Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (4 μέλη και 52 επισκέπτες)

Perfect2000

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2014
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Φιλαρακια τι εγινε παλι με την βικτωρια απο βιλλες παλι χαθηκε και δεν ειναι ουτε στο σαιτ ξερει κανενας κατι?  Και επισης μια μισελ απο βιλες ειχε παει στα τρια του λας βεγκας που ειναι τωρα? αν ξερει κατι καποιος ας απαντησει
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
46
Like
3.225
Πόντοι
3.820
Φιλαρακια τι εγινε παλι με την βικτωρια απο βιλλες παλι χαθηκε και δεν ειναι ουτε στο σαιτ ξερει κανενας κατι?  Και επισης μια μισελ απο βιλες ειχε παει στα τρια του λας βεγκας που ειναι τωρα? αν ξερει κατι καποιος ας απαντησει
ξεμουνιασμα επαθε...σε 2 βδομαδες θα ειναι πισω!!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
35
Like
4.542
Πόντοι
2.046
Φιλαρακια τι εγινε παλι με την βικτωρια απο βιλλες παλι χαθηκε και δεν ειναι ουτε στο σαιτ ξερει κανενας κατι?  Και επισης μια μισελ απο βιλες ειχε παει στα τρια του λας βεγκας που ειναι τωρα? αν ξερει κατι καποιος ας απαντησει
Στο red light ειναι η Βικτωρια τυπε μεχρι τις 8
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
834
Κριτικές
3
Like
567
Πόντοι
306
Ναι ασφαλές είναι αλλά τι να σου προτείνουμε όλες είναι χάλια τα ίδία και τα ίδια  :vomit: ρε παίδες ρίξτε όλοι ένα μαύρο για κανά μήνα τουλάχιστον μπας και βάλουνε μυαλό γιατί εδώ και μήνες η κατάσταση είναι άθλια! :headbang:
ακριβώς... πρεπει καποια στιγμή
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
834
Κριτικές
3
Like
567
Πόντοι
306
Μιζέρια και γκρίνια............
Αν και εχω να γραψω πολυ καιρο παιδια σας διαβαζω καθε μερα!
Τα πράγματα είναι απλά και οσοι μπορειτε τα εφαρμόζεται!
Και εγω σαν λύση μόνο την ΑΠΟΧΗ βλέπω! Δεν μπορώ να σκεφτώ κατι άλλο!
Και για μερικούς εδω που το παραχεσανε με την γκρινια τους μην ξεχνατε οτι υπαρχουνε και αλλου πορτοκαλιες ρε παιδια!........πχ μασατζιδικα κυρατσες που κάνουνε δουλειά μονες ακομα κ καλλ γκιρλς που με κατοσταρικο κανεις δουλειά.
Βέβαια μην νομίζετε οτι και αυτα ειναι σουπερ ουαου αλλα σιγουρα καλύτερα απο το χαλι των μαγαζιων κατω!
Δεν μπηκα να γκρινιαξω κ εγω απλα για μερικους να δωσω ισως λυση!!
Χωρίς να θελω να κανω κουμαντο στην τσεπη κανενός αλλα σαν φιλος να πω οτι οποίος δίνει πανω απο 30(που ειναι κ πααααρα πολλα) κανει χαζομάρα!!
Εγω τον εχω σταματήσει τον περιπατο κατω. Πολυ σπανια και μετρημενα.

Αυτα παιδες απο μένα και πραγματικα η κατάσταση στα μαγαζια ειναι πολυυυυυ χαλια. Δεν αξιζουν ΟΧΙ 30 να μην πω ούτε 10αρικο.
Τι να κανουμε όμως που ειμαστε μεγαλο χωριό και οτι καλο βγει πλακωνουμε ολοι και χαλάει!
Την καλημερα μου σε ολους.

θα συμφωνήσω απολυτως...εγω κλείνω ενα μηνα αυτο το Σαββατοκύριακο με αποχή...περασα μια βολτα χθες βραδυ 2-3 αμαξια...
να κλείσουνε να υσιχάσουμε!! τι να πώ...
 

christospor

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες στην περιοχη του fix στη θεσσαλονικη λειτουργει το las vegas οποιοσ πηγε το ξερει οποιος δεν πηγε να παει. ειναι 5-6 μπουρδελα μαζι ωραιες ξυλινες κατασκευες  δοκιμασα ολες τισ κοπελες που δουλευουν εκει αλλα αυτη που μου εκανε εντυπωση ειναι η ρωξανη ειναι νταρντανα λιγο γεματουλα αλλα κανει φοβερο προγραμμα στην αρχη διστασα να παω αλλα λεω ας δοκιμασω.επαθα τη πλακα μου ολα τα γουστα τελεια φουλ προγραμμα και ευγενικη επισκεφθητε την και θα με θυμηθητε
 

Anal listis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Θα ήθελα τα φώτα σας...ποια είναι το τοπ μιλφ αυτήν την εποχή και πού μπορώ να την βρω; Επίσης αυτή η καινούργια ζανετ  τι λέει; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.333
Κριτικές
3
Like
458
Πόντοι
36
Τσακαλακια  της θεσσαλονικης μήπως ξέρει κάποιος από εσάς που πήγατε αυτές τις μέρες με Αντριαννα μέχρι πότε θα είναι θεσσαλονικη η κοπελα;κάποιος που να μίλησε μαζί της όμως και να του το είπε η ίδια και όχι οι τσατσά δες. Ευχαριστω
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Μαγκες εγω λεω να Ναυλωσουμε κανα Λεωφορειο το επομενο Σαββατοκυριακο και να κατεβουμε ενα 2ημερο Αθηνα να Ξεμπουκωσουμε και να τις..Μπουκωσουμε ολες στη Φυλης-Μεταξουργειο!! :wanker:
 

megaSponsoras

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
404
Like
2
Πόντοι
1

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Τσακαλακια  της θεσσαλονικης μήπως ξέρει κάποιος από εσάς που πήγατε αυτές τις μέρες με Αντριαννα μέχρι πότε θα είναι θεσσαλονικη η κοπελα;κάποιος που να μίλησε μαζί της όμως και να του το είπε η ίδια και όχι οι τσατσά δες. Ευχαριστω
Θα δουλεύει μέχρι το Σάββατο που μας έρχεται περίπου.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
βόλτα χθές το βράδυ όπυ γινόταν πανικός .
Στην ανδρέου γεωργίου ήταν όλα κλειστά,κεφαλληνίας επίσης.
πήγα απο τις βίλλες,και το bad girls κυρίως για να δω και να μπώ στη Νικόλ,η οποία ειναι ουκρανέζα,δεν μιλαει ελληνικά η αγγλικά οπότε απο συνεννόηση δεν...Το ευχάριστο είναι οτι έχει διάθεση να σε ικανοποιήσει,το πάει καλά το άθλημα αν χαλαρωσει λιγο ακόμα θα γινει πολύ καλή.
Προκαταρκτικά είχε κατι φιλιά σε στήθος και γενικά,καραμέλωμα σε μπάλες δεν είχεσε γενικές γραμμές ηταν καλή αλλά προσωπικά θα κάνω καιρό να ξαναπάω μαζί της γιατί απλά δεν τρελάθηκα...
Κορμάρα,πολύ ωραία πόδια,πρόσωπο δεν ειναι καμία μουνάρα αλλα εντάξει δεν την λές άσχημη...μια χαρά είναι.
πέρασα μετα απο το ξύλινο δίπλα στο venus όπου δούλευε μια ελένη ουκρανέζα ,απο το αν.γεωργίου 19,εκείνη έχει ψωμί ,παίζουν και κάτι γλωσσόφιλα ,απέναντι στο καινούριο ήταν η βίκυ η ουκρανέζα με λίγο αλλαγμένο λούκ
πήγα στο λας βέγκας, όπου στο πρώτο δούλευε μια μικροκαμωμένη χριστίνα με την σπασαρχίδω τσατσά,στο δεύτερο ήταν ο ευγενικός τσάτσος με την καρίνα την ρουμάνα,και στο δίπλα ηταν μια πολύ εντάξει τσατσά με την Μισέλ απο τις βίλλες.....(την μικροκαμωμένη δεν την ξέρω ,δεν ειναι του γούστου μου παιδάκια ..τις άλλες δύο τις έχω δοκιμάσει ,δεν τρελάθηκα με καμία απο τις δυο...η καρίνα δεν έχει μη και όχι αλλά δεν το έχει και τόσο το άθλημα.

πηγα και απο ερημίτη όπου ηταν στο 1 η πανέμορφη Γκαμπριέλα,η οποία δεν είναι για να δουλεύει ,δεν κάνει, βέβαια τωρα το καταλαβαίνεις οτι βαράει μύγες,το βλέπεις στο βλέμμα της.Ίσως να αλλάξει κάποια στιγμή προς το καλύτερο και να προσπαθήσει να γινει καλή στη δουλειά.
Η διαίσθηση μου μου λέει όμως οτι δεν κάνει ακόμα......και ισως να μην κάνει ποτέ.

Ερημίτη2 ηταν η Τζάστιν απο τα παλιά....μόλις την είδα στην αρχή δεν την γνώρισα μετά τη θυμήθηκα,γκαύλωσα αλλά δεν λέει πολλά μέσα...ήταν όπως ηταν μικρή πριν 10-12 χρόνια,μουνάρα που δεν θα σου κάνει ποτέ γουστα....
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
βόλτα χθές το βράδυ όπυ γινόταν πανικός .
Στην ανδρέου γεωργίου ήταν όλα κλειστά,κεφαλληνίας επίσης.
πήγα απο τις βίλλες,και το bad girls κυρίως για να δω και να μπώ στη Νικόλ,η οποία ειναι ουκρανέζα,δεν μιλαει ελληνικά η αγγλικά οπότε απο συνεννόηση δεν...Το ευχάριστο είναι οτι έχει διάθεση να σε ικανοποιήσει,το πάει καλά το άθλημα αν χαλαρωσει λιγο ακόμα θα γινει πολύ καλή.
Προκαταρκτικά είχε κατι φιλιά σε στήθος και γενικά,καραμέλωμα σε μπάλες δεν είχεσε γενικές γραμμές ηταν καλή αλλά προσωπικά θα κάνω καιρό να ξαναπάω μαζί της γιατί απλά δεν τρελάθηκα...
Κορμάρα,πολύ ωραία πόδια,πρόσωπο δεν ειναι καμία μουνάρα αλλα εντάξει δεν την λές άσχημη...μια χαρά είναι.
πέρασα μετα απο το ξύλινο δίπλα στο venus όπου δούλευε μια ελένη ουκρανέζα ,απο το αν.γεωργίου 19,εκείνη έχει ψωμί ,παίζουν και κάτι γλωσσόφιλα ,απέναντι στο καινούριο ήταν η βίκυ η ουκρανέζα με λίγο αλλαγμένο λούκ
πήγα στο λας βέγκας, όπου στο πρώτο δούλευε μια μικροκαμωμένη χριστίνα με την σπασαρχίδω τσατσά,στο δεύτερο ήταν ο ευγενικός τσάτσος με την καρίνα την ρουμάνα,και στο δίπλα ηταν μια πολύ εντάξει τσατσά με την Μισέλ απο τις βίλλες.....(την μικροκαμωμένη δεν την ξέρω ,δεν ειναι του γούστου μου παιδάκια ..τις άλλες δύο τις έχω δοκιμάσει ,δεν τρελάθηκα με καμία απο τις δυο...η καρίνα δεν έχει μη και όχι αλλά δεν το έχει και τόσο το άθλημα.

πηγα και απο ερημίτη όπου ηταν στο 1 η πανέμορφη Γκαμπριέλα,η οποία δεν είναι για να δουλεύει ,δεν κάνει, βέβαια τωρα το καταλαβαίνεις οτι βαράει μύγες,το βλέπεις στο βλέμμα της.Ίσως να αλλάξει κάποια στιγμή προς το καλύτερο και να προσπαθήσει να γινει καλή στη δουλειά.
Η διαίσθηση μου μου λέει όμως οτι δεν κάνει ακόμα......και ισως να μην κάνει ποτέ.

Ερημίτη2 ηταν η Τζάστιν απο τα παλιά....μόλις την είδα στην αρχή δεν την γνώρισα μετά τη θυμήθηκα,γκαύλωσα αλλά δεν λέει πολλά μέσα...ήταν όπως ηταν μικρή πριν 10-12 χρόνια,μουνάρα που δεν θα σου κάνει ποτέ γουστα....

Ακριβέστατη περιγραφή της χθεσινής κατάστασης.
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Να προσθέσω ότι παραδόξως στην καινούρια την Ζανέτ δεν είχε σχεδόν καθόλου κόσμο. Ένας πελάτης που βγήκε είπε καλά λόγια. Ήταν ο μόνος. Καλή εμφάνιση η κοπέλα 9 με 10 θα της έβαζα. Δεν πέρασα. Αντιθέτως στη Νικόλ η ουρά έφτανε μέχρι έξω.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
:rolleyes:
Να προσθέσω ότι παραδόξως στην καινούρια την Ζανέτ δεν είχε σχεδόν καθόλου κόσμο. Ένας πελάτης που βγήκε είπε καλά λόγια. Ήταν ο μόνος. Καλή εμφάνιση η κοπέλα 9 με 10 θα της έβαζα. Δεν πέρασα. Αντιθέτως στη Νικόλ η ουρά έφτανε μέχρι έξω.

δεν πήγα γιατι γινόταν χαμός εκει έξω....
Γενικά πάντως ο κόσμος φράγκα δεν έχει αλλα τα 40 τα βρίσκει για να πηδήξει στις βίλλες
 

fuck al pa

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
:tits: :tits2:  καλησπέρα!!! αυτη η ΜΑΡΙΖΑ απο βιλλες γνωριζει κανεις που. πως και πότε ???
Ευχαριστω
 

fuck al pa

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλυτερα πες  μας που εισαι να μαζευτουμε να κανεις γιαχμαν το 40αρι!!
7 χρονια Σουηδια με 140ε/μερα δεν νομιζω οτι ειναι ποσόν !!! βρες την και κερναω προγραμα και orgy  αν γουσταρεις να γνωριστουμε !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom