Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (3 μέλη και 40 επισκέπτες)

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Α μπα μαν αν ειναι οπως πριν που εφυγε καλητερα να μην ξαναγυριζε ηταν ολα τα λεφτα και εγινε ξεπετα του κερατα ειχε φαει μαυρο απο μενα αλλα θα παω αλλη μια φορα να δω ποσο ετοιμη και ορεξατη γυρισε
Κάνε όπως νιώθεις φίλε, δεν μπορώ να σε συμβουλέψω , θα λένε πάλι διάφορα και δεν θέλω.
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Αν και απέχω και θα απέχω για αρκετό καιρό από το άθλημα, ας κάνω μια ενημερωσούλα για 2 περιπτώσεις πρόσφατες που δεν έχω αναφέρει.

1ον η Βίκυ που δούλευε στην Ανδρέου Γεωργίου και τώρα δουλεύει στο πράσινο της Μινωταύρου το καινούριο, έχει βελτιωθεί πάρα πολύ. Και παλιά καλή ήταν αλλά τώρα καλύτερη. Το έγραψε και ένας φίλος πριν λίγες σελίδες και έχει απόλυτο δίκιο. Την πέτυχα πρωί να σφουγγαρίζει ντυμένη με μαυροκόκκινη κάλτσα και με άναψε τόσο πολύ που όταν πέρασα καθόμουν και τη χάζευα από το δωμάτιο πως δούλευε και της λέω μία "νοικοκυρούλα εσύ!". Μου απαντάει "κλείσε την πόρτα, έρχομαι σε λιγάκι" χαμογελαστή. Ήταν πολύ καλή μαζί μου και αξίζουν πολλά μπράβο σε όσες παρουσιάζουν αισθητή βελτίωση.

2ον πέρασα από την καινούρια τη Σόνια.. Στο σαλόνι έτσι όπως ήρθε πάνω μου όλο υποσχέσεις και νάζι έπαθα λίγο πλάκα και όταν βλέπω καστανά ή κόκκινα μαλιά σαν τα δικά της μπλοκάρω λίγο, είναι αδυναμία. Η αλήθεια όμως είναι ότι αν και είναι πολύ εμφανίσημη δεν είναι μοντέλο. Αυτό μέσα στο δωμάτιο το διαπίστωσα. Στα πολύ θετικά η όρεξή της. Α και η κυρία στην υπηρεσία εκεί είναι άψογη (στο Erotica) και είναι από τις λίγες εξαιρέσεις που χαίρομαι να μιλάω μαζί της. Μου έκανε και δωράκι στην τιμούλα προγράμματος. Τα καλά να λέγονται. Η κοπελίτσα δίνει φιλιά που θεωρώ πολύ μεγάλο ατού. Στο σεξ καυλή και εκεί αλλά σαν καινούρια ακόμα μαθαίνει, π.χ. λίγο δοντάκι στην πίπα, και λίγο τραβιόταν στο πισοκολλητό. Τα μουγκανιτά ελαφρώς προσποιητά νομίζω, βγάζει όμως έναν Α ερωτισμό, όχι σαν την Αλίκη το απόλυτο ψέμα ας πούμε. Αγγλικά-ελληνικά γρι. Καλή όμως εντάξει. Άξιζε.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.310
Κριτικές
169
Like
8.496
Πόντοι
10.326

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
36
Like
4.440
Πόντοι
2.846
χθεσηνη βολτα στα σπιτακια πασ κ υπαρχει κανα καινουργιο φρουτο αλλα τσαμπα η βολτα :headbang: :headbang:απο αυτα που ειδα στα καινουργια στο ενα η στεφη στο αλλο ηταν το ουφο η τσατσα κ δεν περασα.καλα πανε καλα αυτι καινουργια μαγαζια με βλαμενεσ υπηρεσειεσ :2funny: :2funny: :2funny:κατεβενω φριξου να δω τι παιζει στο 15 τανια στο 14 χριστινα.καπου εκει λεο δεν γαμασ θα παω στο στανταρακι μου τερεζα παι ρνω τα ποδαρια μου κ κατηφοριζω κ μολισ φτανω απο εξω ενα χαμογελο ολο ικανοποισησ λεω το μητσο φτιαξε 2 πανσετουλεσ να τσακισω γιατι κουραστικα με τα μπαζα που ειδα.μπουξο σε περιμενη πανσετουλα :wanker: :wanker:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.310
Κριτικές
169
Like
8.496
Πόντοι
10.326
χθεσηνη βολτα στα σπιτακια πασ κ υπαρχει κανα καινουργιο φρουτο αλλα τσαμπα η βολτα :headbang: :headbang:απο αυτα που ειδα στα καινουργια στο ενα η στεφη στο αλλο ηταν το ουφο η τσατσα κ δεν περασα.καλα πανε καλα αυτι καινουργια μαγαζια με βλαμενεσ υπηρεσειεσ :2funny: :2funny: :2funny:κατεβενω φριξου να δω τι παιζει στο 15 τανια στο 14 χριστινα.καπου εκει λεο δεν γαμασ θα παω στο στανταρακι μου τερεζα παι ρνω τα ποδαρια μου κ κατηφοριζω κ μολισ φτανω απο εξω ενα χαμογελο ολο ικανοποισησ λεω το μητσο φτιαξε 2 πανσετουλεσ να τσακισω γιατι κουραστικα με τα μπαζα που ειδα.μπουξο σε περιμενη πανσετουλα :wanker: :wanker:
αν δεν γαμησεις , :zfuck: να ξερεις  δεν έρχομαι!
Φοβάμαι. :tooth: : :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:  :tooth: :tooth:
 

atipos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2016
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
η σονια που ειναι βραδινη σημερα στη βιλα πριβε πως ειναι απο εμφανιση? μια απαντηση αμεσα παρακαλω μην τρεχω αδικα

 

o eksapodw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2009
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
χθεσηνη βολτα στα σπιτακια πασ κ υπαρχει κανα καινουργιο φρουτο αλλα τσαμπα η βολτα :headbang: :headbang:απο αυτα που ειδα στα καινουργια στο ενα η στεφη στο αλλο ηταν το ουφο η τσατσα κ δεν περασα.καλα πανε καλα αυτι καινουργια μαγαζια με βλαμενεσ υπηρεσειεσ :2funny: :2funny: :2funny:κατεβενω φριξου να δω τι παιζει στο 15 τανια στο 14 χριστινα.καπου εκει λεο δεν γαμασ θα παω στο στανταρακι μου τερεζα παι ρνω τα ποδαρια μου κ κατηφοριζω κ μολισ φτανω απο εξω ενα χαμογελο ολο ικανοποισησ λεω το μητσο φτιαξε 2 πανσετουλεσ να τσακισω γιατι κουραστικα με τα μπαζα που ειδα.μπουξο σε περιμενη πανσετουλα :wanker: :wanker:

αυτη η στεφη καινουρια ειναι?η μηπως αυτη που δουλευε παλια στο νικ.ουρανου 28??
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
35
Like
4.542
Πόντοι
2.046
Ραπτορα καλώς να τα δεχτείς  :grin:. Ορεξάτη και έτοιμη..... Να μείνει και κανένα κοκκαλακι και για μας  :knockinb:
Λοιπον μαν δεν ξερω αν πηγες αλλα αν πηγες την ορεξατη που την ειδες αυτη εχει γινει πλεον καραξεπεταρα του κερατα κλαιω το 30αρι που εδωσα χωρια που το πηγαδι πλεον ειναι ποιο στενο απο το μουνι τηςμαυρο και παλι μαυρο απο μενα το τελευταιο 30αρι που ειδε αλλο δεν εχει
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Λοιπον μαν δεν ξερω αν πηγες αλλα αν πηγες την ορεξατη που την ειδες αυτη εχει γινει πλεον καραξεπεταρα του κερατα κλαιω το 30αρι που εδωσα χωρια που το πηγαδι πλεον ειναι ποιο στενο απο το μουνι τηςμαυρο και παλι μαυρο απο μενα το τελευταιο 30αρι που ειδε αλλο δεν εχει

Raptor δλδ παλιότερα πριν γίνει ξεπέτα όπως λες την έπαιρνες και ήταν πολύ καλή ως κορυφαία? Πόσο καλή ήταν στα καλύτερά της μαζί σου?
Κανένας άλλος με πρόσφατη εμπειρία μαζί της?
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
35
Like
4.542
Πόντοι
2.046
Raptor δλδ παλιότερα πριν γίνει ξεπέτα όπως λες την έπαιρνες και ήταν πολύ καλή ως κορυφαία? Πόσο καλή ήταν στα καλύτερά της μαζί σου?
Κανένας άλλος με πρόσφατη εμπειρία μαζί της?
Ενα θα σου πω να καταλαβεις την ειχα ξεμουνιασει πριν γινει ξεπετα τελευταιες 3 φορες μαζι με τη σημερινη εκλαψα τα λεφτα μου ΜΑΥΡΟ πλεον απο μενα δε ξαναβλεπει οχι ευρω ουτε ενα λεπτο
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.205
Κριτικές
293
Like
9.588
Πόντοι
12.525
Σημερα το απογευμα εσκισα και την Γαληνη μετα απο πολλους μηνες  :tits: :tits:
Οι βυζαρες στη θεση τους,δεν εχει αλλαξει κατι ως προς τη συμπεριφορα της εχει αυτο το δηθεν βαριεστημενο υφος και δε θελω και μη...αλλα κατα βαθος ειναι μεγαλο πουτανακι,γουσταρει να γαμηθει με τρελα,κανει καλα γουστα και δε βιαζεται.
Οποτε για ακομα μια φορα κρινεται ως ικανοποιητικα αποδοτικη,ηταν 5η ή 6η φορα μαζι της και πλεον τη θεωρω μια στανταρ πολυ καλη επιλογη
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Ενα θα σου πω να καταλαβεις την ειχα ξεμουνιασει πριν γινει ξεπετα τελευταιες 3 φορες μαζι με τη σημερινη εκλαψα τα λεφτα μου ΜΑΥΡΟ πλεον απο μενα δε ξαναβλεπει οχι ευρω ουτε ενα λεπτο
Μου κάνει εντύπωση φίλε γιατί γύρισε ταπί και θα έπρεπε να προσέχει πιο πολύ να μη χάσει τους πελάτες της  :jerking:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.310
Κριτικές
169
Like
8.496
Πόντοι
10.326
Μου κάνει εντύπωση φίλε γιατί γύρισε ταπί και θα έπρεπε να προσέχει πιο πολύ να μη χάσει τους πελάτες της  :jerking:
παίζει μπαλιτσα και χωρίς τους πελάτες της! :grin: Είναι από τις ελάχιστες παρουσίες που σε κάνουν να μπεις! Μαγευεσαι από αυτά τα μάτια! :sunglasses:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
παίζει μπαλιτσα και χωρίς τους πελάτες της! :grin: Είναι από τις ελάχιστες παρουσίες που σε κάνουν να μπεις! Μαγευεσαι από αυτά τα μάτια! :sunglasses:
Συμφωνώ αλλά αν δεν περνάνε δεύτερη φορά θα μείνει να κοιτάει τα μάτια της στον καθρέφτη  :s&m_1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom