Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (2 μέλη και 31 επισκέπτες)

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
τωρα αμα σας πω οτι σκεφτομαι το βραδυ να πεταχτω στην φλωριτα........
Θα κανω μεγαλη υπερβαση?????? :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Την πετυχα μια φορα στα τριδυμα κ δεν ξερω γιατι ρε γαμωτο αλλα σαν να ξυπνησε το παιδοφιλικο μου ενστικτο!!
Ειχε βγει με τακουνακι κ στριγκακι κ σαν να μου ηρθε ορεξη λιγο :grin: :grin: :grin:
Κωλαρακι ποσο δινει το μικρο???

Ντρεπομαι κ μονο που ρωταω :2funny: :2funny:
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
29
Like
4.771
Πόντοι
5.646
τωρα αμα σας πω οτι σκεφτομαι το βραδυ να πεταχτω στην φλωριτα........
Θα κανω μεγαλη υπερβαση?????? :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Την πετυχα μια φορα στα τριδυμα κ δεν ξερω γιατι ρε γαμωτο αλλα σαν να ξυπνησε το παιδοφιλικο μου ενστικτο!!
Ειχε βγει με τακουνακι κ στριγκακι κ σαν να μου ηρθε ορεξη λιγο :grin: :grin: :grin:
Κωλαρακι ποσο δινει το μικρο???

Ντρεπομαι κ μονο που ρωταω :2funny: :2funny:
Ρε ποια φλωριτα!Το σαμιαμίδι θα γαμησεις;
 

matzas

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
709
Κριτικές
35
Like
81
Πόντοι
16
τωρα αμα σας πω οτι σκεφτομαι το βραδυ να πεταχτω στην φλωριτα........
Θα κανω μεγαλη υπερβαση?????? :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Την πετυχα μια φορα στα τριδυμα κ δεν ξερω γιατι ρε γαμωτο αλλα σαν να ξυπνησε το παιδοφιλικο μου ενστικτο!!
Ειχε βγει με τακουνακι κ στριγκακι κ σαν να μου ηρθε ορεξη λιγο :grin: :grin: :grin:
Κωλαρακι ποσο δινει το μικρο???

Ντρεπομαι κ μονο που ρωταω :2funny: :2funny:
Αν αντεχεις τις ξυνιλες και τα μη και τα μου ειναι οτι πρεπει για τους λατρεις των skinny...!!! :dancing:
Κωλαρακι στα 80 αν θυμαμαι καλα....
Αλλα αν σπαζεσαι ευκολα απο τις κακες επαγγελματιες εχει πολλες πιθανοτητες να μαζεψει καμια ξαναστροφη....και να μην θελει και δευτερη!Τελευταια φορα κρατηθηκα.... :S
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Αν αντεχεις τις ξυνιλες και τα μη και τα μου ειναι οτι πρεπει για τους λατρεις των skinny...!!! :dancing:
Κωλαρακι στα 80 αν θυμαμαι καλα....
Αλλα αν σπαζεσαι ευκολα απο τις κακες επαγγελματιες εχει πολλες πιθανοτητες να μαζεψει καμια ξαναστροφη....και να μην θελει και δευτερη!Τελευταια φορα κρατηθηκα.... :S

mantza δεν σε καταλαβα τι εννοεις?? τι κρατηθηκες??
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
Πραγματικα εχασα την μπαλα, δεν ειχα μυαλο να θυμαμαι γκομενες και ονοματα, και χτες ο Φανουρης ανεβασε αναφορα απο 180-190 μπουρδελα.!!!!!! εκει θες κασετοφωνακι δημοσιογραφου...

:new_shocked:
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Την
τωρα αμα σας πω οτι σκεφτομαι το βραδυ να πεταχτω στην φλωριτα........
Θα κανω μεγαλη υπερβαση?????? :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Την πετυχα μια φορα στα τριδυμα κ δεν ξερω γιατι ρε γαμωτο αλλα σαν να ξυπνησε το παιδοφιλικο μου ενστικτο!!
Ειχε βγει με τακουνακι κ στριγκακι κ σαν να μου ηρθε ορεξη λιγο :grin: :grin: :grin:
Κωλαρακι ποσο δινει το μικρο???

Ντρεπομαι κ μονο που ρωταω :2funny: :2funny:
την εσφιξα προχτες,μαλλον την πετυχα σε κεφια και και με πλακωσε στα γλωσσοφιλα,τρελο γαμησι και πολυ σφιχτο μουνι χωρις κρεμα,την προηγουμενη φορα πηγα να της γλυψω τα βυζια και με απετρεψε με πολυ ασχημο στυλακι και ενα υφος αηδια,εχε χαρη που δεν κοπαναω γυναικες....παχυνε λιγο και δεν τις παει καθολου καθως ειναι μικροκαμωμενη και θα γινει σαν μπομπονελα,
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.280
Κριτικές
169
Like
8.362
Πόντοι
10.326
Την Χριστίνα star new πως την βλέπετε νέα άφιξη κι αυτή από το 2011! :grin:
Ρε θα μας τρελανετε τελείως εδώ πάνω! :helpplea: :grin:
 

chandler2121

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2015
Μηνύματα
226
Like
1
Πόντοι
1
Συναγωνιστές, έχω μια απορία από μια προχθεσινή μου τσάρκα. Επειδή δεν μπορώ να τη γράψω εδώ, σε ποιον να στείλω πμ; Δεν είναι τίποτα φοβερό αλλά δεν  να το γράψω δημόσια. Ευχαριστώ όποιον απαντήσει.
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Συναγωνιστές, έχω μια απορία από μια προχθεσινή μου τσάρκα. Επειδή δεν μπορώ να τη γράψω εδώ, σε ποιον να στείλω πμ; Δεν είναι τίποτα φοβερό αλλά δεν  να το γράψω δημόσια. Ευχαριστώ όποιον απαντήσει.
Στειλε σ'εμενα.  :)
 

goustaro

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
53
Κριτικές
10
Like
45
Πόντοι
10
ε τώρα. λέγονται αυτά? αν είναι τίποτα ζουμερό πείτε και εμάς ρε παιδιά. Καλώς ή κακώς εμένα μου έχει μείνει αποθημένο αυτή η φλωρίτα και αυτή η λάρα. Κάποια στιγμή.. που θα πάει.

 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Την την εσφιξα προχτες,μαλλον την πετυχα σε κεφια και και με πλακωσε στα γλωσσοφιλα,τρελο γαμησι και πολυ σφιχτο μουνι χωρις κρεμα,την προηγουμενη φορα πηγα να της γλυψω τα βυζια και με απετρεψε με πολυ ασχημο στυλακι και ενα υφος αηδια,εχε χαρη που δεν κοπαναω γυναικες....παχυνε λιγο και δεν τις παει καθολου καθως ειναι μικροκαμωμενη και θα γινει σαν μπομπονελα,

καλησπερα στην παρεα......
Τελικα την εκανα και εγω την υπερβαση :rolleyes: :rolleyes: :P
Το εσφιξα κ εγω το μικρο αλλα δυστιχως ουτε γλωσσοφιλα ειχαμε ουτε τιποτα!! Μαλιστα με ειπε το μικρο οτι διαβασε στο ιντερνετ οτι δινει φιλια
Αλλα ειναι ψεματα!! Ετσι μου ειπε τουλαχιστον γιατι ορμηξα στα μουτρακια της να της τα δωσω αλλα τιποτα!!
Κατα τα αλλα το υφος που λες κ οτι ειναι ξυνομουρα ειναι!! ποιος ξερει το κοριτσι τι πινει κ ξαφνικα αλλαζει......
Τωρα μην με αρχισουν μερικοι εδω αλλα να πω οτι ειχε πλακα!! τοσο μικρο πιπινι εχω να γαμ καιρο :grin: :grin: :grin:
Επερνε κατι στασεις το μικρο να σε πω με αρεσαν :grin: :grin: ασε που εχω χρονια να βρεθω με τοσο μικρο :2funny: :2funny:
Ρε φιλε αυτη ειναι για πολλα φετιχ αμμα την πετυχεις στις καλες τις!! Εχει κατι ομορφα ποδαρακια......
Τελως παντων δεν συνεχιζω για ντρεπομαι :2funny: :2funny:!
Να πω κατι ακομα..........Δεν ξερω αν εφτεγε το βαψιμο της αλλα απο κοντα μου φανικε ομορφουλα ρε φιλε!!
Με εκανε εκπληξη που με φανηκε τοσο ομορφουλα απο κοντα!! Ασε που με εκανε κ κατι eye contakt στο εργο επανω με γκαυλωσε αρκετα το μικρο!!
Στην τελικη οχι δεν τα αξιζει τα 30!! Ειναι σαν την λαρα πας εκει για το φρεσκο της υποθεσης κ τιποτα αλλο........
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
ααα την ρωτησα αμα δινει κωλο αλλα με γειωσε......
Τελικα δινει η οχι ρε παιδια????
Την ρωτησα μεσα στο δωματιο κ μου ειπε οχι!!
 

knoxville

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
ρε μαγκες εσεις εισαστε δασκαλοι του αθληματος....δωστε τα φωτα σας και σε εμενα τον ασχετο....θελω μια με μεγαλα μουνοχειλα....τοσα μουνια εχτε δει :rockon: :rockon: :rockon:
 

str19mak69

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2012
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Φιλε Knoxville δοκιμασε Αλισα στο κοροβαγκου 7 ( Bad Girls)..Επισης τη ΜΙρελλα στο Ανδ. Γεωργιου 24. Καλο βολι αδερφε  :fuck2:
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
29
Like
4.771
Πόντοι
5.646
καλησπερα στην παρεα......
Τελικα την εκανα και εγω την υπερβαση :rolleyes: :rolleyes: :P
Το εσφιξα κ εγω το μικρο αλλα δυστιχως ουτε γλωσσοφιλα ειχαμε ουτε τιποτα!! Μαλιστα με ειπε το μικρο οτι διαβασε στο ιντερνετ οτι δινει φιλια
Αλλα ειναι ψεματα!! Ετσι μου ειπε τουλαχιστον γιατι ορμηξα στα μουτρακια της να της τα δωσω αλλα τιποτα!!
Κατα τα αλλα το υφος που λες κ οτι ειναι ξυνομουρα ειναι!! ποιος ξερει το κοριτσι τι πινει κ ξαφνικα αλλαζει......
Τωρα μην με αρχισουν μερικοι εδω αλλα να πω οτι ειχε πλακα!! τοσο μικρο πιπινι εχω να γαμ καιρο :grin: :grin: :grin:
Επερνε κατι στασεις το μικρο να σε πω με αρεσαν :grin: :grin: ασε που εχω χρονια να βρεθω με τοσο μικρο :2funny: :2funny:
Ρε φιλε αυτη ειναι για πολλα φετιχ αμμα την πετυχεις στις καλες τις!! Εχει κατι ομορφα ποδαρακια......
Τελως παντων δεν συνεχιζω για ντρεπομαι :2funny: :2funny:!
Να πω κατι ακομα..........Δεν ξερω αν εφτεγε το βαψιμο της αλλα απο κοντα μου φανικε ομορφουλα ρε φιλε!!
Με εκανε εκπληξη που με φανηκε τοσο ομορφουλα απο κοντα!! Ασε που με εκανε κ κατι eye contakt στο εργο επανω με γκαυλωσε αρκετα το μικρο!!
Στην τελικη οχι δεν τα αξιζει τα 30!! Ειναι σαν την λαρα πας εκει για το φρεσκο της υποθεσης κ τιποτα αλλο........
Αυτό που της αξίζει είναι να πάρει τον πουλο κ το μπαούλο!
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Ρε συ τακη, και οι παιδοφιλοι τι θα κανουνε ρε φιλε??? :grin:
Αστο κοριτσι εδω να κανει δουλεια!!
Εγω θα ξαναπαω :grin: :grin:
Και εγω περασα ενα διαστημα κολληματος με τη μικρη αλλα μετα μου εφυγε. Πηγα συνολο 4 η 5 φορες δεν θυμαμαι αλλα την τελευταια φορα ειχε ψυχρη συμεπριφορα και με ξενερωσε. Τωρα εχω πολυ καιρο να την παρω. Γενικα ομως εχει τα πιο αντικρουομενα σχολια. Καποιοι λεγανε δεν μιλαει δεν βγαζει αχνα οποτε πηγαινανε μονο νεκροφιλοι. Εμενα μετα τη δευτερα φορα με αρχισε στην παρλα και μετα το γραψανε και αλλοι. Γλωσοφιλα δεν μου εκανε αλλα δεν το επιδιωξα κιολας, παντως εχουνε γραψει οτι κανει κανα δυο συναγωνιστες. Κωλο δεν ειμαι φιλος οποτε παλι δεν ξερω αλλα εχουνε γραψει πολλοι οτι κανει. Τωρα μπορει να την πετυχες στου κωλου τα εννιαμερα τι να πω.
Παντως αν δεν εχει σωσια σιγουρα προκειται για διχασμενη προσωπικοτητα ειτε απο χημικης ειτε απο ψυχιατρικης "αποψης".
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom