Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (2 μέλη και 52 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Mε εκπληση αυτο που γραφεις συναδελφε,αυτην σκεφτομουνα αυτες τις μερες και ελεγα να παω απο εκει μια βολτα οχι γιατι το εχω τοση αναγκη η μ'ελειψε το κοριτσι, σχετικα προσφατα την ειχα επισκευτη.. αλλα με την λογικη οτι αυτες τις ας πουμε δυσκολες μερες που περναμε λιγοι συναδελφοι γυρνανε και ακομα ποιο λιγοι καταθετουν στα στουντιο, οποτε νομιζα οτι με την συγκεκριμενη κοπελα που εχει δειξει ολο αυτο το καιρο που ειναι εδω οτι δεν εχει θεμα με τον χρονο να κατσει λιγο παραπανω μεσα απο τι συνηθιζε ποιο παλια.Τεσπα η κοπελες αλλαζουν απο την μια στιγμη στην αλλη το εχουμε δει αυτο σε πολλες στο παρελθον.
Κοίταξε η συμπεριφορά της έχει λογική από την αποψη πως η δουλειά έχει πέσει στο 20% των νορμάλ ημερών και σίγουρα δεν δουλεύει η κοπέλα με το ίδιο κέφι, και επιπλέον ξέροντας πως τα αλλα δύο δωμάτια δεν είναι γεμάτα ανυπομονεί να βγει στο σαλόνι μπας και ψαρέψει κανα πελάτη, και χθες που πήγα στην Μπάρμπαρα διέκρινα μια ακεφιά πάνω της χωρίς ωστόσο να επηρεαστεί αρνητικά η συνεύρεση, τεσπα ας ελπίσουμε να επανέλθουμε σύντομα στην ομαλότητα για το καλό όλων μαε
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.480
Πόντοι
12.525
5 το πρωι ειχα κατι καυλες,απο την αλλη ελεγα να μη τα ξοδεψω τα λεφτα αλλα τελικα την εκανα τη γυρα μου και κατεληξα που αλλου στην Ελενα φυσικα στο Αν.Γεωργιου 52 γιατι δεν υπαρχει και τιποτα αλλο τη νυχτα και πλεον οι εποχες δεν ειναι για κασκαντεριλικια...
Η κοπελα ολα τελεια,προθυμοτατη και λυσσαρα αλλα στα 10 λεπτα ακριβως τερμα η μουσικη στο δωματιο να τελειωνουμε...και τσατσα εκεινο το πτωμα η ξανθια γρια απο Βαρδαρη που ετρωγε παντα σπορια η αγενεστατη...η Ελενα εδειξε μια σχετικη ανοχη και μετα το σινιαλο αλλα τι να το κανεις αμα ξενερωσεις και μετα και φυσικα οταν βγηκα απο το δωματιο η βρωμοτσατσα ειχε εξαφανιστει και γλυτωσε τα μπινελικια
Υπο αυτες τις συνθηκες εγω δε θα ξαναπαω....εχεις μια πεθαμενη νυχτερινη βαρδια,εχεις μια Εμμα που δεν ασχολειται κανεις πλεον συν οτι η Ελενα ειναι σιγουρα πολυ πιο ωραια και εξελιξιμη αλλα ξενερωνεις τους πελατες στο 10λεπτο.Αυτο λεγεται κακη διαχειριση υλικου...


στα υπολοιπα που πηγα...

-Ερημιτη.το καυλακι η Γκαμπριελα η οποια κοιμοτανε κανονικα
-Τριδυμο 1.Βαλεντινα
-Τριδυμο 2.Εβελινα
-Τριδυμο 3.Ιζαμπελα
-Φριξου 14.δυστυχως δεν προλαβα τη Νικολ την πετυχα εξω οταν εφευγε
-Φριξου 13α.η καυλιαρα μιλφ Αναστασια αλλα με μονο αρνητικες κριτικες
-Νικ.Ουρανου 1α.η Λενα με τα ξενερωτα μπεζ εσωρουχα της
-Αν.Γεωργιου 32 Μελισσες.μια καινουρια Ουγγαρελα λεει Νικολ ξανθο πολυ ωραιο γκονενακι σαν πορνοσταρ  :think:...μη σας πω κιολας οτι ειναι η διασημη πορνοσταρ Martina Rhodes που ειχε ερθει καποτε στο Βαρδαρη
-Αν.Γεωργιου 16.μιλφ Τζαστιν πολυ καυλιαρα κι αυτη αλλα με αποτρεπουν τα μαλλον αρνητικα σχολια να δοκιμασω
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.270
Κριτικές
4
Like
1.130
Πόντοι
216
Η Εβελίνα κάνει κωλαράκι με 60. Αξίζει;
 

Zeus81

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2015
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τι εγινε ρε παιδια;
Μας χαλασε και η Ελενα!! .... η μας την χαλασανε αλλη;  :headbang:

Εγω λεω αφηστε τις τσαρκες για λιγο καιρο για να βαλουν μυαλο και ελατε καμια βολτα Χαλκιδικη που ειναι τινγκα στα γκομενακια!
Απ ολα εχει εδω ο μπακτσες  :rockon:
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Παντως αν ακομα και τωρα με κλειστες τραπεζες και καπιταλ κοντρολς δεν ριξουν τιμες τι να πω....εμαστε αξιοι της μοιρας μας...
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046

tomftomf

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2011
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
:kissass2:Τυπε με. 60 ευρω θα τη βγαζουμε για. 2. Βδομαδες πλεον

αρχισαν οι εκπτωσεις...δεν θα πω που (ουτε εδω ουτε σε pm) αλλά πετυχα -30% σε νορμαλ προγραμμα (οχι τσακουζια κλπ) με καθολου μειωση σε παροχες...οποτε να επιμενετε σε εκπτωση....  :kissass:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.312
Πόντοι
10.647
αρχισαν οι εκπτωσεις...δεν θα πω που (ουτε εδω ουτε σε pm) αλλά πετυχα -30% σε νορμαλ προγραμμα (οχι τσακουζια κλπ) με καθολου μειωση σε παροχες...οποτε να επιμενετε σε εκπτωση....  :kissass:

Δηλαδη με απλο 30€ εδωσες 21€ ή με 40€ εδωσες 28€... :think:
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
αρχισαν οι εκπτωσεις...δεν θα πω που (ουτε εδω ουτε σε pm) αλλά πετυχα -30% σε νορμαλ προγραμμα (οχι τσακουζια κλπ) με καθολου μειωση σε παροχες...οποτε να επιμενετε σε εκπτωση....  :kissass:
Τυπε στον υπνο σου μαλλων τις ειδες γιατι οπου και να πηγα που τα χω γυρισει ολα εκτος βιλες ουτε ευρω παρακατω σε κανενα οτι κ αν ειπα και οι κλασικη απαντηση τα νοικια δεν κατεβηκαν
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16

Η τελευταία παρατήρηση του Αλ είναι ίσως ότι πιο επιτυχής άποψη που έχει γραφτεί...

Στους συγκεκριμένους χώρους λόγω δικών μου καθαρά λόγων δεν πολύ κυκλοφορώ, θα έλεγα πως σχεδόν απέχω, αλλά πριν μερικές ημέρες μιας που βρέθηκα εκεί είπα να δω τη παίζεται τώρα τελευταία με την κατάσταση των ΑΤΜ και γενικά με την ανασφάλεια να κυριαρχεί.
Πήγα σχεδόν στοχευμένα στην Έλενα που έχουν γραφτεί αρκετές διθυραμβικές απόψεις δεδομένου πως μου άρεσε αρκετά η παρουσία της. Όμορφη με πανέμορφα καταπράσινα μάτια, πονηρό χαμόγελο και ένα κορμί που λατρεύω στις γυναίκες ( καμπύλες, άσπρη σχετικά επιδερμίδα ).
Έδωσα τα χρήματα που περιλάμβαναν αρκετά προνόμια που πρέπει να πω πως δεν τα πολύ εκμεταλλεύτηκα λόγω της δυσφορίας μου με το θέμα του χρόνου. Ακριβώς δέκα λεπτά, όπου πριν συμπληρωθούν ανακοινώθηκαν από την λεγάμενη στα ελληνικά (φαντάζομαι πως μόνο αυτά ξέρει) με αποτέλεσμα να μου χαλάσουν την όλη φάση. Και το λέω αυτό διότι προσωπικά  δεν πάω μόνο για την ξεπέτα και ξεχαρμάνιασμα στους χώρους αλλά για  γούστα σε νορμάλ επίπεδα καταβάλλοντας  ποσά και μάλιστα πριν την παρεχόμενη προσφορά.

Κρίμα για ένα τόσο όμορφο πλάσμα που μακάρι όπως λέει και ο Αλ μπορεί να εξελιχθεί  σε διάδοχο της Ειρήνης!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Η τελευταία παρατήρηση του Αλ είναι ίσως ότι πιο επιτυχής άποψη που έχει γραφτεί...

Στους συγκεκριμένους χώρους λόγω δικών μου καθαρά λόγων δεν πολύ κυκλοφορώ, θα έλεγα πως σχεδόν απέχω, αλλά πριν μερικές ημέρες μιας που βρέθηκα εκεί είπα να δω τη παίζεται τώρα τελευταία με την κατάσταση των ΑΤΜ και γενικά με την ανασφάλεια να κυριαρχεί.
Πήγα σχεδόν στοχευμένα στην Έλενα που έχουν γραφτεί αρκετές διθυραμβικές απόψεις δεδομένου πως μου άρεσε αρκετά η παρουσία της. Όμορφη με πανέμορφα καταπράσινα μάτια, πονηρό χαμόγελο και ένα κορμί που λατρεύω στις γυναίκες ( καμπύλες, άσπρη σχετικά επιδερμίδα ).
Έδωσα τα χρήματα που περιλάμβαναν αρκετά προνόμια που πρέπει να πω πως δεν τα πολύ εκμεταλλεύτηκα λόγω της δυσφορίας μου με το θέμα του χρόνου. Ακριβώς δέκα λεπτά, όπου πριν συμπληρωθούν ανακοινώθηκαν από την λεγάμενη στα ελληνικά (φαντάζομαι πως μόνο αυτά ξέρει) με αποτέλεσμα να μου χαλάσουν την όλη φάση. Και το λέω αυτό διότι προσωπικά  δεν πάω μόνο για την ξεπέτα και ξεχαρμάνιασμα στους χώρους αλλά για  γούστα σε νορμάλ επίπεδα καταβάλλοντας  ποσά και μάλιστα πριν την παρεχόμενη προσφορά.

Κρίμα για ένα τόσο όμορφο πλάσμα που μακάρι όπως λέει και ο Αλ μπορεί να εξελιχθεί  σε διάδοχο της Ειρήνης!
Σε μενα παντος αδερφε τετοιες μαλακιες δε κανει
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Τυπε στον υπνο σου μαλλων τις ειδες γιατι οπου και να πηγα που τα χω γυρισει ολα εκτος βιλες ουτε ευρω παρακατω σε κανενα οτι κ αν ειπα και οι κλασικη απαντηση τα νοικια δεν κατεβηκαν
εν τω μεταξυ ποσο ναι ρε φιλε τα νοικια σε εκεινη την περιοχη για 50 τετραγωνικα;;; Ασε που παντου επεσαν εστω λιγο δεν θα πεσουν εκει;;; κανονικος προλογος....
 

quantum_block

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2015
Μηνύματα
213
Κριτικές
6
Like
4
Πόντοι
1
εν τω μεταξυ ποσο ναι ρε φιλε τα νοικια σε εκεινη την περιοχη για 50 τετραγωνικα;;; Ασε που παντου επεσαν εστω λιγο δεν θα πεσουν εκει;;; κανονικος προλογος....


Δεν νομίζω πως το ενοίκιο καθορίζεται από το οίκημα.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Αν.Γεωργιου 32 Μελισσες.[/color]μια καινουρια Ουγγαρελα λεει Νικολ ξανθο πολυ ωραιο γκονενακι σαν πορνοσταρ  :think:...μη σας πω κιολας οτι ειναι η διασημη πορνοσταρ Martina Rhodes που ειχε ερθει καποτε στο Βαρδαρη
Αυτη ειναι, πηγα χθες αλλα μου τα χαλασε με τον χρονο. Επισης αυτη η τσατσα μου δημιουργει παντα προβλημα και θα την εκθεσω αναλογα στην κριτικη. Τωρα για την Νικολ-Μαρτινα θυμασαι μηπως ποια χρονια ειχε ερθει? 2010 η 11?
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
εν τω μεταξυ ποσο ναι ρε φιλε τα νοικια σε εκεινη την περιοχη για 50 τετραγωνικα;;; Ασε που παντου επεσαν εστω λιγο δεν θα πεσουν εκει;;; κανονικος προλογος....
Tυπε αν και η γκομενα δε θελει τιποτα δε θα πεσει οσο για τον προλογο χαιρω πολλη το θεμα ειναι οτι ακομα κ ετσι η Θεσσαλονικη ειναι πανακριβη σ αυτον τον τομεα
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.397
Κριτικές
165
Like
25.060
Πόντοι
34.168
Καλα σοβαρα μιλατε τωρα,περιμενετε να πεσουν τα νοικια για να χαμηλωσουν οι τιμες?

Οι τιμες θα πεσουν αν δεχτουν αφεντικα και κορίτσια να μειωσουν το κερδος τους,κατι που δεν θελουν...

Το νοικι είναι μια τριχα από τα αρχιδια τους σε αναλογια...
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Καλα σοβαρα μιλατε τωρα,περιμενετε να πεσουν τα νοικια για να χαμηλωσουν οι τιμες?

Οι τιμες θα πεσουν αν δεχτουν αφεντικα και κορίτσια να μειωσουν το κερδος τους,κατι που δεν θελουν...

Το νοικι είναι μια τριχα από τα αρχιδια τους σε αναλογια...

:rockon:

Πώς φαίνεται ο σοφός ο άνθρωπος.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.480
Πόντοι
12.525
Αυτη ειναι, πηγα χθες αλλα μου τα χαλασε με τον χρονο. Επισης αυτη η τσατσα μου δημιουργει παντα προβλημα και θα την εκθεσω αναλογα στην κριτικη. Τωρα για την Νικολ-Μαρτινα θυμασαι μηπως ποια χρονια ειχε ερθει? 2010 η 11?
Δεκεμβριος του '11

www.bourdela.com/sex/myreviews/page:4/limit:50/#jr_review_28187]http://www.bourdela.com/sex/myreviews/page:4/limit:50/#jr_review_28187[/url]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom