Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (2 μέλη και 34 επισκέπτες)

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.304
Κριτικές
169
Like
8.470
Πόντοι
10.326
Δεν γραφει αλλο αναφορες ο μπουξ μαλλον βαρεθηκε!  ;) αυτος ο λαγνο ποιος ειναι  :grin:
το βράδυ που θα ξαναπρασινισει το λαμπάκι θα στο πω  εγω το μυστικό!  :birdman:
Λόγω πιωματος τωρα δεν... :grin:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Ξέρει κανείς τι απέγινε μια Ιζαμπέλα πιτσιρίκα που δήλωνε ότι ήταν από Ουγγαρία?
Δούλευε κάπου σε μια κάθετο κοντά στον καλιγούλα πρωινές βάρδιες
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Η Θεια Μονικα θα ξεκινησει επιτελους να δουλευει ??? εχουμε νεωτερα ??
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Η Θεια Μονικα θα ξεκινησει επιτελους να δουλευει ??? εχουμε νεωτερα ??
Πριν 3-4 μερες συμφωνα με πληροφοριες μελους του σαιτ του ειπε οτι ειναι ετοιμη να ξεκινησει απλα ειναι στην αναζητηση μαγαζιου τωρα... αναμενουμε νεοτερα  :wanker: :wanker: :wanker:
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Μολις μιλησα μαζι της...Τεταρτη ξεκιναει στο Godiva ιδιες βαρδιες με παλια πρωινα δηλαδη!!!
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
823
Κριτικές
3
Like
559
Πόντοι
306
Ξέρει κανείς τι απέγινε μια Ιζαμπέλα πιτσιρίκα που δήλωνε ότι ήταν από Ουγγαρία?
Δούλευε κάπου σε μια κάθετο κοντά στον καλιγούλα πρωινές βάρδιες

και γω την ψαχνω αυτη...μια φορα που ρωτησα ειπαν πηγε ουγγαρια αλλα θα γυρησει...ρωτα στην φριξου 13
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Παλι την εξαφανισαν απο το αλλο σαιτ την Βικτωρια...τι εγινε παλι???
Πηρε αδεια 4 μερες. (μου ελεγε θα εφευγε παρασκευη) αρα λογικα απο τεταρτη ξανα πισω η κατι τετοιο.
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Το κασκαντεριλίκι σύννεφο στην αρχική... Δεν πήγαιναν στη Λάρα με 30 ευρώ και πάνε με 40 και της βάζουν όλα 10!!! Η τα 10 ευρώ παραπάνω της προκάλεσαν γενετική μετάλλαξη στην τέλεια γυναίκα ή τι να πω... Μερικές φορές αναρωτιέμαι αν αξίζει να βάλεις ακόμη και αρνητική κριτική, γιατί ακόμη και η αρνητική διαφήμιση παραμένει διαφήμιση από ότι βλέπω...
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Το κασκαντεριλίκι σύννεφο στην αρχική... Δεν πήγαιναν στη Λάρα με 30 ευρώ και πάνε με 40 και της βάζουν όλα 10!!! Η τα 10 ευρώ παραπάνω της προκάλεσαν γενετική μετάλλαξη στην τέλεια γυναίκα ή τι να πω... Μερικές φορές αναρωτιέμαι αν αξίζει να βάλεις ακόμη και αρνητική κριτική, γιατί ακόμη και η αρνητική διαφήμιση παραμένει διαφήμιση από ότι βλέπω...
Αλλη χαρη εχει το μαμησει με 40αρι τυπε  :grin: με 30 την εβλεπες πιο απλη τν κοπελα και ξεπετα ενω στα 40 την βλεπεις αλλιως, γιατι πληρωσες παραπανω...να ταν ομως μονο αυτη και αλλες πηγαν απο 30 στα 40 αντι να πεσουν στα 20 βαση αυτων που προσφεραν στο δωματιο. :)
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Μπουξο περιμενουμε την αναφορα σου να παμε να κοιμηθουμε υσηχοι  :grin:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.304
Κριτικές
169
Like
8.470
Πόντοι
10.326
Βραδυνή Τσαρκα με: Travestolagno
Yorkie  :rockon: :rockon: :rockon:
Λαγνε αν μου ξαναπεις ότι τα πόδια μου πονεσανε στην μέση της Τσάρκας ,θα πέσει μπουκέτο! :2funny: :2funny: :grin:
Ανδρ.19: Χριστίνα. Το Μινιόν πιπινακι της Ρουμανίας με κόκκινο Μαλάκι ,που δούλευε Τρίδυμα και Ερημιτη 2! :grin:
Ανδρ.38: Αντζελλα. Το ξανθό ουκρανικό μωρό με τα μικρά  :boobies: ,αλλά έχει μια ΚΩΛΑΡΑ σκέτη γκαβλα! :erection:
Ανδρ.34: Χριστίνα. Αυτή με τα γυαλιά και την χοντροκωλαρα της! :grin:
Ανδρ.32: Ρομπέρτα. Βγήκε με τα 2 άρια  :boobies: :boobies: της και μας καταγκαβλωσε! :erection: Φορούσε και τις κάλτσες μέχρι τα μπουτια,που αν την έβλεπε ο Μπότας θα ορμούσε! :grin:
Ανδρ. 24: Μιρέλα. Την ρωταω μήπως ειδες τον Ψωμιάδη! :cheesy: Πάντως έχει καλό  :kissass2:
Κεφαλληνίας 8: Νεφέλη. Βγήκε από το δωμάτιο με τα  :boobies: ξανθιά μιλφ ελληνίδα! :kissass2:
Ή τσατσά μας λέει "γαμιεται το κορίτσι για να βγάλουμε  το Μεροκαματο! " :2funny: :2funny: :2funny: ... :kneel:
Villa prive: Αννα. Ξανθιά νεαρή κοπελίτσα ,αλλά το κωλαρακι της έχει κυτταριτιδα! :grin:
Bad girls: Αλίσια. Ή Σκλεναρίκοβα της Ουκρανίας! :kissass2: Φορούσε και το μαύρο κορδονακι και τα χασα! :o Δεν μου κάθεται και κάνα στοίχημα για να πάω! :grin:
Φρίξου 13: Σαμπρίνα. Το άγριο μωρό με τα ταττου στα στήθη! :grin: Σε πρόγραμμα το μωρό! :pipa2:
Φρίξου 13α: Κάρλα. Από Τσεχία το μωρό με υπέροχο σαλοναρισμα ή γκαβλα. Μαυρομαλα με βυζαρες καλές και ΚΩΛΑΡΑ τουμπανο! Θα μπορούσε να δουλέψει και ως city tour! :rockon:
Φρίξου 14: Νικόλ. Μιλφοτζιλφοκαταστασεις! :tits:
Φρίξου 15: Τζούλια το κωλαροπουτανο μου με μαύρο μαλλί πλέον! :kissass2:
Είχε κόσμο το σαλόνι και του λέω του Λαγνου οι κωλογροιες τι κάνανε? :2funny:
Τρίδυμο Νο2: Εβελίνα.  :boobies: :boobies:.... :kissass2: Rat όταν με πήρες γι αυτό που επαθες εκεί ειμασταν! :2funny:
Τρίδυμο Νο3 : Κάρλα. Νεανικό κοριτσάκι με μαύρο Μαλάκι και ωραία  :boobies: αλλά μέσα βραστά! :s&m_1: Α ρε Γιορκη πηγές να τσιμπησεις μαλακά μου! :grin:
Godiva: Τζούλια. Μαυρομαλα από την Τσεχία με παρελθόν στο venus angels! :grin: και αυτή σε πρόγραμμα! :fuck2: :fuck2:
Νικ.26: Αλινα. Ξανθιά κοντουλα με καλά  :boobies: και καλουτσικο κωλαρακι! Ήταν με τις γοβες το μωρό μπροστά από το κουζινακι της και μου λεγε σε θυμάμαι εσένα! :o
- της λέω: " καλά θυμάσαι, αλλά δεν πέρασα ποτέ μαζι σου"! :birdman:
Μινώταυρου 14 : Άννα. Το γυφτορουμανακι με τα καλουτσικα βυζακια .  :boobies: Το χαιρέτησα μέσα από το παραθυράκι που ηταν ! :grin:
Venus angels: Ντόνα. Ή μαυρομαλα μιλφ από την Ρουμανία! Με την  :kissass2: για φίλημα! Με χαιρέτησε το μωρό με τρόπο ιδιαίτερο! :hi:
Πέτρου Ερημίτη 2: Έλενα. Ή μαυρομαλα μιλφ της Ρουμανίας ,με τα φοβερά μάτια που αν σε κεντρισουν μαγευεσαι! :o Έχουν γεμίσει το σαλόνι με κάρτες από το Όνομα της! :grin:
Πέτρου Ερημίτη 1: Ουκρανικό μωρό γύρω στα  20  μαυρομαλα με χοντροκωλαρα ,ανύπαρκτα βυζακια,αλλά ένα αθώο πορνοβλεμμα που λες ! βρε λες! :wanker:
Las vegas: Μπάρμπαρα.  :kissass2:...νομίζω πλέον ολες  οι κινήσεις τις είναι στον αυτόματο πιλότο! :grin:
Las vegas : Ελένη. Αν δεν ήμουν με τους Μπακαγιοκους , θα με παίρνε από το χέρι και θα με πήγαινε στο δωμάτιο! :boobies:
Las vegas: Φλωριτα. Λαγνε τι σε είπε ή τσατσά και νευριασες? :2funny: Βγήκε με τα ανύπαρκτα βυζακια και το μαλλάκι της το έβαψε κόκκινο! :grin:

Λάγνος και yorkie συνέχισαν _ts 14 k fever! :rockon:
Εγώ πήγα να βρω τους άλλους Μπακαγιοκους Φακίρη και Αza! :rockon:
Από το πιωμα το πολύ μαζί με Αza!
Πάμε σε ένα μπουγατσατζηδικο που γινόταν Πανικός, ουρά καμία 20 άρια γκομενες μπροστα και πυρφοροι ανάμεσα τους . :s&m_1: και λέω " Ρε σεις γύρισε ή Κάντυ Ναουμε" :2funny: :2funny: :2funny:

Stade bordelais Μπακαγιοκοι τα Μελέ!!!
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Βραδυνή Τσαρκα με: Travestolagno
Yorkie  :rockon: :rockon: :rockon:
Λαγνε αν μου ξαναπεις ότι τα πόδια μου πονεσανε στην μέση της Τσάρκας ,θα πέσει μπουκέτο! :2funny: :2funny: :grin:
Ανδρ.19: Χριστίνα. Το Μινιόν πιπινακι της Ρουμανίας με κόκκινο Μαλάκι ,που δούλευε Τρίδυμα και Ερημιτη 2! :grin:
Ανδρ.38: Αντζελλα. Το ξανθό ουκρανικό μωρό με τα μικρά  :boobies: ,αλλά έχει μια ΚΩΛΑΡΑ σκέτη γκαβλα! :erection:
Ανδρ.34: Χριστίνα. Αυτή με τα γυαλιά και την χοντροκωλαρα της! :grin:
Ανδρ.32: Ρομπέρτα. Βγήκε με τα 2 άρια  :boobies: :boobies: της και μας καταγκαβλωσε! :erection: Φορούσε και τις κάλτσες μέχρι τα μπουτια,που αν την έβλεπε ο Μπότας θα ορμούσε! :grin:
Ανδρ. 24: Μιρέλα. Την ρωταω μήπως ειδες τον Ψωμιάδη! :cheesy: Πάντως έχει καλό  :kissass2:
Κεφαλληνίας 8: Νεφέλη. Βγήκε από το δωμάτιο με τα  :boobies: ξανθιά μιλφ ελληνίδα! :kissass2:
Ή τσατσά μας λέει "γαμιεται το κορίτσι για να βγάλουμε  το Μεροκαματο! " :2funny: :2funny: :2funny: ... :kneel:
Villa prive: Αννα. Ξανθιά νεαρή κοπελίτσα ,αλλά το κωλαρακι της έχει κυτταριτιδα! :grin:
Bad girls: Αλίσια. Ή Σκλεναρίκοβα της Ουκρανίας! :kissass2: Φορούσε και το μαύρο κορδονακι και τα χασα! :o Δεν μου κάθεται και κάνα στοίχημα για να πάω! :grin:
Φρίξου 13: Σαμπρίνα. Το άγριο μωρό με τα ταττου στα στήθη! :grin: Σε πρόγραμμα το μωρό! :pipa2:
Φρίξου 13α: Κάρλα. Από Τσεχία το μωρό με υπέροχο σαλοναρισμα ή γκαβλα. Μαυρομαλα με βυζαρες καλές και ΚΩΛΑΡΑ τουμπανο! Θα μπορούσε να δουλέψει και ως city tour! :rockon:
Φρίξου 14: Νικόλ. Μιλφοτζιλφοκαταστασεις! :tits:
Φρίξου 15: Τζούλια το κωλαροπουτανο μου με μαύρο μαλλί πλέον! :kissass2:
Είχε κόσμο το σαλόνι και του λέω του Λαγνου οι κωλογροιες τι κάνανε? :2funny:
Τρίδυμο Νο2: Εβελίνα.  :boobies: :boobies:.... :kissass2: Rat όταν με πήρες γι αυτό που επαθες εκεί ειμασταν! :2funny:
Τρίδυμο Νο3 : Κάρλα. Νεανικό κοριτσάκι με μαύρο Μαλάκι και ωραία  :boobies: αλλά μέσα βραστά! :s&m_1: Α ρε Γιορκη πηγές να τσιμπησεις μαλακά μου! :grin:
Godiva: Τζούλια. Μαυρομαλα από την Τσεχία με παρελθόν στο venus angels! :grin: και αυτή σε πρόγραμμα! :fuck2: :fuck2:
Νικ.26: Αλινα. Ξανθιά κοντουλα με καλά  :boobies: και καλουτσικο κωλαρακι! Ήταν με τις γοβες το μωρό μπροστά από το κουζινακι της και μου λεγε σε θυμάμαι εσένα! :o
- της λέω: " καλά θυμάσαι, αλλά δεν πέρασα ποτέ μαζι σου"! :birdman:
Μινώταυρου 14 : Άννα. Το γυφτορουμανακι με τα καλουτσικα βυζακια .  :boobies: Το χαιρέτησα μέσα από το παραθυράκι που ηταν ! :grin:
Venus angels: Ντόνα. Ή μαυρομαλα μιλφ από την Ρουμανία! Με την  :kissass2: για φίλημα! Με χαιρέτησε το μωρό με τρόπο ιδιαίτερο! :hi:
Πέτρου Ερημίτη 2: Έλενα. Ή μαυρομαλα μιλφ της Ρουμανίας ,με τα φοβερά μάτια που αν σε κεντρισουν μαγευεσαι! :o Έχουν γεμίσει το σαλόνι με κάρτες από το Όνομα της! :grin:
Πέτρου Ερημίτη 1: Ουκρανικό μωρό γύρω στα  20  μαυρομαλα με χοντροκωλαρα ,ανύπαρκτα βυζακια,αλλά ένα αθώο πορνοβλεμμα που λες ! βρε λες! :wanker:
Las vegas: Μπάρμπαρα.  :kissass2:...νομίζω πλέον ολες  οι κινήσεις τις είναι στον αυτόματο πιλότο! :grin:
Las vegas : Ελένη. Αν δεν ήμουν με τους Μπακαγιοκους , θα με παίρνε από το χέρι και θα με πήγαινε στο δωμάτιο! :boobies:
Las vegas: Φλωριτα. Λαγνε τι σε είπε ή τσατσά και νευριασες? :2funny: Βγήκε με τα ανύπαρκτα βυζακια και το μαλλάκι της το έβαψε κόκκινο! :grin:

Λάγνος και yorkie συνέχισαν _ts 14 k fever! :rockon:
Εγώ πήγα να βρω τους άλλους Μπακαγιοκους Φακίρη και Αza! :rockon:
Από το πιωμα το πολύ μαζί με Αza!
Πάμε σε ένα μπουγατσατζηδικο που γινόταν Πανικός, ουρά καμία 20 άρια γκομενες μπροστα και πυρφοροι ανάμεσα τους . :s&m_1: και λέω " Ρε σεις γύρισε ή Κάντυ Ναουμε" :2funny: :2funny: :2funny:

Stade bordelais Μπακαγιοκοι τα Μελέ!!!
:rockon: :rockon: :rockon:
:kneel: :kneel: :kneel:[size=15pt] Μπουξο ζουμε τιμημενο να σε δουμε[/size] :hi: :grin:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Παλι μλκ πας να πεις ρουφιανε  :grin: αλλη φορα δεν σε λεω τιποτες  :birdman:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Μετα τις Πορνοτσαρκες-Καταθεσεις μια πορνοκαντινα σωζει την κατασταση !! :cheesy:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Η γνωστη πορνοκαντινα με το σελφ σερβις!  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom