Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
πηγα........τελικα....στην παλαια μου γειτόνισα ............δεν περασα γιατι οντος η κατασταση δεν ειναι οπως παλαια, δεν μου εκανε καν για δευτερη σκεψη
κριμα ρε συ  ροζα χαλασε η φαση μαλλον.

θα το τσεκαρω αλλη μια μαλλον αυριο σημερα δεν....δεν ειχε και κοσμο βασικα αλλα δεν.

(για ανδριανα μιλαω)
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
462
Πόντοι
3.245
Δέν είναι μόνο ότι δεν ρίχνουν τις τιμές,αλλά και σάν υπηρεσίες όταν τις αντικρίζεις σου δημιουργούν μία αναξιοπιστία,οτι θα φάς παπά και τα λεφτά σου,βγάζουν μια ξενέρα,ειρωνία και θυμό ορισμένες....έτυχε να τσαρκάρω και εγώ εχθές κάτω στα μαγαζιά,καταλαβαίνω ότι η δουλειά τις ιερόδουλης είναι φοβερά δύσκολη,και πρέπει να ανεχτείς τα βίτσια του κάθε ενός,όμως αν δεν μπορείς παράτατα και ψάξε κάτι άλλο....γιατί ο πελάτης ο ανυποψίαστος και ο καλοπροαίρετος, δεν φταίει σε τίποτα απολύτως να εισπράττει τέτοιες συμπεριφορές και καταστάσεις,και άν βλέπει συνέχεια τέτοια δυσάρεστα πώς θα ξαναπάει????τουλάχιστον ετσι τα βλέπω εγώ τα πράγματα από μεριάς μου,στις παλιές καλές εποχές του Βαρδάρη και των studios σου βγάζανε όλες μία τσαχπινία που ήθελες να τις περάσεις όλες με το δίκιο σου,και ήταν όντως καλές υπηρεσίες με ''καλά ονόματα'' όπως θυμούμαστε όλοι,αλλά δυστυχώς τελείωσαν αυτά και ξεκίνησε ένας μόνιμος κατήφορος.
  ετσι είναι τυπε,καποια στιγμη θα τις ριξουν μαυρο ολοι.
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
καντε ολοι μια αποχη μαγκες για αρκετο καιρο να δουμε τι θα γινει ?? δεν μπορει αμα βαρανε μυγες καθημερινα θα ριξουν τις τιμες.
 

mpampis23

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
109
Κριτικές
24
Like
76
Πόντοι
11
Ρε συναγωνιστές μια βοήθεια .... Η Ντόνα μια μελαχρινή με κωλάρα που ήταν Ανδρέου Γεωργίου 8 αν δε κανω λάθος ξέρει κανένας αν είναι σε κανένα άλλο;
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Ρε συναγωνιστές μια βοήθεια .... Η Ντόνα μια μελαχρινή με κωλάρα που ήταν Ανδρέου Γεωργίου 8 αν δε κανω λάθος ξέρει κανένας αν είναι σε κανένα άλλο;
Χθές που έκανα μία γύρα δεν την συνάντησα πουθενά,αλλά και γενικά σε κάποιες πρόσφατες βόλτες μου άσχετα αν δεν έκανα ενημέρωση,την πετύχαινα πάντα Ανδρέου Γεωργίου 8 και πουθενά αλλού,χθές όλη η Ανδρέου Γεωργίου ήταν κλειστή,σήμερα μπορεί να είναι ανοιχτά κάνε ένα κόπο αν θές να πάς να τσεκάρεις,εκτός και αν έχεις τα τηλέφωνα του μαγαζιού και γλιτώσεις ταλαιπωρίες....
 

mpampis23

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
109
Κριτικές
24
Like
76
Πόντοι
11
Φιλαράκι μου σ ευχαριστω πολυ για την απάντηση!
 

silent_power

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παλικαρια! Χρειαζομαι την βοηθεια σας...
Επειδη οι περισσοτερες κοπελες δεν ειναι και τοσο ορεξατες μεσα... Ισως να υπαρχουν λογοι που εμεις δεν ξερουμε και δεν θα μαθουμε ποτε! Μπορει να μην ειναι ευχαριστημενες απο τους εργοδοτες τους...
Ποσσες φορες βλεπουμε σε διαφορα μαγαζια το πρωσοπικο να εχει μουτρα μεχρι το πατωμα?
Τελος παντων αυτο δεν ειναι στο χερι μας...
Αυριο Σαββατο μετα τις 20:00 λεω να κατεβω τσαρκα και αν βρω κατι καλο ισως να μπω σε καμια..
Πριν 2 εβδομαδες που εκανα μια τσαρκα δεν μου εκανε καμια κλικ να μπω...
Θυμαμαι παλια στον βαρδαρη...δεν ηξερα σε πια να μπω..
Εκτος απο Νικολ...υπαρχει καποια αλλη που δεν θα φαω φολα?
Την τελευταια φορα που εκανα τσαρκα...καπου στις 18:00 στην Γεωργιου...σε ενα απο τα εναπομηναντα στουντιο...ηταν μια πολυ ωραια καπου στα 30 μιλουσε τελεια ελληνικα.Παιζει να ηταν Ελληνιδα..μου ειπε πως, αν μου αρεσει...να περασω γιατι σε λιγο θα φυγει μιας και ηταν απο το πρωι...Νομιζα πως μπλοφαρε...οταν γυρισα ξανα στο ιδιο στουντιο, μετα απο τσαρκα στα υπολοιπα οντως ειχε φυγει.Θελω να την πετυχω αυριο.Την ξερει κανεις? Δεν υπηρχε τσατσα μεσα, δουλευε μονη της...και το κουδουνι ηταν χαλασμενο γι αυτο και στεκοταν στην πορτα για να τσεκαρει αν ειναι κανεις...
Τα φωτας σας please guyz!!!
 

mpampis23

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
109
Κριτικές
24
Like
76
Πόντοι
11
Δεν έχω περάσει ποτέ με την Ντόνα,ωραία παρουσία επίσης μετράει μέσα????ξέρεις????

Δεν εχω περάσει φίλε μου αλλα εμφανισιακά μου αρέσει παρα πολύ...και ο κώλος της είναι ποίημα!!και απ οτι κοίταξα μόνο μια κριτική εχει με μετρια πράματα!!
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Τη Ντόνα υπάρχει περίπτωση να τη βρείτε στο γωνιακό δίπλα από το red diamond.
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Λοιπόν παιδες...εχω πολυ καιρο να γραψω κατι αφου το εχω κοψει το αθλημα...Καποιοι απο εσας ομως με φτιαξατε ασχημα και βουρ εφυγα σημερα για το "τουμπανο" στο LAS VEGAS ,Ν.Ουρανου και Μινωταυρου. (Υπαρχει σχετικη κριτικη απο χθεσυνο συναγωνιστη).
Ακουστε τι εγινε...Παιρνω πρωρα τηλ και ρωταω αν δουλεευι η Μαρια (το τουμπανο).Εψαχνα εναγωνιες μεγαλα βυζια σε αδυνατη κοπελα...Μου λεει η τσατσα στο τηλ οτι δουλεουν η τα δε ,η ταδε (δεν συγκρατησα) και η Μαριζα (Ωπα λεω..Μαριζα ή Μαρια? βασει κριτικων)
Παω τελικα,στο πρωτο αριστερα μια με δισυλλαβο ονομα,κοντο μαλλι ηταν μεσα δεν την ειδα ,μου ειπε οτι ηταν νταρντανουλα με μεγαλο στηθος. Παω στο κεντρικο,και βλεπω μια ξανθια milf,με πολυ μεγαλα βυζια.Συστηθηκε ως Λαουρα. Παω στο τριτο μεσα αριστερα,και ειναι μια μελαχροινη αδιαφορη...
Εδω τωρα επαιξε πουστια...Ρωταω την τσατσα στο τριτο με την αδιαφορη μελαχροινη οτι ψαχνω τη Μαρια...Μου λεει οτι η ΜΑΡΙΑ ειναι στο μπροστινο (εκει που ειχα δει την ξανθια μilf Λαουρα).
Παω λοιπον,με ξαναβλεπουνε και ρωταω την τσατσα..Ψχνω τη Μαρια.Και τι μου λεει???Εδω ειναι η Μαρια...!!!!!!! Τη φωναζει και σκαει το ξανθο η Λαουρα...Λεω:"Καλα,Λαουρα δεν μου ειπες οτι σε λενε?" Απαντηση:"Εγω?Ποια Λαουρα?Μαρια με λενε"
Οπως καταλαβατε,τι επαιξε...Με το που πηγα στο τριτο κα ιεφυγα λεγοντας οτι ψαχνω τη Μαρια,η τσατσα που δεν ηξερε οτι μολις ειχα περασει απο το το δευτερο με τη Λαουρα,τηλεφωνησε και τους ειπε οτι ψαχνω τη Μαρια..Οποτε με του που επεστρεψα,ενω μου ειχανε συστησει τη Λαουρα αρχικα,αυτη ισχυρισθηκε οτι η ταν η Μαρια..
Δεν γαμιεστε λεω εγω εκει???????????

Τελικα ρε παιδια,ποτε και σε ποια βαρδυα δουελευει αυτη η Μαρια ?(το τουμπανο που χαρακτηρισε ο συναγωνιστης στην δικη του κριτικη?)

Εχουμε κανενα νεοτερο απο αυτην την Μαρια..; Τωρα ειδα τις κριτικες...

Επισης χθες περασα απ' το Κοροβαγκου 7 κι ειδα τη Νικολ, που μου αφησε πολλη καλη εντυπωση εμφανησιακα..! Εχει κανεις γνωμη..;
 

daxtilogamoulis

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Το Σάββατο θα είμαι Θεσσαλονίκη για δουλειες! Ειμαι απο Νοτια Ελλαδα και δεν ξέρω τι παίζει με τα εκεί μαγαζιά. Θέλω να ρωτήσω αν είναι ασφαλές να πάω βραδυνές ώρες με το αυτοκίνητο μου σε αυτές τις περιοχές. Εχετε να προτείνετε κατι καλό?
 

academy X

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
18
Κριτικές
10
Like
47
Πόντοι
10
Ναι ασφαλές είναι αλλά τι να σου προτείνουμε όλες είναι χάλια τα ίδία και τα ίδια  :vomit: ρε παίδες ρίξτε όλοι ένα μαύρο για κανά μήνα τουλάχιστον μπας και βάλουνε μυαλό γιατί εδώ και μήνες η κατάσταση είναι άθλια! :headbang:
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Το Σάββατο θα είμαι Θεσσαλονίκη για δουλειες! Ειμαι απο Νοτια Ελλαδα και δεν ξέρω τι παίζει με τα εκεί μαγαζιά. Θέλω να ρωτήσω αν είναι ασφαλές να πάω βραδυνές ώρες με το αυτοκίνητο μου σε αυτές τις περιοχές. Εχετε να προτείνετε κατι καλό?
Η σωματική σου ακεραιότητα δεν κινδυνεύει είναι το μόνο σίγουρο,''αυτή που κινδυνεύει'' στα σίγουρα όμως είναι η τσέπη σου και η διάθεση σου,αλλά εάν είσαι εντάξει όμως και από τα δύο αυτά μην φοβάσαι τίποτα.
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Μιζέρια και γκρίνια............
Αν και εχω να γραψω πολυ καιρο παιδια σας διαβαζω καθε μερα!
Τα πράγματα είναι απλά και οσοι μπορειτε τα εφαρμόζεται!
Και εγω σαν λύση μόνο την ΑΠΟΧΗ βλέπω! Δεν μπορώ να σκεφτώ κατι άλλο!
Και για μερικούς εδω που το παραχεσανε με την γκρινια τους μην ξεχνατε οτι υπαρχουνε και αλλου πορτοκαλιες ρε παιδια!........πχ μασατζιδικα κυρατσες που κάνουνε δουλειά μονες ακομα κ καλλ γκιρλς που με κατοσταρικο κανεις δουλειά.
Βέβαια μην νομίζετε οτι και αυτα ειναι σουπερ ουαου αλλα σιγουρα καλύτερα απο το χαλι των μαγαζιων κατω!
Δεν μπηκα να γκρινιαξω κ εγω απλα για μερικους να δωσω ισως λυση!!
Χωρίς να θελω να κανω κουμαντο στην τσεπη κανενός αλλα σαν φιλος να πω οτι οποίος δίνει πανω απο 30(που ειναι κ πααααρα πολλα) κανει χαζομάρα!!
Εγω τον εχω σταματήσει τον περιπατο κατω. Πολυ σπανια και μετρημενα.

Αυτα παιδες απο μένα και πραγματικα η κατάσταση στα μαγαζια ειναι πολυυυυυ χαλια. Δεν αξιζουν ΟΧΙ 30 να μην πω ούτε 10αρικο.
Τι να κανουμε όμως που ειμαστε μεγαλο χωριό και οτι καλο βγει πλακωνουμε ολοι και χαλάει!
Την καλημερα μου σε ολους.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Το Σάββατο θα είμαι Θεσσαλονίκη για δουλειες! Ειμαι απο Νοτια Ελλαδα και δεν ξέρω τι παίζει με τα εκεί μαγαζιά. Θέλω να ρωτήσω αν είναι ασφαλές να πάω βραδυνές ώρες με το αυτοκίνητο μου σε αυτές τις περιοχές. Εχετε να προτείνετε κατι καλό?
σαββατοκυριακα που εχει κοσμο ασφαλες ειναι γενικα
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Πρόεδρε καλώς ήρθες παλι.
Ξεχασα να στο πω και εγω!!

Ειμαι και στα μέρη σου παναθεμα σε αλλα δεν πρόλαβα να καλνω κ πολλα.
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Το Σάββατο θα είμαι Θεσσαλονίκη για δουλειες! Ειμαι απο Νοτια Ελλαδα και δεν ξέρω τι παίζει με τα εκεί μαγαζιά. Θέλω να ρωτήσω αν είναι ασφαλές να πάω βραδυνές ώρες με το αυτοκίνητο μου σε αυτές τις περιοχές. Εχετε να προτείνετε κατι καλό?
Δεν εχει ακουστει κατι τυπε εκτος απο κανα δυο περιστατικα μεσα στα στουντιο που πηγαν να τα κλεψουν και μετα πεσανε πιστολιδια...κι εσυ δεν χρειαζεται να το αφηνεις μακρια το αμαξι απο τα στουντιο,συνηθως βρισκεις εξω απο αυτα.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.173
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Επιστροφη απο τουμπανιεθ η καλητερα να πω πρωην τουμπανιεθ σε υπηρεσιες καλη ειναι ακομα αλλα σωματικα εχει χαλασει δεν εχει πλεον τη σφιχτη κορμαρα που ειχε συν οτι αδυνατησε παρα πολλη απο μενα επαναληπτικος αγωνας δε θα υπαρξει ξανα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom