.455
Πόντοι
21.896
Θες να κανεις τοσα και δε μπορεις γ αυτο
παντως εμφανησιακα ειναι πολυ μετρια και πιστευω οτι σε μερικους μπορει να κανει και bdsm διοτι εχει απειρες μελανιες στα ποδια της και οτααν την ρωτησα αυθορμητα απο πουυ ειναι οττοσες μελανιες μου ειπε ----απο εσας του πελατες ;) ;) ;) ;) ;) ;) :grin:
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
πριν λιγο σε οσα μπηκα οι γνωστες. η εκπληξη ηταν στο π.ερημιτη 2 οπου παρουσιαστηκε ενα μωρο που πρωτη φορα βλεπω  και μου εκανε θετικη εντυπωση .καστανη ωραιο προσωπο, αν θυμαμαι καλα μπαμπατσικη αλλα οπως την ειδα απο πισω λιγο χαλαρη  .το ονομα της τζοανα. ξερουμε αν προκειται για  καινουργια αφιξη η  ειναι ανακυκλωσιμη
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
πριν λιγο σε οσα μπηκα οι γνωστες. η εκπληξη ηταν στο π.ερημιτη 2 οπου παρουσιαστηκε ενα μωρο που πρωτη φορα βλεπω  και μου εκανε θετικη εντυπωση .καστανη ωραιο προσωπο, αν θυμαμαι καλα μπαμπατσικη αλλα οπως την ειδα απο πισω λιγο χαλαρη  .το ονομα της τζοανα. ξερουμε αν προκειται για  καινουργια αφιξη η  ειναι ανακυκλωσιμη
καινουρια σπανιολα λεει φιλος ...δεν δοκιμασε....
 

MBOY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2011
Μηνύματα
283
Κριτικές
12
Like
668
Πόντοι
881
Καλησπέρα παιδια ειμαι καιρο στο forum εφυγα ομως για 2 χρονια στο εξωτερικο οποτε και εχασα την επαφη με την μπουρδελοκατασταση της πολης εριξα πολυ διαβασμα κατεληξα οτι αυτην την στιγμη η ΕΦΗ απο milf η γαληνη για βυζολαγνους και η ελενα απο villes ειναι τα ονοματα τωρα της πολης φυσικα μπορει να κανω και λαθος! Εγω θα βρισκομαι στην πολη εως και τον επομενο μηνα οποτε και θελω να γαμισω μια αχλαδοκολα και γενικα μια η οποια να εχει κολαρα και να ειναι καλη στο cowgirl ακουω προτασεις ολες καλοδεχουμενες
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.078
Κριτικές
46
Like
3.221
Πόντοι
3.820
αυτη η εφη σας εχει στοιχιωσει στη σαλονικη που με παιγνεια της δημιουργει το μυθο της ;) ;) ;) ;)
xaxaxaxaxa εγω δεν την ξερω την εφη....μπορει να την εχω δει σε τσαρκα αλλα αυτη τη στιγμη δεν εχω εικονα!!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.078
Κριτικές
46
Like
3.221
Πόντοι
3.820
φιλε τζιμιαδη φυσικο επακολουθω ειναι στη θεσσαλονικη  να υπαρχουν και λιγα σπιτακια αλλα και σαβουρες αφου σε συγκριση με την αθηνα και αναλογικα πληθυσμιακα εχετε λιγοτερα στουντιο ακομα και απο αθηνα αλλα και αλλες επαρχιακες πολεις!!καθως επισης κ αν δεις τις κριτικες των αθηνων αλλα και τις σαλονικης μας τοτε θα δεις οτι οι αθηναιοι γραφουν πιο ευκολα κριτικες κ ετσι βοηθαν ο ενας τον εαλλον σε αντιθεση με εμας απο βορεια ελλαδα που δεν γραφουμε κριτικες κ ετσι δεν βοηθαμε για αυτο καταντησαμε να εχουμε σαβουρες και μποκλιυκια στη σαλονικη κ μας χρεωνουν και 40 ευρω για κοπεκες που στην αθηνα βρισκεις στο μεταξυ κ φυλης με 10-20 ευρω αρα και εμεις ειμαστε υπευθυνοι
για να μην μιλησω για city turs διοτι επαρχαιακες πολεις εχουν αυτη τη στιγμη παραπανω κοριτσια οποτε καλο ειναι το τρολλαρισμα αλλα πρωτα να γαφουμε για να εουμε κριτικες και οταν υπαρχουν σε αφθονια τοτε να τρολλαρουμε κιολλας
ασ το...αυτη η δικαιολογια δεν πιανει που το λετε και το ξαναλετε...δηλαδη οι παλιες πως δεν κλεινανε μπουτι??candy για παραδειγμα...το εχω πει και θα το ξαναπω...κοσμο εχουμε, γαμανε και οι διπλανοι νομοι...απλα εχουμε ζωα νταβαδες!!οταν ειχαμε ποιοτικες πουτανες μπουτι δεν κλεινανε...για αυτο και σταματουσανε νωρις..δεν αντεχανε...αυτο οτι πιστευετε,οτι αν φερουνε 10 πουτανες μουναρες και με καλες υπηρεσιες δεν θα εχουνε δουλεια δεν ισχυει. με ΤΙΠΟΤΑ!!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.197
Κριτικές
35
Like
4.532
Πόντοι
2.046
ασ το...αυτη η δικαιολογια δεν πιανει που το λετε και το ξαναλετε...δηλαδη οι παλιες πως δεν κλεινανε μπουτι??candy για παραδειγμα...το εχω πει και θα το ξαναπω...κοσμο εχουμε, γαμανε και οι διπλανοι νομοι...απλα εχουμε ζωα νταβαδες!!οταν ειχαμε ποιοτικες πουτανες μπουτι δεν κλεινανε...για αυτο και σταματουσανε νωρις..δεν αντεχανε...αυτο οτι πιστευετε,οτι αν φερουνε 10 πουτανες μουναρες και με καλες υπηρεσιες δεν θα εχουνε δουλεια δεν ισχυει. με ΤΙΠΟΤΑ!!
Σωστοτατατος  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom