Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
821
Κριτικές
3
Like
549
Πόντοι
306
πιο χαλια δεν γινεται...εγω παντως τους εχω βαλει μαυρο εδω και 2 μηνες..αν δεν φερουνε καλα μωρα με καλες υπηρεσιες..μια φορα το τριμηνο και αν!!
και γω μια απο τα ιδια εδω και 4 βδομαδες και αποτι βλέπω θα συνεχίσει...! Βλέπω Αθήνα εχουνε στα Studios 50αρια αλλα έχουνε μουνάρες!!! χώρια που σε δίνετε η ευκαιρία να γαμίσεις κ' με 10αρικο...τα ειπαμε και τα ξαναείπαμε αυτά...Μπουτάρη βάλε το χεράκι σου λιγο κ' πίεσε να χαμιλώσουνε τις τιμες και όχι μονο να κλείνεις τα στουντιο στην ανδρ. γεωργίου...
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
821
Κριτικές
3
Like
549
Πόντοι
306
Κοίτα εγώ πιστεύω ότι οι περισσότεροι εδώ,λειτουργούμε με τα στανταράκια μας και όχι άδικα λόγω της κατάστασης,αλλά δυστυχώς κάθε μέρα φασολάδα δεν γίνεται το έχω τονίσει σε ένα ποιό κάτω post μου,θέλει ποικιλία,πολιτική και καλή μεταχείριση το πράγμα όπως τις καλές παλιές ημέρες.... αλλά που???? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: δεν κάνουν σωστό marketing τα αφεντικά εκεί κάτω,με αποτέλεσμα αυτά τα χάλια.

θα συμφωνήσω μαζί σου...
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
821
Κριτικές
3
Like
549
Πόντοι
306
Εντωμεταξυ θα μπορουσαν να φερουν πραγματικα καινουριες κοπελες να υπαρχει ποικιλια αλλα τα εχουν γραμμενα στα αρχιδια τους αφου ολοι παμε σαν μαλακες και τα ακουμπαμε, οποτε μονο αμα βλεπουν τα μαγαζια αδεια ισως κανουν κατι σε τιμες και νεες κοπελες,δεν μπορει να φερνουν μια κοπελα και να την βαφτιζουν 100 φορες και να την πλασαρουν για καινουρια και μερικες με τιγκα στα τατουαζ που βγαζουν ματι λες και ειμαστε μαλακες δεν τις εχουμε ξαναδει ελεοςςςς!!

τωρα η αποχη αν θα φερει οριστικο κλεισιμο κατω? εδω που φτασαμε μπορει να γινει και αυτο ουτως η αλλως το να μεινουν ανοιχτα και να συνεχισουν ετσι δε λεει.

θα συμφωνήσω και με σένα...απολύτως.
 

torrente

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2010
Μηνύματα
155
Κριτικές
9
Like
345
Πόντοι
281
ειναι η επόμενη πολη...δεν ειναι μακρια! καλα σας λέει!!  :uglystupid: :boobies: :boobies: :2funny: :2funny:  :helpplea: :helpplea: :tickedoff: :tickedoff: :rockon: :rockon:

Μια απο τις προηγουμενες μερες εκανα ενα μινι τουρ στα στουντιο της Αθηνας. δεν μπορω να πω οτι εντυπωσιαστικα. π.χ στη Βριλισσου δεν μου εκανε κλικ να περάσω με καμια κοπελα. Πολλές σαυρες και τα μαγαζιά σε επιπεδο καθαριοτητας πολυ κατω απο τα στουντιο της αλυσιδας στη Θεσσαλονικη. Το επιπεδο των κοριτσιων και των μαγαζιών σε καμια περιπτωση δεν δικαιολογουσε το 50ρικο που ζητουσαν. Με 30 θα το σκεφτομουν σοβαρα. Επίσης (μεταμεσονυκτια) βολτα δεν κυκλοφορουσε ψυχη. Ουτε ενας. Απορώ πως με τετοια αναδουλεια δεν ριχνουν τις τιμες εκει κατω.

Στο τελευταιο (κατεχακη) που πηγα μπηκα με μια κοπελα (Μαρινα Σερβα) χωρις να με τρελαινει εμφανισιακα γιατι κατι μου ελεγε οτι θα περάσω καλα. Το ενστικτο μου δε με προδωσε καθως η κοπελα μεσα στο δωματιο εκανε παπαδες χωρις να παρω καποιο προγραμμα.

Αποψη μου ειναι οτι πρεπει να ανεβαζουν κατα διαστηματα σαν guest κοπελες απο Αθηνα (μιλαω για την αλυσιδα) με καλο σερβις και εμφανιση (οκ δεν περιμενουμε να φερουν και το τουμπανο τη Μονικα) για να τονώνουν το ενδιαφέρων των πελατων στη Θεσσαλονικη. Π.χ η συγκεκριμενη κοπελα Μαρινα θα μαζευε πολυ χαρτι πανω, οπως η Αλισια η ρουμανα (οτι εγινε περσυ με τη Βικυ οταν την φεραν για 1-2 εβδομαδες)

Επίσης παρατηρησα οτι στα καταστηματα της αλυσιδας πλεον δεν παρεχονται ειδη προσωπικης υγιεινης που τοσο διαφημιζαν. Γιατι???
 

torrente

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2010
Μηνύματα
155
Κριτικές
9
Like
345
Πόντοι
281
Μαγκες περιμένουμε ενημέρωση απο την πρωτη μέρα της επανοδου της Αντριαννας. Ειναι οπως την θυμομαστε εμφανισιακα και σε επιπεδο σερβις?
Εχουμε τεραστια αναγκη την ενημέρωση.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
821
Κριτικές
3
Like
549
Πόντοι
306
Μια απο τις προηγουμενες μερες εκανα ενα μινι τουρ στα στουντιο της Αθηνας. δεν μπορω να πω οτι εντυπωσιαστικα. π.χ στη Βριλισσου δεν μου εκανε κλικ να περάσω με καμια κοπελα. Πολλές σαυρες και τα μαγαζιά σε επιπεδο καθαριοτητας πολυ κατω απο τα στουντιο της αλυσιδας στη Θεσσαλονικη. Το επιπεδο των κοριτσιων και των μαγαζιών σε καμια περιπτωση δεν δικαιολογουσε το 50ρικο που ζητουσαν. Με 30 θα το σκεφτομουν σοβαρα. Επίσης (μεταμεσονυκτια) βολτα δεν κυκλοφορουσε ψυχη. Ουτε ενας. Απορώ πως με τετοια αναδουλεια δεν ριχνουν τις τιμες εκει κατω.

Στο τελευταιο (κατεχακη) που πηγα μπηκα με μια κοπελα (Μαρινα Σερβα) χωρις να με τρελαινει εμφανισιακα γιατι κατι μου ελεγε οτι θα περάσω καλα. Το ενστικτο μου δε με προδωσε καθως η κοπελα μεσα στο δωματιο εκανε παπαδες χωρις να παρω καποιο προγραμμα.

Αποψη μου ειναι οτι πρεπει να ανεβαζουν κατα διαστηματα σαν guest κοπελες απο Αθηνα (μιλαω για την αλυσιδα) με καλο σερβις και εμφανιση (οκ δεν περιμενουμε να φερουν και το τουμπανο τη Μονικα) για να τονώνουν το ενδιαφέρων των πελατων στη Θεσσαλονικη. Π.χ η συγκεκριμενη κοπελα Μαρινα θα μαζευε πολυ χαρτι πανω, οπως η Αλισια η ρουμανα (οτι εγινε περσυ με τη Βικυ οταν την φεραν για 1-2 εβδομαδες)

Επίσης παρατηρησα οτι στα καταστηματα της αλυσιδας πλεον δεν παρεχονται ειδη προσωπικης υγιεινης που τοσο διαφημιζαν. Γιατι???

σοβαρά;;;!!! παιδες ετοιμαστείται για την παραδοσιακή χειρονακτία στο μέλον...  :2funny: :2funny: :2funny: :grin: :grin: :helpplea: :helpplea: :orchestra: :wanker: :wanker: :wanker:
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
σοβαρά;;;!!! παιδες ετοιμαστείται για την παραδοσιακή χειρονακτία στο μέλον...  :2funny: :2funny: :2funny: :grin: :grin: :helpplea: :helpplea: :orchestra: :wanker: :wanker: :wanker:
Και ένα hip-hop τραγουδάκι αφιερωμένο σε όλους για της ''ωραίες ημέρες'' που έρχονται....
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
821
Κριτικές
3
Like
549
Πόντοι
306
μολις γυρησα απο Αντριαννα...
περιμεναμε στο σαλονι οσπου να βγει...μας λεει 40 απλο! την ρωταω με γλυφομουνι;;; οχι μου λεει!!! αλλα μπορω να στο αφισω 50!!! :think: :think: :jerking: :tickedoff:
μας κανεις και χαρη;;; θα δουλεψουμε 2 8αωρα για να σε δωσουμε σε ενα τεταρτο 50 ευρώ;;!!!
γυρνα πισω στην Ισπανια σου...
ps: σωμα εχει ωραιο αλλα μαπα φατσα...

πολυ πεσμενα σημερα σε ολα τα μαγαζιά...σκωτονανε μιγες...
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
885
Κριτικές
20
Like
1.255
Πόντοι
1.076
παρολο που δεν εχει κινηση δεν λενε να ριξουν λιγο τις τιμες. εχθες το βραδυ ημουν στην περιοχη σχετικα νωρις κατα τις 10 και δεν κυκλοφορουσε τιποτα.τα γυρισα ολα αλα τιποτα αξιολογο τα ιδια και τα ιδια.
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
παρολο που δεν εχει κινηση δεν λενε να ριξουν λιγο τις τιμες. εχθες το βραδυ ημουν στην περιοχη σχετικα νωρις κατα τις 10 και δεν κυκλοφορουσε τιποτα.τα γυρισα ολα αλα τιποτα αξιολογο τα ιδια και τα ιδια.
Δέν είναι μόνο ότι δεν ρίχνουν τις τιμές,αλλά και σάν υπηρεσίες όταν τις αντικρίζεις σου δημιουργούν μία αναξιοπιστία,οτι θα φάς παπά και τα λεφτά σου,βγάζουν μια ξενέρα,ειρωνία και θυμό ορισμένες....έτυχε να τσαρκάρω και εγώ εχθές κάτω στα μαγαζιά,καταλαβαίνω ότι η δουλειά τις ιερόδουλης είναι φοβερά δύσκολη,και πρέπει να ανεχτείς τα βίτσια του κάθε ενός,όμως αν δεν μπορείς παράτατα και ψάξε κάτι άλλο....γιατί ο πελάτης ο ανυποψίαστος και ο καλοπροαίρετος, δεν φταίει σε τίποτα απολύτως να εισπράττει τέτοιες συμπεριφορές και καταστάσεις,και άν βλέπει συνέχεια τέτοια δυσάρεστα πώς θα ξαναπάει????τουλάχιστον ετσι τα βλέπω εγώ τα πράγματα από μεριάς μου,στις παλιές καλές εποχές του Βαρδάρη και των studios σου βγάζανε όλες μία τσαχπινία που ήθελες να τις περάσεις όλες με το δίκιο σου,και ήταν όντως καλές υπηρεσίες με ''καλά ονόματα'' όπως θυμούμαστε όλοι,αλλά δυστυχώς τελείωσαν αυτά και ξεκίνησε ένας μόνιμος κατήφορος.
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
885
Κριτικές
20
Like
1.255
Πόντοι
1.076
Δέν είναι μόνο ότι δεν ρίχνουν τις τιμές,αλλά και σάν υπηρεσίες όταν τις αντικρίζεις σου δημιουργούν μία αναξιοπιστία,οτι θα φάς παπά και τα λεφτά σου,βγάζουν μια ξενέρα,ειρωνία,θυμό ορισμένες,έτυχε να τσαρκάρω και εγώ εχθές κάτω στα μαγαζιά και καταλαβαίνω ότι η δουλειά τις ιερόδουλης είναι φοβερά δύσκολη,και πρέπει να ανχτείς τα βίτσια του κάθε ενός,όμως αν δεν μπορείς παράτατα και ψάξε κάτι άλλο....γιατί ο πελάτης ο ανυποψίαστος και καλοπροαίρετος, δεν φταίει σε τίποτα απολύτως να εισπράττει τέτοιες συμπεριφορές και καταστάσεις.Τουλάχιστον ετσι τα βλέπω εγώ τα πράγματα από μεριάς μου,στις παλιές καλές εποχές του Βαρδάρη και των studios σου βγάζανε όλες μία τσαχπινία που ήθελες να τις περάσεις όλες με το δίκιο σου,και ήταν όντως καλές υπηρεσίες με ''καλά ονόματα'' όπως θυμούμαστε όλοι,αλλά δυστυχώς τελείωσαν αυτά και ξεκίνησε ένας μόνιμος κατήφορος.
ετσι ακριβως συμφωνω απολυτα γιατι εζησα το παλιο βαρδαρη ακομη και τα λαδαδικα την δεκαετια του 90
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
821
Κριτικές
3
Like
549
Πόντοι
306
παρολο που δεν εχει κινηση δεν λενε να ριξουν λιγο τις τιμες. εχθες το βραδυ ημουν στην περιοχη σχετικα νωρις κατα τις 10 και δεν κυκλοφορουσε τιποτα.τα γυρισα ολα αλα τιποτα αξιολογο τα ιδια και τα ιδια.

οταν τα λέμε γινομαστε κουραστικοί!! αλλα η αληθεια αυτή ειναι...
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
οταν τα λέμε γινομαστε κουραστικοί!! αλλα η αληθεια αυτή ειναι...
Κουραστική είναι όλοι η κατάσταση αυτή φίλε....και όχι εμείς που τα λέμε,όσοι από εμάς κατεβαίνουμε κάτω τσαρκάρουμε,ενημερώνουμε τρώμε φόλες και γράφουμε εδώ όταν και όσα μπορούμε για να βλέπουν και οι υπόλοιποι,αλλα όταν μια κατάσταση είναι ριμάδι δεν μπορείς να λές ότι όλα είναι good επειδή μερικές καριόλες θέλουν 50€ για 10λεπτά max,για να σε αφήσουν να τις πιάσεις το βυζί και μετά να σε πεί ότι πονάει κιόλας ;)
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
μολις γυρησα απο Αντριαννα...
περιμεναμε στο σαλονι οσπου να βγει...μας λεει 40 απλο! την ρωταω με γλυφομουνι;;; οχι μου λεει!!! αλλα μπορω να στο αφισω 50!!! :think: :think: :jerking: :tickedoff:
μας κανεις και χαρη;;; θα δουλεψουμε 2 8αωρα για να σε δωσουμε σε ενα τεταρτο 50 ευρώ;;!!!
γυρνα πισω στην Ισπανια σου...
ps: σωμα εχει ωραιο αλλα μαπα φατσα...

πολυ πεσμενα σημερα σε ολα τα μαγαζιά...σκωτονανε μιγες...
μονη της δουλευε?
 

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
μολις γυρησα απο Αντριαννα...
περιμεναμε στο σαλονι οσπου να βγει...μας λεει 40 απλο! την ρωταω με γλυφομουνι;;; οχι μου λεει!!! αλλα μπορω να στο αφισω 50!!! :think: :think: :jerking: :tickedoff:
μας κανεις και χαρη;;; θα δουλεψουμε 2 8αωρα για να σε δωσουμε σε ενα τεταρτο 50 ευρώ;;!!!
γυρνα πισω στην Ισπανια σου...
ps: σωμα εχει ωραιο αλλα μαπα φατσα...

πολυ πεσμενα σημερα σε ολα τα μαγαζιά...σκωτονανε μιγες...


η φολα τελικά δεν ηταν φημη ε?
φανταστείτε τοση γκρινια και ουτε εκει ειχε κοσμο....

κλαμα....
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
821
Κριτικές
3
Like
549
Πόντοι
306
μονη της δουλευε?

:2funny: :2funny: :2funny:
είχε εναν πελάτη και την περιμέναμε στο σαλόνι...απο τις περιγραφές που διάβασα περιμενα κατι καλύτερο... οχι 50 ευρώ Αντριάννα μου...αυτα να τα ξεχάσεις!!
 

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
:2funny: :2funny: :2funny:
είχε εναν πελάτη και την περιμέναμε στο σαλόνι...απο τις περιγραφές που διάβασα περιμενα κατι καλύτερο... οχι 50 ευρώ Αντριάννα μου...αυτα να τα ξεχάσεις!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

το μαλλι ιδιο ξανθο ακομα?
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
821
Κριτικές
3
Like
549
Πόντοι
306
το μαλί της ξανθό...ναι
αλλα φάτσα αστα να πάνε..
μαρέσει που βογγούσε μέσα!!! ρε συ Αντριάννα  και κάθε Αντριάννα που τα πουλάτε...έχετε φάει τόσες πουτσες που εχει ξεχειλώσει το μουνί σας...
 

Anal listis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες κακά τα ψέμματα ο άλ έχει δίκιο ΓΥΝΑΊΚΑ σαν την μονικα δύσκολα βρίσκεις κατω...respect al....γυναίκα τα ...για τα γούστα μου βέβαια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom