Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (6 μέλη και 34 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Καλα μερικοι εδω μεσα θα με τρελανεται. Φοβερο γαμησι καλη η γκομενα αλλα τι? Τι αλλο να θες?  Απο το να ειναι η αλλη πολικη αρκουδα προτιμηστε να ειναι χταποδι που χτυπιεται. Χαχαχα
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
397
Κριτικές
3
Like
431
Πόντοι
21
Καλα μερικοι εδω μεσα θα με τρελανεται. Φοβερο γαμησι καλη η γκομενα αλλα τι? Τι αλλο να θες?  Απο το να ειναι η αλλη πολικη αρκουδα προτιμηστε να ειναι χταποδι που χτυπιεται. Χαχαχα

Μάλλον δεν καταλααβίνεις αυτό που λέω. εμένα δεν μου αρέσει η προσποίησή της!

αυτό. κατανοητό; απλό;  άποψή μου ρε φίλε
 

renos2

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2015
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
το να γαμάς ένα χταπόδι που χτυπιέται είναι και αυτό μια εμπειρία...
 

nikolaspap

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2014
Μηνύματα
36
Like
6
Πόντοι
0
Το πράγμα έχει γίνει πολύ αστείο ρε παιδιά με τη χώρα καταγωγής των κοριτσιών..πάω χθες σε ένα ίδρυμα και μου λέει η κυρία της υποδοχής: η κοπέλα είναι Μεξικάνα από το Περού!!!! Από που είναι της λέω? κατάλαβε τη χαζομάρα και έλεγε άλλες ιστορίες μετά.. εεε αφού δεν το έχετε ρε παιδια με τα ψέματα, πείτε από που είναι πραγματικά η κοπέλα...
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Το πράγμα έχει γίνει πολύ αστείο ρε παιδιά με τη χώρα καταγωγής των κοριτσιών..πάω χθες σε ένα ίδρυμα και μου λέει η κυρία της υποδοχής: η κοπέλα είναι Μεξικάνα από το Περού!!!! Από που είναι της λέω? κατάλαβε τη χαζομάρα και έλεγε άλλες ιστορίες μετά.. εεε αφού δεν το έχετε ρε παιδια με τα ψέματα, πείτε από που είναι πραγματικά η κοπέλα...

Επρεπε να της πεις ααα ναι ξερω! απο εκει που φτιαχνουν Περουκες ειναι ?? αχαχαχαχαχα!!!
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Το πράγμα έχει γίνει πολύ αστείο ρε παιδιά με τη χώρα καταγωγής των κοριτσιών..πάω χθες σε ένα ίδρυμα και μου λέει η κυρία της υποδοχής: η κοπέλα είναι Μεξικάνα από το Περού!!!! Από που είναι της λέω? κατάλαβε τη χαζομάρα και έλεγε άλλες ιστορίες μετά.. εεε αφού δεν το έχετε ρε παιδια με τα ψέματα, πείτε από που είναι πραγματικά η κοπέλα...
Σου λεει και ενα πελατη να κοροιδεψω κερδος ειναι. Ετσι και αλλιως στην κοπελα που θα σε αρεσει η θα ξερεις οτι ειναι καλη μεσα θα περασεις και δεν πα να ειναι και απο την αλβανια και οπου αλλου τελοσ παντον νομιζουν οτι τους υποτιμουμε-μειωνουμε σαν ανθρωπους. ;)
 

agios13

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Αξιεπαινη καταθεση το μεσημερι στην Ιωαννα απο τα Γιαννενα....στις υπηρεσιες της αψογη...τιμαει τα λεφτα που παιρνει χωρις μα κ μου....συμμετειχε κανονικα χωρις καμια προσποιηση η βαρεμαρα....καλο κορμι...αλλα απο φατσα δε λεει πολλα....για μια σιγουρη καταθεση ειναι οτι πρεπει.... :dancing: :dancing:
 

Houdini

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Like
12
Πόντοι
0
Παιδιά η Φλωρίτα είναι ακόμα στο Las Vegas?
Αν ναι, γνωρίζετε σε ποιά βάρδια (δηλαδή είναι ακόμα στην βραδινή);
 

matzas

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
709
Κριτικές
35
Like
81
Πόντοι
16
Παιδιά η Φλωρίτα είναι ακόμα στο Las Vegas?
Αν ναι, γνωρίζετε σε ποιά βάρδια (δηλαδή είναι ακόμα στην βραδινή);
Συνηθως βραδινη ειναι...λογικα πρεπει να ειναι ακομα....
Ξυνουλα ομως...αν και για τους λατρεις του ειδους(skinny) μοναδικη....
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.173
Κριτικές
35
Like
4.495
Πόντοι
2.046
Μάλλον δεν καταλααβίνεις αυτό που λέω. εμένα δεν μου αρέσει η προσποίησή της!

αυτό. κατανοητό; απλό;  άποψή μου ρε φίλε
Συμφωνω απολυτα μεχρι ενα σημειο ειναι ανεκτο και αποδεκτο απο κει και περα ειναι οτι ποιο γελοιο και ελεεινο να προσποιητε μια γκομενα στο κρεββατι μεχρι βλακειας
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.184
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
Συμφωνω απολυτα μεχρι ενα σημειο ειναι ανεκτο και αποδεκτο απο κει και περα ειναι οτι ποιο γελοιο και ελεεινο να προσποιητε μια γκομενα στο κρεββατι μεχρι βλακειας
αυτο το κανει η περιβοητη Βικυ και γι'αυτο απορω προς τι τοσος ντορος...παλιοτερα το εφτιαχνε η Χριστινα  η πολωνεζα στα ανωτερα επιπεδα γελοιοτητας

εχω την εντυπωση οτι η Αντζελα δεν μπορει να ειναι τοσο καλη ηθοποιος
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
αυτο το κανει η περιβοητη Βικυ και γι'αυτο απορω προς τι τοσος ντορος...παλιοτερα το εφτιαχνε η Χριστινα  η πολωνεζα στα ανωτερα επιπεδα γελοιοτητας

εχω την εντυπωση οτι η Αντζελα δεν μπορει να ειναι τοσο καλη ηθοποιος
πιασε τους χτυπους του χεριου της,εκει που μετραμε τους σφυγμους οταν τρεχουμε οταν αρχιζει να τελειωνει και να χτυπιεται και θα καταλαβεις αν ειναι ψευτικο αυτο που κανει!!
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Εναλλακτικά να έχετε μαζί σας ενα ψηφιακό πιεσόμετρο καρπού
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
Γεια σας και χαρα σας κύριοι!
Που μπορούμε να δούμε φωτό των κοριτσιών όπως πχ στα διαφημιστικά εδώ αριστερά δεξιά απο τις αναρτήσεις;
 

goustaro

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
53
Κριτικές
10
Like
45
Πόντοι
10
Τα αριστερά δεξιά ειναι διαφημίσεις που πλερώνουν φίλε. Εδώ θεσσαλονίκη δεν έχουν τα πιο πολλά και ούτε υπάρχει σελίδα από το κάθε σπίτι. Υπάρχει μια σελίδα αλλά είναι μόνο από 3-4 μαγαζιά μιας συγκεκριμένης αλυσίδας. Γράψε στα αγγλικά γρεεψελαδιεσ.ψομ Να πω επίσης οτι η τα σπίτια που είναι σε αυτή τη σελίδα 40+.. Από εμένα embargo


Γεια σας και χαρα σας κύριοι!
Που μπορούμε να δούμε φωτό των κοριτσιών όπως πχ στα διαφημιστικά εδώ αριστερά δεξιά απο τις αναρτήσεις;
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
Να σαι καλα goustaro.
Όποτε πατροπαράδοτη έρευνα αγοράς, αλλιώς γνωστή και ως τσάρκα....
 

goustaro

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
53
Κριτικές
10
Like
45
Πόντοι
10
ακριβώς. και παιδιά βάλτε και καμιά αναφορά απο μεσημεράκι. όχι μόνο απο βραδινές. Θα έβαζα και εγώ τις λίγες φορές που κατεβαίνω αλλά εδω δεν θυμάμαι το όνομα τη στιγμή που βγαίνω από το κάθε σπίτι.. όχι να τα μεταφέρω εδώ!

Να σαι καλα goustaro.
Όποτε πατροπαράδοτη έρευνα αγοράς, αλλιώς γνωστή και ως τσάρκα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom