Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (4 μέλη και 52 επισκέπτες)

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
το απολυτο γλειφιτζουρι ειναι η Νατασα...τη γλειφεις και δε χορταινεις

απο τις προσφατες που θυμαμαι και η Μπαρμπαρα ειναι πολυ καλη και καυλωνει πολυ ετσι

Την Τσαρινα λες? αφου μας την εκανε, τελοςς!!  :(
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ζωγραφισε χτες η κοπελα, φωτια και λαβρα...!! :rockon:
Μου φανηκε σαν να εβαλε 1-2 κιλακια και το βυζι εγινε τουμπανο.!!  :tits: το θυμομουνα μικροτερο...

3-4 Έβαλε , αλλά της πήγανε πάρα πολύ, έκανε κωλάρα τσίτωσε και το βυζί, ένα όνειρο είναι  :smitten: :smitten: :smitten:
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
ρε γαμιαδες μου απαντηστε καποιος στο φριξου 14 η νικολ που λετε εινμαι η γαλλιδα μιλφ απο βαρδαρι?  :tits:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Νομίζω ότι θα έχουμε όπως πάει συστημική αργία εκτός από τα πιστωτικά ιδρύματα, και στα στουντιακα ιδρύματα. Προταση: να βαλουν κανα ΑΤΜ, μπορει κατι να τσιμπησουν απο το 60ευρω πριν γινει 20ευρω
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
ρε γαμιαδες μου απαντηστε καποιος στο φριξου 14 η νικολ που λετε εινμαι η γαλλιδα μιλφ απο βαρδαρι?  :tits:
Nαι αυτη ειναι  :tits2:

Νομίζω ότι θα έχουμε όπως πάει συστημική αργία εκτός από τα πιστωτικά ιδρύματα, και στα στουντιακα ιδρύματα. Προταση: να βαλουν κανα ΑΤΜ, μπορει κατι να τσιμπησουν απο το 60ευρω πριν γινει 20ευρω
...η, εφοσον ειναι νομιμα, θα επρεπε να εχουν το σχετικο πορνομηχανηματακι να πληρωνουμε με την καρτα.
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Πάντως ζούνε σε άλλον πλανήτη προφανώς οι μαγαζάτορες..  :jerking:

Από επίσκεψη χθές βράδυ..
Βίλες κλασσικά 40άρι..
Στις Μέλισσες μια Νικόλ ουγγαρέζα το γυμνό τσιμπούκι κάτω από 50 δεν το κατέβαζε η τσατσά  :idiot:

Η μόνη "προσφορά" που άκουσα ήτανε στο Φρίξου 13 όπου για την Αναστασία ουκρανή(να μου λείπει),έλεγε η τσατσά ότι στο 30άρι κάνει κ δώρο το ισπανικό κ πάρα πολύ χαλαρά,20 λεπτά άνετα κατά δήλωσή της.

Προτείνω να τρέξετε όλοι να προλάβετε αυτές τις φανταστικές υπερπροσφορές γιατί δεν θα επαναληφθούν.
 

tomftomf

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2011
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
Νομίζω ότι θα έχουμε όπως πάει συστημική αργία εκτός από τα πιστωτικά ιδρύματα, και στα στουντιακα ιδρύματα. Προταση: να βαλουν κανα ΑΤΜ, μπορει κατι να τσιμπησουν απο το 60ευρω πριν γινει 20ευρω

10€ το απλό και 20€ το φουλ να θεσπιστεί με προεδρικό διάταγμα όσο κρατάει το capital control (δηλαδή για πολλούς μήνες).........
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
834
Κριτικές
3
Like
567
Πόντοι
306
10€ το απλό και 20€ το φουλ να θεσπιστεί με προεδρικό διάταγμα όσο κρατάει το capital control (δηλαδή για πολλούς μήνες).........

ακριβως!!!! τα εχω πει παλιοτερα! δεν μπορει να ειναι στην Αθηνα με 10€ κ' 20€ κ' εδω να ξεκινανε απο 30 κ' πανω!!! την ωρα που δεν υπαρχει κ' ποιότητα κοριτσιών...  :(
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
ακριβως!!!! τα εχω πει παλιοτερα! δεν μπορει να ειναι στην Αθηνα με 10€ κ' 20€ κ' εδω να ξεκινανε απο 30 κ' πανω!!! την ωρα που δεν υπαρχει κ' ποιότητα κοριτσιών...  :(

Γυρω μας γινεται της π...νας το καγκελο...καταρρεουν τα παντα...λεφτα δεν υπαρχουν..σε λιγο δεν θα εχουμε να φαμε...και μερικες ζητανε τον ουρανο με τα αστρα...αλλα δε φταινε αυτες...αυτοι που πανε και τα ακουμπανε χοντρα για ενα πηδημα φταινε την ωρα που η μιση Ελλαδα θα τραβαει ενα εικοσαρικο τη μερα...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.206
Κριτικές
293
Like
9.592
Πόντοι
12.525
Ρε μη σκατε...ειναι απλο το θεμα...
Με μαθηματικη ακριβεια σε κανα δυο βδομαδες ολες αυτες οι καργιολιτσες Ελλεϊνιδες που γυρνουσαν στα κλαμπ στα Λαδαδικα,στην παραλια,στα σφαγεια κλπ και το παιζανε αριστοκρατισσες και κυριες και δυσκολες θα βγουνε σιγα σιγα στο κλαρι...

Καβατζουλα εκει γυρω στην Νικ,Ουρανου,σηκωμα φουστας,παραμερισμος στρινγκ,λιγο φτυσιμο στη σουφρα και ολος μεσα με τη μια και ακαπο εννοειται...χυσιμο μεσα στον κωλο και μολις τρεξουν εξω τα φλοκια μαζεμα με το δαχτυλο και επαλλειψη στα χειλακια τους.
Και ολα αυτα μονο με 10ε  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Ρε μη σκατε...ειναι απλο το θεμα...
Με μαθηματικη ακριβεια σε κανα δυο βδομαδες ολες αυτες οι καργιολιτσες Ελλεϊνιδες που γυρνουσαν στα κλαμπ στα Λαδαδικα,στην παραλια,στα σφαγεια κλπ και το παιζανε αριστοκρατισσες και κυριες και δυσκολες θα βγουνε σιγα σιγα στο κλαρι...

Καβατζουλα εκει γυρω στην Νικ,Ουρανου,σηκωμα φουστας,παραμερισμος στρινγκ,λιγο φτυσιμο στη σουφρα και ολος μεσα με τη μια και ακαπο εννοειται...χυσιμο μεσα στον κωλο και μολις τρεξουν εξω τα φλοκια μαζεμα με το δαχτυλο και επαλλειψη στα χειλακια τους.
Και ολα αυτα μονο με 10ε  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
λες;;; λογικά θα χρειάζονται λεφτά για κομμωτήρια  και νύχια και κάνα τατου στο κωλαράκι, γιατί για κάτι άλλο άστο....
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Μαγκες εχει κανεις πληροφοριες για αυτη τη Τζεσυ απο τις Βιλλες; Ειναι ομορφη απο κοντα; εχει κανεις εμπειρια;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.206
Κριτικές
293
Like
9.592
Πόντοι
12.525
λες;;; λογικά θα χρειάζονται λεφτά για κομμωτήρια  και νύχια και κάνα τατου στο κωλαράκι, γιατί για κάτι άλλο άστο....
και επισης καμια δε θα χαλαλιζει λεφτα για αποτριχωσεις και μαλακιες...θα χορτασουμε και τριχωτο μουνι επιτελους  :wanker:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.402
Πόντοι
11.585
και επισης καμια δε θα χαλαλιζει λεφτα για αποτριχωσεις και μαλακιες...θα χορτασουμε και τριχωτο μουνι επιτελους  :wanker:

Θα κολησουμε μουνοψειρες σαν εκεινη την ελληνικη ταινια δεν θυμαμαι ποια... :2funny: :2funny: :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.206
Κριτικές
293
Like
9.592
Πόντοι
12.525
Θα κολησουμε μουνοψειρες σαν εκεινη την ελληνικη ταινια δεν θυμαμαι ποια... :2funny: :2funny: :2funny:
σοβαρα μιλαω...τις επομενες μερες οπου βλεπω απελπισμενη θα ριχνω αμεσως την ανηθικη προταση
Σημερα στην ουρα της Εθνικης ειχα μια πολυ ωραια κωλαρα μπροστα μου ακριβως καμια 40 χρονων
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
834
Κριτικές
3
Like
567
Πόντοι
306
Γυρω μας γινεται της π...νας το καγκελο...καταρρεουν τα παντα...λεφτα δεν υπαρχουν..σε λιγο δεν θα εχουμε να φαμε...και μερικες ζητανε τον ουρανο με τα αστρα...αλλα δε φταινε αυτες...αυτοι που πανε και τα ακουμπανε χοντρα για ενα πηδημα φταινε την ωρα που η μιση Ελλαδα θα τραβαει ενα εικοσαρικο τη μερα...

ακριβώς!! φταινε αυτοι που δινουνε ακομη 40,50,60€ ... τι να πω! απο βδομαδα σε δραχμές θα πληρώνουμε...
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
834
Κριτικές
3
Like
567
Πόντοι
306
Ρε μη σκατε...ειναι απλο το θεμα...
Με μαθηματικη ακριβεια σε κανα δυο βδομαδες ολες αυτες οι καργιολιτσες Ελλεϊνιδες που γυρνουσαν στα κλαμπ στα Λαδαδικα,στην παραλια,στα σφαγεια κλπ και το παιζανε αριστοκρατισσες και κυριες και δυσκολες θα βγουνε σιγα σιγα στο κλαρι...

Καβατζουλα εκει γυρω στην Νικ,Ουρανου,σηκωμα φουστας,παραμερισμος στρινγκ,λιγο φτυσιμο στη σουφρα και ολος μεσα με τη μια και ακαπο εννοειται...χυσιμο μεσα στον κωλο και μολις τρεξουν εξω τα φλοκια μαζεμα με το δαχτυλο και επαλλειψη στα χειλακια τους.
Και ολα αυτα μονο με 10ε  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

χαχαχα καλος!
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
834
Κριτικές
3
Like
567
Πόντοι
306
σοβαρα μιλαω...τις επομενες μερες οπου βλεπω απελπισμενη θα ριχνω αμεσως την ανηθικη προταση
Σημερα στην ουρα της Εθνικης ειχα μια πολυ ωραια κωλαρα μπροστα μου ακριβως καμια 40 χρονων

διακρίνω μεγάλη ανηθηκότητα!!!  :grin: :think: :helpplea: :orchestra:
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
ακριβώς!! φταινε αυτοι που δινουνε ακομη 40,50,60€ ... τι να πω! απο βδομαδα σε δραχμές θα πληρώνουμε...
Αυτοί είναι από επαρχία συνήθως οι περισσότεροι,με πολλούς νταλκάδες που τα δίνουνε γιατί από εκεί που έρχονται οι επιλογές είναι ακόμα χειρότερες κ από εδώ..
Και ελάχιστες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom