Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (5 μέλη και 43 επισκέπτες)

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
εκανα μια μικρη βολτα αποψε και βασικα πηγα να δω την καινουρια Νικολ στο Bad Girls...πολυ ωραια μουναρα αλλα ειχε αλλους δυο μεσα και βαριομουν να περιμενω

Οποτε απο κει κανω μια σταση στο 24 που ηταν κλασσικα η Μιρελα,η πιο διαχρονικη μουναρα απ'ολες,οσο μεγαλωνει αυτη η κοπελα τοσο τελειοποιειται στην εμφανιση...και τελοσπαντων ειχα να τη γαμησω και καμια 5ετια και λεω ας μπω....
Σαν συμπεριφορα δεν εχει αλλαξει τιποτα δηλαδη κατευθειαν καποτα σε πεσμενο πουτσο,προκαταρκτικα της πλακας,πιπα ο,τι να'ναι και αψυχολογητη συμπεριφορα δηλαδη εκει που σε χαϊδευει και σε χαλαρωνει σου παταει μια δυνατη τσιμπια και ξεκαρδιζεται στα γελια  :jerking: :jerking:...ανωριμη συμπεριφορα,για να καυλωσεις μαζι της πρεπει ή να εισαι 16 χρονων ή εντελως καθυστερημενος.Ομως ειναι τοσο καλο κοριτσι και τοσο μουναρα,συν οτι εχει απιστευτο κωλοτρυπιδι για αχορταγο γλειψιμο που δε μπορεις να της θυμωσεις τελικα...στο τελος αφου δεν υπηρχε περιπτωση να τη γαμησω την εβαλα εκατσε στη μουρη μου,καρφωνε την κωλοτρυπιδα της στη γλωσσα μου κι εγω τον επαιζα και τελειωσα ετσι τελικα.Βεβαια ειναι πολυ ανετη με το χρονο,επικοινωνιακη κλπ αλλα δεν ειναι σοβαρη και γι'αυτο το λογο δεν εγινε φιρμα τοσα χρονια

Μου κάνει τεράστεια εντύπωση το πόσο χαλαρά αντιμετωπίζεις τέτοιες καταστάσεις. Δε λέω, 1ον δεν μπορείς να κάνεις κάτι οπότε λες αφού δε γαμάω πάμε να πάρω ότι καλύτερο μπορώ. 2ον μπορεί να μη σου είναι τίποτα το 30ρι ή το 50ρι (για άλλους είναι). ΟΚ όλα αυτά. Αλλά να ανεχόμαστε να μην δίνουν το 100% ενώ εμείς προσπαθούμε να δώσουμε σε αυτές το 100% και επίσης δεν έχουμε φταίξει κάπου? Εκεί κολλάω.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Στο καινουργιο το κοκκινο που ειναι στη γωνια,μινωταυρου 3 η 4 κατι τετοιο αν δεν κανω λαθος,τωρα περασα απο εκει..ενταξει σουλουποθηκε λιγο αλλα δεν με καταφερε να περασω θα της κανω λιγο καιρο ετσι γιατι πολυ ξεπετα την ειχε δει και αυτη πριν φυγει.Στο αλλο κολλητα το πρασινο ηταν η γνωστη βικη απο α.γ38 και παλιοτερα βαρδαρη, απεναντι στο ξυλινο η ελληνιδα πιτσιρικα με τα μεγαλα βυζια η αθηνα και στο νικηφορου ουρανου 28 που περασα ηταν η
σουζανα δλδ η παλια βαννεσα του βαρδαριου και μετα πηγε προς One Salonica  (παλιο σιτι γκειτ)και δουλευε και εκει με αλλο ονομα.Θα της γραψω κριτικη λεει οτι εκει θα δουλευει ποτε σε αυτο ποτε στα δυο καινουργια διπλα.Βασικα σημερα πηγαινα για εφη αλλα δεν ηταν.. στην θεση της η μονικα.Τωρα σας λεω τι με ειπε η τσατσα, η εφη ηταν εχθες πεμπτη και θα ειναι μαλλον την κυριακη την δευτερα και τριτη πρωι μπορει και τεταρτη, τις λεω πως και ετσι..με λεει οτι θελει να αλλαξει αυτον το καιρο το προγραμμα της.Οποτε οσοι πατε προς τα εκει σημερα,αυριο δεν θα ειναι απο κυριακη και μετα.
Ηταν και εξακολουθει να ειναι ξεπετα η Ελενα man πηγα και ακομα κλαιω το 30αρι τραγικη παει κ αυτη χαλασε και δε φτιαχνει αλλο
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Μου κάνει τεράστεια εντύπωση το πόσο χαλαρά αντιμετωπίζεις τέτοιες καταστάσεις. Δε λέω, 1ον δεν μπορείς να κάνεις κάτι οπότε λες αφού δε γαμάω πάμε να πάρω ότι καλύτερο μπορώ. 2ον μπορεί να μη σου είναι τίποτα το 30ρι ή το 50ρι (για άλλους είναι). ΟΚ όλα αυτά. Αλλά να ανεχόμαστε να μην δίνουν το 100% ενώ εμείς προσπαθούμε να δώσουμε σε αυτές το 100% και επίσης δεν έχουμε φταίξει κάπου? Εκεί κολλάω.
Τη Μιρελα τυπε ολοι ξερουν οτι ειναι λιγο οτι να ναι επιλογη μας ειναι να παμε η οχι δε μας αναγκαζει κανεις και τι εννοεις δινεις το 100% και αυτη δε δινει πουτανα ειναι οχι η γκομενα σου για τα φραγκα πηδιετε οχι γιατι σε γουσταρει
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Τη Μιρελα τυπε ολοι ξερουν οτι ειναι λιγο οτι να ναι επιλογη μας ειναι να παμε η οχι δε μας αναγκαζει κανεις και τι εννοεις δινεις το 100% και αυτη δε δινει πουτανα ειναι οχι η γκομενα σου για τα φραγκα πηδιετε οχι γιατι σε γουσταρει

Ήταν πιο γενικό το ερώτημα, δεν αφορούσε αποκλειστικά τη Μιρέλα. Πας πχ σε μία και είσαι καθαρότατος, λειτουργικός, ευγενικός (ή έστω όχι πιεστικός ή μαλάκας), τις περισσότερες φορές και προσεγμένος είναι μάλιστα ο μέσος μπουρδελιάρης. ΚΑΙ την πληρώνεις. Μπορεί να μην σε γουστάρει σαν τον γκόμενό της, αλλά γι' αυτό και πληρώνεται. Αν η κοπέλα κάνει τόσο κακή δουλειά που ούτε να τελειώσεις μπορείς, νομίζω δεν προσπάθησε και δεν τη νοιάζει. Τώρα μπορεί ο Αλ που έχει σαφώς μεγαλύτερη εμπειρία από 'μένα να τα έχει ζήσει πολλές φορές αυτά και να μην τον αγγίζουν. Μακάρι να είχα τις εμπειρίες του και την ψυχραιμία του, δεν τα έχω..

Υπάρχει και το θέμα της βελτίωσης των υπηρεσιών, που άμα δεν αναφέρεις ό,τι δε σου αρέσει και περνάς τα πάντα στο ντούκου πως θα αλλάξουν τα πράγματα. Επαναλαμβάνω δε μιλάω για τη Μιρέλα, αυτή τόσα χρόνια δεν άλλαξε τώρα θα αλλάξει.. Γενικά πάντα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
Μου κάνει τεράστεια εντύπωση το πόσο χαλαρά αντιμετωπίζεις τέτοιες καταστάσεις. Δε λέω, 1ον δεν μπορείς να κάνεις κάτι οπότε λες αφού δε γαμάω πάμε να πάρω ότι καλύτερο μπορώ. 2ον μπορεί να μη σου είναι τίποτα το 30ρι ή το 50ρι (για άλλους είναι). ΟΚ όλα αυτά. Αλλά να ανεχόμαστε να μην δίνουν το 100% ενώ εμείς προσπαθούμε να δώσουμε σε αυτές το 100% και επίσης δεν έχουμε φταίξει κάπου? Εκεί κολλάω.
και τι να'κανα ρε μαστορα?να την πετουσα καμια καποτα στο κεφαλι?...πολιτισμενοι ανθρωποι ειμαστε...
Με τη Μιρελα το ξερεις το σκηνικο αν την ξερεις απο Βαρδαρη αλλα με τα χρονια δυστυχως δεν ωριμασε καθολου σεξουαλικα.Αν ειχε λιγο αερα ντιβας και πιο ωριμης γυναικας οπως πχ η Αφροδιτη ουρες θα περιμεναν απ'εξω.
Ειναι ομως τοσο μουναρα και τοσο καλο κοριτσι που δε θυμωνεις μαζι της,δε την κατηγορω για κατι αλλα δεν εξελιχθηκε καθολου
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
και τι να'κανα ρε μαστορα?να την πετουσα καμια καποτα στο κεφαλι?...πολιτισμενοι ανθρωποι ειμαστε...
Με τη Μιρελα το ξερεις το σκηνικο αν την ξερεις απο Βαρδαρη αλλα με τα χρονια δυστυχως δεν ωριμασε καθολου σεξουαλικα.Αν ειχε λιγο αερα ντιβας και πιο ωριμης γυναικας οπως πχ η Αφροδιτη ουρες θα περιμεναν απ'εξω.
Ειναι ομως τοσο μουναρα και τοσο καλο κοριτσι που δε θυμωνεις μαζι της,δε την κατηγορω για κατι αλλα δεν εξελιχθηκε καθολου

Όχι δεν την ξέρω από Βαρδάρη. Ευτυχώς με σώσατε εσείς και δεν έχω μπει μαζί της. Πράγματι είναι μούναρος και μια φορά που κουβεντιάσαμε μου μίλησε με πάρα πολύ όμορφο τρόπο.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
και τι να'κανα ρε μαστορα?να την πετουσα καμια καποτα στο κεφαλι?...πολιτισμενοι ανθρωποι ειμαστε...
Με τη Μιρελα το ξερεις το σκηνικο αν την ξερεις απο Βαρδαρη αλλα με τα χρονια δυστυχως δεν ωριμασε καθολου σεξουαλικα.Αν ειχε λιγο αερα ντιβας και πιο ωριμης γυναικας οπως πχ η Αφροδιτη ουρες θα περιμεναν απ'εξω.
Ειναι ομως τοσο μουναρα και τοσο καλο κοριτσι που δε θυμωνεις μαζι της,δε την κατηγορω για κατι αλλα δεν εξελιχθηκε καθολου
Eνταξει αλ δε χρειαζετε να στο πω εγω το ξερεις ο ιδιος η εν λογο ειναι με τις ωρες της τη μια ολα τα λεφτα την αλλη ξεπετα του κερατα που θες να την πλακωσεις στο ξυλο αλλα παντα μουναρος και πολλη καλη τωρα στο αλλο θεμα οντος εντελως παιδακι
 

ncs200

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδες ηθελα να παω σημερα απογευμα στο villa prive, μιας και το πηρα επιτελους αποφαση, και δεν μπορουσα να το βρω το στουντιο, ουτε το bad girls που πρεπει να ειναι κοντα μεταξυ τους.. Πρωτη φορα πηγα στην περιοχη αυτη και γενικοτερα για τσαρκα και δεν μπορουσα να βγαλω ακρη, μιση ωρα περπατουσα, δεν ειχε και κανεναν περαστικο να τον ρωτησω,ολο κατι περιεργοι γυρνουσαν με τα αμαξια και με κοιτουσαν λες και πηγαινα να γ@μησω την γυναικα τους.. Απο το google maps βρηκα το principal που ειναι κοντα εκει και μετα το χαος.. Παιζει κανενας να μου εξηγησει πως παω Η αν μαζευτειτε καμια μερα για μπουρδελοτσαρκα και ειναι να περασετε απο εκει να με παρατησετε εμενα στην αννουλα?  :grin: :grin:
 

peiklis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2015
Μηνύματα
2
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
μη χασουμε και το κορμι τη μιρελα
εργατικη παντα στο ποστο της μας εξυπηρετει
με τριαντα ευρουλακια τον παιρνει στο στομα
και το  παλευει δεκα λεπτα
πεθαμενος να εισαι θα σε αναστησει :kissass:
εκοσι χρανια εργαζομενο κοριτσακη ειναι
κατι παραπανω θα ξερει

 

Houdini

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Like
12
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος που χάθηκε η Νατάσα (που ήταν στις Μέλισσες και μέχρι πρόσφατα στη Vila Erotica πρωϊνή βάρδια?)
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.284
Κριτικές
169
Like
8.379
Πόντοι
10.326
Ξέρει κάποιος που χάθηκε η Νατάσα (που ήταν στις Μέλισσες και μέχρι πρόσφατα στη Vila Erotica πρωϊνή βάρδια?)
Αν έφυγε από τις βίλλες! Υποψιαζομαι πως θα την δούμε είτε στο Νικ.8,Πέτρου Ερημίτη 2 και Ανδρ.24! :grin: :orchestra:
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
και τι να'κανα ρε μαστορα?να την πετουσα καμια καποτα στο κεφαλι?...πολιτισμενοι ανθρωποι ειμαστε...

al pacino με σενα δε ειχε πεχτει ενα τετοιο σκηνικο με την τανα απο το αλουμινατο στο βαρδαρη  που της ειχες πεταξει την καποτα στα μουτρα
 

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
report σε βιλες προ ημερων.

erotica αδιαφορη μπαμπατσικια νομιζω ντεζη...
red  εμανουελα με πολυ καλο σαλοναρισμα και κοσμο να περιμενει και το κλασικο χαιβανι που ηθελε προγραμμα αλλα απο το ανχος κοντευε να κατουρηθει επανω του καθε φορα που χτυπαγε το κουδουνι και επειδη ο μαλακας αν σου κατσει ολα στραβα θα πανε στο ξανα ελα επειδη ειχε κοσμο και ηθελα να δοκιμασω εμανουελα πεσαμε πανω στο ΣΔΟΕ και στο ΙΚΑ...

diamont η ρωσιδα κατα κοσμον βαλερια....εκει οι κριτικες φιλων προσφατα με απετρεψαν να μπω αν και η εμφανιση υπο τα πολυχρωμα φωτα λεει, αλλα το απολυτο κομοδινο μεσα μαλλον ισχυει γιατι οπου υπαρχει καπνος υπαρχει και φωτια λενε.

bad girls...επεικυνδινα ανορεκτικό το μωρο εκει ...η σαρα...πολυ αδυνατη πολυ σολαριουμ λιγο ομως απο συνολο..αποτρεπτικη εμφνανιση θα ελεγα...και το αδυνατισμα τρομαζει οσο νου πω..
και τέλος οπου εγινε και η καταθεση
prive, στο φιλτατο και ευγενεσταστο τσατσο δουλευει η βερα
δυνατο μονο η βερα...δυνατο τσιμπουκι και πολυ καλη διαθεση . καλα προκαταρτικα φιλακια gfe κτλ, αμα εχει διαθεση το κοριτσι φαινεται, πολυ καλο σεξ αν εξαιρεσεις εκεινο το ola ok baby, ηταν ενα πολυ καλο γαμησι, παντου σε ολες τις στασεις και με τελιωμα στο στομα εντος προφυλακτικου φυσικα.

Next target αννα !

αυτα μετα απο πολυυυυυ καιρο!
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.284
Κριτικές
169
Like
8.379
Πόντοι
10.326
2dw984o.jpg
:grin:

Κατω απο αυτην την φωτογραφια ειναι το μασαζοκρεβατο του Las vegas! :grin:
δεν ταιριαζε καθολου με αυτην την εικονα και γενικως το ολο σκηνικο που εχουν στησει με αυτα τα μασαζοκρεβατα στον συγκεκριμενο οικο σε παραπεμπει σε φραπερι και οχι σε στουντιο! :birdman: Η Μονικα πρωην Κριστιν ξερει πολλα.... :tits2:... :kissass2:
Κατι με επιασε τωρα τελευταια και θελω να τραβαω φοτο μεσα απο τα δωματια , πραγματα που με κινουν το ενδιαφερον! :grin:
 

Sakichacki

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2016
Μηνύματα
71
Like
20
Πόντοι
0
Ρε μάγκες να κάνω μια ερώτηση . Ξέρετε πού θα βρω καλά milfs ηλικίας 30 με 45 ??? Επίσης αν προσφέρουν κανένα σπέσιαλ πρόγραμμα π.χ. το μισάωρο . Αυτό το τελευταίο με ενδιαφέρει πολύ γιατί αλλιώς δεν το ευχαριστιέσαι . Άντε καλά γαμήσια :wanker: :wanker: :wanker:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.284
Κριτικές
169
Like
8.379
Πόντοι
10.326
Ήθελα να κάνω μία μίνι Τσαρκα ,αλλά η τσατσά η Ρωσσοποντια του Φρίξου 13α με ξενερωσε! :headbang: Κάθεται στημένη έξω από τα σπιτάκια. Μπαίνω στο Φρίξου 15 που είχε την Έφη και μόλις βγαινω για να την κάνω με ξεκινάει τα  Κοπλιμέντα: " Έλα να δεις και τα άλλα σπιτάκια ανοιχτά είναι!" :jerking: Την λέω: " Ήρθα να κάνω την είσπραξη και να πάω για καφέ" :grin: :birdman:
- Μου λέει: " Καλός είσαι....τρωγεσαι" :2funny:

Μετά πήγα και από το bad girls για να μπω με Σονια,αλλα δεν κάτι δεν μου κάθεται καλά ενώ είναι πρόσχαρη κοπέλα ! :cheesy:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.072
Κριτικές
46
Like
3.202
Πόντοι
3.820
Ήθελα να κάνω μία μίνι Τσαρκα ,αλλά η τσατσά η Ρωσσοποντια του Φρίξου 13α με ξενερωσε! :headbang: Κάθεται στημένη έξω από τα σπιτάκια. Μπαίνω στο Φρίξου 15 που είχε την Έφη και μόλις βγαινω για να την κάνω με ξεκινάει τα  Κοπλιμέντα: " Έλα να δεις και τα άλλα σπιτάκια ανοιχτά είναι!" :jerking: Την λέω: " Ήρθα να κάνω την είσπραξη και να πάω για καφέ" :grin: :birdman:
- Μου λέει: " Καλός είσαι....τρωγεσαι" :2funny:

Μετά πήγα και από το bad girls για να μπω με Σονια,αλλα δεν κάτι δεν μου κάθεται καλά ενώ είναι πρόσχαρη κοπέλα ! :cheesy:
τελικα την πηρες την τσατσα; :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom